Skoči na vsebino

Moč misli


rika

Recommended Posts

že nekaj dni se mi v mislih pojavlja prijatelj, ki ga je odnesel čas, kar nekaj stvari me spomni nanj, kot da bi mi bile postavljene na pot... in sedajle med vsemi skladbami slepo izberem eno in izberem tisto, ki je bila njemu najbolj všeč... naključje, prenos misli... ma ne jaz v naključje ne verjamem, vse je nekako v pravem času dano v naše življenje, samo tega pa ne razumem ravno... ok, če je prenos misli, zakaj se potem ne javi?

pismo Nataly, spet Saturn :sori:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 498
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

A veš sem začela brati tvoj post, mi je kar smeh ušel...evo je izgubljeno v memoriji x^x x^x

V tole moč misli jaz ful verjamem. X krat se pokazalo, kako zelo deluje..

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kak pa jo gledaš??? x;)x 

 

Saj veš..obstaja več pogledov-kao...takoj kavo...

ali...takoj v pojstlo....

 

in taki pogledi pač x^x

Ufa, takih pogledov je cel seznam, je treba šparat glasilke, veš, če bomo še kakih 100 let tule x:Dx x;)x

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bom videla, če bo moj pritisk v sredini prsnega koša danes za vekomaj al pa do naslednjega klica popustil. Če bo, potem me je na tak način nekdo poklical  x:)x  :palec: .

Hm, popustila zadeva, Omi mi je sporočala, da me rabi xsrcx x:Xx :palec: .

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...

No a kdo še kaj ve....Clean zelo lepo napisala, mojemu sprejemniku razumljivo, Tomaža se trudim razumet pa mi tok osnov iz nevronov pa tega manjka...da je kr hudo...in težko razumet...

 

 

Alo dejte še kej povedat, dobrodošli tisti, ki imate izkušnje s tem da povezave dejansko so...kdaj in kako čutite...

 

Še bolj dobrodošli tisti, ki zagovarjate, da je vse skupaj skupinski ali posamični privid.... x8Dx

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še bolj dobrodošli tisti, ki zagovarjate, da je vse skupaj skupinski ali posamični privid.... x8Dx

Lia

 

Saj fora je v tem, da smo mi sami del vesoljne informacije (intiligence), ali karkoli jo imenujemo, ker smo del informacije nam je prav vse dostopno, podzavesti si na različnih nivojih (če sploh so nivoji) v skladu z našimi nalogami to neprestano izmnejavajo (prav vseskozi se pretvarja iz kvantne oblike v materialno in obratno, vzorci se primerjajo), od našega ega (vratarja) je pa odvisno, koliko smo pripravljeni to v zavestni del spustiti ali ne....

 

To isto lahko uporabimo tudi pri prenosu misli na daljavo, željo po zdravju, čisto misel in željo po sreči in lepoti in podobno, vse to laufa, to je tudi tiso, kar delajo zdravilci na daljavo, kar v bistvu tudi vsak lahko naredi, če je misel resnično čista in dobronamerna in, če je udeleženec pripravljen to misel (informacijo sprejeti)...tudi to je bilo že velikokrat preizkušeno-potrjeno in deluje (tudi sam že velikokrat sprobal)....

 

Sprva gre občutek ki ga imamo pri telepatski komunikaciji mimo nas, nismo na to pozorni, kakor hitro postanemo bolj pozorni te komunikacije tudi občutimo, jaz do nekih oseb, ki so zazamovale mojo pot tako ali drugače, enostavno to čutim, tudi po uri smo preverjali podatke in so se ujemali.

Pri neki osebi začutim tudi v kakem stanju je ali je žalostna vesela in podobno, druga se zbudi prav vedno, kadar se zbudim po noči tudi jaz.....to ni nakladanje, ta oseba lahko to tudi potrdi, je naša LN, začuti kadar so misli istočasne.

 

Prav vse informacije, ki jih dobivamo (intuicija), ali pa če jih imenujemo, kot jih je nosorog enkrat imenoval "felerji", je popolnom ista zadeva prenosa in pretvorb, samo namen je drugi. Tudi v teh transformacijah obstaja tudi odgovor za videnje prihodnosti, kadar dobimo informacijo o tistem, kar se še ni zgodilo, jo pa potrebujemo, ker v univerzalni zavesti ni dimenzije časa (kvantno), torej je tudi vseeno v kateri čas se transformira.

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hello, nisem brala postov za nazaj, vendar kar je tomazslo povedal drži. Vse te zadeve so zelo lepo opisane in tudi znanstveno dokazane v knjigi Polje, ki je zelo aktualna in relativno sveža na našem trgu. Z njo lahko tudi največji dvomljiveži najdejo kup dokazov, da obstajajo oprijemljivi razlogi za to, da je prenos misli, ki je čista energija, možen.

 

Mi pač poznamo materijo in antimaterijo in skozi to poskušamo logično povezovat stvari. Je pa še nekaj vmes. Nekaj, čemur ne znamo pripisati pravega pomena. Ker je tudi antimaterija del nečesa. V univerzumu ne obstaja "nič". Vsaka stvar, tudi brezzračnost ali vakuum ima svojo maso....

 

In če lahko doumemo, da zvok potuje po zraku, potem bi nam moralo biti jasno, da tudi misel potuje. Če lahko strela udari, ker je to čista energija, potem lahko potuje tudi misel.

 

Preprosto. Telekineza obstaja. To smo že videli. Na daljavo se lahko spreminja oblika stvari ali se jih premika. Obstaja telepatija, ki je običajno enostranska, ker je običajno tisti, ki ima te sposobnosti, sposoben obvladovati to svojo moč. Drugi pa to enostavno zaznavamo, ne znamo pa obvladovati...hm zdaj že dolgovezim...

No, skratka, v knjigi Polje je vse lepo znanstveno razloženo. :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

v knjigi polje je res lepo napisano....lastne izkušnje pa potrjujejo...

:palec: :palec: x;)x

Mi lahko poveš avtorja, da jo naročim..da m neb kaka druga polja po povzetju pošilal..ha ha

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx :palec:

bom pogledala...na pamet pa ne vem...v bistvu je avtorica...pisateljica je zbirala podatke in se srečevala z vsemi znanstveniki, katerih poizkusi, zgodbe in izkušnje so v knjigi lepo opisani...se tud kar tekoče bere...

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, lia...sem mela namen tle napisat, sam da podatek najdem...ker si imen avtorjev nikol ne zapomnim...bom popoldan napisala...mej se :palec:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm, ne vem, če to spada na to temo, pa tako sem to že nekje omenil. Pa vseen, tistega večera, k mi je umrl prijatelj, sem bil v izjemno prijetni družbi xsrcx , pa vseen sem se počutil katastrofalno slabo, fizično, poleg tega sem bil zelo nemiren, čuden. Ne vem, če se me je v mislih kaj dotaknil, skoraj prepričan pa sem, da sem čutil, da nekaj ni v redu. x^x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...