Skoči na vsebino

Metanje tort


Volk K.L.

Recommended Posts

Jana Plestenjaka iz zasede, pa Dimitrju Ruplu na sredi tiskovne konference.

:palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: za Plastenkota

pa

:palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: za Dimsija

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.

M. H. Alderson

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jest bi pa še mal namazala Helenco Blagne, pa plemenitega JelinĆIĆA, pa še kakšno Rebeko Zadremano, pa SEBIstjana, pa uf.... nehala bom, veš kolk jih je še - zmazkov!!!

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.

M. H. Alderson

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nekaj podobnega metanju tort je bilo pred 13 ali 14 leti, ko smo na Bratovževi ploščadi (LJ), z grozdjem izvedli napad iz zasede na avtobus proga 14. Z grozdjem smo obmetali vse potnike in šoferja. Tisti ki so imeli bele srajce in obleke so fasali kar hude madeže. Še posebej šofer, ki nas je lovil po poljih vse do Kleč. Nisem si misli, da bomo prišli v črno kroniko. Naslov se je glasil "Neznanci napadli avtobus , na progi 14", ali nekaj podobnega... x:Dx x:Dx x:Dx xg:Dx xg:Dx xg:Dx .
Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx  xg:Dx  :ukid:  :xx!:  V katere slavne in neslavne osebe, bi želeli vreči torto x?x  Mislm da vprašanje ni pretežko  x:Dx  x:Dx  x;)x  :vragec:  :huk:  :huk:

Premal placa da bi vse naštela.

 

- bivša šefica

- Plestenjak definitivno

- Rupel tut, k ga tako biksa

- pa dr. Rugelj (človek potrebuje zdravnika)

- več ali manj vsem politikom

- ..............

 

etc. etc.

Drrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.........
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec: bi uvedel raje metanje kamnov

 

 

ali pa vsaj kakšnih gnilih zadev x^x

 

 

 

mogoče pa pomakanje v katran in perje x^x

 

 

 

 

ali pa postavljanje na mravljišča :eek:

 

 

(tort pa moji kandidati ne zaslužijo)

 

 

 

 

x8Dx uživajte x8Dx

Človek lahko dela, kar hoče, ne more pa hoteti, kot bi želel.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaaa, Mašinca dobr' da si me spomnila na nekaj. Jaaa šefe. Njemu bi pa kar tri torte vrgu v obraz in to z velikim užitkom, po možnosti s prižganimi svečami, na sredi službe. :devil: :huk: xfijux :bomb: :switz:
Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...

Oh, vprašanje res ni pretežko...

v slavne osebe...Heleno Blagne, Simono Weiss, Mišo Molk, Boruta Veselka, Maria Galuniča, Alana Hranitelja, ...

...torto bi z užitkom vrgla tudi v določene neslavne osebe., ki jih imam zdaj v mislih.

Vsekakor pa v nobenem primeru ne kakšne lepe torte, ker bi jo bilo škoda x!x x;)x

 

x:px :onfire: xmusicx :hepko: :P

 

Yoko

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 year later...
torto v glavo vsem učitlom.... xrolleyesx
*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, jaz bi tudi marsikomu vrgla torto v glavo, ampak ne dobro torto, kakšno zanič (npr. s kandiranim sadnjem, ker ga ne maram). Ziher bi jo najprej vrgla šefici, pa še eni sodelavki!! x:Dx :vragec: xDDx

Pa tudi sebi bi si eno vrgla (po možnosti smetanovo), ampak prej bi najprej odprla usta kolikor se da... x:Dx x:)x njami!

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx Kaj pa imate vsi tolk proti Pizdenjaku??? A ni fejst poba??? x:Dx x:Dx x:Dx

 

 

jst bi jo vrgel kakšnemu verskemu moralistu................

pa kakšni seksualno zafrustrirani ženski..........recimo kakšni televizijski napovedovalki xrolleyesx :xx!: :xx!: :xx!:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo moj spisek kandidatov, ki bi dobili od mene v fris eno gromozansko žaltavo torto;

 

1. babura/uradnica, ki se v Kp občini bavi z vozniškimi dovoljenji :madpro:

2. soseda, ki ob 8. zjutraj cmari golaž :sniky: :sniky:

3. Velikan, zaradi upočasnjene rehabilitacije in pomankanja limfe :o|o: xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aha, tAKSNa je ta rec!! :vragec:

 

TAKE torte - zaltave in taksne! x:px :vragec:

 

... namrec, sem razmisljala.. zakaj me ne gane tale tema, metanje tort, sem mislila kot obmetavanje, in bom videla, kok je to slastno, kje bi bil kak komentar, da bi kdo kaj polizal... xrolleyesx in podobne kozlarije...

pa sem mislila - a sam zato, ker so torte, ce bi se recimo s paradajzi, a bi se mi boljse zdelo?

A ves da bi se mi res. :P

 

Ampak zaltavo torto (x:Dx) bi pa tud jaz kdaj komu prav z veseljem v glavo vrgla... sam misel na to bi mi bila v veselje, ne bi pa tega nikoli naredila.

 

Svoje sem ze nametala okol po svetu. :P :D

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

<{POST_SNAPBACK}>aha, tAKSNa je ta rec!! :vragec:

 

TAKE torte - zaltave in taksne! x:px :vragec:

 

A ves da bi se mi res. :P

 

Ampak zaltavo torto (x:Dx) bi pa tud jaz kdaj komu prav z veseljem v glavo vrgla... sam misel na to bi mi bila v veselje, ne bi pa tega nikoli naredila.

 

Točno to. Najprej me sploh ni ganila tema. Ampak- resnično me misel o takšnem dejanju-spravi v dobro voljo! x^x :vragec: x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...