Skoči na vsebino

Devetzvezdni KI - FS Astrologija


Cat

Recommended Posts

Vojko

Tole o komunikaciji si pa povedal, kot bi oba zelo dobro poznal. Res je tako, še kako res. Ma me že dva dni mika, da bi te srečala. Če se bo to še nekaj časa obdržalo, me dobiš v svojo bližino. x;)x

Leta sem se ukvarjala z astrologijo , pa druge veje (kot je tvoja . devetzvezdni ki) nisem vpletala, le ezoterično in eksoterično, pa še to je bilo vsega preveč. In potem ko že nekaj časa prav nič več ne migam v tej smeri, 'naletim' nate, ki en dva tri poveš zadeve, ki 100% držijo. Zanimivo, res. Še enkrat ti hvala in lepo bodi.

Taja

»Vprašanje božanskega znanja je tako globoko, da ga poznajo samo tisti, ki ga imajo.«
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko

Tole o komunikaciji si pa povedal, kot bi oba zelo dobro poznal. Res je tako, še kako res. Ma me že dva dni mika, da bi te srečala. Če se bo to še nekaj časa obdržalo, me dobiš v svojo bližino. x;)x

Leta sem se ukvarjala z astrologijo , pa druge veje (kot je tvoja . devetzvezdni ki) nisem vpletala, le ezoterično in eksoterično, pa še to je bilo vsega preveč. In potem ko že nekaj časa prav nič več ne migam v tej smeri, 'naletim' nate, ki en dva tri poveš zadeve, ki 100% držijo. Zanimivo, res. Še enkrat ti hvala in lepo bodi.

Taja

Taja

 

Nič ni slučajno.

Sicer pa je tu na voljo spletna stran, ki ima kar nekaj materiala - in še več ga bo v kratkem, pa tudi povezave so gori, na katerih je veliko zanimivih stvari.

 

Če pa kaniš DZK študirati moraš vedeti: tvoje življenje ne bo nikoli več enako.

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobro jutro. Vojko, prav smešno se mi zdi, kolikokrat uporabiš iste misli, ki sem jih imela za svoje, lepo zapisane, pa te berem, in mi je stavek ful znan, pa ugotovim, da je v bistvu moj, tvoj, naš, ....

Glede na to, da imam zadnje čase problem izrazit kaj mislim, naj pojasnim, da vzemi to kot pozitivno pisanje, da se mi zdi super, da kljub razlikam podobno razmišljava, npr. nekje si pisal o trenutku, da je pomemben le ta trenutek, pa dva ki se ljubita ustavita, čas, da ni pomemben niti prostor niti čas...

jaz pa tko ponosna na svojo knjigico, v katerih je tolk mojih lastnih razmišljanj x:Dx, pa vidim da so tud tvoja, pa verjetno še od koga....

ah ja, pa sej tekoče vode se itak ne da odkrit več, kajne???

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobro jutro. Vojko, prav smešno se mi zdi, kolikokrat uporabiš iste misli, ki sem jih imela za svoje, lepo zapisane, pa te berem, in mi je stavek ful znan, pa ugotovim, da je v bistvu moj, tvoj, naš, ....

Glede na to, da imam zadnje čase problem izrazit kaj mislim, naj pojasnim, da vzemi to kot  pozitivno pisanje, da se mi zdi super, da kljub razlikam podobno razmišljava, npr. nekje si pisal o trenutku, da je pomemben le ta trenutek, pa dva ki se ljubita ustavita, čas, da ni pomemben niti prostor niti čas...

jaz pa tko ponosna na svojo knjigico, v katerih je tolk mojih lastnih razmišljanj x:Dx, pa vidim da so tud tvoja, pa verjetno še od koga....

ah ja, pa sej tekoče vode se itak ne da odkrit več, kajne???

Ej otožna, ko bi ti vedela, kako čudno se je to meni včasih zdelo.

 

Zdaj pa ne več. Zdaj se ukvarjam le še z vprašanjem:

- Ali sem to "slišal" - ali je prišlo iz mene?!

- Kdo mi to pravi?

- Kdo me kliče?

- Uf, lepa misel.....

itn.

 

Ne sekiram se, čigava je misel. In če si jih zbrala - nekaj tvojih nekaj Bog ve od kje - le zakaj ne bi bila ponosna nanje. Bodi ponosna, bodi vesela, da si jih spravila skupaj - vendar pa bodo bore malo vredne, če bodo čepele nekje na polici ......

 

In ker vidim, da si prišla do marsikaterega zaključka, ti za dodatna razmišljanja ponudim še spletne strani - ki so navedene na moji strani pod rubriko: Kam grem na kavo, še posebej pa www.skyhero.com - članki na levi strani!

 

 

Hvala ti in lepo se imej, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vabim vas na okvirni seminar:

 

Devetzvezdni KI

Energija v času in prostoru

 

v okviru TVU - Teden Vseživljenjskega Učenja, predvidoma 15. oktobra 2003 ob 17h.

Število udeležencev je omejeno na največ 30, zato so potrebne predhodne prijave na

Glottanova.

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vabilo

 

Vse obiskovalce podforuma Devetzvezdni KI, vabim na spoznavni seminar: Devetzvezdni KI - energija v času in prostoru, ki ga bom imel v okviru Tedna Vseživljenjskega Učenja v centru Glotta Nova, 13 in 15. oktobra 2003 ob 17h. 15. oktobra bo tudi delavnica od 19h do 21h. Seminar je zastonj! Zaradi velikega zanimanja se prijavite pravočasno!

 

Prijazno vabljeni, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Videla! Zelo vabljivo.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Videla! Zelo vabljivo.

Cosma!

 

Pa prideš mimo? Tam je mnogo zanimivih stvari. Poglej si Program na Glotti!

Morda ni treba na predavanje. V četrtek in petek bom tam tudi kar tako. Lani sem vzel cel teden dopusta, letos imam druge plane, pa si tega ne morem privoščiti.

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko, ni objavljen urnik.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vabilo

15. oktobra bo tudi delavnica od 19h do 21h. Seminar je zastonj! Zaradi velikega zanimanja se prijavite pravočasno!

 

Prijazno vabljeni, Vojko

Vojko! rAvno ta dan sem v LJ. Prosta pa šele po 18 uri. Se zna zelo zgoditi, da pridem.

 

 

Pa še to... kje te pa sploh najdemo?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hojla

 

Zdaj je urnik objavljen na strani Glottanove - v novičkah:

 

Glottanova Novičke

 

lp, Vojko

 

Tam bom 13., 15., ter v petek, morda tudi v soboto.

Lahko boste na seminarju, delavnici ali pa me boste osebno vprašali kakšno vprašanje, pa še poklepetali bomo lahko, če se ne boste udeležili kakšnega drugega seminarja.

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

VOJKO

 

DANES SE POČUTIM TAKO NA TLEH, SLABE VOLJE IN TEČA SEM, DA BI SE ŠE SAMA S SABO SKREGALA, ČE BI SE MOGLA... ENERGIJO IMAM ČIST NA NULI, IN MI JE, KOT DA SE ME HOČE LOTITI NEKA BOLEZEN,,,, MA ŠE SAMA NE VEM...... BI SE ZA DVA DNI KAR V KAKŠNO OMARO ZAPRLA...

KAJ K TEMU PRIPOMOREJO MOGOČE TUDI KAKŠNI PLANETARNI VPLIVI, KAJTI ZGODILO SE MI NI NIČ TAKEGA, CELO NASPROTNO, DANES SEM DOBILA ZELO DOBRO NOVICO...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

VOJKO

 

DANES SE POČUTIM TAKO NA TLEH, SLABE VOLJE IN TEČA SEM, DA BI SE ŠE SAMA S SABO SKREGALA, ČE BI SE MOGLA...    ENERGIJO IMAM ČIST NA NULI,  IN MI JE, KOT DA SE ME HOČE LOTITI NEKA BOLEZEN,,,, MA ŠE SAMA NE VEM...... BI SE ZA DVA DNI KAR V KAKŠNO OMARO ZAPRLA...

KAJ K TEMU PRIPOMOREJO MOGOČE TUDI KAKŠNI PLANETARNI VPLIVI, KAJTI ZGODILO SE MI NI NIČ TAKEGA, CELO NASPROTNO, DANES SEM DOBILA ZELO DOBRO NOVICO...

Niky

 

Poglej kaj lepega, spočij se, pa boš takoj boljše volje!

 

Saj bi ti odpisal kaj več, pa ne vem tvojih podatkov.

Pošlji v OS, če ne maraš javno.

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj bi ti odpisal kaj več, pa ne vem tvojih podatkov.

Pošlji v OS, če ne maraš javno.

 

lp, Vojko

ja vojko, z veseljem, tudi javno: torej Ljubljana, 07.12.1963, bo zadosti podatkov.... mogoče še ura 11.25

 

hvala lepa vnaprej, vojko

 

pozdravček

 

p.s. danes mam pa že mal vročine, komaj čakam konec tedna, da malo odležim...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Niky,to je možno zaradi bližine POLNE LUNE.

 

Saj ima ja največji učinek kakšen dan preden je povsem polna(to bo jutri ob 9:28)!

 

Saj bo boljše,bo popustilo-brez skrbi!

 

Pozdrav Vojku!

Hvala Boris

 

Ja, luna ima mene ob začetku, koncu in na polovici KIjevskega meseca, čeravno včasih "škili" s KIjem za kakšen dan ali dva - ampak samo včasih!

 

Vedeti je treba - CHI (energija) je magnetna energija, ki se pretaka skozi vse nas, ves čas.

Nebesna telesa in seveda tudi bližnje strukture - vključno z ljudmi in živalmi pa to energijo "mešamo", preusmerjamo, saj smo tudi sami energija in imamo tudi magnetno polje.....

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hmm... jaz pa bila down v ponedeljek in torek, torej 3-4 dni pred polno luno. Danes (1 dan pred polno luno) pa ful naspidirana...

  :hepko:  xsuperx  xpartyx

Jasno, da si bila naspidirana, saj si gostovala v hiši mladega drevesa - to ti pa paše.

 

In ta mesec bo več ali manj ves čas takšen...... oziroma JE takšen...

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...