Skoči na vsebino

Devetzvezdni KI - FS Astrologija


Cat

Recommended Posts

Hvala za poskuse

 

Zdaj sem videl, da mi je "testni sponzor" ušel, kljub temu, da je bilo obljubljeno, da bo imel kampanjo vse tja do začetka junija.

 

No, ko bo spet kateri primeren, bom pa spet objavil.

 

Rad bi, da bi se spletna stran vzdrževala "sama"

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ti nam kar povej...pa bomo sodelovali.... x:)x  :palec:

 

Seveda bom, Amis

 

Ko spet najdem primerne sponzorje.

 

Sicer pa imam v pripravi stran v angleščini, kjer bo nekaj kratkih predvidov, predvsem pa bo stran usmerjena na smeroslovne in druge predvide dogodkov v svetu.

Tako, da bodo na straneh več ali manj zemljevidi, na katerih bodo označena kritična območja v posameznem času.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Največje potniško letalo na svetu Airbus A380, katero lahko pelje do 840 potnikov je danes prestalo prvi javni let.

 

Polet je trajal 4 ure. Letalo je lepo vzletelo, letelo čez Pireneje in pristalo na letališču BLAGNAC v jugozahodni Franciji.

 

Kot sem napovedal je letos poleg komunikacj, medicine, umetnosti, pisane besede, Interneta - karmično leto tudi za letalski - zračnni promet - še boljše rečeno aviacio vseh vrst - tudi vesoljske polete.

 

To lahko vidi vsak, ki vsaj z levim očesom spremlja dogajanja po svetu. In ni slučaj, da je največje letalo poletelo v sledečih kijevskih energijah:

 

Devetletje 4 - ptice, zračni promet, komunikacije, umetnost, medicina

leto 4 -!!!!

mesec 6 - bela kovina 6, red, racio, urejenost

dan 6 - !!!!

 

Letalo je letelo na področju, katero mu je bilo danes v energetsko podporo, kjer ni bilo motenj. Upajmo, da se bo tako dobro izkazalo tudi pri naslednjih poletih, kajti zavedati se je dobro tudi tega, da je vsaka nesreča takšnega letala toliko večja nesreča za ljudi! In na žalost se prav lahko zgodi, da bomo letos še priča neprijetnostim v letalskem prometu, posebej v mesecu juliju.. Še bolj in več pa v naslednjem letu....

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Pozdravljeni "Lunatiki"

 

Vabim vas na vpogled predvida za mesec maj 2005.

 

To je mesec rumene prsti 5. Mesec, ko energija temnozelenega drevesa 4 pokaže vse svoje lastnosti - tiste, ki so nam všeč in tiste, katere nam niso. Kajti mesečna energija meseca marca je tista, katera nam pokaže kaj vse v "novem svetu" drugačnih energij - ezoterike že poznamo in tudi tisto, kjer smo še čisto majhni otroci, ki spoznavamo, da je mogoče živeti na načine o katerih si do sedaj nismo upali niti sanjati.

 

In vi Lunatiki ste takšni ljudje. Vi že znate in zmorete živeti na načine, kateri so drugačni, v družbi mnogokrat tuji. Pa se ne date. Verjamete, mnogi pa že veste, da je dobro živeti vaše lastno življenje. Da je to način s katerim se vsak posameznik razvija in raste v bolj srečno osebo in človeka z idelanim in zdravim odnosom do življenja.

 

Ravno o tem govori tudi Devetzvezdni KI.

 

Hvala vam za sodelovanje, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Vojko,

danes sem si prebrala predvid (spadam med vijolični ogenj - 9).

Bi te vprašala pri potovanjih so ugodni in neugodni dnevi za potovanja. Iz katerih številk je to sestavljeno?

Toliko zaenkrat saj še imam vprašanja ..

 

Lep dan ti želim in uživaj

 

:palec: xDDx xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Vojko,

danes sem si prebrala predvid (spadam med vijolični ogenj - 9).

Bi te vprašala pri potovanjih so ugodni in neugodni dnevi za potovanja. Iz katerih številk je to sestavljeno?

Toliko zaenkrat saj še imam vprašanja ..

 

Lep dan ti želim in uživaj

 

:palec:  xDDx  xDDx

 

Živjo Tmiška

 

Glej. Kratko in zanimivo vprašanje si zastavila.

 

Kratek odgovor je: Ugodne smeri so tiste, v katerih so ugodne energije za posameznika.

 

Dan kot tak za daljša potovanja ni tako strašansko pomemben. Energija dneva je pomembna takrat, kadar je v nekem odnosu z energijo meseca, leta.....

 

Da bi ti povedal točno - pa bi ti razložil skorajda ves Devetzvezdni KI, ki ga poznam.

Ker pa ne poznam tvojega osnovnega znanja, ne vem kje pričeti. Vse kar znam pa je tu težko opisati.

 

Če mi bolj točno opišeš svoje znanje, pa ti morda lažje povem tisto, kar si želiš.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zemeljska magnetosfera ima obliko človeškega telesa!

 

1 Mz 1,26

 

Bog je rekel: »Naredimo človeka po svoji podobi, kot svojo podobnost! Gospoduje naj ribam morja in pticam neba, živini in vsej zemlji ter vsej laznini, ki se plazi po zemlji!«

2. 1 Mz 1,27

 

Bog je ustvaril človeka po svoji podobi, po Božji podobi ga je ustvaril, moškega in žensko je ustvaril.

3. 1 Mz 9,6

 

Če kdo prelije človeško kri, bo človek prelil njegovo kri. Zakaj po svoji podobi je Bog naredil človeka.

4. Sir 17,3

 

Po svoji meri jih je oblekel z močjo, po svoji podobi jih je naredil.

 

http://helios.gsfc.nasa.gov/magneto.jpg

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zemeljska magnetosfera ima obliko človeškega telesa!

 

1 Mz 1,26

 

Bog je rekel: »Naredimo človeka po svoji podobi, kot svojo podobnost! Gospoduje naj ribam morja in pticam neba, živini in vsej zemlji ter vsej laznini, ki se plazi po zemlji!«

2. 1 Mz 1,27

 

Bog je ustvaril človeka po svoji podobi, po Božji podobi ga je ustvaril, moškega in žensko je ustvaril.

3. 1 Mz 9,6

 

Če kdo prelije človeško kri, bo človek prelil njegovo kri. Zakaj po svoji podobi je Bog naredil človeka.

4. Sir 17,3

 

Po svoji meri jih je oblekel z močjo, po svoji podobi jih je naredil.

 

http://system.solaire.free.fr/magnetosphere.jpg

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če dobr pogledaš ma tud obliko kapljice, ali ribe, ali kometa, ali česarkoli.... ;) dvomim da je bog ustvaril človeka, je pa ustvaril razmere v katerih pride do nastanka človeka, in tale evolucija in čas je pokazal da so nekatere oblike najboljše, in matematično razložljive... ;)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Če dobr pogledaš ma tud obliko kapljice, ali ribe, ali kometa, ali česarkoli.... ;) dvomim da je bog ustvaril človeka, je pa ustvaril razmere v katerih pride do nastanka človeka, in tale evolucija in čas je pokazal da so nekatere oblike najboljše, in matematično razložljive... ;)

 

Super, da imaš svoj pogled! To mi je všeč. Se lahko vsaj spoznavamo in odkrivamo tudi svoje lastnosti - morda podobne tvojim!

 

Kar zadeva kreacija pa: Dal sem le citate iz Sv. Pisma.

Tvoj pogled ElNino, pa je odvisen od tega kaj je zate Bog.

 

Sam imam tu zelo filozofsko sprejet pogled. In v tem pogledu smo prav gotovo kreacija Boga.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko,

šele sedaj sem videla, da si mi odgovoril, sem bila odsotna.

Kar se tiče mojega znanja iz tvojega področja = 0. Tako ja prav si prebral nič ne vem o teh stvareh, bi pa seveda želela kaj izvedeti.

Če se ti bo ljubilo mi kaj napisat daj prosim čim bolj enostavno da bom lažje razumela.

 

Lep vikend ti želim

 

x:)x x:)x x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Vojko,

šele sedaj sem videla, da si mi odgovoril, sem bila odsotna.

Kar se tiče mojega znanja iz tvojega področja = 0. Tako ja prav si prebral nič ne vem o teh stvareh, bi pa seveda želela kaj izvedeti.

Če se ti bo ljubilo mi kaj napisat daj prosim čim bolj enostavno da bom lažje razumela.

 

Lep vikend ti želim

 

x:)x  x:)x  x:)x

 

 

Živijo Tmiška

 

Veliko enostavnih odgovorov je v forumu Devetzvezdni KI - v različnih temah.

Vabim te, da jih pregledaš. Lahko si jih shraniš na svoj računalnik in čitaš....

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hoj Lunatiki

 

Vabim vas na ogled novega mesečnega predvida.

 

In ker je energija devetletja, leta in meseca enaka,

se splača prečitati letni predvid še enkrat.

 

Lp, Vojko x;)x

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mesečni predvid za 8-ko, se noče odpret :inocent:

vojko, prosim pomagaj x;)x

8 7 6

Če hočeš najti zaklad, bodi pozoren na znamenja. Bog je v svet zapisal pot, ki ji vsak od nas mora slediti. Vse, kar moraš storiti, je to, da prebereš, kaj je zapisal tebi. P. COELHO
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ni kaj, Vojko x;)x

morm rect, da se je splacalo pocakat na tale predvid x:Dx

8-ke se bomo mele odlicno :onfire: xsuperx

Če hočeš najti zaklad, bodi pozoren na znamenja. Bog je v svet zapisal pot, ki ji vsak od nas mora slediti. Vse, kar moraš storiti, je to, da prebereš, kaj je zapisal tebi. P. COELHO
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: Pozdravljen,Vojko!

Hvala za mesečni predvid za junij.

Ko sem prebrala ,kar si Belim vodam napisal v zvezi s poslom,mi je kar vroče postalo.Res se mi dogajajo spremembe in mislim,da bi potrebovala nasvet ...

 

 

Lep pozdrav,M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...