Skoči na vsebino

Moč misli


rika

Recommended Posts

Se pravi v principu, hipotetično gledano, če si ti meni všeč in če sem jaz zaljubljen vate in si ti rada z mano in ti je lepo in si recimo tudi ti zaljubljena vame ter in imaš družbo, ki naj bi bila ogledalo tebe, kljub vsemu ne boš ostala z mano in ti bo ta družba bolj pomembna?

Hojla,

ko bo tako kot si zapisal Kacek, da bosta drug v drugega zaljubljena bosta pa gledala, da bosta čimveč skupaj, če bo zaljubljena vate boš ti njeno ogledalo.

 

Sicer jaz tudi asc devica, sonce oven, z raki same probleme, pa vedno znova naletim nanje (menda sem v osnovi bolj škorpijonka).

Tako počasni so, tako hočejo biti mogočni v tej svoji ranljivosti, da kar naprej morda nehote ranijo druge, potem pa mislijo, da so sami žrtve. Me zanima kaj bi bilo, če bi jih človek res pustil čisto pri miru, ali bi se javili sami, ko bi prilezli iz oklepa ali iz votline.

Kaj porečeš Kacek, ali ti kot rak bolj čakaš, da te zbezajo ven in ti je to všeč, ali tudi sam kaj storiš za to, da poveš osebi,: tukaj sem in spet se mi mal da pogovarjat in smejat in zezat.... x;)x

Rika
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 498
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

V bistvu tko je z mano nekak, saj kokr jaz vidim sebe...rad imam normalne odnose in marsikaj požrem tud, sam če pa čutim, da mi nekdo krivico dela se najprej želim pogovorit, če ne gre pol pa po moje ni lih najbolje. Sem pač devica v ascedentu al kako se že temu reče. Tko je, če je človek fer do mene, sem jaz do njega. Za svojo slabo lastnost si jemljem, da me v življenju preveč vodijo želje in čustva, očitno se prehitro zaljubim in zaupam in tako dostikrat izpadem naiven oz. me ljudje okol prenašajo. Ne dela mi branje med vrsticami. V bistvu si pa želim eno žensko, s katero bi lahko počasi zastavil življenje. Sam ker je svet nekako materialno in egoistično naravnan mam občutek, da bo to težko. Je pa res, da se ljudje bojijo (mo) čustev, ker lahko bolijo. V osnovi bi rad nekako ta moja čustva uredil tako, da bi nekako normalno šel tudi sam skozi življenje, ker se zavedam, da je to moreče in zame in za mojo okolico. Nekako se počutim kot otrok v odraslem telesu...pač napačna vzgoja staršev...

kaj vem....ljubezen, zvestoba in zanesljivost se mi zdijo največje vrednote v življenju in moram rečt, da zanesljivost že tudi meni malce nagaja, ker enostavno nimam več moči iti proti vetru....

Kakor si že sam opisal, vodijo te želje in čustva...To pomeni, da še nisi našel svojega notranjega "jaz-a"... Če ga boš enkrat našel, te ne bodo več "prenašali okol"... Verjemi.. Ko boš se spoznal (ko boš sam sebe spoznal), boš vedel koga ali kaj iščeš. In izvedel boš, da jo ne iščeš zato, ker ma nekaj, kar ti nimaš... Kajti vsi, ki jih imamo in ki jih privabljamo v našo družbo, so naša "ogledala": TO SMO MI SAMI! In ko se boš spoznal in se imel rad in se spoštoval, boš tudi takšno žensko privabil v svoje življenje... xsrcx

 

(p.s.:tud devica po ASC, in sem isto premišljevala kot ti, da se fejst hitro zaljubim in pol pa sem jaz največja koza n tem svetu... :eek: a to ni tak, le do zdaj nisem poznala "ta drugi svet"=duhovni, nematerialni svet)

Se pravi v principu, hipotetično gledano, če si ti meni všeč in če sem jaz zaljubljen vate in si ti rada z mano in ti je lepo in si recimo tudi ti zaljubljena vame ter in imaš družbo, ki naj bi bila ogledalo tebe, kljub vsemu ne boš ostala z mano in ti bo ta družba bolj pomembna?

 

 

 

PS da ne bo pomote to je v primeru zastavljeno vprašanje

Ne. Nisem tak mislila. Če že privabljaš takšne ljudi v svojo družbo (kot si ti) in "privabiš" še takšno žensko v svoje življenje, pol ni nobenga problema...To pomeni, da bi se morali vsi med seboj razumeti... :8):

Hm...če pa je res, da te je zapustila zaradi družbe, to pa pomeni, da še ni "zrela" za resno zvezo.. Ali? :inocent: :eek:

"Stopaj po sledi mavrice,

Stopaj za zvoki pesmi

in vsepovsod te bo obdajala lepota.

Po sledi mavrice vodi pot

Iz najbolj goste megle."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xscratchx .....Kacek mal kompliciraš, se mi zdi... :sori: Hm...pa ženske včasih rade vidijo, da je ded - ded..........konkreten in močan.......in zna udarit po mizi :vragec: x^x ........ne vedno.....sam ob pravem času pa. x;)x Mi deluješ nekako neodločen.........mogoče pa tega ne mara.......oprosti, če se motim x^x :sori:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ker si jezen...in se "ubijaš" (v tvoji notranjosti)... :sori: Not good! :C:

Pojdi v naravo...v gozd.. xsrcx

"Stopaj po sledi mavrice,

Stopaj za zvoki pesmi

in vsepovsod te bo obdajala lepota.

Po sledi mavrice vodi pot

Iz najbolj goste megle."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

če prav je moje videnje, da bom vedno sam...

Ok Kaček........sem samo pomislil, ko sem te prebiral.........kaj pametnega ti žal nisem znal svetovati. Ti pa lahko na citiran stavek.......če boš imel takšno videnje - se ti to res lahko zgodi, uresniči. Poleg tega iz tebe seva močno razočaranje nad ženskami, pa bi ti svetoval, da tako kot ni nikjer dobro tudi tu ne posplošuješ........ženske so krasna bitja, med njimi pa tudi prave kače, preračunljivke itd......saj tudi moški nismo ravno angelčki, ne. xrolleyesx x:Ix Prav je, da se posvečaš službi, faksu......prav pa je tudi, da imaš učke in srce odprto........za novo žensko v življenju.......ki sedaj nekje že čaka..........na tebe x;)x. Sama po sebi pa verjetno ne bo prišla......vsaj opaziti boš jo moral...... x;)x x:o)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xscratchx .....Kacek mal komplicirasˇ, se mi zdi... :sori: Hm...pa zˇenske vcˇasih rade vidijo, da je ded - ded..........konkreten in mocˇan.......in zna udarit po mizi :vragec:  x^x ........ne vedno.....sam ob pravem cˇasu pa. x;)x  Mi delujesˇ nekako neodlocˇen.........mogocˇe pa tega ne mara.......oprosti, cˇe se motim x^x  :sori:

Mick...

 

jast sem bil odlocˇen, sam verjetno pacˇ me ona ne mara tolk, da bi zmano ostala....v takem je mosˇki lahk kakrsˇen koli pa ne pali....zdej pa, da bom pa jast meu tako zˇensko, da jo moram na sˇagi drzˇat, ker ona nima prioritet v zˇivljenju...hvala lepa....naj se kdo drug z njo ukvarja in po drugi strani spet, cˇe bi ona mene ljubila bi bil zdejle z njo....zˇenske pacˇ rade testirajo, govorijo nazaj, se igrajo skratka zˇivijo zˇivljenje in cˇakajo princa na belem konju, ki jih bo potegnil iz bede, najvecˇkrat pa naletijo na kaksˇenga tipa, ki jih tolk cˇasa mota okol prsta, da se porocˇijo z njim, potem pa jokajo kolk nesrecˇno zˇivljenje majo. Jaz se teh iger vecˇ ne grem...mi je cˇisto vseeno kako me zˇenske vidjo, upanja tko nimam vecˇ niti volje za karkoli takega...bom pacˇ lepo v sluzˇbo hodu in na faks....ostalo, cˇe bo hotl bo zˇe prsˇlo, cˇe pa ne pa ne bo.....tko pravijo vsi ta pametni.....cˇe prav je moje videnje, da bom vedno sam...

hej kacek...tule te berem...hm!

 

oprosti, ampak se mi zdi, da malo prevec posplosujes...vsega, kar si tukaj in v prejsnjih postih opisal, jaz (na primer) ne delam.

mi je zal, da se ocitno zaljubis v napacne ljudi, ampak trdis ( nekje si napisal..) da te vodijo custva, in, da se hitro zaljubis..je to mogoce za pricakovat ( to 'zaljubljanje v napacne').

hocem reci: s tem ni nic narobe, ce ti uzivas v tem obcutku zaljubljenosti itd,

samo potem je malo nefer, da obtozujes cel zenski svet neracionalnega in povrsinskega ravnanja, ker se ti zaljubljas v taka dekleta...

a razumes, kaj mislim...?

morda je res to, kar ti je nekdo napisal, da se nisi v stiku s tem, kar si res zelis, in se v bistvu zgubljas v zvezah, ki niso to, kar isces.

morda je to tvoja osebna sola, tvoj nacin, da bos prisel do pravih odgovorov in posledicno prave druzice.

zelim ti vse lepo, ce si pa tako obcutljiv, kot pravis, da si, je mogoce dobro, da vzames svoje izkusnje z malo rezerve, ali pa da si bolj razvijes intuicijo, pa bos imel malo manj grenkih spoznanj in vec energije za prave judi, ki so odgovor na tvoje potrebe.

 

srecno pa lep dan! x:)x

 

 

pa tole 'story of my life....' to se neke rakovse finte, da bos lahko zalosten in se smilil sebi...ne padi v malodusje, ampak loti se sprememb-delaj na sebi! to je moj nasvet...meni je to pomagalo x;)x

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kacek,

menim, da bo tale teden full naporen zate (luna v raku, polna luna v petek).

Drži se no, :palec: zgleda, da je ta tvoja rakica še bolj naporen rak kot ti, pa še ti tvoji glavoboli... pač to ni to. xrolleyesx

 

Če se ljubimo in imamo radi smo veseli in nasmejani, ne pa čist na tleh in žalostni. xsrcx xsrcx xsrcx

 

Je že prav tako kot je, morda se ti to zdajle ne zdi, se bo a kasneje pokazalo. x;)x

 

Res drži se ta teden in tudi vse ostale dni, seveda. x:)x x:)x x:)x

Rika
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest SaTurNina

Ja..Kacek..jst sm nekoga čutla..z glavobolom..z desno polovico..glave.., kjere prigode so to ble..

 

ubistvu tud hudi glavoboli... x:Dx :xx!: :inocent: :eek: x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ej, Rika, tole je pa res ena dobra tema :palec:

 

Jaz imam tudi neke izkušnje s tem. Pred nedavnim, sem se odpravljala na faks in sem bila zelo razdražljiva, ker bi mogla oddat eno seminarsko, pa je zaradi tehničnih motenj nisem mogla sprintat. Bila sem ful ful slabe volje. Usedla sem se na kavč in nepremično strmela pred sebe in razmišljala o tem krutem svetu in v mislih preklela vse, kar mi je padlo v glavno. Zraven mene se je usedla mama ( s katero pa nisem tako zelo, zelo povezana: imam jo rada ampak tega ji ne povem tako pogosto) in položila svojo roko na mojo. Sprva mi je bilo rahlo neudobno, potem pa sem začutila, kako njena roka žari in toplota se je začela širit po moji roki in po vsem telesu, začela sem umirjeno dihat, pojavile so se mi pozitivne misli ( med njimi tudi rešitev ), napetost v glavi je popustila in celo telo se mi je sprostilo. Verjamem, da mi je mama dovajala svojo energijo in mi v mislih želela vse najboljše, čeprav je bila ves čas tiho ( približno 5 min sva tiho sedeli ). Ampak vem, da je ona delala to načrtno, ker verjame v moč pozitivnih misli in tako naprej. To je bila res zlo pozitivna izkušnja in upam, da ko bo kdaj ona v badu, da ji bom tako tolažbo lahko vrnila. x:)x

 

 

Imam pa še eno malo slabšo izkušnjo. S svojim bivšim fantom sva se imela nekaj časa zelo lepo. Ampak on je začel mene psihično izčrpavat, zahteval je veliko energije od mene, sam pa je bil pri tem zelo skop. Zato sem bila dostikrat v njegovi bližini ( potem kasneje, ko že ni bilo več tako lepo) razdražljiva. Klicala sem ga po telefonu, ker sem ga MOGLA klicat, mislim, da me je imel v oblasti, ko pa je stopil skozi vrata pri meni doma, pa sem postala ful ful živčna, začela sem iskat nekaj za jest (čeprav nisem bila lačna) ali pa sem mogla it takoj na čik. Mislim, da on tega ni delal načrtno, ne vem, ali pa je bilo vse to samo v moji glavi... :vragec:

 

Imela pa sem enkrat eno vizijo. Ležala sem v postelji zvečer in mislila na NIČ. Pa se mi kar naenkrat zagledam rešilca in dobim nekakšen občutek, da gre za mojega strica. Občutka se nisem mogla znebit, preprosto vedela sem, da se bo zgodilo nekaj slabega. Ko me je poklicala teta sem vedela, zakaj kliče: stric si je hudo zlomil nogo, tako, da je prišel rešilec ponj. Ko je govorila novico, se je zmotila v imenu strica in navedla ime drugega strica, pa še preden se je popravila, sem vedela za koga gre.

 

To, da bi direkt slišala besede, se mi še ni zgodilo. Včasih pa začutim ljudi okrog sebe. Njihovo "avro"? Zakaj se z nekaterimi ljudmi lažje pogovarjam, sem nenavadno domača z njimi, čeprav jih prvič srečam, z drugimi, pa komunikacija kar ne steče, pa jih poznam dlje časa?

 

Ja, mislim, da okrog nas kroži neverjetno veliko energetskih vampirjev :sori: In čedalje bolj opažam, da jih je veliko veliko v moji neposredni bližini :V:. Bom poskusila uporabit tehniko zlatega jajca, ki je bila omenjena...Bomo videli, kaj se bo izcimilo x;)x

 

 

Ja, ampak zaradi tiste vizije, sem si začela kr malo domišljat x:Dx . Pred parimi dnevi se mi je sanjalo o neki osebi, s katero sem se točno pred letom imela zelo zelo lepo- ena taka mesečna avanturca x;)x Ampak čas je zacelil rane in se sploh nisem več spomnila nanj. In zjutraj, ko sem se zbudila sem bila zelo začudena ( sanje so bile zelo lepe in zelo pozitivne). Prepričana sem bila, da gre za nekaj "več". Nekaj dni sem mislila na to osebo in ji danes poslala en tak pozitiven sms ( nič kaj posebnega eno foro pač ) . Seveda mi ni odpisal, jaz pa se sedaj počutim kot idiot :o|o:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ej, Kacek, to je ful gut, da se tega zavedaš, tak vsaj ne boš obtoževal ljudi okrog sebe, da so kao ful živci pa to. Jaz sem bla tega ful obtožena, pa še tega, da jaz nosim "hlače" v razmerju, pa da delam s fantom kot s copato. Tega so me obtožili in njegovi in moji prijatelji in , pazi to; moji domači. Fora pa je bla v tem, da ma on ful tak baby face, pa velke modre oči in zna s tem ful manipulirat. Valda mi noben ni verjel, da včasih ful prizadene. GRRRRRRR, res sm popiz... ker mi ni NOBEN verjel. Pa me je ful spravlu ob živce, res me je psihično j... v glavo in jaz sem čist popiz...Povrh tega me je čist razorožil, tak da nisem mogla nič, razen tega, da sem ful vn padala, pa delala budalo iz sebe. :vragec:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja za ljubezen sta potrebna dva in verjetno dokler je bila tudi iz tvoje strani Devica to čustvo, te njegov pirhod ni motil, temveč si bila v napetem pričakovanju, potem ko sta se odtujila pa si ob vsakem klicu, ki si ga morala opraviti začutila krč, ob vsakem obisku pobegnila na čik... preprosto ljubezen je minila... Moti pa te verjetno tudi to, da so nasedli njegovim okicam ter da te ne podpirajo, saj so vendar tvoji prijatelji in nenazadnje starši in to najbolj boli. Sicer pa pravijo da je med ljubeznijo in sovraštvom tanka črta.

Vse dobro Devica ti želim, ter da bi našla fanta, ki ti bo dolgo časa prinašal sladko napetost :palec:

Kacek, meni vedno, kadar imam problem prijateljica pravi, prepusti se in ne boš verjel,da ima prav, zato prepusti se dogodkom in zajemaj življenje s polno žlico, kar ti bo dalo le sprejmi, sej mogoče je pa tole zaradi enega razloga - mogoče nekje čaka dekle tvojih sanj, le kaj bi bilo če bi se sedajle zmotil, a x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Devica...to kdor nos hlače pa gor pa dol se men zdijo full bedarije, pa okol samozavesti in take fore.

Drugo...v ljubezni sta potrebna dva in če dovoliš komurkoli...priajteljem ali staršem, da pridejo preveč blizu je konc.

In zakaj te je razorožil?

Ne, ne, to kar se hlač tiče je definitivno, da jih ni mel noben gor, ampak zgledal je pač tak, kao da jih mam jz. Ne vem, kaj ma tuki samozavest, kr to so itak drugi rekl o hlačah in si tega nism domišljala jz, v bistvu mi je blo kr mal bad, ko sm mogla poslušat raznorazne izjave na ta račun. Je pa res, da sm jz mal bl ekstrovertirana kot pa on.

 

Ne smeš pustit blizu prijateljem pa znancem... Hm, sej prvi dve leti je blo neki takiga, sva bla sama svoj razred, država v malem, sam pol se pa mal naveličaš tega samotarstva. Mimogrede, najini starši se še po 6 letih niso poznal, pa živijo samo 4 km narazen. Ne, prijatelje pa mislim, da morš obdržat, ker jaz sem se itak takrat oddaljila od njih, zdaj jih pa spet počas zbiram okrog sebe...Ne smeš zanemarit prijateljev, ker če so pravi, so to na koncu edini ljudje, ki ti stojijo ob strani. No, jaz sem jih zanemarila, pa mi je žal.V bistvu, če bi takrat staršem pa prijateljem pustila dost blizu, bi bolj poznal najino zvezo, pa pol ne bi govoril o hlačah, kr bi vedl kk je, tk so pa kr neki uganjeval...

 

Razorožil? Pač kot sem že omenla sem mal bl ekstrovertirana in za ljudi ne predstavljam neke uganke, ker se pustim spoznavat, zato je on kr hitr odkril moje šibke točke, tk da je vedu, kdaj more v kakem primeru prtisnt na kero točko. Jaz ga pa spoznavam šele zdaj, ko sva samo dobra prijatelja....

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja za ljubezen sta potrebna dva in verjetno dokler je bila tudi iz tvoje strani Devica to čustvo, te njegov pirhod ni motil, temveč si bila v napetem pričakovanju, potem ko sta se odtujila pa si ob vsakem klicu, ki si ga morala opraviti začutila krč, ob vsakem obisku pobegnila na čik... preprosto ljubezen je minila... Moti pa te verjetno tudi to, da so nasedli njegovim okicam ter da te ne podpirajo, saj so vendar tvoji prijatelji in nenazadnje starši in to najbolj boli. Sicer pa pravijo da je med ljubeznijo in sovraštvom tanka črta.

Vse dobro Devica ti želim, ter da bi našla fanta, ki ti bo dolgo časa prinašal sladko napetost :palec:

Ja, res je to. Odtujila sva se ravno zato, ker sva bla tolk skupi. Ne, noben naj mi ne reče, da mamo kao device rade rutinska opravila, ker jaz sem umirala v tej rutini on (bik) je pa prou užival v tem. Točno sem vedela, kaj bo naredil, ko bo stopu skoz vrata, vse je blo predvidljivo...Na koncu me je živciral njegov glas ( zdel se mi je ko da ful momlja kr neki brezveze), živciral me je pogled na njega ( kakšna počasnost!!brez akcije!! pa če sem ga preganjala, je vseeno, ko je hitel bil takooo grozno počasen!! ta človek sploh ni premogu hitrih gibov), živcirala me je njegova bližina, živciral me je njegov vonj....vse, vse, vse.

 

Heheh, zdej sva pa prou dobra frenda, glih dons se je najavu na obisk, pa vem, da mi ne bo šel na živce tk kot včasih, sam me bo pa sigurn trikrat vprašal, če že mam kakega fanta, pa jz mu bom trikrat odgovorila, da kaj ga briga.... x;)x

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A veš da je zajemanje življenja s polno žlico tudi, da opaziš naravo okrog sebe, žvrgolenje ptic, nasmeh otroka, ki te pozdravi. Sigurno pa je nekje dekle, ki bi te osrečilo, o to sem prpričana, samo če boš mrkega pogleda in osornih besed (nisem rekla da si, da ne bo pomote).... Življenje je lepo, veš to, kljub temu, da nas včasih razočara človek, ki nam največ pomeni in verjemi VEM KAKO SE ČLOVEK TAKRAT POČUTI x;)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Deklet mojih sanj ni...to je čista utopija....in tle je po moje velika napaka, ker preveč sanjamo...Res so mi vsi zaprli pot in nimam drugega kot da se prepustim toki dogodkov...Kar se pa tiče zajemanja s polno žlico...sem ga hotel v zadnjem primeru, pa poglej kam me je to pripeljalo..izgubil sem nekoga, ki ga imam rad...Zato naj zajemajo življenje s polno žlico tisti, ki jim je to usojeno...jast bi pa rad dekle, ki zna življenje uživat skozi družino, kajti edino v tem primeru bom jaz izpolnjen...ker pač tega v današnjem svetu ni več mogoče (preveč materializma, interesov in sebičnosti) ni več možno doseči bom pač sam...
:C: :palec:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jast ne vem, kaj se ljudje sploh ukvarjate odkrivanja šibkih točk....to se uporablja z namenom manipulacije...moja ta zadnja kao ljubezen je vedla moje in jaz njene...

 

 

Prijateljev se ne sme zanemarjat, jaz svojih nisem, vendar se pri mojih prijateljih ve kje je meja do kam smejo, kaj in o kom se pogovarjamo.

 

Jaz se ne ukvarjam z iskanjem šibkih točk. Sori tole me je ful zbodlo, ko si reku "ukvarjate" pa ko sm glih vse tk razložla...Se pa zgleda s tem ukvarjaš ti.

 

Ne, taki ljudje, pri katerih moram pazit, kaj in kako rečem kako stvar, niso prijatelji, ampak znanci.(prijatelj je itak lahko samo eden naenkrat). Ne vem no, sam ljudje niso vsi tk slabi, da je treba zdej kr na vse s prstom kazat.

 

Tud jaz sem dožvela zlomljeno srce in to kr dostikrat, pa ne dramatiziram. In vsak je že po moje doživel kako razočaranje in zgubil upanje za kratek čas. Ampak, halo, če zgubiš upanje, zgubiš vse, saj je upanje v zadnji instanci zadnja stvar, ki ti ostane. xDDx

 

Sej ne bi rada omalovaževala tvojega problema, ampak nekak se mi zdi, da pretiravaš. x;)x

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, ne, 100 ljudi, 1000 čudi. Dons res ne veš, kermu lahk zaupaš pa kermu ne, edino sam seb lahk.

 

Tvoja osebnostna moč je edino, kar ti v zadnjem trenutku ostane. Sam upanja ne smeš zgubit. x;)x x:)x

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xrolleyesx hm...ja, ženske smo pač malo nepotrpežljive... (včasih, a ne vedno)... x;)x

"Stopaj po sledi mavrice,

Stopaj za zvoki pesmi

in vsepovsod te bo obdajala lepota.

Po sledi mavrice vodi pot

Iz najbolj goste megle."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Točn to. Pa tud zato gre, da smo si ful različni. Tipi kr neki, kr ena čudna bitja x;)x , sploh vas je težk zastopt, sej vem, babe pa tud a ne? In glih v tem smo si tako podobni...da smo si takooo različni....

 

x:Dx

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x;)x V soboto, ko sem bila na šamanski terapiji, so zgleda moje misli veselo delovale, ker so se pri sodelavki odpirala in zapirala vrata! x:Dx Ona mi pošlje mail domov in pravi:" Daj že pusti moja vrata pri miru!" x:Dx

x:Dx

Ja, sm prebrala tvojo temo o tem. Pa to ful boli al kaj? A čutiš zdej ful spremembo?

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Glih to, kar verjetno ti ne razumeš pr dekletih...

Ti povem, kaj se mi je zgodil pred kakim mescem. Z enim vrstnikom sva se ful lepo ujela, isti študij, iste izkušnje... Še sam je rekel, da sem ga ful pozitivno presenetla. Pol pa pride en dan REZ! in od takrat sva tujca, zbrisala sem njegovo telefonsko, ker se mi ni več oglašal na telefon...ne vem od kod, ne vem zakaj...

A ni to tk rahlo nenavadno...

No, vsaj meni se zdi mal neobičajno...Greš po čike pa te ni 25 let domov, recimo. Kr zmanjkaš brez razloga. :eek:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Selene...deklet, ki bi me osrečilo je verjetno kr nekaj, sam je problem v meni, k težko koga spustim zraven...tolk pa ponavadi nobena noče cajta nucat

Ja, to Kacek,

počasi pa prihajaš do glavnega bistva. Ti težko spustiš koga k sebi, zdaj pa še posebno ko si tako razočaran.

Ko bo prišla tista ta prava bo pa že hotela "tolk cajta nucat", da bo prišla bliže k tebi. Razen seveda, če je sproti ne boš odganjal od sebe. Vi Raki ste res full naporni in človek res ne ve ali se mu splača skoz in skoz vztrajat in vas razumet, pa dejte še sami kaj naredit in se ne kar sam sebi smilit. In ne bit sam vi v redu, drugi pa zateženi in vas ne razumejo.

 

Ne vem no, rake imam full rada, zraven pa jih full ne razumem.

 

Pa saj imaš cajt fajno punco najdit, sam če boš hotel jo boš našel.

 

Drži se.

Rika
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...