Skoči na vsebino

Devetzvezdni KI - FS Astrologija


Cat

Recommended Posts

"Rumenega" KI-jevskega meseca 5 v karmičnem letu 5 še ni konec. Zdaj je tu najbolj dinamičen del.

 

V tem mesecu se zdi, kakor, da je svet izgubil orientacijo. čuti se nekakšen vakuum, svojevrstna zmeda.

Posledice tega časa pa bomo videli delno že v kijevskem mesecu 4, kateri se prične 8. septembra in traja do konca 8. oktobra.

 

To je prav poseben čas. Odprimo oči, napnimo ušesa, glejmo in poslušajmo sebe in svojo okolico, kajti -

 

To je čas, v katerem lahko vidimo svojevrsten napovednik, ali celo predvid prihodnjega leta - za nas vse in za vsakega posebej...

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še nekaj dni nas loči od začetka novega KI-jevskega meseca.

Za opomnik - takrat je točno "sredina" device. O devicah, kakor jih vidim skozi DZK si lahko nekaj malega prečitate v reviji Karma Plus.

 

In zdaj je morda dober čas, da naredim malo rekapitulacijo iztekajočega se meseca.

 

Mesec je bil zahteven zame. Veliko dela, ki sem ga načrtoval in tistega, ki sem si ga "nakopal" v preteklih treh mesecih . Šestice smo namreč v šestici: letno, mesečno in jutri celo dnevno. Potrbna je torej velika pozornost in opreznost v prometu, pri delu s stroji, kovinami...... Kljub temu, da bi po predvidih naj dobil kar nekaj denarja ali materialnega bogastva, tega še ni bilo. In na srečo tudi nisem imel kakšne nesreče. Da bi vsaj še bilo tako......

 

Prihajajo pa rezultati mojega preteklega dela na področju DZK. Zanimanja je vse več. Posebej všeč pa mi je, da ste se mnogi odločili, da DZK preučite tudi sami in stopite na pot samospoznavanja in samoučenja.

 

"Štiriletni Matic je stekel skozi široko odprta vrata babičine hiše na deželi v slap sončne svetlobe, ki je ravno takrat pritekel izza temno zelenega gozda na bližnjem hribu. Zaplaval je vanj z veliko vzhičenostjo, predal se je toplim jesenskim sončnim žarkom. Telesa ni čutil, le radost, čista, preprosta radost življenja ga je predajala in prevzemala....."

 

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...

x:Ix OPRAVIČILO x:Ix

 

Vsem, ki ste čitali predvid za mesec 3

in ste rojeni v znaku

 

TEMNO ZELENO DREVO 4

 

se opravičujem, :sori: ker mi je ponagajal INŠK - xOOx

Internetni škrat.

 

Objavljen je bil predvid za preteklo obdobje.

 

Zdaj je objavljen pravi predvid in vas vabim,

da spet obiščete stran in si prečitate

pravi predvid za tekoči mesec.

 

Hvala, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tvoja stran v tem trenutku ne dela.

Eh, ja Bobnar

 

Kaj morem.

 

Saj veš kako to gre če grem z avtom na morje eno lepo poletno soboto.

 

Startam ob sedmih zjutraj, naletim na kolono turistov na cesti, pa na kolono ob cestninski postaji, (medtem na morju divja nevihta) in ko pridem zvečer končno do morja, in vidim lep sončni zahod, si rečem: Uh, škoda tako lepega dneva.....

 

****************

 

Server je nekje v Ameriki in eden nekje v Sloveniji. do njega pa je še kar nekaj routerjev itn, tako, da ne morem nič, če dela ali pa ne. Lahko pa rečem, da sem zelo zadovoljen z delovanjem strežnikov. Prostor na njih mi sponzorira podjetje SIENET. Do sedaj se je kaj takega - da strežnik ni delalle dvakrat (tako, da sem vedel za to)

 

lp, Vojko

 

l

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no no, saj okej, se zgodi, valjda...

 

samo DA JE. :palec:

Hvala

 

Saj mi ni hudo zaradi tvojih besed. Hudo bi mi bilo takrat, ko dalj časa ne bi delovalo, ali pa če naredim kakšno vsebinsko napako na strani.

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...

Mnogi opažajo, da se naš vsakodnevni ritem vse bolj in bolj stopnjuje. Skorajda ne vidimo več dneva oziroma, ga težko opazimo. Sedaj se teden vrti hitreje kot pred sto leti dnevi.

 

Od leta 1955 naprej smo v energetskem času, ki ga KI-jevsko označujemo kot 81-letje vijoličnega ognja. Energija vijoličnega ognja 9 ima to lastnost, da se pod njenim vplivom vse dejavnosti začno odvijati hitreje in bolj močno. Ker pa smo v letu 2000 stopili v 9-letno energetsko obdobje temnozelenega drevesa 4, je energija 9 dobila še nekaj moči. Ta moč je trenutno prikrita - na dan se prikaže leta 2009 in še močneje v letu 2018, kratkoročno pa v letu 2006, 2007 in 2008 kar pomeni, da se bo dinamika naših življenj in seveda splošno - življenja na Zemlji še povečala.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Madonca, pa res... bo divje. :wOOt:

 

Je pa tudi res, da sem že sama v svojem kratkem tokratnem življenju x!x opazila, kako hitro gre vse skupaj. Včasih sploh ne dojamem vsega, pa je že mimo in že drvim v nove dogodivščine. :onfire:

 

Sicer pa, hvala Bogu, nisem ravno tip, ki bi mu preveč ležala potrpežljivost. Se je pa kljub temu pridno učim v tem življenju. :hepko: :flower:

Angeli smo,

a le z enim krilom.

Da bi mogli poleteti,

se moramo objeti.

 

http://igrivavila.blogspot.com/

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Mnogi opažajo, da se naš vsakodnevni ritem vse bolj in bolj stopnjuje. Skorajda ne vidimo več dneva  oziroma, ga težko opazimo. Sedaj se teden vrti hitreje kot pred sto leti dnevi.

 

Od leta 1955 naprej smo v energetskem času, ki ga KI-jevsko označujemo kot 81-letje vijoličnega ognja. Energija vijoličnega ognja 9 ima to lastnost, da se pod njenim vplivom vse dejavnosti začno odvijati hitreje in bolj močno. Ker pa smo v letu 2000 stopili v 9-letno energetsko obdobje temnozelenega drevesa 4, je energija 9 dobila še nekaj moči. Ta moč je trenutno prikrita - na dan se prikaže leta 2009 in še močneje v letu 2018, kratkoročno pa v letu 2006, 2007 in 2008 kar pomeni, da se bo dinamika naših življenj in seveda splošno - življenja na Zemlji še povečala.

 

Vojko

 

Prav gotovo, Amis

 

Sicer pa nas na vsakem vogalu opozarjajo na to, da se skuliramo, da naj se ukvarjamo tudi s seboj - s hojo v naravo, z vrtom, naj meditiramo, itn. Ravno meditacija je eden od načinov, s katerim se uglasimo s trenutno energijo in nato zlahka premagujemo tempo - kakršenkoli že pride.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Madonca, pa res... bo divje. :wOOt:

 

Je pa tudi res, da sem že sama v svojem kratkem tokratnem življenju  x!x opazila, kako hitro gre vse skupaj. Včasih sploh ne dojamem vsega, pa je že mimo in že drvim v nove dogodivščine. :onfire:

 

Sicer pa, hvala Bogu, nisem ravno tip, ki bi mu preveč ležala potrpežljivost. Se je pa kljub temu pridno učim v tem življenju.    :hepko:  :flower:

 

Sem si rekel, da je čas in priložnost, da se uglasim z novim videzom foruma - in poglej, ikonca je tukaj.

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

heh...evo mene..glih kar prilika, da se kuliram...pa tako fajn mi je že šlo :C: :vragec: :xx!: ...vojko, saj imaš prav...in trening vedno prav pride... x:)x x;)x ...pa še pohvala za ikonco...velika sprememba pravzaprav :vio: :palec:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>heh...evo mene..glih kar prilika, da se kuliram...pa tako fajn mi je že šlo :C:  :vragec:  :xx!: ...vojko, saj imaš prav...in trening vedno prav pride... x:)x  x;)x ...pa še pohvala za ikonco...velika sprememba pravzaprav  :vio:  :palec:

 

 

Evo Amis

 

Ta ikonca bo pa nekaj časa ostala.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Pozdravljeni

 

Na lunin.net u sem začel z objavo niza člankov o DZK.

 

Vabljeni

 

Vojko

 

P.S.

 

Link: http://www.lunin.net/Magazin/Prispevki/

 

Hvala Vojko za tvoj prispevek!

 

Sem ga z veseljem prebral in obudil znanje, še veliko uspehov tebi na tem področju želim, lep pozdrav, Borism x:)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vojko...za članke, ki tako lepo nazorno opisujejo osnove dzk-ja :palec: :palec: :palec: ...je kar umetnost, če zna človek tako razumljivo podajati snov :vio: :palec:

 

:vio: x:)x :vio:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

prebrala predvid...se mi zdi fajn, vsaj kar se mene tiče, je zelo ugodno...opozorila pa bodo upoštevana.... x:)x :palec:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...