Skoči na vsebino

Postani sponzor Luninega neta


Marsa

Recommended Posts

Ali pa - kdor je skoz z malim zadovoljen, morda velikega ni vreden...

Treba par rekov nekoliko prepedenat. x;)x

 

? Ne mores fotke pripeti?

Kako pa to?

Saj ti vedno uspe. x;)x

Ne, res ne stekam - morda je prevelika. Zmanjsaj jo.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 681
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Cudno - vceraj tudi mashinca ni mogla postnit fotke (potem pa jo je lahko, pa se eno ful veliko)... Pa kar nekaj fotk smo postnili v teh dneh.

Pojma nimam, kaj bi bilo, razen da gre za prevelike fajle. x?x

 

Na LN ni nobena grafika vecja od 20 kb.

Dovoljena velikost za objavo fotk na forumu pa je 1mb - 1000 kb!!!

Res ne stekam potem, kako to ne bi moglo bit dovolj...

 

Morda pa je ze zabasan server... Upam, da ne.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xg:Dx  xg:Dx  xg:Dx

 

Ma jo gledam že nekaj cajta, pa ne gre dol!

Dej, a jo lahko ti spraviš dol?  x;)x

 

x:)x Jaz bi na tvojem mestu, dala gor drugo fotko, recimo,

ko se kopaš x:Dx , takrat muhe sigurno ne pridejo zraven,

ker se bojijo vode! x^x

 

Evo, problem rešen! x:Ix x:Dx

Helena, ideja je kul, sam en problem je: ne vem, če bi moje dimenzije (telesne mere) stale v tale majhen kvadratek! x:Dx x;)x x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

? Ne mores fotke pripeti?

Kako pa to?

Saj ti vedno uspe. x;)x

Ne, res ne stekam - morda je prevelika. Zmanjsaj jo.

 

Ne ponudi sploh okenca za pripenjanje.

 

Po moje zato, ke je to tema Novice uredništva,

tu nikjer ne gre, kriva ni velikost,

ker vse itak zmanjšam na dovoljeno velikost (resize),

ki pa ne presega 25 kb.

 

x:)x Helena x;)x

Helena

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vis, Helena, brihtna punca... Ziher je seveda to... In tako je tudi prav... Kaj ce bit v Novicah urednistva se moznost fotk?

Cimbolj ekonomicno, da ne bomo prehitro porabili prostora.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

'Porocilo':

 

Kot kaze (*ne moreva z gotovostjo vedeti, dokler ne vidiva obracuna, k sreci pa vseeno prikaplja tudi se kaksen priliv z drugega vira), je na ta sklic prispelo novih 15 000.

 

Tako ste do zdaj donirali 38.000 sit x8Dx - kar pa je ze skoraj 10 % casha, ki ga zbirava zdaj v prvi rundi.

 

HVALA VSEM! :palec: xsrcx :vio:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vidis, Helena - ko si rekla - kdor z 'majhnim'...

Ni receno - point je 's pravim'...

Ker - cifra 5 je sicer vecja kot 2 (8+3=11=2), pa mi je slednja bolj vsec.

Malo zato, ker je to stevilo Lune, malo pa zato, ker jo imam v svoji liniji v tarotu mocno poudarjeno (sicer pa je to karta Svecenica).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vis, Helena, brihtna punca... Ziher je seveda to... In tako je tudi prav... Kaj ce bit v Novicah urednistva se moznost fotk?

Cimbolj ekonomicno, da ne bomo prehitro porabili prostora.

 

xokkx

 

x^x Sej če bi bilo temu tako in če bi jih vsi pripenjali,

bi blo pa že kičasto x:Dx

 

Hvala Bogu, da sem črna ovca, kar se tega tiče!

 

x:)x Helena x;)x

Helena

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vidis, Helena - ko si rekla - kdor z 'majhnim'...

Ni receno - point je 's pravim'...

Ker - cifra 5 je sicer vecja kot 2 (8+3=11=2), pa mi je slednja bolj vsec.

Malo zato, ker je to stevilo Lune, malo pa zato, ker jo imam v svoji liniji v tarotu mocno poudarjeno (sicer pa je to karta Svecenica).

 

x8Dx Kaj je pa s Svečenikom narobe potem - 5 x?x

Helena

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nic. Luna je zenskega spola, pa tudi plodnost in rodovitnost je tako domena prav nje, kot tudi zenske. x;)x x:Xx x:)x x^x

 

x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x^x  Sej če bi bilo temu tako in če bi jih vsi pripenjali,

bi blo pa že kičasto  x:Dx

 

Hvala Bogu, da sem črna ovca, kar se tega tiče!

 

x:)x  Helena  x;)x

xg:Dx xokkx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

'Porocilo':

 

Kot kaze (*ne moreva z gotovostjo vedeti, dokler ne vidiva obracuna, k sreci pa vseeno prikaplja tudi se kaksen priliv z drugega vira), je na ta sklic prispelo novih 15 000.

 

Tako ste do zdaj donirali 38.000 sit  x8Dx  - kar pa je ze skoraj 10 % casha, ki ga zbirava zdaj v prvi rundi.

 

HVALA VSEM!  :palec:  xsrcx  :vio:

 

x:)x Sem ti rekla! x^x

 

x8Dx Tolar na tolar! x8Dx

Helena

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nic. Luna je zenskega spola, pa tudi plodnost in rodovitnost je tako domena prav nje, kot tudi zenske.  x;)x  x:Xx  x:)x  x^x

 

x;)x

 

x:px A oploditev je pa Svečenikova domena x?x :vio:

Helena

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, recimo... x:Xx

Glej, saj vidis, da dela... x;)x

 

Ja - tolar na tolar. Dober filing, skoda, ker se nisva ze prej spomnila. x:Dx Ampak vseeno mislim cisto resno.

Vcasih je dobro ponose in te zadeve malo drugace si postaviti pri sebi.

Recimo - ce ne nudis moznosti, da cash prihaja, pac ne prihaja.

Midva pa sva vlekla pa vlekla...

Po drugi strani pa smo pred casom... Zdaj nekako se sele zanimajo globalneje za internet - tudi vec jih ima adsl, pa vec firm oglasuje na netu.

Ce bo ta roznati scenarij (in ta oranzni x;)x ), potem pa bo v prihodnje se res marsikatera nadgradnja se lahko zgodila.

 

Zakaj npr. nisva se nudila moznost tegale: pokowc@lunin.net - in - helena@lunin.net?

Iz zelo preprostega razloga, ki je predmet tele teme.

Aja - seveda bi se pa nekateri kar hitro pritozili in zaceli tolci po mizi, kako to, da imajo samo 5 mega?!

A stekas?

 

VSE to je cash.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja - tolar na tolar.

 

Dober filing, skoda, ker se nisva ze prej spomnila.  x:Dx  Ampak vseeno mislim cisto resno.

Vcasih je dobro ponose in te zadeve malo drugace si postaviti pri sebi.

 

Recimo - ce ne nudis moznosti, da cash prihaja, pac ne prihaja.

 

x:)x Se popolnoma strinjam Marsa! x^x

 

xsrcx Remember this:

 

x:)x "Never is too late Baaaby! x:)x

 

xokx helena@lunin.net xokkx

 

Helena

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Po drugi strani pa smo pred casom... Zdaj nekako se sele zanimajo globalneje za internet - tudi vec jih ima adsl, pa vec firm oglasuje na netu.

 

Ce bo ta roznati scenarij (in ta oranzni  x;)x ),

potem pa bo v prihodnje se res marsikatera nadgradnja se lahko zgodila.

 

:wub: Ljubim oranžno, ker ljubim sebe! x;)x

 

2. čakra - velika svečenica - oranžna barva xokkx

Helena

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tole Svecenico sama sicer jemljem drugace - je ne mesam s cashem - ona ima cez znanje, ki ga nesebicno podaja drugim.

V malem prstu ima nekaj teh sfer...

To je v bistvu point Svecenice..

 

Helena@lunin.net?

Ja - seveda, to je bilo jasno v planu, a kot receno... tudi to je odvisno od denarja.

To sva ze zdavnaj hotela nuditi... pa ni bilo variante (zaradi prostora na serverju), pa sva bila potem raje tiho.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

'Porocilo':

 

Do danes, 12. maja, ste obiskovalci Luninega neta (meniva pa, da v vecji meri forumovci) na racun Luninega neta prispevali 53.000 sit. x8Dx

 

Iskrena HVALA vsem donatorjem. x:)x xsrcx

 

Vsi donatorji bodo dobili racunalnisko analizo horoskopa, ko bo ta na voljo - vendar da bova seznanjena s tem, za koga gre, vas naprosava, da pisete na urednistvo in pustite e-mail, da vas bomo lahko obvestili, ko bo ta usluga na voljo; morda pa bo ta usluga dosegljiva samo, ce bos clan... Donator pa bo seveda po defaultu tudi 'clan'. Tako nekako.

Prav tako boste s tem e-mailom obvestili, ali zelite biti na seznamu donatorjev in v primeru slednjega, na kaksen nacin (polno ime, samo ime, ime in priimek s kratico/ama, nick na forumu, itd.). Hvala. :vio:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mislim, da je kul, ce podam se tole:

Ne veva sicer, ce je to povezano oz. ce je to zdaj ravno oz. samo zaradi doniranja, ampak obiskovalci res kar stevilno kupujejo v Lunci, poleg tega pa imam sama nenadoma toliko narocil, da mi pravzaprav ze kar narobe hodi.... x:Ix (*ni panike, bom v takihle guzvah podaljsala cakalno dobo)....

 

 

Sicer pa sva se zelo razveselila, ko sva dobila tako lepo 'ponudbo', da sva bila kar ganjena.

Zaenkrat naj ostane skrivnost, za koga gre (morda jim ne bo prav oz. morda ni fair, da omenjam, preden se konkretno ne dogovorimo, vendar jasno se bo to vedelo)....

Namrec - 'spletni prijatelji', s katerimi se se nismo srecali, pac pa se poznamo prek e-mailov in ze dolgo spremljajo LN in se tudi sami ukvarjajo s podobnimi dejavnostmi, so nama v znak podpore ponudili 'vikend-paket' na njihovi domaciji (ki se tudi sicer s tem ukvarja), da 'napolnimo baterije'..... xsrcx x:Ix x^x xsrcx

 

To se nama je v bistvu zdelo najlepse, sploh nisva mogla verjeti. Jasno sva navdusena sprejela. To je res mega!

Res me veseli, da je toliko kul ljudi around! x8Dx x8Dx x8Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Halo? In to naj bi bila slaba napoved za ta teden? x;)x

Hitro spremeni tisto tedensko napoved x:)x

http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/71.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mislim, da je kul, ce podam se tole:

Ne veva sicer, ce je to povezano oz. ce je to zdaj ravno oz. samo zaradi doniranja, ampak obiskovalci res kar stevilno kupujejo v Lunci, poleg tega pa imam sama nenadoma toliko narocil, da mi pravzaprav ze kar narobe hodi....  x:Ix  (*ni panike, bom v takihle guzvah podaljsala cakalno dobo)....

 

 

Sicer pa sva se zelo razveselila, ko sva dobila tako lepo 'ponudbo', da sva bila kar ganjena.

 

x:)x Me veseli, da stvari teko gladko kot med! x^x

Helena

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tina - to je povezano s tem, da zame nic ne velja, ker sem ravno kontra (petek 13. in negativni RH krvni faktor), malo pa s tem, da meni najbolje laufa ravno v kriznih trenutkih ...

Ali pa sem tako dober strateg x;)x x:Dx , da sem izkoristila dobro obdobje pred mrkom... xsrcx

 

V bistvu pa sem res nekaksen smesen in drugacen 'strateg' - imam namrec tocko duha in tocko fortune v konjunkciji. Tako da jaz ze peljem tja, kjer vidim gud. x^x

Ce pa cez drn in strn treba zato, pa nic ne de - ali smo ali nismo! :vtz:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Helena xokx

 

Tekoce - pa se sladko...

Zelo dobra simbolika.

Barva - zlata. xsrcx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Do danes je na ta sklic prispelo 55.500 sit. x:)x

 

Hvala vsem. :vio:

 

Hvala tudi vsem, ki so pisali na urednistvo in ponudili drugacno svojo pomoc, v nekaterih primerih vkljucno z denarno! x:Xx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...