Skoči na vsebino

Devetzvezdni KI - FS Astrologija


Cat

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Vojko.

 

Res ja. Vsak vidi tisto kar hoče videti. Beseda sprememba je res nekako splošna, ampak ko se to pretvori v naših možgamnih nam misli uidejo predvsem na slabe stvari. Odtod moja dodana beseda "katastrofe".

 

Andres

 

Odlično Andres

 

Lepo si razjasnil en vidik gledanja.

 

Poznam še kakšno razlago

 

- "Sprememba je nekaj slabega, ker se moran nanjo navajati!"

 

No, spremembe pa so v našem življenju najbrž stalnica - zato, ker vsak trenutek lahko odkrijemo del sebe!

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko, prav lepo si napisal za mojo številko. Številka dve se sedaj sicer ne razume ravno najbolje z mojo, pa kljub vsemu so lepo napisana opozorila - na kaj moram biti pozorna.

Lepo, se veselim tvojih predvidov. :palec: xDDx x:)x Večnost

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Vojko, prav lepo si napisal za mojo številko. Številka dve se sedaj sicer ne razume ravno najbolje z mojo, pa kljub vsemu so lepo napisana opozorila - na kaj moram biti pozorna.

Lepo, se veselim tvojih predvidov.  :palec:  xDDx  x:)x Večnost

 

Pozdravljena VEČNOST!

 

Sicer ne vem katero je tvoje KI število, saj tudi ni pomembno za tale pogovor.

Želel sem ti reči, da je vsaka energija v kateri smo, dobra in prava, če le znamo - zmoremo živeti v njenem toku.

 

In tako kot si napisala. Za začetek je dobro, da je pozornost, kasneje pa enostavno tisto - kar smo nekoč kot otroci, vsi že znali - živeti s tokom energije. v ritmu časa (energije)!

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živjo

 

Zanimivo je, da je na dan kot je danes - dan bele prsti 8 obisk na tem forumu veliko manj obiskan, oziroma, da je ob drugih dnevih odziv - postov veliko več!

 

Lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mislim, da sem jaz bela prst 8. Osebna aktivnost na kateeem koli forumu je bolj na nizkem nivoju. Tudi si nekako težko predstavljam kaj danes z veseljem delam. Nič. Celo na randi se mi ni dalo preveč.

 

Andres

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Tudi sama opažam mrke na forumih. A čistijo solo, glede na 8 (naj bi bila karmična)? Vojko, popravi me, če narobe razmišljam.

Moja je 4.  :eek:

Večnost

 

Večnost

 

Tvoje razmišljanje je najbrž čisto ok. Morda bi bilo dobro pogledat v kakšen priročnik.

 

Za vsakega je ena od KI energij karmična - To je tista, ki je v hiši karme - hiši rumene prsti 5.

 

Samo danes je bil dan 8 (8 v hiši 5) sicer pa je mesečno v karmični hiši energija rdeče kovine 7.

 

Pomaga?

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Mislim, da sem jaz bela prst 8.  Osebna aktivnost na kateeem koli forumu je bolj na nizkem nivoju. Tudi si nekako težko predstavljam kaj danes z veseljem delam. Nič. Celo na randi se mi ni dalo preveč.

 

Andres

 

Ja Andres, tvoja energija je bila včeraj v karmičnem položaju! In takrat je dobro ostati tam, kjer se giblješ običajno.

 

In kaj te je oviralo, da bi si randi naročil domov?

(retorično vprašanje!)

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Mislim, da sem jaz bela prst 8.  Osebna aktivnost na kateeem koli forumu je bolj na nizkem nivoju. Tudi si nekako težko predstavljam kaj danes z veseljem delam. Nič. Celo na randi se mi ni dalo preveč.

 

Andres

 

x:Dx xscratchx da niso leta svoje naredila x?x

:vragec: To bo ziher tista ta huda bolezen, ki se ji reče EMŠO.

lp

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko!

 

Saj bi bi najrajši doma in vse to. Randi sem imel včeraj. Ona je imela neke obiske popoldne, potem je pa zaspala. Ah, ni problema. Temu je sledilo, da sva se danes zmenila. Saj včeraj mi je bilo še prav, danes popoldne pa ne več toliko.

Ampak ker sem že obljubil, sem normalno to tudi izpolnil. Črnko sem itak samo eno, tako da nikoli se ne ve, če bo tale druga. xDDx

Povrhu vsega sem na hitro pojedel in vse to, ter kot da bi bil v nekem transu. Imel sem pred randijem še obvezo, tako da vse je bilo na hitro.

No, tej naglici je sledilo, da sem iz transa padel, ko mi je ona povedala, da je ura komaj pol sedmih in ne pol osmih, kot sva se dogovorila.

Sicer pa je moj moto in pravilo, da nikoli ne zamudim. Tudi tokrat nisem.

 

Randija pa si nisem naročil domov, ker me je ona predhodno vprašala, če jo pridem iskat.

 

Andres

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Vojko!

 

Saj bi bi najrajši doma in vse to.  Randi sem imel včeraj. Ona je imela neke obiske popoldne, potem je pa zaspala.  Ah, ni problema. Temu je sledilo, da sva se danes zmenila. Saj včeraj mi je bilo še prav, danes popoldne pa ne več toliko.

Ampak ker sem že obljubil, sem normalno to tudi izpolnil. Črnko sem itak samo eno, tako da nikoli se ne ve, če bo tale druga.  xDDx

Povrhu vsega sem na hitro pojedel in vse to, ter kot da bi bil v nekem transu. Imel sem pred randijem še obvezo, tako da vse je bilo na hitro.

No, tej naglici je sledilo, da sem iz transa padel, ko mi je ona povedala, da je ura komaj pol sedmih in ne pol osmih, kot sva se dogovorila.

Sicer pa je moj moto in pravilo, da nikoli ne zamudim. Tudi tokrat nisem.

 

Randija pa si nisem naročil domov, ker me je ona predhodno vprašala, če jo pridem iskat. 

 

Andres

 

Ti že veš kako, Andres!

 

In hvala za komentar, kljub temu, da je bilo retorično vprašanje.

Danes pa - Ah, isto kot ti piše v predvidu za mesec :8):

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja še posebnost večera je bilo. Parfum ali neka dišava, mogoče dišeča sveča.

Joj. Po eni uri sedenja pri njej mi je postalo že malo slabo od vonja, ki je sprva prijeten. Blag in vse to ampak sčasoma kar oster postaja. Na koncu že ko sva njeno stanovanje zapustila, se mi je še eno uro po tistem slina kar sama v ustih nabirala.

 

Andres

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ja še posebnost večera je bilo. Parfum ali neka dišava, mogoče dišeča sveča.

Joj. Po eni uri sedenja pri njej mi je postalo že malo slabo od vonja, ki je sprva prijeten.  Blag in vse to ampak sčasoma kar oster postaja. Na koncu že ko sva njeno stanovanje zapustila, se mi je še eno uro po tistem slina kar sama v ustih nabirala. 

 

Andres

 

Pa si jo vprašal čemu je sveča!

 

Po moje že veš x:Dx :vragec:

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nisem vprašal, ker ni gorela. To je bila neka okrasno dišeča sveča v ta velikem glažu. Bom drugič bolj vohal okrog od kje ta vonj prihaja, ki mi slino v ustih nabira. x:Dx x:Dx

 

Andres

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Nisem vprašal, ker ni gorela. To je bila neka okrasno dišeča sveča v ta velikem glažu.  Bom drugič bolj vohal okrog od kje ta vonj prihaja, ki mi slino v ustih nabira.  x:Dx  x:Dx

 

Andres

 

Zanimivo!

 

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

carol. klikni na vojkov podpis, pa si mal oglej njegovo stran....je zanimivo :palec: ...pa wellcome x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojla Vojko

 

 

letos že v samem začetku nisem mela glih najboljši občutek da bo to leto uredu.... in do sedaj polno nekih težav, k sploh ne zastopim zakaj je to dobro? še manj pa, da neki gradiš pa se bolj ruši??? kaj se dogaja?prov bed občutek!

 

pa-pa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojla Vojko,

 

 

z veliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikim veseljem ti sporočam, da sem danes podpisala dogovo za stanovanje. No , ne tako kot bi jez želela ampak je solidno.

Vesela sem ,da se je začelo pri meni premikati in , da se ne vrtim v krogu.

Tako stanovanje urejeno, sedaj pa še nova lokacija lokala ali zamenjava stanovanja ali...........?????????

 

Iskrena HVALA za tvoje vspodbudne besede in napoved.

 

Lep večer,

 

melisa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ojla Vojko

letos že v samem začetku nisem mela glih najboljši občutek da bo to leto uredu.... in do sedaj polno nekih težav, k sploh ne zastopim zakaj je to dobro? še manj pa, da neki gradiš pa se bolj ruši??? kaj se dogaja?prov bed občutek!

 

pa-pa

 

Rubi

 

Če hočeš nekaj zgraditi, je potrebno marsikaj tudi porušiti.

 

Ko sem bil majhen, sem se močno trudil narediti hišico iz kart.

Bolj, ko sem se trudil, hitreje se je podrla!

 

Vojko

 

P.S. In kako naj ti več odgovorim, ko pa nimam tvojih podatkov!

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...