Skoči na vsebino

Postani sponzor Luninega neta


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 681
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Sicer pa... Marsa...čas je, da narediš poročilo...

Koliko je bilo zbranega...si plačala prvi obrok...

 

In novo vsoto, ki se zbira...do kdaj mora biti zbrana...rabmo spet mal motivacije... x^x

 

Ja...čas je...da spet kaj nakažemo...

 

Aakhut....ker si se tako lepo opravičil...bom v TVOJEM imenu...poslala kakšnga jurja...da te ne bodo po zobeh vlačl...

 

:vragec:... a vidiš...de se splača bit xfijux

 

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Astra - hvala, ker skrbis.

Porocilo - tamle sem napisala, da kaksen dan ne bom mogla porocati, ker ne bom videla realnega stanja (zgolj po klicu na banko in po tem, ko bom vedela, koliko JE gor...).

Treba it na sedez, dvignit posto, potem pa lahko ugotovim, koliko je tega na sklic in potem govorim sem.

 

Franki se niso placani, ker nama morajo najprej poslati podpisano pogodbo oz. racun (sva pa ze poslala v Svico pogodbo oz. obrazec, vendar ker gre za mednarodno posiljanje, traja nekoliko dlje). So pa ze zbrani (ker so nama prijazno dali popust, ko sva zanj zaprosila).

Cakaj - saj to sem napisala ze v enem od prejsnjih postov...

No, za ta prvi del je zbrano, zagotovo - ko dobiva racun, ga placava.

 

Naslednji racun z dedlajnom 4.6. je 200.000 sit.

 

Res, da so se javili tudi nekateri 'vecji' sponzorji, firme, vendar nakazal do danes se ni nihce, ceprav je bilo celo nekako obljubljeno, da bodo eni od njih krili morda celo celotni znesek.

Na koncu pa smo pristali na 100 000 sit, ki pa jih (se) ni, niti pogodbe oz. nobene potrditve - zmenili smo se ustno in zadeve 'stojijo'.

 

Tako da po zadnji bilanci mislim da je bilo 77.000 sit.

Novo stanje bova videla, ko bova sla po posto (ko dobiva izpiske).

 

Brez skrbi - BOVA porocala. Itak. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Porocilo:

 

Do zdaj (*do 23.5.) je 34 donatorjev doniralo skupaj 102.000 sit. x^x :palec:

Najlepsa in iskrena HVALA vsem donatorjem! x:Xx

 

Od tega denarja je prvih 7.000 sit takoj bilo placanih na racun programerja (skupaj 47.000 - od tega 7.000 od tega denarja, ki ste prispevali)..

V Svico sva ze poslala z najine strani podpisano pogodbo oz. izpolnjen obrazec, zdaj pa cakava racun - po mojem morava to dobiti v teh dneh. Placala bova tako s tem denarjem teh 500 frankov (cca 75. - 80.000 sit) za licenco.

Danes sva s tem tudi placala najem enega od serverjev (12.000).

 

Torej donirali ste toliko, da bodo najpomembnejsi racuni (oz. so nekateri ze bili) placani.

Z vasim odzivom sva zelo zadovoljna in se vam se enkrat zahvaljujeva.

 

V 'naslednji rundi' zbirava 200.000 - racun za softver oz. za programiranje (datum zapadlosti: 4.6.).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Po večkratnem obisku vaših spletnih strani sem se tudi sam odločil za prispevek, ki sem ga danes nakazal na vaš žiro račun. Upam, da nam bo skupaj uspelo uresničiti vaše zamisli.

Ob tej priložnosti bi želel tudi pozdraviti vas in seveda vse obiskovalce in vam želim lep z ljubeznijo izpolnjen dan. :2src:

vse kar delaš, delaj z veseljem in ljubeznijo
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Artem in Duhovni Iskalec -ki ti ob priloznosti se izrekam dobrodoslico- x:)x :palec: - HVALA vama za odziv, pripravljenost in da sta kul. x:Xx

 

Odziv je res dober - in vec kot ocitno ne le v besedah (pac pa se zelo konkretno kaze tudi na stanju na racunu), na kar sva zelo ponosna. x^x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se semle postam tudi link do SEZNAMA DONATORJEV, ki so prispevali svoje donacije do tega trenutka.

 

Ce komu kaj ni pogodu (da mu ni vsec, kako je podan info o njem - recimo ne zeli niti imena niti nicka), pa naj prosim sporoci - poslje e-mail na urednistvo.

V glavnem sem vase zelje o tem ze upostevala, vendar niste vsi pisali nazaj in torej nisem mogla vedeti; zato, da je vse skupaj dokumentirano, pa sem sploh navajala poleg donatorjev tudi zneske - da je vse lepo vidno in da ne bi prihajalo do kaksnih nejasnosti.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zbrali smo ze 116.000 sit! :palec:

 

Nekateri so/ste donirali po veckrat, tako se je/bo znesek kar pristel k prejsnjem znesku istega donatorja.

Nekateri so/ste poleg donacije tudi narocili oz. kupili v Lunci Koledarcek oz. Chart ali karte.

 

ISKRENA HVALA VSEM DONATORJEM! xsrcx x:Xx

 

Se enkrat si oglejte SEZNAM DONATORJEV...

Ce koga kaj moti (kako je objavljeno njegovo ime, nick, kratice etc.), naj prosim javi na urednistvo, pa bova spremenila oz. popravila.

Morda sva komu storila krivico in bi rad bil predstavljen s celim imenom (tudi priimkom), vendar sva hotela biti diskretna in sva tako objavila samo ime in prvo crko priimka - upam, da je vsem to prav.

Ce je napisano samo ime, potem gre za Forumovca - prav tako je z nicki; nekateri ste pisali nazaj in smo se zmenili, kako lahko to objavim, nekateri niso hoteli biti objavljeni, vendar sva v teh primerih zaradi verodostojnosti seznama preprosto objavila samo zacetnico.

Morda bi forumovci bili raje predstavljeni s forumskim nickom, vendar seznam vpisujeva po bancnih izpiskih in ne veva, kateri forumovec stoji za tem ali onim imenom in priimkom (*razen v nekaterih primerih, ko ste bili iznajdljivi in vpisali na nakaznico tudi ta podatek). x:)x ....

Kot receno pa - ce je za koga kaj motece, se opravicujeva in prosiva, da se javi. Hvala za razumevanje.

 

V zvezi s prvim racunom zadeve se vedno stojijo - cakava na racun. Cim bo prispel, ga bova placala. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tina - res je super, za vse - in ne samo za naju... x:)x x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, Mick - hvala za support. x:)x x:)x :palec:

 

Izkazali ste se res predvsem forumovci, vendar tudi kar nekaj (predvsem stalnih in zvestih) obiskovalcev in prav tako ze tudi nekatere firme.

 

Res sva hvalezna za odziv in se iskreno zahvaljujeva vsem donatorjem.

 

Iz Svice se vedno nisva dobila pogodbe, vendar je ze na poti (so rekli, da so ze poslali), tako sva danes placala 200.000 SIT za programiranje softvera. xokx

 

Torej: do danes sva iz denarja, ki ste ga prispevali (celotnega zneska) za softver oz programiranje, placala 219.000 sit.

 

Tako zdaj v tej rundi samo se cakava tisti racun iz Svice, da ga lahko placava in bo (za softver oz. prvo rundo) vse placano! xsrcx :palec:

(*ker oni racun se cakava, sva najprej placala tega, ceprav se ni rok zapadlosti, ko pa dobiva se tistega iz Svice, pa ga bova placala, tudi ce ne bo se vse zbrano; kolikor bo zmanjkalo, bova dodala midva).

 

Res je bila uspesna tale akcija.

 

Odlocila sva se, da bo od sedaj stalno na LN odprta moznost za doniranje (LN ima tudi redne mesecne stroske, ki nimajo zveze s temle softverom), vendar bo le v primerih, kot je zdaj, ko bo potrebno zbrati hitro veliko denarja, prav takole 'udarnejsa' akcija - s pop-upi in vsem.

 

Se enkrat hvala. x:Xx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Že nekaj časa nisem bila na LN, danes pa sem opazila vašo akcijo o sponzorstvu, zato se vam pridružujem, s tem da sem se prijavila v vaš forum, kot članica in z nekaj sponzorske pomoči. Res bi bila velika škoda, če LN nebi bilo več, zadeva je namreč super in le tako naprej.

lp

Lučka

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, Lučka! x:)x

Pozdravljena in dobrodosla! :palec:

 

Lep in prijazen je tale tvoj odziv in me veseli, da tako mislis in da si se odlocila - tako za donacijo kot tudi, da si se vclanila v forum in se nam pridruzila.

Hvala! x:Xx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aakhut - ne da bi vedela... :8):

 

 

Do sedaj smo zbrali 250.500 sit.

 

Zdaj sva dobila tudi ze racun oz. pogodbo iz Svice - vendar ga ne moreva takoj placati, ker je ostanka od donacij 31.500 sit, to pa ni dovolj (ker sva najprej placala oni racun za 200.000).

Novi deadline je do 28. junija - manjka za tole se okoli 50.000 sit (za ta racun in novih 60.000 za dodatno programiranje).

Upava, da bo priteklo se kaj donacij, sicer bova pac ostanek krila midva.

Malo sva racunala tudi na neko firmo, ki je obljubila 100.000 sit, pa ni kot kaze nic iz tega.

 

Seznam donatorjev

 

HVALA vsem donatorjem. xsrcx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj, Tina... hvala... imam za povedat nekaj zanimivega v zvezi z Zlato ribico, pa ne bom tule tega nakladala...

Bom se sla kar tja zahvalit...

 

Tole... hm, prav imas - ni slaba ideja. Vis, pa res. Kul. x8Dx

Kaksen odziv bo sele pol! :eek: x8Dx x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lepo, da je zalaufalo to. Sicer sem nekoliko pozno nekaj malega nakazala. Kaj dosti več ne bom mogla. Žal. Sem popolnoma cela zdaj v gradnji. Tako da se se zapela, da prav dihati ne morem x:)x . Želim pa čim več donatorjev x:Ix in da vama rata to kar sta si zamislila x^x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Xx Nataly! x:)x

Hvala ti!

Ves - vsaka donacija nama ful pomeni. V bistvu jurja (kot sva si nekako zamislila kot nekaksen 'minimum'), sploh ni malo.

Ce bi vsak dal jurja...!! - tako sva si to zamislila.

Res, da so eni dali veliko vec, sodim pa, da zato, ker so pac imeli in so lahko dali. VSEM sva iz srca hvalezna. xsrcx

To se mi zdi najbolj pravicno: das, ce hoces in ce imas oz. lahko das.

Morda je bilo enemu tezje dati jurja, kot drugemu deset.

Zelo pomembna je tudi gesta sama in tudi to cenim, da ste morali it to nekam placevat, se pravi stati v vrsti, izpolnjevat kak obrazec itd... Ker sem sama za te zadeve bolj nepotrpezljive sorte, res cenim zelo tudi to.

 

Hvala tudi za lepe zelje in pozitivno energijo - in tudi VSEM ostalim, ki ste in ki jo in se boste posiljali...

Nekdo morda nima ali ne more dati - nekdo morda se ni prisel do tega... ce pa ze zelje posiljas v tej smeri, je kul in pozitivno.

 

Tole so prijetni obcutki. Da ste dejansko prispevali in da je tako zalaufalo. x^x :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se vedno semintja dobim kaksen mail, v katerem kdo sprasuje, ces, ali je ta program, ki je zdaj gor, samo 'zasilen' in ali bova s tem cashem, ki ga zbiramo, zdaj nekaj dodatnega ful dobrega dodala.

Se enkrat tako ponavljam tu na tem mestu, da se zbira denar za brezplacni izracun horoskopa na LN - to, kar je ZE gor brezplacno na voljo vsem obiskovalcem. To je to.

In nekdo je vprasal, da kako, da morava placevati Svicarjem, ce je horoskop najin, avtorski.

Finta je v tem, da je horoskop seveda avtorski, pac pa so ti podatki - Efemeride - za placat, da lahko uporabljas.

Efemeride so nekaksni logaritmi, ki temeljijo na astronomskih izracunih in z njihovo pomocjo se racuna stopinje planetov oz. tock v horoskopu - spogramirati vse to v lastni reziji bi stalo veliko vec, kot pa, da sva te obstojece baze kar kupila.

Prav tako ne bo slo drugace, kot da bova baze mest kupila - ceprav sva vnesla lastnorocno novih 450 mest, se se vedno najde kdo, ki svojega mesta v bazi ne najde.

Ostalo je programiranje: ali hocem tocko fortune in duha, kaj se naj uposteva, orbis, aspekti... vsaka stvar posebej je programiranje zase...

 

Ko pa bo doniranje steklo, pa bova res lahko dodajala vse tisto, kar ste nekateri predlagali - Vozla, Kiron, Lilit etc., graficni izris, pa avtomaticno izracunavanje poletnega casa, primerjalni horoskop, tranziti, arhiv izracunov, horoskopi znanih osebnosti, ... itd. itd...

Vse to se bo lahko dodajalo, ce bo denar oz. ko bo denar.

To, za kar pa zdaj zbiramo, pa je ze gor.

 

Najino delo, znanje, cas in vse (najini stroski, ki jih imava z vsem) seveda ni vsteto in to se vedno dajeva zastonj.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...