Skoči na vsebino

Moč misli


rika

Recommended Posts

Kaj pa študiraš?

Sociologija kulture&Filozofija

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 498
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Jast ne vem, kaj se ljudje sploh ukvarjate odkrivanja šibkih točk....to se uporablja z namenom manipulacije

 

Ne, taki ljudje, pri katerih moram pazit, kaj in kako rečem kako stvar, niso prijatelji, ampak znanci.(prijatelj je itak lahko samo eden naenkrat).  

:palec: x^x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včeraj doživela prijetno izkušnjo. Deklica, ki mi je zelo zelo blizu in jo imam zelo rada (baje je tudi obratno x:Xx x;)x ) je pisala sporočilo meni, jaz sem ji pa v tistem trenutku poslala SMS. x:)x :palec:

 

Nobenih takšnih nezemeljskih občutkov, samo ona meni istočasno v mislih. Hec je pa v tem, da se sploh še ne poznava zelo dolgo, pa sva si v zelo zelo kratkem času prišli zelo blizu, postali odkriti si zaupava praktično vse, vsaj mislim da je to z obeh strani :8): .

 

Res prijeten občutek biti del takega prijateljstva. Draga Moja, hvala, da si se pojavila v mojem življenju. x:Xx x:)x :wub: xwizardx :onfire:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem tudi v ned malo pred kosilom v kopalnici razmišljala, da moram mojemu zobozdravniku, ko se vidimo na neki zabavi v zač marca, povedati kako zelo sem zadovoljna, ko mi je zobe rihtal. x:)x x:)x x:)x Pa me čez 5 minut pokliče prav v zvezi s to zabavo (stanuje pa 200 km stran).

Pa je to res to x!x x;)x

Rika
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Devica...uhh...hudo..moram bit bolj pazljiv kaj pišem:)

Eh... x:)x

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V zadnjih dneh sem se večkrat spomnila....oz. sem skoraj tri dni skupaj mislila na mojega prijatelja oz. t.i. sorodno dušo, ki je trenutno daleč stran in kljub vsem komunikacijam nedosegljiv. Bila sem grozno slabe volje, čeprav me običajno misel nanj spravi v dobro voljo in sem si želela, da bi bil že končno doma in da bi se spet dobila ob kakšni pijači. Ob osladnih romantičnih komadih mi je šlo na jok in oh in sploh sem bila čisto down....In danes mi je skupni znanec sporočil, da je uspel govoriti z njim in da preživlja hudo osebno stisko in da je rekel, da mu tudi jaz ne morem pomagati...Upam, da bo kmalu poklical in da ga bom uspela vsaj malo potolažiti, tako kot je on že mnogokrat mene.

 

Kako lepo, da obstaja lunin.net, da lahko vsaj komu povem take stvari....

 

L.

Love Doesn't Have To Hurt To Feel Good
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bila sem grozno slabe volje, čeprav me običajno misel nanj spravi v dobro voljo in sem si želela, da bi bil že končno doma in da bi se spet dobila ob kakšni pijači. Ob osladnih romantičnih komadih mi je šlo na jok in oh in sploh sem bila čisto down....In danes mi je skupni znanec sporočil, da je uspel govoriti z njim in da preživlja hudo osebno stisko in da je rekel, da mu tudi jaz ne morem pomagati...

LeilaniA,

tudi men se to full dogaja.

Npr. vem, kdaj je mojemu prijatelju težko, ker jaz tako čutim; ali mi gre na jok, ali si par dni ne piševa, pa se mi zdi moram mu nekaj napisat, pa mi pove, da mu je bad, ali pa zadnjič sem pomislila, da ni kaj zbolel, pa mi pove, da je bil doma 2 dni, ker je bil nekaj bolan.

 

Ali pa ujamem kak vesel trenutek, pa reče, trenutno na kavi ob morju ... ogromno je bilo takih trenutkov, teh lepih največ. xsrcx xsrcx xsrcx

 

Ma to je ta Moč misli ..., telepatija, ko se čutimo, če to želimo, če smo odprti, če so naše misli lepe in iskrene. xsrcx xsrcx xsrcx

Rika
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Prepricana sem, da je moc misli tako velika, da si nekateri to sploh ne znajo predstavljati. Npr.: pred casom sem bila na pocitnicah v Avstriji, vse je bilo lepo in prav..., nasled. jutro pa se zbudim, glavobol, nekaki mesani obcutki, nekaj se nekje dogaja,.... nisem si znala pojasniti. Predcasno sem odsla nazaj domov. Poklicem najboljso prijateljico... pove mi, da se ji je zgodila tragedija... vse kar si je zelela v casu ko sem bila jaz odsotna, je bilo to, da bi bila ob njej... Verjamem torej tudi v to, da smo nekateri ljudje zelo dojemljivi da zacutimo zelje in misli nekoga drugega. Se posebej pa tistih, ki so nam blizu. x:)x
Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mmmmmmmmm, prej nisem bila dojemljiva za te zadeve, zdaj ko sem si zelo zelo blizu z eno deklico, čutim, če ona misli name oz. me kakorkoli potrebuje. Ponavadi mi takrat misli zajadrajo proti njej, mislim nanjo, razmišljam, da ji je treba pisat, kaj poslat,....

Dogajajo se "naključja", ko si istočasno zamenjava SMSje,.... x;)x x:)x :palec:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 5 months later...

Živjo! Rad bi sam "popravil" tisti energetski vampirizem; O tem je pisala Irena Roglič Kononenko v odgovor na pismo junija04 tako: "Energijo "krademo" v bistvu sami sebi, kadar nismo iskreni do sebe in drugih, kadar smo polni blokad in mnogočesa ne sprejemamo, kadar iz strahu ali iz lagodnosti ne storimo tistega, kar bi bilo potrebno. Ker smo od popolne iskrenosti, spontanosti in zavestnosti še bolj ali manj oddaljeni, je precej ljudi in stvari, ki so nam zmožni "krasti" energijo. Pomembno pa je, da se pri tem zavedamo, da se nam nič ne dogaja po krivici in da se nam tudi energijo drugi lahko "kradejo" samo zaradi naših lastnih slabosti in neosveščenih predelov naše duše." To mi je v glavi zdaj jasno, imam pa še velike težave s fiksiranjem misli na ljudi. Ko pa sem govoril o vampirizmu, sem imel predvsem v mislih ene osebe v mojem življenju, ki so me "obvladovale", s tem ko so občasno neprestano ponavljale moje ime, čeprav mi na srečo tega sedaj ni treba več poslušati. L.P!

all you need is faith and trust and a little bit of pixie dust

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, se mi zdi da gre za to, da smo zaradi raznih doživetij v preteklosti zakrčeni, zablokirani, pridemo do kakšnih predsodkov in domnev, postavljamo si razne ščite in to naše ravnanje nam krade energijo. Ljudje, ki so okoli nas so samo sredstva, ki jih s tako naravnanostjo prikličemo v svoje življenje. Ponujajo nam lekcije, ki jih lahko izrabimo za odblokiranje, ali pa spregledamo in dobimo bolj očitne lekcije,....

 

Sicer sem si pa v glavi te dni zamislila, da bi mogoče enkrat v en del Slovenije šla nekoga obiskat, pa niti nisem glasno izrazila želje, povabilo je padlo z njene strani xsrcx :palec: , super :2src: x!x

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...

Telepatija...moja razlaga

 

Ker naša podzavest komunicira preko zunanje nevronske mreže z univerzalnim nezavednim, se miselni vzorci prav vseskozi med sabo primerjajo, kadar so si podobni se tudi pokrijejo. V tem primeru nastane virtualni vzorec, ki se ponavadi pod določenimi kemijskimi pogoji, ker se ustvarjajo določene napetosti na lovkah nevronov, to tudi ozavesti, izklopi se za trenutek naš vratar podzavesti (ego) in spusti informacijo tudi v zavestni del.

 

To se nam vsem dogaja, eni to opazimo in smo na to pozorni, drugi pač gredo mimo tega, komunikacije pa potekajo neprestano. Jaz prav vedno čutim, kadar je neka močnejša komunikacija z mano vzpostavljena, če je malo bolj intenzivna in blizu mojih vzorcev, čeprav le v redkih primerih vem, kdo je z mano, se pa potem velikokrat pokaže, saj oseba pokliče, ali se kaj pripeti v zvezi te komunikacije. Ni rečeno, da je to samo z osebami, te komunikacije tako ali tako potekajo preko univerzalnega nezavednega, pač take, kot jih nekje za svoj razvoj in razčiščevanja svojega jaza potrebuješ. Velikokrat že vnaprej začutim da bo zazvonil telefon in ko zazvoni skoraj vedno tudi vem, kdo me kliče. Pa kaj bi našteval, vsak sam ma takih primerov na stotine. Pa saj nenazadnje je tudi to samo fizika in kemija, pač del vesoljnega programa....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Voila Tomaž

 

 

lepo si napisal...ampak zakaj se enim full dogaja, drugi majo pa mir?Zakaj enkrat bolj drugič manj? Zakaj eni čutijo, ko si zraven...drugi k si na stotine km stran?

To je predvsem odvisno od stopnje razčiščenosti svojega jaza, informacija pride, če je namen pošten, vodni kristali in "beck up arhivi" v predelu pleksusa določajo koliko teh kemičnih reakcij bomo sprožili in ustvarili pogoje..najvažnejša je čista misel

 

Ko si enkrat v tem, ni poti več nazaj, dogaja se ti vse skozi, vse več in več, v resnici je to breme, a izklopiti se ne da več

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ker naša podzavest  komunicira preko zunanje nevronske mreže z univerzalnim nezavednim, se miselni vzorci prav vseskozi med sabo primerjajo, kadar so si podobni se tudi pokrijejo.

 

V tem primeru nastane virtualni vzorec, ki se ponavadi pod določenimi kemijskimi pogoji, ker se ustvarjajo določene napetosti na lovkah nevronov, to tudi ozavesti, izklopi se za trenutek naš vratar podzavesti (ego) in spusti informacijo tudi v zavestni del.

 

To se nam vsem dogaja, eni to opazimo in smo na to pozorni, drugi pač gredo mimo tega, komunikacije pa potekajo neprestano.

 

Jaz prav vedno čutim, kadar je neka močnejša komunikacija z mano vzpostavljena, če je malo bolj intenzivna in blizu mojih vzorcev, čeprav le v redkih primerih vem, kdo je z mano, se pa potem velikokrat pokaže, saj oseba pokliče, ali se kaj pripeti v zvezi te komunikacije.

 

Ni rečeno, da je to samo z osebami, te komunikacije tako ali tako potekajo preko univerzalnega nezavednega, pač take, kot jih nekje za svoj razvoj in razčiščevanja svojega jaza potrebuješ.

 

Velikokrat že vnaprej začutim da bo zazvonil telefon in ko zazvoni skoraj vedno tudi vem, kdo me kliče. Pa kaj bi našteval, vsak sam ma takih primerov na stotine. Pa saj nenazadnje je tudi to samo fizika in kemija, pač del vesoljnega programa....

zlo praktično˝/razumljivo napisau, mi je všeeeč x^x
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mi je ratalo zmanjšat jakost x;)x

 

 

P.s. laže se žvi

jaz tudi zmanjšujem a mi ne rata..pa saj konec koncev ni tako strašno, le moti te včasih, ko nekaj veš, kar ni treba da veš v tistem trenutku

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To je predvsem odvisno od stopnje razčiščenosti svojega jaza, informacija pride, če je namen pošten, vodni kristali in "beck up arhivi" v predelu pleksusa določajo koliko teh kemičnih reakcij bomo sprožili in ustvarili pogoje..najvažnejša je čista misel

 

Ko si enkrat v tem, ni poti več nazaj, dogaja se ti vse skozi, vse več in več, v resnici je to breme, a izklopiti se ne da več

točno to sm nekoč že brau....treba se tut urit v temu, da je pretok res slišen-tekoč nekak, ne pa morda privid al simptomi paranoje x:o)x
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bom videla, če bo moj pritisk v sredini prsnega koša danes za vekomaj al pa do naslednjega klica popustil. Če bo, potem me je na tak način nekdo poklical x:)x :palec: .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...