Skoči na vsebino

Devetzvezdni KI - FS Astrologija


Cat

Recommended Posts

Vau!!! :2src: Super! Sem bila na tvoji strani zdajle, cisto presenecena.. in navdusena nad novim dizajnom :palec:

 

Bravo, cestitam!!!

 

 

Aliana

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko, lep pozdrav.

 

Mene zanima, če se bom poročila z moškim, rojenim 24.9.1979. Moj rojstni datum: 27.6.1978.

Pa še to: kdaj vidiš ugodne pogoje za selitev iz smeri JZ proti notranjosti države, tj. Ljubljani?

 

Najlepša hvala za odgovor in lep dan še naprej ti želim. x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Gospod Vojko, pozdravljen!

 

Včeraj zvečer sem vam poslala vprašanja na e-mail: dzk@digitalme.com. Danes sem prejela vaš mail, pa je bil prazen. Prosila bi vas, če mi lahko še enkrat pošljete odgovor.

 

Hvala. x:)x

 

Narejeno.

 

Upam, da je tokrat v redu.

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Vau!!! :2src:  Super! Sem bila na tvoji strani zdajle, cisto presenecena.. in navdusena nad novim dizajnom  :palec:

 

Bravo, cestitam!!!

Aliana

 

Hvala, Aliana.

 

No, še je ostalo nekaj dela....

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Vojko, lep pozdrav.

 

Mene zanima, če se bom poročila z moškim, rojenim 24.9.1979. Moj rojstni datum: 27.6.1978.

Pa še to: kdaj vidiš ugodne pogoje za selitev iz smeri JZ proti notranjosti države, tj. Ljubljani?

 

Najlepša hvala za odgovor in lep dan še naprej ti želim.  x:)x

 

Beti

 

To, ali se boš poročila s tem moškim, je odvisno predvsem od vaju!

Vsekakor je letos zate karmično leto - torej žanješ posledice svojega delovanja in kar boš naredila letos se ti bo poznalo še dolga leta.

 

On pa pričenja novo življenje, po drugi plati pa se mu spremeni družabni del življenja - torej se bo začel obnašati popolnoma drugače.

 

Ugodna selite iz primorja v Ljubljano je odvisna od človeka do človeka.

Pomembno je tudi, kako dinamično živi človek. Namreč razdalja, ki je 2 X tolikšna kolikor dnevno prepotuje človek, se mu energetsko praktično ne pozna. Tebi selitve nikakor ne priporočam. Če že, potem bi bilo dobro, da bi najprej potovala v Lj vsaj enkrat na teden (ne letos) nato še bolj pogosto - ali pa za nekaj dni ostala v Lj. "Tiktakala" sem in tja. Vendar res ugodnega časa pred 2011 zate ni.

Zate so ugodne okoliščine najprej v letu 2011 in 2012.

 

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lepa hvala, Vojko, za odgovor. :2src:

Pa mi lahko poveš še kaj o tem, kako se bo NJEMU spremenilo družabno življenje. In kaj misliš s tem, da se bo začel obnašati popolnoma drugače. Če ne "zahtevam" preveč?

 

Hvala ti še enkrat. :2src:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Lepa hvala, Vojko, za odgovor.  :2src:

Pa mi lahko poveš še kaj o tem, kako se bo NJEMU spremenilo družabno življenje. In kaj misliš s tem, da se bo začel obnašati popolnoma drugače. Če ne "zahtevam" preveč?

 

Hvala ti še enkrat.  :2src:

 

Kako!!!

 

Veš, ljudje smo zelo samosvoji. In ko se recimo opečemo, vsak reagira na svoj način, morda celo vsakič drugače.....Seveda pa lahko kdo to drugačno obnašanje celo vidi na enak način. Saj si slišala tisto: Vsake oči imajo svoj'ga malarja. - Ta malar sem zase jaz sam. Kako pa je pri tebi - tega pač ne vem....

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, Vojko, najbrž sem ti postavila res neumno vprašanje ... :inocent:

 

No, s tem fantom, o katerem sem te spraševala, ne hodim. Sem samska in me zanima, kdaj približno vidiš začetek kakšne resne partnerske zveze pri meni. In tudi pri njem?

 

Upam, da te ne morim preveč.

 

Lep dan!!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ja, Vojko, najbrž sem ti postavila res neumno vprašanje ...  :inocent:

 

No, s tem fantom, o katerem sem te spraševala, ne hodim. Sem samska in me zanima, kdaj približno vidiš začetek kakšne resne partnerske zveze pri meni. In tudi pri njem?

 

Upam, da te ne morim preveč.

 

Lep dan!!

 

Beti

 

Kar si sejala v poslednjih dveh letih - to karmično doživljaš sedaj in še celo leto.

Torej. Če si v zvezi s kom, bo ta zveza pokazala vse svoje barve. To je "zlati" čas učenja. Čas, ki ga je vredno dobro izkoristiti, da vidiš vsa svoja dobra in manj želena dejanja iz preteklosti v pravi luči.

In seveda, če je zveza obstoječa, jo lahko v tem času odlično nadaljuješ, potem se takšna zveza lahko okrona s skupnim srečnim življenjem.

 

Kako pa si živela v zadnjh dveh letih pa veš ti sama - in pokazalo ti bo letošnje leto.

Tako le ti sama lahko veš, kakšen bo rezultat.

 

Kratko: Če si bila do sedaj sama, je (dobra) možnost, da srečaš koga le v primeru, da si z njim že v kontaktih. Da sta si že blizu. (da sta se večkrat srečala v zadnjih sveh letih in sta si naklonjena) Če takšnega človeka ni, potem so možnosti za dobro , uspešno zvezo majhne.

 

Seveda si lahko dokazuješ, da to ni res. A kaj ti to prinese?

Mlada si še in štiričke rade segate po "nedosegljivem" - a nedosegljivega NI. Dosegljivo je vse - le način je pomemben!

 

On pa letos dobi potrditev, nežne rezultate svojih lanskih prizadevanj. Zdaj lahko starta s polno močjo pri vsem tistem, kar mu kaže ugoden razvoj dogodkov.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobro jutro VOJKO! x:Xx

 

Danes sem zgodnja in sem hotela pogledati na tvojo prenovljeno stran ,pa žal ni šlo.Bom poskusila kasneje.

Veš kaj mene zanima.: x?x

Pred nekaj časa sem si že izračunala 5 rumena prst.(moj datum rojstva je 24,6,1968 ob 14.15 uri kraj Novo mesto)

Vse povsod se govori "karmično leto 2005,kar ste sejali boste želi..itd)

Ali mi lahko bolj natančno poveš za moj datum...

Namreč delam na svoji poti samorazvoja ..pridno se udeležujem delavnic in seveda delam doma.. x:)x .ker brez muje se še čevelj ne obuje :8): .To ,da me je začelo zanimati vse videno in predvsem nevideno se je zgodilo pred 5 leti in od takrat napej lutam po področju duhovnega razvoja.

Kako veš kaj si sejal?

 

Z ljubeznijo TEJA! :2src:

FIRBČNA
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Dobro jutro VOJKO! x:Xx

 

Danes sem zgodnja in sem hotela pogledati na tvojo prenovljeno stran ,pa žal ni šlo.Bom poskusila kasneje.

Veš kaj mene zanima.:  x?x

Pred nekaj časa sem si že izračunala 5 rumena prst.(moj datum rojstva je 24,6,1968 ob 14.15 uri kraj Novo mesto)

Vse povsod se govori "karmično leto 2005,kar ste sejali boste želi..itd)

Ali mi lahko bolj natančno poveš za moj datum...

Namreč delam na svoji poti samorazvoja ..pridno se udeležujem delavnic in seveda delam doma..  x:)x .ker brez muje se še čevelj ne obuje  :8): .To ,da me je začelo zanimati vse videno in predvsem nevideno se je zgodilo pred 5 leti in od takrat napej lutam po področju duhovnega razvoja.

Kako veš kaj si sejal?

 

Z ljubeznijo TEJA! :2src:

 

Živjo Teja

 

Hvala za sporočilo. Kar obširno je in težko ti na vse odgovorim. Pomagaj si z letnim in mesečnim predvidom!

 

Tvoje rojstno KI število je 5 7 (8) (osem je tu energija dneva)

V moji običajni notaciji pa so to 5 7 3 (3 je tu energetsko število - imenujem ga tudi Življenjska smer!

 

Kako veš, kaj si sejal!

Veš lahko iz tega kaj si delala s srcem, kaj si počela, da je razveselilo tvojo okolico, kaj nisi naredila s srcem in/ali profesionalnostjo in kaj je bilo tisto, na kar si pozabila, pa tisto, kar si pustila vnemar - morda čutila, da bi bilo dobro narediti pa je bila okolica morda prizadeta itn.

To, kaj si sejala si videla v celem lanskem letu, saj ti je tvoja okolica ves čas dala vedeti, kaj delaš dobro, kaj ji je všeč, kaj ji ni. To seveda ne pomeni, da bi samo stregla okolico, kljub temu, da je to eden boljših načinov za učenje v tem času. To je bil karmični čas - torej čas, ko ti je karma (zakon vzroka in posledice) dal vedeti kaj delaš tako, da greš proti svojim ciljem, kaj je tisto, kar si zanemarila in kaj se da popraviti....in še mnogo tega

Letos boš videla - kaj si sejala iz tega, kar boš žela. Če žanješ dobro, si sejala in delala dobro, kjer je žetev slabša - torej morda nisi delala na pravi način. Veliko pa še vedno lahko narediš. Torej nikoli ni čas, da bi "vrgla puško v koruzo"!

 

To, da si leta 2000 pričela z notranjo spremembo, ni čudno. Kajti, ko človek "pride" v hišo bele vode 1 je to dokaj običajno. Manj običajno pa je to za "petke" kot si ti. Mnogo ljudi se notranji spremembi upre - in nato trpi vsaj naslednjih devet let. Ti si spremembno - boljše rečeno: tok ujela in očitno grešz njim. Tako ti je začelo življenje prinašati lepše darove kot pa bi jih morda prejemala, če tega ne bi naredila.

 

No, edino s tistim tvojim stavkom se ne strinjam: "brez muje se še čevelj ne obuje".

Zagotovo drži zate v tem času. Menim pa, da ravno na tem področju bolj velja geslo: WU WEI - kar pomeni nekako: narediti vse - brez muje, brez truda ali celo brez dela. No ja, saj vem,; saj se sam tudi še dostikrat "mučim", kljub temu, da lahko rečem, da mi je vse laže in lepše delati, posebej na področju katerega imam rad - posebej pa tega, ki ga čutim, da je "moje" področje....-

 

Toliko. Malo sem zafilozofiral in upam, da je kakšna beseda v tebi spodbudila nove misli in nove ideja.

 

dixi, Vojko

 

P.S.

 

Aja, pa res ne vem kakšne težave imaš s pogledom na spletno stran.

http://www.9zvezd.com ves čas deluje. Morda bi bilo prav, da pogledaš svoj računalnik!

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko

 

tud jaz sem šla pogledat na tvojo stran in moram rečt da..... svaka ti čast.... res si priden!

 

sicer pa ne vem zakaj... tud jaz ne morem na tvojo stran s klikom na predvid.... nič zato... pa po drugi poti xDDx

 

 

pa-pa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Vojko

 

tud jaz sem šla pogledat na tvojo stran in moram rečt da..... svaka ti čast.... res si priden!

 

sicer pa ne vem zakaj... tud jaz ne morem na tvojo stran s klikom na predvid....  nič zato... pa po drugi poti xDDx

pa-pa

 

Živijo Rubi

 

Hvala, hvala.

 

Kar zadeva klikov pa takole.

Opazil sem, da kadar kliknem prej, preden se prikažejo vsi elementi strani, klik na izbor PREDVIDI (ali druge) še ne deluje.

 

Poskusi prosim malo počakati, da je stran "lepa" - torej, da so prikazani vsi elementi.

 

Če pa tudi to ne deluje, pomeni, da nimaš priklopljenega java scripta in si lahko izbereš OSEBNI PREDVID na desni strani ekrana zgoraj.

 

Lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Poleg taixuanching, iching in yilin za 9 zvezd nam je na razpolagi kitajska ekvatorijalno/polarna astronomija. Seveda III je Saturn .. več o tem na podforumu astroMATRIX...

 

Hvala Ananta!

 

Poleg tvojega linka pa obiskovalcem tega foruma podajam povezavo na drugače oblikovano stran, da lahko prečitajo nekaj o tem tudi v drugačni obliki kot je na tvoji strani: http://taixuanjing.0catch.com .

 

Za vse, ki bi radi več informacij, pa je kar nekaj skupin na yahoogroups

 

med drugimi tudi za devetzvezdn KI: http://groups.yahoo.com/group/NineStarKi/

katera poleg DZK obravnava tudi Xuan Kong Feng Shui - ali tradicionalni FS.

 

Lep pozdrav, Vojko

 

P.S.

 

Ananta

 

Prosim te, da v forumu Devetzvezdn KI svoje poste logično uvrstiš v že narejene teme. Razen seveda v primeru, da boš temo redno in zgledno moderiral sam.

 

 

Hvala, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:o)x

 

Vojkc mene pa nekaj zanima...kdaj bo dokončan letni predvid za letošnje leto na tvoji SPL. strani x?x . JAz sem že tako nestrpna....daj no...naj bo čimprej x;)x prosim x;)x

Saj vem, da imaš verjetno polne roke dela...ampak...prosim/o :2src:

 

Lp, Sončk x:)x

http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/n015.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>x:o)x

 

Vojkc mene pa nekaj zanima...kdaj bo dokončan letni predvid za letošnje leto na tvoji SPL. strani x?x . JAz sem že tako nestrpna....daj no...naj bo čimprej x;)x  prosim x;)x

Saj vem, da imaš verjetno polne roke dela...ampak...prosim/o :2src:

 

Lp, Sončk x:)x

 

 

Sončk

 

Ne vem kam gledaš. Vse bistveno za letošnje leto piše v predvidu. Bo pa dodanih še nekaj malenkosti.

 

Poskusi s klikom na podpis.

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

poslušate, da ste že našli svoj ritem življenja, ali pa ste čitali in upoštevali DZK letni in mesečne predvide - in jih seveda tudi upoštevali, pa ste se znašli veliko boljše.

Knjižnica ali knjigarna sta bili v preteklem letu vaše zatočišče. Sanjarjenje in načrtovanje del vašega vsakdanjika. Morda so vas celo drugi "prisilili", da ste se izobraževali. V umu so se vam vstile želje o tem, na kakšen način bi radi živeli v prihodnosti. Kaj bi radi storili in kaj zavrgli. Zdaj

 

Letni predvid:

 

pa je čas, da te svoje načrte, sanje, namere pričnete uresničevati. Kajti zdaj ste vi tisti, od katerega je odvisno, kako bo teklo vaše življenje. Vi ste tisti, ki naj začne z akcijo svoje namre, svojih

želja, svojih načrtov. Seveda pa vam pri tem pomaga kozmos. Letna energija je takšna, da podpira nove začetke, nove akcije, nove načine dela, pri katerih boste uporabljali vse tisto, kar ste se naučili do sedaj in kar ste dojeli do sedaj - predvsem v zadnjih dveh letih. Ta energija vam daje posebno - pvečano občutljivost za soljudi. Sposobnost hitre akcije. Inventivnost in kreativnost. Na vseh osebnih (srčnih) področjih vas čaka nov svet. Svet, kakršnega še ne poznate! Svet, ki vam odpira vrata, če ste le tisti, ki potrka nanje. Torej - vi ste tisti, ki naj začne z akcijo. Če boste čakali le na druge - iz te moke ne bo kruha.....

 

 

 

Letni predvid bom tekom februarja in marca dopolnil!

 

 

VOJKO TAKOLE JE NAPISANO ZA DZK 2 ...ZATO SEM MISLILA...DA NI ŠE VSE NAPISANO...SEM MISILA, DA ŠE KAJ VEČ PRIDE x;)x

 

VSEENO HVALA IN LEP DAN,

 

SONČK x:)x

http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/n015.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>poslušate, da ste že našli svoj ritem življenja, ali pa ste čitali in upoštevali DZK letni in mesečne predvide - in jih seveda tudi upoštevali, pa ste se znašli veliko boljše.

Knjižnica ali knjigarna sta bili v preteklem letu vaše zatočišče. Sanjarjenje in načrtovanje del vašega vsakdanjika. Morda so vas celo drugi "prisilili", da ste se izobraževali. V umu so se vam vstile želje o tem, na kakšen način bi radi živeli v prihodnosti. Kaj bi radi storili in kaj zavrgli. Zdaj

 

Letni predvid:

 

pa je čas, da te svoje načrte, sanje, namere pričnete uresničevati. Kajti zdaj ste vi tisti, od katerega je odvisno, kako bo teklo vaše življenje. Vi ste tisti, ki naj začne z akcijo svoje namre, svojih   

želja, svojih načrtov. Seveda pa vam pri tem pomaga kozmos. Letna energija je takšna, da podpira nove začetke, nove akcije, nove načine dela, pri katerih boste uporabljali vse tisto, kar ste se naučili do sedaj in kar ste dojeli do sedaj - predvsem v zadnjih dveh letih. Ta energija vam daje posebno - pvečano občutljivost za soljudi. Sposobnost hitre akcije. Inventivnost in kreativnost. Na vseh osebnih (srčnih) področjih vas čaka nov svet. Svet, kakršnega še ne poznate! Svet, ki vam odpira vrata, če ste le tisti, ki potrka nanje. Torej - vi ste tisti, ki naj začne z akcijo. Če boste čakali le na druge - iz te moke ne bo kruha.....

Letni predvid bom tekom februarja in marca dopolnil!

VOJKO TAKOLE JE NAPISANO ZA DZK 2 ...ZATO SEM MISLILA...DA NI ŠE VSE NAPISANO...SEM MISILA, DA ŠE KAJ VEČ PRIDE x;)x

 

VSEENO HVALA IN LEP DAN,

 

SONČK x:)x

 

 

Še pride, Sončk, še.

 

Poslušaj, glej, čuti sebe in svojo okolico.... to je več kot vsi predvidi in horoskopi skupaj!

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hojla Lunatiki

 

Obveščam vas, da obisk na moji spletni strani strmo narašča!

Zaslugo za to seveda pripisujem tudi vam.

Upam, da boste informacije s strani koristno in uspešno uporabili.

 

Mesečno povprečje v letu

2002 ca 400

2003 ca 900

2004 ca 1600

2005 pa izgleda da bo okrog 4000

 

Hvala vsem, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...