Skoči na vsebino

Devetzvezdni KI - FS Astrologija


Cat

Recommended Posts

Napoved za junij je naravnost fantastično resnična. Tudi v mojem okolju opažam, da so ravno pred kratkim ustanovili nov brezplačni časopis dnevnik.

 

Hvala za tvoj trud Vojko. Takšni in podobni trudi se verjamem bogato poplačajo.

 

Andres

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Glede junijske napovedi na tvoji blog strani bi morebiti dodal še nekaj. Bržkone bi že na začetku rad poudaril, da gre za osebno razmišljanje, kombiniranje v možganih.

 

Pred kratkim, a vendarle junija sem sem sestal s petimi gospodi. Vsak je po svoje razgledan, a eden med njimi je star maček, kar sem opazil ne le po drži in govoru, predvsem po nekaj besedah, ki jih je mogoče celo nenamensko izrekel.

Mišljeni gospod morebiti sploh ni imel namena do mene priti, toda ker vladajo sile nenaključij se je to moralo zgoditi. Glede na njegov nenamenski izraz bom bržkone v roku meseca do meseca in pol zakazal sestanek z njim, saj gre za drugačno stvar kot so to novice na tv dnevniku.

 

Na tvoji blog strani si poudaril medije in informacije. Kljub temu je iz tega razloga menim močnejša medsebojna komunikativnost. Seveda me lahko popraviš Vojko, kar je moja želja, saj nisem podkovan v 9ZK.

 

Andres

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Glede  junijske napovedi na tvoji blog strani bi morebiti dodal še nekaj.  Bržkone bi že na začetku rad poudaril, da gre za osebno razmišljanje, kombiniranje v možganih.

 

Pred kratkim, a vendarle junija sem sem sestal s petimi gospodi.  Vsak je po svoje razgledan, a eden med njimi je star maček, kar sem opazil ne le po drži in govoru, predvsem po nekaj besedah, ki jih je mogoče celo nenamensko izrekel.

Mišljeni gospod morebiti sploh ni imel namena do mene priti, toda ker vladajo sile nenaključij se je to moralo zgoditi. Glede na njegov nenamenski izraz bom bržkone v roku meseca do meseca in pol zakazal sestanek z njim, saj gre za drugačno stvar kot so to novice na tv dnevniku.

 

Na tvoji blog strani si poudaril medije in informacije.  Kljub temu je iz tega razloga menim močnejša medsebojna komunikativnost.  Seveda me lahko popraviš Vojko, kar je moja želja, saj nisem podkovan v 9ZK.

 

Andres

 

Hvala Andres

 

Morda bom res nekoliko spremenil tisti uvod.

 

Glede medijev in informacij.

Se strinjam, tudi to kar ti praviš je res.

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko, že dve uri klikam na vse strani v zvezi z DZK na tvoji spletni strani in berem odgovore na luninem forumu, tko da imam že čist skup oči, ampak me takooo zanima, kako se da te tri številke, ki jih dobiš, primerjat s številkami druge osebe?

To me res zelo zanima, upam, da mi lahko kako pomagaš?

Kliknila sem na svojo letnico in dobila rezultat, da sem 6 bela kovina, potem še na datum za podznak in sem dobila 5 rumena prst, ne vem, kaj pa pomeni tretja številka, ta je bila ponovno 6.

 

Bom zelo zelo vesela tvojega odgovora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Vojko, že dve uri klikam na vse strani v zvezi z DZK na tvoji spletni strani in berem odgovore na luninem forumu, tko da imam že čist skup oči, ampak me takooo zanima, kako se da te tri številke, ki jih dobiš, primerjat s številkami druge osebe?

To me res zelo zanima, upam, da mi lahko kako pomagaš?

Kliknila sem na svojo letnico in dobila rezultat, da sem 6 bela kovina, potem še na datum za podznak in sem dobila 5 rumena prst, ne vem, kaj pa pomeni tretja številka, ta je bila ponovno 6.

 

Bom zelo zelo vesela tvojega odgovora

 

 

Živijo EnaEva

 

Čestitam, popolnoma pravilno - saj se tudi stran spremeni, ko klikneš na mesec rojstva in tam piše točno za 6 5 6.

 

In me veseli, da te zanima, a eno samo opozorilo: Ko boš pričela s spoznavanjem DZK - tvoje življenje nikoli več ne bo enako. Zdaj je čas odločitve!

 

Tretja številka pa v sebi (tako kot prvi dve) nosi veliko informacij. To je dostikrat opisano na forumu, iz nje pa vidimo, na kakšen način se človek loteva svojih načrtov, kako ga drugi vidijo prvič, kakšni so njegovi življenjski cilji - in ko smo malo boljši, lahko iz te številke vidimo tudi, kaj vse temu človeku stoji na poti pri doseganju njegovih življenjskih ciljev - v vsakem času posebej itn....

 

Saj vem, da odgovor ne pomaga dosti - za to je potrebno nekaj učenja.

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...

Hvala

 

Obiskovalci spletne strani http://www.9zvezd.si ste danes dosegli nov rekordni dnevni obisk na strani Devetzvezdni KI.

 

Res je:

 

- da število obiskovalcev narašča iz meseca v mesec.

 

- da je letos najmanjši dnevni obisk nekajkrat večji kot mesečni obisk v prvem letu spletne strani - 2002!

 

- da je število obiskovalcev mesečno letos vsak mesec večje kot 4000

 

- Hvala vam, da informacijo o spletni strani širite dalje in izboljšujete svoje življenje in življenja svojih dragih, prijateljev in znancev

 

Pa sem poleg tega še vedno vesel, da ste presegli najvišji dnevni obisk.

 

Hvala vam

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lep pozdrav!

 

Uff Vojko jst tud mal raziskujem tole tvojo stran in moram rect da bolj brskam, manj mi je jasno...hm...ti si mi zračunal da so moje cifre 7 6 6 če se ne moim...in tud če kliknem na predvid mi pise 1984 pod 7. Se pravi je ta prva cifra moja vodilna al kako??

 

No in če pod to sedmico, potem gledam napoved za avgust...kar je junij in julij je za nazaj ane??? No za avgust vse tko pise, da bolj ne bi moglo bit res... :O: Mislm...Ti si car Vojko :palec:

 

Grem še mal raziskovat, čeprov...sej ne vem če delam prov x^x :xx!:

 

Pozdravček xsrcx

 

P.S. Heh spet tle visim, namesto da bi se sla učit za izpite :inocent: x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Priznam, da grem vsak mesec preverit samo mesečno napoved , se pa zmeraj zadržim dlje, ker je spletna stran lepša vsakič, ko jo obiščem. :palec:

 

Veliko sreče, predvsem pa veliko volje še naprej! x:Xx

Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Lep pozdrav!

 

Uff Vojko jst tud mal raziskujem tole tvojo stran in moram rect da bolj brskam, manj mi je jasno...hm...ti si mi zračunal da so moje cifre 7 6 6 če se ne moim...in tud če kliknem  na predvid mi pise 1984 pod 7. Se pravi je ta prva cifra moja vodilna al kako??

 

No in če pod to sedmico, potem gledam napoved za avgust...kar je junij in julij je za nazaj ane??? No za avgust vse tko pise, da bolj ne bi moglo bit res... :O: Mislm...Ti si car Vojko :palec:

 

Grem še mal raziskovat, čeprov...sej ne vem če delam prov x^x  :xx!:

 

Pozdravček xsrcx

 

P.S. Heh spet tle visim, namesto da bi se sla učit za izpite :inocent:  x;)x

 

Odlično ti gre!

 

Se greš zdaj učit - mimogrede, ko greš morda malo potelovadit!

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Priznam, da grem vsak mesec preverit samo mesečno napoved ,  se pa zmeraj zadržim dlje, ker je spletna stran lepša vsakič, ko jo obiščem.  :palec:

 

Veliko sreče, predvsem pa veliko volje še naprej!  x:Xx

 

Hvala Pomlad

 

To so vzpodbudne besede

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 4 weeks later...
<{POST_SNAPBACK}>Pozdravljeni!

 

Ker se KIjevski mesec bele vode 1 prične sredi današnjega dne

 

vas vabim vas na ogled novega mesečnega predvida! xDDx

 

In seveda vseh letošnjih!

Lep pozdrav, Vojko

:eek: :sori: :eek: uffffffffffff........... začel se je moj karmični mesec....... Šibam brat predvid.....

Hvala, Vojko!! x:)x

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:eek:  :sori:  :eek:  uffffffffffff........... začel se je moj karmični mesec.......  Šibam brat predvid.....

Hvala, Vojko!!  x:)x

 

Živijo Tinal

 

Na karmični mesec velja vedno (skoraj) isto!

 

Odpri oči in se zavedaj, da ti ljudje spročajo tisto, kar ti je všeč (dobro) in kar ti ni všeč (pa je tudi to dobro!!!). Sprejmi in se zahvali, razmisli.....

 

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Živijo Tinal

 

Na karmični mesec velja vedno (skoraj) isto!

 

Odpri oči in se zavedaj, da ti ljudje spročajo tisto, kar ti je všeč (dobro) in kar ti ni všeč (pa je tudi to dobro!!!). Sprejmi in se zahvali, razmisli.....

lp, Vojko

Vojko, najlepša hvala za opozorilo! xsrcx xDDx

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sam neki bi vprašala,oz pripomnla

 

pri rdeči kovini 7,pri mesečni napovedi,se pravi za september se pri napovedi za ljubezen stavek začne z: Ljudje rojeni v znaku bele prsti 8...

 

mogoče si se pa zmotil?

 

lep pozdrav -otročiček

Ne prosite toliko,rajši rečite hvala za tisto,kar imate.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"Ko oseba obišče hišo rumene prsti 5, pridobi njene lastnosti. Energija rumene prsti pa je zelo močna energija, ki vsebuje združene vse ostale energije. "

hm, al jaz neki ne štekam, al ....

ker zgoraj si napisal da se mesec bele vode 1 prične... jaz pa v predvidu berem ko obiščem hišo rumene prsti 5 - zdej pa res tega ne razumem :sori:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>"Ko oseba obišče hišo rumene prsti 5, pridobi njene lastnosti. Energija rumene prsti pa je zelo močna energija, ki vsebuje združene vse ostale energije. "

hm, al jaz neki ne štekam, al ....

ker zgoraj si napisal da se mesec bele vode 1 prične... jaz pa v predvidu berem ko obiščem hišo rumene prsti 5 - zdej pa res tega ne razumem :sori:

 

Pozdravljena Selene

 

Popolnoma pravilno je zapisano.

 

Zadeva je sledeča:

 

Mesec poimenujemo po energiji, katera je trenutno GOST v hiši rumene prsti 5.

In to je od 7. septembra 2005 (danes od ca 15h) do 7. oktobra - Energija bele vode 1¸.

 

Kako to, da vlada energija, ki je v gosteh pri prsti 5 - ker je ta energija v tem času najšibkejša in kakor se v družini vsi člani prilagajajo dojenčku, tako se tudi tukaj vse ostale energije prilagajajo tistemu, ki je v sredini. Kar on migne, vpliva na vse ostale!

 

Upam, da to pomaga.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>sam neki bi vprašala,oz pripomnla

 

pri rdeči kovini 7,pri mesečni napovedi,se pravi za september se pri napovedi za ljubezen stavek začne z: Ljudje rojeni v znaku bele prsti 8...

 

mogoče si se pa zmotil?

 

lep pozdrav -otročiček

 

Hvala Child

 

Me veseli, da si našla napako.

 

Pravilen predvid za rdečo kovino 7 - za Ljubezen se glasi takole:

 

Ljubezen:

 

Ta mesec ste sposobni globokih čustev in tudi pri ljubezni je tako. Prav lahko se zgodi, da bo ljubezen v trenutku zasijala v polnem siju, in ugasnila prav tako. Zanašajte se na svoja dolgotrajna čustva, na ljubezen, ki jo morda le slutite, ali pa vas prežema že dalj časa. Vse trenutne navdihe pa najprej nekajkrat prespite. Velja?

 

Drugo pa mislim, da velja.

 

Hvala lepa in lep večer, Vojko

 

P.S.

 

Že popravljam.

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...

Sem hotela delček napovedi zame prekopirati sem, pa ne gre :inocent:

tisti del o čustvih... in mogoče sem se res zavlekla v svoj kot... sem v tem tednu spoznala eno zadevico, ki me je totalno zbudila... upam, da bom našla moč za ven iz tega stanja ter se spravila v delovanje, da ne bo daljše obdobje tako :o|o:

pozdravček x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...

Vojko!

Jaz sem se že tut skušala malo več poučit o tem,ampak nikjer na najdem nekaj tehtnega. Res, sem še bolj nova na teh področjih, ker se še precej iščem, nekam me vleče pa nimam pojma kam. Mi je pa tak zanimivo, da vse kaj poveš tut sama nekako čutim, tudi tvoje napovedi, čeprav jih sama nebi znala tako zelo opredelit. A obstaja kakšna knjiga, karkoli. Nikakor mi ni jasno kako veš vse o osebi-kot si mi že nekaj povedal, pa ti samo povem katera št sem.Upam, da nisem predrzna, samo kako se ti je po tem spremenilo življenje in ali te ni nikoli strah da veš več ali preveč karbi v bistvu hotel. Ful se mi zdi dobro, ker si RES redki ki daje tako obsežne odgovore, zastonj po netu komer koli-res vojko vsaka ti čast. To je danes v takem kapitalističnem svetu redkost.

Sem pa prebrala tvojo napoved o nemirih, pa me zanima če se bo tut slovenija kdaj zbudila. Sem mi zdi da smo tak narod, da vse požremo, kar se dogaja. Ljudje so brezposelni, hrana, zdravstvo se še bo podražlo a se sploh mislimo kdaj zbudit? Z vsem se strinjamo in vse nam je prav.

xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...