Skoči na vsebino

Moč misli


rika

Recommended Posts

  • Komentarji 498
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

čak, a ni tole tema moč misli.

 

Skratka, se mi je zgodilo v zadnjih tednih ful tega. Ko pokličem, koga po telefonu, mi vedno rečejo....smo ravno mislili nate.

Zgodilo se je nekaj kar sem predvidela. Dogodki z x osebami in nisem mogla fizično vplivati na dogajanje. Misli, ki sem jih imela v glavi so izgovarjali ljudje, kot bi jim jaz narekovala....skratka dogaja.

 

 

 

btw. Egoist se mi zdi presladek....če lahko kaj pripomnim izza ognjišča, tripl.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Misli, ki sem jih imela v glavi so izgovarjali ljudje, kot bi jim jaz narekovala....skratka dogaja.
tak ja, tega bo vedno več in ljudi bo zaobjela podobnost vidnih fizičnih podob in podobnega mišljenja, vse to bo begalo večino populacije ,ker podobe bodo bile razumne sam za pravi zdravi razum x^x
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Skratka, se mi je zgodilo v zadnjih tednih ful tega. Ko pokličem, koga po telefonu, mi vedno rečejo....smo ravno mislili nate.

Ja... :palec: s frendico se nama to redno dogaja... :palec: se zgodi, da se tut kliceva istocasno... veckrat pa... : Ej, lih rekla sem si, se to nardim, pa te poklicem...zdej si me pa prehitela... x:o)x

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tud jaz prikličem določene ljudi v mislih. Se mi že smešno zdi, recimo imam v službi namen poklicat določene stranke, eni pokličejo sami, eni pošljejo kar email in naročilo, spet drugi pa me na kratko odpravijo x:Dx

se mi pa zdi, da smo v teh dneh s tistimi, ki so nam blizu, še posebno blizu... al pa se sam men to dogaja

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

čak, a ni tole tema moč misli.

 

Skratka, se mi je zgodilo v zadnjih tednih ful tega. Ko pokličem, koga po telefonu, mi vedno rečejo....smo ravno mislili nate.

Zgodilo se je nekaj kar sem predvidela. Dogodki z x osebami in nisem mogla fizično vplivati na dogajanje. Misli, ki sem jih imela v glavi so izgovarjali ljudje, kot bi jim jaz narekovala....skratka dogaja.

 

 

 

btw. Egoist se mi zdi presladek....če lahko kaj pripomnim izza ognjišča, tripl.

tole s telefoni je že stalna praksa...pa tud to, da pokličem kakšno frendico, pol mi pa pove, da je v kakšnem zosu...toliko že vem, da če mi kdo stalno v misli hodi, brez da bi to sama hotela, potem se ne počuti dobro...

 

misli so pa posebna klasa...včasih ne vem več, ali so moje ali od drugega/drugih...vedno bolj izrazito postaja vse to v čisto vsakdanji praksi, v navadnih življenskih situacijah, vedno več iskrenih besed...to, da smo vsi ENO in to skozi izkušnje, ne pa samo teoretično....

 

zato je prav, da včasih tudi povemo, da nismo ok...potem drug drugemu priskočimo na pomoč...ko pa smo super, pa tako sevamo vse to navzven in takrat sami avtomatično pomagamo drugim. v praksi postaja vse bolj jasno, zakaj je dobro, da se počutimo super, pa iz kakršnegakoli razloga že. kakšno leto nazaj napisala zgodbo, ki govori o tem, zdaj pa ugotavljam, da ni bila samo pravljična fantastika in to mi je fajn....

 

:vio: xwizardx x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja tole, so to moje misli, so domneve kaj si misli, res tako misli... uf, da bi znala to ločiti, bi bila na konju... tudi jaz spoznavam, da marsikaj ni zannstvena fantastika...

lepo se imejte in prikličite danes v mislih lep trenutek....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bemu. Ne morem se znebit pomisli na tisto soboto. Ta dan je bilo moje počutje na psu. Neobičajno nervozen, raztresen, nek čudn občutek stiske al nekaj podobnega sem imel, pa nbenga res posebnega razloga za to, nasprotno. In zdaj vse kaže, da mi je prijatelj tist večer nardil samomor. Zlo verjamem, da sem ga začutil, vendar, kako naj razpoznaš kakšna sporočila prejemaš v danem trenutku? In od koga? In zakaj? xscratchx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

..toliko že vem, da če mi kdo stalno v misli hodi, brez da bi to sama hotela, potem se ne počuti dobro...

Kako pa to veš? Da se tista oseba ne počuti dobro?

Meni se tako dogaja z nekim dobrim prijateljem. Sem šla letos na počitnice in zavestno pustila vse misli doma. Pa se mi je nekega večera, čisto brez razloga, kakor strela z jasnega vrinil v misli.

Me pa včasih spreleti tak čuden mrzel občutek in potem pomislim na koga...se zdi tako, kot bi kdo hotel, da pomislim nanj. Sem zadnjič gledala duhca Casperja in pomislila na tole x:)x . Njegov dotik je bil tak hladen. Samo meni se rinejo v misli živi ljudje, zakaj mora bit potem tak hladen občutek? xduhx

Love Doesn't Have To Hurt To Feel Good
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bemu. Ne morem se znebit pomisli na tisto soboto. Ta dan je bilo moje počutje na psu. Neobičajno nervozen, raztresen, nek čudn občutek stiske al nekaj podobnega sem imel, pa nbenga res posebnega razloga za to, nasprotno. In zdaj vse kaže, da mi je prijatelj tist večer nardil samomor. Zlo verjamem, da sem ga začutil, vendar, kako naj razpoznaš kakšna sporočila prejemaš v danem trenutku? In od koga? In zakaj?  xscratchx

 

leilaniA...kako vem? pač vem. če pomislim na osebo, vem, kako se počuti. ne vem zakaj ...ne vem kako...tako deluje...menda zato, ker smo vsi v isti juhici in povezani med sabo....kar se mene tiče , v praksi deluje...potrjeno...

še vedno verjamem, da sta se "srečala"...kako zakaj, kako razpoznamo vse te vplive...pojma nimam...verjetno se počasi naučimo razpoznavat stvari skozi izkušnje...proces, ki zahteva čas...in na koncu spet izkušnja, da smo v bistvi in čisto praktično res ENO, kar se dogaja drugim, se tudi nam...čutimo, zaznamo...kot da je naše.....v soboto sem bila v lj in mi najprej ni bli fajn..zmedena pa to. včeraj po telefonu izvem od prijateljice, da se je počutila ful bed, dokler ni sprejela nekaterih odločitev, nato ji je bilo v dveh urah bolje...in termini se popolnoma pokrivajo!!! res smo eno in res je potrebno da pomagamo sami sebi, počnemo stvari, ki nas veselijo, so navdihujoče...ker to nehote in po nekem avtomatičnem postopku prenašamo na druge, s katerimi smo povezani

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdajle izrazito mislim na nekoga, da mu bom v pomoč in podporo, ker ga danes čaka nekaj pomembnega in odločilnega! :palec: xupx :detelca: xcrossfingx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No včeraj pišem o telefonih in blabla, ki se mi dogaja. In pomislim na enga frenda, ki sva si bila zelo blizu, zdaj pa life nekako v vse smeri šiba in ni več tok časa se **jadat** drug drugemu. In včeraj gledam emaile in vidim njegovega, poslanega pred 2 tedni in si rečem...hmmm lej že 2 tedna ne bev ne mev od njega. Čez 10 min sem prejela njegov email....

 

ya right, nama se je kar dogajalo istočasno, pa se nama je nehalo za nekaj časa, zdaj pa zgleda spet.

Eh vesolje, že ve kaj dela.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Si ga priklicala Cosma x;)x :palec: . Se je tudi meni to zgodilo danes, sem na sposojeno taščo že cel teden mislila, se nekak nisva uspeli poklicat, jo danes pokličem, pa ona meni, da je glih še nekaj nameravala narest, pa me potem poklicat :palec:
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pujsas, mogoče je pa on mene poklical a veš. Je kr močen v trenutkih. Power-oven-energija.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

proces, ki zahteva čas...in na koncu spet izkušnja, da smo v bistvi in čisto praktično res ENO, kar se dogaja drugim, se tudi nam...čutimo, zaznamo...kot da je naše....

res smo eno in res je potrebno da pomagamo sami sebi, počnemo stvari, ki nas veselijo, so navdihujoče...ker to nehote in po nekem avtomatičnem postopku prenašamo na druge, s katerimi smo povezani

sm brau to ja ,že nekje x^x
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...