Skoči na vsebino

Postani sponzor Luninega neta


Marsa

Recommended Posts

OK... sej mi je ful nerodno tole vprasat, ampak vseen... :sori:

 

 

Po dveh mesecih sem koncno dobila KLIK nazaj (sem mela tezave s certifikatom in sem cakala na novega..)

Prva stvar, ki jo hocem naredit, je nekaj prispevat..

Pa ne znam... x:Ix

Torej, tisti ki ste to s Klikom delali... plisss, help!

Placujem s placilnim nalogom BN01?

Katere stevilke pa potem kam vpisem???

 

ker sem dala stevilko 03100 - 1086945434 pod st. racuna,

00 - 99999 pa k referenci.. pa je stevilka racuna napacna...

 

uf....

 

 

 

Aliana

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 681
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

x:Xx Aliana... hvala za pripravljenost. x:)x

Ne bos zdaj v vrsti stala, ce si si ravno tole ubodla!

Sem sla chekirat stevilko, pa je prava. x?x

Ne vem, kako se tole vpise... tele cifre... :8):

Ma - ziher si kaj zamutila ali kaj takega...

Rabis prakso... x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, saj to je.. je vse nekam drugace odkar so ti novi racuni..

bom se poskusala... (groza, se pocutim kot moja stara mama, ko ima probleme s tem, kako napisat SMS..) moderna tehnika... x:o)x

 

 

Artem. x:Dx zato sem pa tako dolgo cakala, ker :xx!: banke in poste in temu podobne stvari in cakanja in...

 

 

 

 

Aliana

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... ce bi obstajal tukaj kaksen smesko, ki se z glavo zaletava v steno, bi ga uporabla... :o|o:

 

 

presledki med vezajem...

kr neki..

 

 

No, sam da je x^x

 

 

 

 

 

Aliana

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Do sedaj smo zbrali 250.500 sit.

 

Zdaj sva dobila tudi ze racun oz. pogodbo iz Svice - vendar ga ne moreva takoj placati, ker je ostanka od donacij 31.500 sit, to pa ni dovolj (ker sva najprej placala oni racun za 200.000).

Novi deadline je do 28. junija - manjka za tole se okoli 50.000 sit (za ta racun in novih 60.000 za dodatno programiranje).

Upava, da bo priteklo se kaj donacij, sicer bova pac ostanek krila midva.

Malo sva racunala tudi na neko firmo, ki je obljubila 100.000 sit, pa ni kot kaze nic iz tega.

 

Seznam donatorjev

 

HVALA vsem donatorjem.   xsrcx

 

x:)x Besede so pomembne, to drži;

vendar na koncu štejejo dejanja,

zato trdno verjamem,

da bomo skupaj zbrali

še več kot 5 x:)x. x:)x x:)x x:)x slovenskih tolarčkov.

 

x^x V slogi je moč xokx

 

Verjemita M & M x!x

 

Helena

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Do 17.6. smo zbrali ze 274.000 sit donatorskih sredstev. x^x :palec:

 

Iskrena in najlepsa HVALA vsem donatorjem.

 

xsrcx xsrcx xsrcx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se oglasim še tu, na tem mestu. Predlagam, da se LN registrira v kakšen verižni marketing. Na tej osnovi bi kremo za roke ali celo čaj, vitamine kupili s posredništvom LN in s tem donirali. Na začetku tega topica piše da je omenjena vsota 350 000 SIT, al koliko že točno piše, samo prvi del Astro softrwara.

 

Andres

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Andres - hvala za tvoj post (pa tudi za tvojo posto - sem fwd-ala Mitji)...

Ves, tale marketing.... saj v bistvu to ze nekako imava - imava trgovino Lunca, ki posluje tako...

In s prodajo dejansko midva dobiva neke procentke...

Prav v katero od mrez pa se ne bi vkljucevala, ker nimava najboljsega mnenja o teh stvareh.

Point pa je v tem, da midva predvsem ne obvladava marketinga.....

Ravno v tem je v bistvu finta; midva znava vse zivo, imava vse zivo, sva sposobna vsega zivega, pripravljena in tudi delava vse zivo - pravzaprav edino (ki ima s temle zveze), cesar ne obvladava, je cash...

 

Dobiva veliko mailov na urednistvo za pomoc - gre pa v glavnem za te zadeve, ki jih imava ali znava ze sama, poleg tega ni nihce pripravljen delati zastonj - ali le zelo redki...

Marsikdo vidi tule trzno zanimivo zadevo in nama predlaga posel ali celo 'ponudi' donacijo (ki se kasneje ne izvede), vendar kasneje se izkaze, da se je z nama hotel samo okoristiti.

 

Tako siriti dejavnosti bolj kot ze, ne moreva.

Saj to bi lahko ze izvajala - lahko bi preprosto bil za placat izracun osebnega horoskopa, napovedi, lahko bi bil narocen na lunin koledar, nasvete etc...

Ker pa je vse zastonj (in imava ocitno drugacno filozofijo, ki se zdi morda malo 'umetniska', vendar stoji in narejeno je vse, in to profeisonalno), v bistvu rabiva konkretno samo cash.

Tako je za naju recimo veliko lazje dati ves LN pod password - kar pomeni totalno manjsi obisk, ampak totalno vec casha, kot pa na novo zastavljati zadevo, kot je mrezni marketing...

 

Ce pa je kdo pripravljen furati mrezni marketing na LN, naj se prosim, javi na urednistvo....

Midva pri najboljsi volji ne moreva se iti se tega...

 

Mislim - ce bi se hotela it biznis, bi se sla biznis...

Potem lahko pustim LN in se grem biznis - Mitja gre lahko jutri nazaj v sluzbo - ga bodo sprejeli z odprtimi rokami...

Vendar midva sva se odlocila, da bova furala LN....

 

To je tako, kot ce bi mi nekdo predlagal, ker imam slike, da naj se vkljucim v marketing - kot jaz razumem to, se v take zadeve vkljucijo ljudje, ki pretezno nekaj preprodajajo - ravno obratno torej od tega, kakor furava midva...

Midva ZE imava in ZE delava nekaj kvalitetnega....

Oni, ki fura marketing, v bistvu rabi take kot sva midva.

Midva pa rabiva take s cashem...

Nihce, ki bi fural mrezni marketing, ne bi zastonj fural Luninega neta (kar pocneva midva) - gre torej cisto za drugacen tip ljudi in dela in odnosa do znanja in deljenja slednjega.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

p.s.

Takoj se lahko spomniva 5 nacinov, da bi hodil cash - vendar sva skusala iskati varianto, ki bi bila za vse ugodna... Za to gre...

Sicer pa je 60.000 obiska krat 0 sit - 0 sit...

Pac pa je 1.000 obiska krat 500 sit mesecno - 500.000 sit mesecno.

 

Evo - takoj varianta, da se dobi notri cash.

Sploh ni problema...

Oni, ki obvlada trzni marketing, bi nedvomno zdaj bil ze na Hawwaiih... x:)x :palec:

 

**************

 

Midva vidiva to tako - zdaj naj delava se nekaj dodatnega, da bo lahko LN se vedno zastonj... x:o)x

 

 

p.s.2 - Andres, tole ni letelo nic nate osebno in hvala za tvoj predlog....

S tem odgovorom sem v bistvu odgovorila vsem podobnim predlogom in nasvetom, ki sva jih v zvezi s tem dobila in je bil misljen splosno...

Hotela pa sem orisati malo situacijo, ker si ocitno tako malo ljudi predstavlja, kaj LN sploh je oz. kaj vse obsega delo na LN, ki ga opravljava dva - torej - koliko je v bistvu vreden LN in bi tudi hodilo notri - ce bi obvladala se marketing oz. ce bi LN zastavljala marketinsko.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa!

 

Moj predlog ni bil misljen da bi se sla vidva sedaj mrežni marketing. Gre za vajino trgovino, ki bi lahko podobne stvari prodajala. Torej ce sedaj nudis med ipd, potem dodaš še kaj zraven med drugim tudi tisto ki je iz mrežnega marketinga. To pomeni, da v bistvu nimaš dela s tim, niti se ne učiš postopka kako se mrežni marketing izvaja.

 

No ja, samo ti si umetniške sorte in se te predstavljam, da ti niti ni preveč jasno kako vse te stvari funcionirajo.

 

Oni, ki fura marketing, v bistvu rabi take kot sva midva.

Midva pa rabiva take s cashem...

 

Saj na to temo sem ti mail napisal Danes je eden morda jih bo čez leto dni 100. :) MOrda pa nobeden, ker vse je rizik. Tudi LN je bil od začetka rizik. Starejši ko je, manj je rizičen, več veljaven in bogatejši v vseh pogledih.

 

Andres

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Andres! Hvala za reply... nisem cisto stekala tvojega predloga, priznam... x:Ix

Res pa je, da sva v tem casu, odkar isceva sponzorje in donatorje, dobila ogromno 'ponudb' za taksne in drugacne biznise in stotero predlogov in nasvetov...

Pa sem v odgovoru zgoraj potem strnila vse to in odgovorila v bistvu splosno; ker pa si ravno ti tole podal, je sedlo v ta del te teme.

Res hvala, da sploh skrbis in se trudis, a kot sem rekla, vecinoma nama ponujajo varianto, kjer bi morala za majhne ficke blazno veliko delati za nekoga - on pa bi to imenoval spoznorstvo ali celo donatorstvo!

Tole pa seveda - komot! Ce mi nekdo garantira, da gre za dbest izdelke (ali se bolje, ce imava moznost probati, kajti vecino izdelkov v Lunci sva probala, prebrala, poznava, uporabljava itd., tako da dejansko 'stojiva za njimi').

Zakaj ne?

Samo to je pac drugo podrocje...

Pa tudi ni cisto brez dela - imam ze artikle dveh novih prodajalcev, pa ne utegnem dodati v Lunco... Med je cakal skoraj en mesec, da sva ga lahko uvrstila...

Skratka - to se komot dogovorimo, nisem pa stekala tega, ker se mi ni zdelo, da bi imelo kaj zveze z donacijami...

To je zanje itak dobro, da se prodaja na vecih placih, sploh pa na takih, ki imajo veliko obiska, sploh pa na takih, kjer je tocno tak obisk...

(* Ko sva dobila 'uradni' mail od tvoje zveze, recimo ni bilo nobenih izdelkov, nic pravzaprav konkretnega, nekaksna splosna reklama za mrezni marketing...).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(* Ko sva dobila 'uradni' mail od tvoje zveze, recimo ni bilo nobenih izdelkov, nic pravzaprav konkretnega, nekaksna splosna reklama za mrezni marketing...).

 

Ja, tisto res ni za tebe, ker se gre step by step, in na koncu, v paketu se predstavi še vse posebej. Predlagam, da se dobiva proti koncu julija ali v sredini avgusta.

 

Andres

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

OK. Velja, Andres - itak ti se vec odgovorim oz. se ti javim se prek maila, pa se bova nadalje zmenila.

Hvala se enkrat. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Do danes smo zbrali ze 293.400 sit donacij! x:)x :palec:

 

Vsem donatorjem (53) iskrena in najlepsa hvala! xsrcx :vio: xsrcx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...
Hecno, Tina! Včeraj sem imela v mislih, da malo tole ven zbrskam, da ne pozabimo...  x:)x

V katero temo že tole paše x;)x

http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/71.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mateja, Tina, Sanjalica - x:)x x:Xx

Hvala vam za skrb! In prijaznost! In pripravljenost! In dober odnos! In vse... :8): x:)x

 

Ze nekaj casa nisva bila na sedezu, pa nisva nic vpisala na novo.

Svicarjem se nisva placala, ker se nama je vmes nabralo se nekaj manjsih racunov, med drugim dva siola.

Tako nisva mogla kriti razlike za ta racun...

Ja, donacije se kar pritekajo, sicer malo manj, a kolikor sem lahko postekala po klicu na banko, je gor novih 5 ali 6 jurjev, tako je zdaj najbrz ravno 300.000 sit...

Tako nama ravno malo sfali...

A v tem tednu tudi midva pricakujeva neke stare racune, ki naj bi nama jih koncno placali (stari dolgovi), pa bova potem letela tole placat...

Skratka - zelo malo se fali za ta osnovni znesek oz. za osnovni program - to je to, kar sva si zadala v tej prvi rundi.

 

Ravno vceraj sva razmisljala, kako je kul, ker sva sprozila tole akcijo in ker ste dejansko prispevali, ker sva malo stela in sva izracunala, da sva v dveh mesecih placala za vec kot 900.000 sit racunov - od tega sva vec kot 200.000 placala za softver oz. za LN...

Skratka - ce ne bi donatorji prispevali, bi zelo gagala, ker bi si morala spet sposojati, tako pa sva lahko svoje racune koncno placala, vseeno pa se je placal tudi LN...

Sicer bi imela pac 700.000 casha, racunov pa bi bilo enako - za 900.000 - tako bi morala spet stukati in vse in skoraj gotovo ne bi letos videla morja.

 

Tako pa hoceva tole placat, vse najnujnejse, pa potem (ce nama bodo res nakazali zaostale honorarje oz. ostale dolgove) ocitno bomo sli se na morje - kar me izjemno veseli in sem kar pomirjena in ne vec tako zivcna. x:)x

 

Razmisljala sem, kako se ponavadi vse neha, ko gre za denar....

Tule pa me res veseli, da ste tak fajn folk. x:)x

 

Skratka - tudi ce ne visim na forumu oz. zelo malo komentiram oz. ce me ni toliko okoli, veckrat mislim na vas in vedno z najlepsim filingom..

 

Ej - to je res dober filing... xsrcx

 

Res sva vam vsem skupaj hvalezna....

 

p.s. Se ta teden greva na sedez in bova referirala, se v tem tednu pa nama tudi obljubljajo z dveh koncev, da nama bodo poravnali dolgove (nekatere racune sva izstavila ze marca, pa nama jih se vedno niso placali) - in ce bo to res, bo svicarski racun tudi se ta teden poravnan in potem bo tako osnovni brezplacni paket izracuna (to, kar je ze gor, ni pa se v celoti placano) placan.

 

p.s. Sanjalica, oba naslova: x:Xx

 

Artisa

Smrtnikova 3

1000 Ljubljana (sedez firme)

 

Artisa

Zvezda 18

1210 Ljubljana (tu pa sva stacionirana)

 

xsrcx xsrcx xsrcx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xokx :vtz: :^:

 

PLACANO!!!

Tudi Svicarji so placani in s tem zadnji racun za tole rundo, ki smo zdaj akcijsko zbirali!!!

 

YES! Se enkrat HVALA vsem, ki ste prispevali za tole, nama pa dali ful dobrega filinga za v prihodnje! xsrcx

 

+ - Imava ze obrazec za SKB NET - :palec:

 

Sicer pa se nisva bila na sedezu in nimam cisto tocnih podatkov, koliko posameznih donacij je se bilo in kdo je doniral, tako na seznamu nisem se dodala - ampak seveda bom.

V glavnem se je torej skoraj vse pokrilo iz donacij, nekaj malega fickov, ki je falilo, pa sva dodala se midva danes, da sva koncno tole placala.

 

Vseh (okoli) 60 donatorjev bo dobilo racunalnisko analizo, ko bo ta na voljo.

 

Tale akcija je tako (zelo uspesno) zakljucena, seveda pa bova donatorske prispevke se naprej zbirala, tako so se vedno zazeleni in dobrodosli, vendar najnujnejse je zdaj placano.

 

Se za to prvo brezplacno verzijo bo treba zbrati se dosti casha, da bo taka, kot mora biti (graficni izris charta, baza mest, retrogradni planeti, avtomaticni poletni cas itd...) - vendar osnovni model zdaj imamo. Lasten. Svoj. Avtorski. x8Dx x^x

 

xsrcx xsrcx xsrcx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...