Skoči na vsebino

Moč misli


rika

Recommended Posts

  • Komentarji 498
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Velikokrat že vnaprej začutim da bo zazvonil telefon in ko zazvoni skoraj vedno tudi vem, kdo me kliče.

Tole mi je padlo v oči......sem enkrat prebrala misel enega pisatelja, ki je rekel: Ko zazvoni telefon, ne dvigni takoj. Počakaj, da začutiš kdo kliče.

 

......mi je bilo že takrat ful všeč...pa prakticiram.........ostalega pa še ne toliko.............samo s partnerjem in sestro imam kake prebliske in istočasne misli ali klice.........

Life would be so wonderful, if we only knew what to do with it. G. Garbo
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hello, sploh ne vem, kako se lahko priključim k razmišljanjem.... Sem že neštetokrat prebirala vaše misli in bi se tudi ničkolikorat rada priključila, pa me je vedno zaustavila neka "višja sila (?)"

Torej, ne vem, ali obstja kakšna procedura ali lahko kar tako not vpadem?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ni dobro če preveč misliš na koga ponoči, ker se zna zgodit, da oseba ne bo spala ali pa bo imela izredno nemirno noč! x:Dx Koncentracija in prenos misli sta torej zaželjena, vendar podnevi! x;)x x8Dx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Točno tako,Selene! x;)x x:Dx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ni dobro če preveč misliš na koga ponoči, ker se zna zgodit, da oseba ne bo spala ali pa bo imela izredno nemirno noč! x:Dx  Koncentracija in prenos misli sta torej zaželjena, vendar podnevi! x;)x  x8Dx

To pa 100% Contesa.

Jaz pravim, da imajo v tišini noči misli bolj prosto pot.

Men se to dogaja, nekdo mi ob določenih urah ne da spati, vendar me to pomirja in mi je lepo. x;)x

Rika
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V nekem prispevku sem že enkrat napisal...no bom še enkrat

 

Naša podzavest prav vseskozi komunicira preko zunanje nevronske mreže z univerzalnim nezavednim in istočasno tudi preko kvantne informacije z vsemi ostalimi. Ko se neki miselni vzorci približno pokrijejo, poizkušajo ustvariti nek fantomski miselni vzorec, ki se plemeniti z primerjanjem dveh podobnih....torej ljudje, kateri smo energetsko povezani v bistvu prav vsezkozi komuniciramo med sabo, samo ozavestimo ne vsega, ker vsega ne rabimo tudi v zavestnem stanju., prav tako tudi informacijo, ki jo potrebujemo tudi dobimo, od našega ega je ponovno odvisno koliko od tega dobimo v zavestni del..

 

Eden primerov, kjer ni ožje energetske povezave, pa vseeno informacija prišla.....pomislil sem na neko zadevo, ki že več let čaka na sodišču in si rekel to bi moralo pa že počasi na vrsti biti....čez dva dni dobim poziv za na obravnavo...poklical sem v odpremno pisarno sodišča in vprašal, če se slučajno spomnijo, kdaj so to kuverto zapakirali in dali na kup za pošto...časi so se ujemali......takih in podobnih primerov bi lahko naštel na stotine..je pa nepotrebno, ker se nam v bistvu vsem dogajajo.

 

Telepatsko se da povezati tudi namensko s posebno tehniko koncentriranega svetlobnega lijaka, vendar informacija ne poteka v obliki pogovora ..poteka v obliki intuicije....to se med drugim uporablaj pri šolanju astronavtov (za primer odpovedi komunikacij). Te preizkuse navezav odsvetujem, ker je vgrajenih kar nekaj varovalk in imajo lahko prav nasprotni učinek od tistega, kar bi bil namen nekoga, ki bi se iz "firbca" skušal s tem ukvarjati, ne pozna pa dejanskih resnic okoli tega...

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kako  smo z nekom energetsko povezani? xrolleyesx

Zapleteno opisati tako na kratko (za to moramo pričeti od atomov, sestavo možgan, multipleksa nevronov in podobno, kvantne fizike, kemičnih reakcij, prevajanja polprevodnikov na lovkah nevronov in podobno)...v bistvu smo mi sami del informacije, torej tudi povezani med sabo.

To povezavo pa zavestno zaznamo pri tistih povezavah, kjer smo tudi sami vključeni oziroma na nek način povezani, čustveno ali kaj podobnega, takrat so kemične reakcije pač drugačne in specifične, s tem tudi spreminjamo električne napetosti, ki odpirajo določena vrata.....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa ste res face.... energetsko povezani ne me hecat...vsi sodelujemo v skupinskih halucinacijah.... x:o)x  x:Dx  x:o)x  :eek:  :O:

lia saj vem....

 

recimo energetsko...halucinacijsko..kakorkoli...fiziki ne moreš uiti

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a hja, sej tud ne mislim več bežati, sn si že čist tačke znucala..... x:o)x x:Dx

 

 

 

Kesera sera what ever will be, will be,

together will come to se , kesera sera..... xbendx xvokx xsingx xflowx

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

lia, hojla, ja pa smo energetsko al kakorkoli hošeč - seveda energetsko, kako pa. VSI SMO POVEZANI Z VSEM , TOREJ TUDI VSI MED SEBOJ. Saj bo kmalu pricurljala še kakšna knjigica in na le samo POLJE.

Časa in prostora ni, vse je samo energija, valovanje, kot radio se naštelaš in ko misliš na nekoga se z njim "uglasiš", potem pomisliš na drugega in je kot bi zavrtela gumb za postaje in se "uglasiš"nanj.

 

Saj je ja čist enostavno, a ljudje imamo tolk dela sami s seboj, da na te energijske signale v naših energijskih centrih nismo dovolj pozorni.

Ja Tomaž, ko si enkrat v tem, poti nazaj ni, včasih je pravo garanje, kajneda, ko bi vsaj bil v svoji jati, da bi te drugi razumeli.

Ah tudi to bomo dočakali in prav kmalu, verjemi !!!

peace and love

clean

peace and love

Klinar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...