Skoči na vsebino

Ljubezen


Marsa

Recommended Posts

Love is a temporary madness. It erupts like an earthquake and then subsides. And when it subsides you have to make a decision. You have to work out whether your roots have become so entwined together that it is inconceivable that you should ever part. Because this is what love is. Love is not breathlessness, it is not excitement, it is not the promulgation of promises of eternal passion. That is just being "in love" which any of us can convince ourselves we are. Love itself is what is left over when being in love has burned away, and this is both an art and a fortunate accident. Your mother and I had it, we had roots that grew towards each other underground, and when all the pretty blossoms had fallen from our branches we found that we were one tree and not two.

-St. Augustine

 

peace. :flowers:

 

šele sedaj sem ugotovil, da mogoče vsi ne razumejo angleščine, zato bom prevedel citirano besedilo:

 

Ljubezen je začasna norost. Izbruhne kot potres in se nato poleže. In ko se poleže, se moraš odločiti. Ugotoviti moraš ali so vajine korinene postale tako medsebojno prepletene, da je nepredstavljivo, da bi se sploh kdaj ločila. Kajti to je ljubezen. Ljubezen ni občutek, ko ti zastane dih, niti ni navdušenje ali razglašanje obljub večne strasti. To je namreč le "zaljubljenost", za katero lahko vsak sebe prepriča, da jo doživlja. Ljubezen je tisto, kar ostane, ko zaljubljenost mine; minljivost zaljubljenosti pa je hkrati umetnost in srečna nezgoda. Tvoja mati in jaz sva jo imela, imela sva korenine, ki so se prepletale pod zemljo. In ko so vsi lepi cvetovi odpadli z najinih vej, sva ugotovila, da nisva ločeni drevesi temveč eno samo.

 

-St. Augustine

 

Mislim, da sem dokaj zadel bistvo, kakšna napakica se pa sigurno še najde x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

seks je nujni pogoj za to ljubezen, ki jo furate vi...

 

zadostni pogoj so pa plačane položnice.

 

in men ni jasn od kje men tolk minusov. x:Dx

 

xrainbowx

  • Lajkam 3
  • Buuuu 5

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

verjetno odvisno iz kaksnih vzgibov je ocena podana.

 

postavljanje navideznih mej skozi mnenje, nima nujno izvor v neljubezni, temvec je predvsem stvar interpretacije in razumevanja. hkrati pa se nestrinjanje v tem primeru izraza skozi oceno. ocena pa je posledicno subjektivne narave, saj ima izvor v omenjenem, torej v interpretacije in razumevanju podanega.

in ce poenostavim: postavljanje mej skozi izrazanje mnenja, ni nujno neljubezen. cloveku postavimo meje skozi lastno izrazeno mnenje, ki je eventuelno nasprotno od njegovega, a kljub temu je nase lahko primernejse in bolj koristno.

- tako posplosevanje pade na neplodna tla, saj je odvisno od vzgibov, interpretacije in razumevanja.

 

se pa strinjam, da ljubezen podpira modrost.

 

O, bad... tuki se pa minusi množično talajo... a ni ljubezen plus? x:px x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"From a psychoanalytic point of view, love is the investment

in, and ability to be loved by, another without

experiencing this love as a subjective threat, such as

that represented by the Thing (das Ding) which Freud

described in the Project of 1895. For psychoanalysis

the genesis of the love investment must be taken into

consideration and the very different modalities

through which it manifests itself must be identified.

It is important to differentiate love from infatuation

or being in love (Verliebtheit), which is associated with

a pathological feeling (Leidenschaft): ‘‘That the state of

being in love (Verliebtheit) manifests itself abnormally

can be explained by the fact that other amorous states

outside the analytic cure resemble abnormal rather

than normal psychic phenomena’’ (1915a). Being in

love is essentially marked by an overestimation of the

love object and a devaluation of the self that resembles

the condition of melancholia (1921c).

The genesis of love begins with the oral relation of

the infant’s mouth and the mother’s breast: ‘‘The picture

of the child at the mother’s breast has become the

model of all sexual relations’’ (1905d). Also, in choosing

an object later in life, the child will attempt ‘‘to

reestablish this lost happiness’’ (1905d). But this happiness,

even if it is marked by this choice of a primary

infantile object, must later reunite and conjoin two

libidinal currents, the tender current arising from

infantile cathexis and the sensual current that appears

during puberty, ‘‘The man will leave his mother and

father—as the Bible indicates—and will follow his

wife—tenderness and sensuality are therefore

reunited’’ (1912d). This can only occur through the

loss of the infantile object choice: ‘‘The individual

human must devote himself to the difficult task of

separating from his parents,’’ as Freud indicated in the

twenty-first of the Introductory Lectures on Psychoanalysis

(1916–1917a [1915–16]). Yet, in ‘‘On the Universal

Tendency to Debasement in the Sphere of Love’’

(1912d), Freud recalls the difficulty of loving and the

numerous splits that remain: ‘‘When they love, they do

not desire, and when they desire, they cannot love.’’

In ‘‘Instincts and their Vicissitudes’’ (1915c), he examines

the different splits and oppositions in which love

plays a role; these are: loving/hating, loving/being loved,

and loving and hating together in opposition to the state

of indifference. The pair loving/hating is related to the

pleasure/unpleasure polarity; the ego interjects pleasure

and expels unpleasure, which is transformed into the

opposition ego-pleasure/exterior world-unpleasure.

Thus, hatred and the rejection of the exterior world emanate

from the narcissistic ego. The pair loving/being

loved originates in the reversal of an impulse into its

opposite, of activity into passivity, and corresponds to

the narcissism of self-love. The pair love/indifference is

associated with the polarity ego/exterior world. We love

the ‘‘object that dispenses pleasure’’ and we repeat ‘‘the

original flight before the exterior world’’ (1926d) in the

face of an object that does not dispense pleasure. In this

way the intellectual economy of love is profoundly

affected by these different forms of ambivalence."

 

ko ljubimo ne moremo hrepeneti, ker je naš kozarec že pol. Ko pa hrepenimo pa ne morewmo ljubiti, ker je definicija hrepenenja pomanjkanje ljubezni. pol, če tko pogledam le nisem tako grozno faliu. al je seks in položnice... al je pa ljubezen. x:Dx

 

xrainbowx

  • Lajkam 1
  • Buuuu 1

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

seveda, pa se mora clovek s to teorijo oz. definicjo, da hrepenenje avtomaticno pomeni pomanjkanje ljubezni seveda najprej strinjat, da ji verjame oz. sprejme definicijo, da ce ljubimo, ne moremo hrepeneti in nato se ostalo, kar si podal.

osebno se z njo ne strinjam, saj pomoje hrepenenje ni vedno vezano zgolj na ljubezen; oziroma mislim, da obstajajo tudi drugacne oblike hrepenenja. prav tako pa tudi globine ljubezni. mnenja sem, da dusa ne hrepeni zgolj po ljubezni, ampak tudi modrosti, novem izkustvu. tudi namen cloveka je pomoje sirsi kot "zgolj" izkusati ljubezen. kakopak dopuscam moznost, da se motim.

Ce pa se ne, pa mislim, da clovek vedno stremi k vecji ljubezni oziroma, se nikoli ne ustavimo v nadaljnem iskanju in povezovanju z duso, globinami dozivljanja ljubezni, duse, enosti, itn. se posebej, ce vemo da se vse spreminja, prav tako tudi mi sami.

 

ce poenostavim: imas otroke, ki jih imas rad, zensko ki jo imas rad, jo ljubis, starse in prijatelje ki jih imas rad, a to se ne pomeni, da smo se pri tem zares dokoncno ustavili in dosegli visek, ter da si ne zelimo se bolj poglobljene ljubezni in zavedanja. in ce obstaja to, verjetno obstaja tudi globoko ali celo nepredstavljivo hrepenenje.

To je morda celo pogojeno s stopnjo nasega zavedaja. Vec kot izkusamo nektarja luci, bolj si ga zelimo in globje ga zelimo doziveti.

Tisti ki meditirajo ali so izkusili del tega kar lahko daje meditacija oz. povezanost, vedo o cem govorim.

 

 

ko ljubimo ne moremo hrepeneti, ker je naš kozarec že pol. Ko pa hrepenimo pa ne morewmo ljubiti, ker je definicija hrepenenja pomanjkanje ljubezni. pol, če tko pogledam le nisem tako grozno faliu. al je seks in položnice... al je pa ljubezen. x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa saj taki s(m)o res, če to želimo videt, ali ne - no vsaj dosti ljudi je takih... Kdo lahko reče zase da ljubi popolnoma čisto, brezpogojno, brez pričakovanj in omejitev? Če je kdo - kapo dol, si zasluži vse spoštovanje!

 

Nekaj banalnih primerov:

Saj ga ljubim iz vsega srca, a to kar je naredil je zame nedopustno, ni uspošteval mojih čustev (pričakovanja)

Ljubiva se, zato ne smeš delati tega (omejtive)

Ljubim ga, zato si želim, da bi bil iskren do mene (čistost)

Ker se ljubiva, me mora sprejemati takšno, kakršna sem (brezpogojnost)

 

Pa to je zgolj razmišljanje, ne ma zdaj obsodit da posplošujem - vem, da je to predalčkanje, a sama zase vem, da ne morem reči, da sem že kdaj dosegla tisto čisto, iskreno ljubezen. Poznam pa veliko ljudi, ki živijo tako, kot je napisal Nimbus (v prispodobi) seks in deljenje položnic. Koliko parov sami poznate, ki so skupaj zgolj še iz navade, iz potrebe, zato ker ne znajo/nočejo biti sami? Parov, ki se očitno "sesajo", ubijajo drug drugega, pa so vseeno skupaj. In kaj jih druži - je to ljubezen? Nikogar ne obsojam - vsak si izbira tisto, kar mu je v danem trenutku "tisto pravo". Malo težje pa je pogledati vase in si priznati da morda pa le nismo tako "čisti" in oh in sploh, kot si želimo biti. Aliana je ve eni drugi temi opisala sliko ljubezni, ki je meni blizu, sliko, ki jo želim z nekom risati. Idelaov pa itak ni. Ali smo v vezi zaradi ljubezni, ali zaradi tiste druge opcije pa vemo le mi sami...

  • Lajkam 2
  • Buuuu 1

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, no, jaz sem se vedno mnenja da gre za globine ljubezni, ce se tako izrazim.

starse imas recimo rada, a z delom na sebi, predanostjo tem ali onim, lahko ljubezen poglabljas; s tem ratuje vedno bolj brezpogojna, bolj cista, bolj globoka, bolj mocna, bolj osvobaja, bolj uci, bolj kaze in sveti, zdravi itn.

v odnosu z odnosom.

 

ce recem da imam jaz tebe rad, ne mores reci da ni res. tudi ne mores recim, da od mene k tebi ni ljubezni; je pa odvisno koliko mocna in globoka je ta ljubezen.

pricakovanje da bomo kar brezpogojni do popolnosti, je pomoje iluzorno pricakovati na nivoju zavedanja ki ga imamo.

zato tudi ne moremo reci, ces ce me 100% vedno brezpogojno ne ljubis, to ni ljubezen. vsaj dokler brezpogojnosti 100% vedno ne znamo ziveti.

ne vem no... mislim da ni tko zelo ostro razmejano vse skupaj, kot si veckrat v umu hocmo predstavljat zaradi idealov.

verjetno nas nihce ne bo skozi zivljenje 100% vedno ljubil, torej brezpogojno, saj do tja se ne sezemo.

 

tako neka mama ljubi svojega otroka, a kljub temu pocne v vzgoji neumnosti in se celo neljubece izraza, postopa.. ker pac ni vedno 100% v ljubezni, kateri zraven stoji modrost.

 

Ce ne bi ljubili kot ze ljubimo, vsega tega kar smo ustvarili iz sebe (clovestva) verjetno ne bi bilo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja Free ljubezen do staršev je brezpogojna... svojega očeta imam recimo rada iz srca, kljub vsemu. Pa je človek, ki me je v življenju največkrat ranil in prizadel... A tega ne morem primerjati z ljubeznijo do partnerja. Drugače je.

 

Vem, da brezpogojne ljubezni ni - no vsaj v "mojem svetu". Kdor je tega zmožen, je za moje pojme "svetnik". V našem svetu je verjetno nemogoče živeti tako, morda pa je možno v kakem samostanu, daleč stran od civilizacije, daleč stran od mase ljudi.

 

Zanimivo mi je bilo to, kako so vsi izrazili nestrinjanje z Nimbusovo trditvijo, hkrati pa če se ozremo okoli nas, je polno takih parov. Žalostno, a resnično. Dobro - on je opisal res ekstrem, dosti pa je recimo takih, ki živijo skupno življenje iz drugih razlogov, a brez ljubezni (ne pišem o zaljubljenosti!). In malo po malo izgubljajo sebe, postajajo vedno bolj otopeli in čez čas niti ne vedo, da vztrajajo v vezi kar tako - iz navade, ker jim v tistem času to ustreza, ker mislijo, da si ne "zaslužijo več",..?

 

Ljubimo tako, kot v danem obdobju znamo / želimo. In na žalost je tako, da v svetu okrog sebe vidim več ljudi, ki prakticirajo "deljenje položnic" kot tistih, ki jih druži ljubezen.

 

Butl je nekaj let nazaj tu gor spisal nek sestavek, kaj je za njega ljubezen... Tisto je bilo tako življenjsko - lahko si le želim, da bom kdaj tako "zrela" da se bom sposobna z nekom ljubiti na tak način xsrcx

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no saj, ravno v tem se ne strinjava povsem. jaz menim da brezpogojna ljubezen je, samo ni vedno. so trenutki, so ciste podpore, ciste geste, ciste energije, to ali ono, ki jo izraza.

pomoje je stereotip da je brezpogojna ljubezen nekaj kar je konstantno napram druge osebe, saj sami nismo 100% vedno v ljubezni. se nismo tam, zal.

ne pravim, da je ljubezni veliko, temvec da pa vseeno je, sicer ne bi bili. izhajamo iz ljubezni. mnogi so se ali smo se v ljubezni in iz ljubezni tudi rodili, odrascali, se porocili in umrli.

 

ja, tudi, ampak so pari ki med seboj izmenjujejo ljubezen, pa to se ne pomeni, da se zato scasoma recimo ne bodo razsli, sli vsak svojo pot in iskali nove izzive, nove partnerje in se ucili ljubiti tudi te.

namen mislim da ni ljubiti samo enega, temvec vse. a strinjam se, da je potrebno vsaj z enim postati vsaj vcasih ljubezen. to je tudi en od smislov partnerstva pomoje.

 

ali je mozno recimo partnerja ljubit in istocasno drugega cloveka sovrazit? mislim da tesko da.

 

Vem, da brezpogojne ljubezni ni - no vsaj v "mojem svetu". Kdor je tega zmožen, je za moje pojme "svetnik". V našem svetu je verjetno nemogoče živeti tako, morda pa je možno v kakem samostanu, daleč stran od civilizacije, daleč stran od mase ljudi.

 

Zanimivo mi je bilo to, kako so vsi izrazili nestrinjanje z Nimbusovo trditvijo, hkrati pa če se ozremo okoli nas, je polno takih parov. Žalostno, a resnično. Dobro - on je opisal res ekstrem, dosti pa je recimo takih, ki živijo skupno življenje iz drugih razlogov, a brez ljubezni (ne pišem o zaljubljenosti!). In malo po malo izgubljajo sebe, postajajo vedno bolj otopeli in čez čas niti ne vedo, da vztrajajo v vezi kar tako - iz navade, ker jim v tistem času to ustreza, ker mislijo, da si ne "zaslužijo več",..?

 

http://www.lunin.net/forum/index.php/topic/4948-channeling-i/page__p__403925entry403925

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

seks je nujni pogoj za to ljubezen, ki jo furate vi...

 

zadostni pogoj so pa plačane položnice.

 

in men ni jasn od kje men tolk minusov. x:Dx

 

xrainbowx

 

 

Prebrala zadnji dve strani. Hahaha, si "pripuval" minusov. Pa sej človek je samo realen :o|o: . To, da se ga "fajn zadaneš"... po moje je najbolj fajn, če te zadane zaljubljenost in se razvije v ljubezen. Plačane položnice pa tudi omogočijo, da človeku ne sivi glava ob vprašanju, kje najti denar. Če pa še ostane kdaj za romantično večerjo ali kakšno razvajanje, toliko boljše.

 

Vprašanje na "ljubezen, ki jo furate vi ..." Kako pa TI?

 

Sicer pa po mojih izkušnjah se učimo in rastemo v vsem, tudi v ljubezni. Sčasoma sem se naučila, da je ljubezen tudi umirjenost, popuščanje, strpnost, sprejemanje, nenabijanje krivde, občutek svobode, da se izpolnjuješ na svojih področjih itd...

  • Lajkam 2
  • Buuuu 2
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sicer pa po mojih izkušnjah se učimo in rastemo v vsem, tudi v ljubezni. Sčasoma sem se naučila, da je ljubezen tudi umirjenost, popuščanje, strpnost, sprejemanje, nenabijanje krivde, občutek svobode, da se izpolnjuješ na svojih področjih itd...

:palec:

 

 

... drugač gre pa [najbrž] za to -minusi-, da ljudje ne maramo, da nas nekdo prbije na zemljo [če tega nočemo] in da imamo tako malo lepega, da nam ni všeč, ko kdo zvede vse te silne procese na par položnic - če poenostavim...

V bistvu je to tako, kot bi govoril o tem, katere vse kemije šopajo, že skor medicinsko. xDDx Kao: ljubezen, ah to je ene par H2SO4-jev x:px x;)x in tega.... x:o)x x:Dx

Pač si ne pustimo vzeti te milijoninke milimetra lepega. x:)x

 

Tudi filma ne gledam tako, da rečem, ah karta je koštala tolk in tolk, pol sem ene kokice mastne jedla, aja vmes je bil pa še mal en film. x:o)x x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tudi filma ne gledam tako, da rečem, ah karta je koštala tolk in tolk, pol sem ene kokice mastne jedla, aja vmes je bil pa še mal en film. x:o)x x;)x

x:Dx :palec: super prispodoba! x;)x

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Iz enga mejla:

 

Če te nekdo ne ljubi na način, kot si želiš ti, še ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

 

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon25.gif

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec:

 

 

... drugač gre pa [najbrž] za to -minusi-, da ljudje ne maramo, da nas nekdo prbije na zemljo [če tega nočemo] in da imamo tako malo lepega, da nam ni všeč, ko kdo zvede vse te silne procese na par položnic - če poenostavim...

V bistvu je to tako, kot bi govoril o tem, katere vse kemije šopajo, že skor medicinsko. xDDx Kao: ljubezen, ah to je ene par H2SO4-jev x:px x;)x in tega.... x:o)x x:Dx

Pač si ne pustimo vzeti te milijoninke milimetra lepega. x:)x

 

Tudi filma ne gledam tako, da rečem, ah karta je koštala tolk in tolk, pol sem ene kokice mastne jedla, aja vmes je bil pa še mal en film. x:o)x x;)x

 

Lepo si to razložila ja: ne maramo, da nas nekdo pribije na zemljo. In ne pustimo si vzeti milijoninke milimetra lepega. Ker le odtehta vse tisoče kilometrov ostalega, kajne. Ampak realno gledano zna bit tako. Da ta milijoninka milimetra dostikrat utone oz. jo znajo nagrizt vsakdanje banalnosti in šparanje, odrekanje, šivanje konca s koncem itd.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aja, to imam celo v profilu in paše v temo:

 

.....Ljubiti je težko kot živeti. Ljubiti je lepo kot živeti. Ljubiti je noro kot živeti. Ljubiti je živeti. Pač edino. Edina resnična izbira, kar se mene tiče! ......

 

(Zlatko Blažič v Zgodovina moje heroinske odvisnosti.... Res dobra knjiga)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vprašanje na "ljubezen, ki jo furate vi ..." Kako pa TI?

 

ja, js čist zajebem. sicer se ga zadanem, ampak namest da bi pol seksu

.

.

.

se zaljubim. x:Dx

 

to ljubezen pa ne morš furat. ta ljubezen fura nas. to je ves point. x;)x

 

xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če si zaljubljen nisi svoboden.kaj vse počne folk v imenu ljubezni.brrrr.grozljivka.

veliko lepše je, če nisi zaljubljen.bolj zdravo.

ljubezen te čisto zasužni.

 

in ni mi všeč, kakšne občutke v meni zbuja on.bežim stran od njega.

  • Lajkam 2
  • Buuuu 1
LOVE ME WHEN I LEAST DESERVE IT, BECOUSE THAT'S WHEN I REALLY NEED IT!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če si zaljubljen nisi svoboden.kaj vse počne folk v imenu ljubezni.brrrr.grozljivka.

veliko lepše je, če nisi zaljubljen.bolj zdravo.

ljubezen te čisto zasužni.

 

in ni mi všeč, kakšne občutke v meni zbuja on.bežim stran od njega.

Ni treba da te zasužnji. Ljubezen je najlepša takrat ko ničesar ne pričakuješ v zameno. Verjemi, vem.

Boyana

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

 

sem veseu, da tudi najodločnejši in najtrdovratnejši borci proti RKC, uporabljajo sveto pismo. RKC si ga sicer lastni, vendar je vsa lastnina že s profanega vidika od marxa naprej družbena krivičnost, s svetega pa definicija malikovalstva.

.

.

.

goetterdaemmerung x;)x

 

xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 4 weeks later...

:palec:

 

 

Če imaš nekoga resnično rad, ga sprejemaš takega kot je, ga spoštuješ in njegove odločitve in mu želiš da se ima dbest (tudi če to pomeni brez tebe). x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...