Skoči na vsebino

LN izracun horoskopa


Marsa

Recommended Posts

To, da je pa Luna v Dvojckih, se pa danes TOTALNO vidi - imela 150 telefonov, bila na desetih koncih, prakticno hkrati pa sem tukaj odgovarjala... ma, res... noro!

Vidi pa se seveda tudi, da je pod vplivom Saturna.... vse skupaj... xrolleyesx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To, da je pa Luna v Dvojckih, se pa danes TOTALNO vidi - imela 150 telefonov, bila na desetih koncih, prakticno hkrati pa sem tukaj odgovarjala... ma, res... noro!

 

Vidi pa se seveda tudi, da je pod vplivom Saturna.... vse skupaj...  xrolleyesx

 

x:)x Sej Saturn je pa faca! x^x

 

Bo mal reda naredu! x8Dx

 

x:)x Helena x;)x

Helena

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xokkx 9999 = 36 = 9

xokx 99999 = 45 = 9

 

Kaj pa 1331964? - kaj mislis koliko je cifra? x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xrolleyesx Pozdravljena Marsa,

jaz sem si danes naredila horoskop, ker prej nisem opazila obvestila.

Zdi se mi super, zanima me pa interpretacije za ostala znamenja ni?!

Samo za sonce, luno in asc? x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zivjo, Biba1! xrolleyesx

 

Mislim, da je tole vec kot kjerkoli dobis zastonj (ce pa poznas sama taksno spletno mesto, pa te prosim, da mi posredujes link - sama namrec med stotinami stranmi s taksno vsebino se nisem zasledila zastonj interpretacije vsega horoskopa).

Tale izracun bo najbrz povsem enak kot do sedaj, le da gre pri vsej analizi oz. interpretaciji za nadstandardno uslugo in bo to usluga na LN, ki bo placljiva.

 

Saj najbrz pa si videla v okencu, ko se ti odpre, da isceva sponzorje?

To je softver, ki kosta (samo softver!) 400 000 sit, da ne stejem dve leti najinega dela na tem projektu in mesecnega placevanja programerja.

 

To razlago se bo skratka dalo v kratkem narocit in torej kupit. Po majhni ceni, seveda. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Helena - zdaj pa sem spet sele opazila tvojo vmesno objavo oz. sem vceraj prepovrsno prebrala (*kaj cmo, saj se izgovorim na retro merkur pa na luno v dvojckih, pa je ;))

 

Ja - a ni fino videti zadeve iz te perspektive - pri sebi opazis dolocene zadeve, ko ti prej sploh niso potegnile na tak nacin...

Npr. ta tvoj merkur, ki je kot kaze res ful potenten - torej ni luna v dvojckih tisti edini 'krivec'... x:)x

 

Ko pa sva bili tudi ze pri 9-icah - da ne govorim o skrlatni 9-ici... x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...