Skoči na vsebino

Devetzvezdni KI - FS Astrologija


Cat

Recommended Posts

Hecno Vojko!

Ko sem videla, da si 'se' okoli, sem pomislila - kaj potem ni sel? Sem pa datum nekaj pomesala..

Tako da moje mnenje je - se boljse, aprila bo ziher se boljse!  x;)x  x:Xx

Morda pa bos aprila postekal, da tega sploh ne rabis, ali bo aprila se 100x boljsi program ali 5x boljsi predavatelj in podobno.

Zdaj bo itak tezaven mesec, saj oba veva x;)x, pa je cisto kul, da ostanes 'na varnem'.

Je ze prav tako.

Itak pa kul gledas - sicer se jezis, normalno, vendar pa sprejemas odgovornost.

Ampak res, povem ti - bolje je tako.  :palec:

Mislim tudi, da ti tole samoustvo (x:o)x) ful dobro uspeva!  x^x  :palec:

Hvala Marsa

 

Kaj pa vem, morda sem pa sam ("podzavestno") takole naštimal, "pozabil" kajti res je, da je zame letos boljše, da sem čisto pri miru, da ne potujem daleč, ker sem imel letos že čudne prigode - posebej na tiste dni, ko je bila letna, mesečna in dnevna energija enaka. Ti bom enkrat povedal osebno, boš doživela vse naenkrat, od začudenja, do šoka in smeha! .

 

In povem ti, jezim se le tako - na povrh, sicer pa sem zadevo sprejel takšno kot je in mi je po svoje celo všeč. Koliko pa zadeve veljajo, bom pa tako ali tako kmalu videl. Namreč, ko je človek v svoji karmični hiši - in to sem do 8. novembra 2x (leto in mesec) je res boljše biti doma. Saj se običajno zgodi - da, če ni - da nekaj (običajno pomembnega) zamudi.

 

***********

 

Sploh pa sem te dni ažuriral svojo programsko opremo za dizajn web strani in bom lahko nekaj več energije vložil ravno tu - malo veselja z oblikovanjem, pa hkrati še vsebino in dizajn vsaj malo dopolnim.

 

Sve o svemu - dobro je, kakor je.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: :palec:

... po mojem si tudi sam takole 'podzavestno nastimal' - ja, in ko ni, je ze prav tako. :palec:

x:)x x:)x x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec:  :palec:

... po mojem si tudi sam takole 'podzavestno nastimal' - ja, in ko ni, je ze prav tako.  :palec:

x:)x  x:)x  x:)x

Sva že dva :palec:

 

Saj res ne bi potoval prvič, torej le vem kaj vse je potrebno pripraviti - pa nisem.

 

Hvala, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica
Mi boš lahko lepe želje poslala še enkrat - pomladi. Za takrat pa se pripravim, da mi nič ne uide.

Sem prepričana Vojko, da ti uidejo samo tiste reči...za katere ti hočeš, da uidejo...

 

Tk da... xideax da se zgovoriš na potni list ni niti tako slaba, samo je prevlečena za lase...

 

Sicer pa me od vsega najbolj veseli...da se boš šel fotkat za nov potni list...in bo prazen klobuk na LNF dobil...podstavek x;)x x^x x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mi boš lahko lepe želje poslala še enkrat - pomladi. Za takrat pa se pripravim, da mi nič ne uide.

Sem prepričana Vojko, da ti uidejo samo tiste reči...za katere ti hočeš, da uidejo...

 

Tk da... xideax da se zgovoriš na potni list ni niti tako slaba, samo je prevlečena za lase...

 

Sicer pa me od vsega najbolj veseli...da se boš šel fotkat za nov potni list...in bo prazen klobuk na LNF dobil...podstavek x;)x x^x x:Dx x:Dx

:palec: x:Ix

 

Je že tako, če mi še ve potrdite! Načelno se strinjam, kar pa me muči je to - kako prefinjeno deluje ta del mene, da se nisem zavedal niti drobca namena. Rad bi videl in se zavedal večjega dela sebe, načina delovanja - No, pa saj je to tudi delček poti k temu, ali ne?

 

lp, Vojko

 

P.S.

 

Le kaj tebe, Sanjalica, tako muči, da bi videla mojo fotko!? x;)x

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kako so že rekli... naključij ni... vse je tako kot mora biti x:Dx ... potem pa najbrž to velja tudi za tvojo pot Vojko :palec:

 

Vse ima nek svoj namen, ki ga zelo redko vidimo takoj.... včasih preteče nekaj let, predno se nam razodene x^x

 

Sicer pa april je lep mesec, ki ima na svoj prvi dan vsekakor lepši praznik kot pa november x:Dx x:px x;)x

BODI SVOBODEN, TO JE TVOJE POSLANSTVO!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... Le kaj tebe, Sanjalica, tako muči, da bi videla mojo fotko!? x;)x

xDDx xDDx

Sem se tudi prejle posmejala, ko sem videla Sanjalicin komentar s tole fotko... x:Dx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

Jah...kaj naj napišem...da bo dovolj prepričljivo x?x x?x

 

Hmmm ...

 

xideax

 

Aha x!x

 

Vojko je odprl stran...o vplivu barv... In ker imam barve blazno rada...in Vojko zelo lepo opiše, kaj ima oblečeno, me pač zanima...če je res to tisto, kar pristoji k njegovim potezam na obrazu.

 

Nič drugega ni... Samo to... Lažje je oceniti...

Barve oblačil, barva kože, barva uči, ustnic... vse to daje celoto... in če je vse to usklajeno smo lahko kompatibilni...

 

Se strinjate (in upam mi verjamete?)?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, tole je pa res. x:)x

Jaz tudi vcasih pomislim, ko bi hotela zaceti nastevati: roza majica, oranzne hlace, rdeca jakna, viojlicasta... x;)x - da kako se to slisi hecno - ce pa je Pravi odtenek, pa je lahko nad - tudi te 'nenavadne' kombinacije.

Ce vidis vse skupaj, lazje razberes celoto.

Bi morali vsak dan fotko svojo objaviti tukaj - v kaksni temi a la: 'Jaz - danez'. x;)x x:o)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Koncno! xDDx xDDx :palec:

Ja, kako je zdaj s tem pasportom, Vojc? x:px :vragec: x;)x x:Dx

 

... to pa znajo tile Kozorogi takoj zacet komandirat... x;)x xDDx x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Koncno!  xDDx  xDDx  :palec:

Ja, kako je zdaj s tem pasportom, Vojc?  x:px  :vragec:  x;)x  x:Dx

 

... to pa znajo tile Kozorogi takoj zacet komandirat...  x;)x  xDDx  x;)x

:inocent: Čiv čiv, še sem živ!

 

Novi pasport bom šel iskat, ko bo Slovenija imela nove - Evropske pasporten na voljo, saj nočem plačati dveh v pol leta!

 

Ha ha x:Dx x:Dx x:Dx

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kako so že rekli... naključij ni... vse je tako kot mora biti  x:Dx ... potem pa najbrž to velja tudi za tvojo pot Vojko  :palec:

 

Vse ima nek svoj namen, ki ga zelo redko vidimo takoj.... včasih preteče nekaj let, predno se nam razodene  x^x

 

Sicer pa april je lep mesec, ki ima na svoj prvi dan vsekakor lepši praznik kot pa november  x:Dx  x:px  x;)x

Nada

 

Prav blagodejno deluje tvoja tolažba, hvala.

 

Imam v prstih že nov projekt !

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... Le kaj tebe, Sanjalica, tako muči, da bi videla mojo fotko!? x;)x

xDDx xDDx

Sem se tudi prejle posmejala, ko sem videla Sanjalicin komentar s tole fotko... x:Dx :palec:

Ja, Marsa

 

Bom samo tebi zaupal ( v naslednji vrstici) zakaj slikce (še ne) ne objavim:

      

x;)x xDDx :vragec: x:o)x

No, zdaj se šele lahko smejiš!

Oprostite vsi drugi, ki besedila ne vidite!

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica
Bom samo tebi zaupal ( v naslednji vrstici) zakaj slikce (še ne) ne objavim:

                                                                                               

x;)x  xDDx  :vragec:  x:o)x

No, zdaj se šele lahko smejiš!

Oprostite vsi drugi, ki besedila ne vidite!

lp, Vojko

Bom samo tebi zaupal ( v naslednji vrstici) zakaj slikce (še ne) ne objavim:

Posledica liposukcije je vidna 3 mesece. Ko modrice izginejo, bom objavil slikco, sam nikomur povedat... x;)x

x;)x xDDx :vragec: x:o)x

No, zdaj se šele lahko smejiš!

Oprostite vsi drugi, ki besedila ne vidite!

lp, Vojko

 

Vojko...zakaj pa se na mojem PC prikazal "skrivni text" x?x x?x :vragec: :vragec: x;)x x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko...

neizmerno me veseli, da mi je uspelo ...

te potolažiti... pa saj mogoče bo pa minilo samo nekaj mesecev :palec: ... tako enih 5 recimo x?x

 

Lep večer želim tudi tebi!

 

P.S. pa da bi ti čimprej izginile modrice :palec: x;)x x^x

BODI SVOBODEN, TO JE TVOJE POSLANSTVO!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bom samo tebi zaupal ( v naslednji vrstici) zakaj slikce (še ne) ne objavim:

                                                                                               

x;)x  xDDx  :vragec:  x:o)x

No, zdaj se šele lahko smejiš!

Oprostite vsi drugi, ki besedila ne vidite!

lp, Vojko

Bom samo tebi zaupal ( v naslednji vrstici) zakaj slikce (še ne) ne objavim:

Posledica liposukcije je vidna 3 mesece. Ko modrice izginejo, bom objavil slikco, sam nikomur povedat... x;)x

x;)x xDDx :vragec: x:o)x

No, zdaj se šele lahko smejiš!

Oprostite vsi drugi, ki besedila ne vidite!

lp, Vojko

 

Vojko...zakaj pa se na mojem PC prikazal "skrivni text" x?x x?x :vragec: :vragec: x;)x x^x

Matttrrrrr Sanjalica

 

Le kako si dekodirala tisto, kar sem v vrstico napisal le v mislih!? x:Dx

 

Najprej bom nosil x?x potem x:o)x nato x8Dx in čez tri mesece se grem fotografirat! x:Dx

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

xideax

xflirtx pogledala xgoldfishx in jo xsrcbumx prosila...če xwizardx šifirano sporočilo.

In ker lepa beseda vedno lepo mesto najde, mi je bilo ugodeno.

 

xcrossfingx da mi ne boš zameril. Hvala.

 

x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xideax 

xflirtx pogledala xgoldfishx in jo xsrcbumx prosila...če xwizardx šifirano sporočilo.

In ker lepa beseda vedno lepo mesto najde, mi je bilo ugodeno.

 

xcrossfingx da mi ne boš zameril. Hvala.

 

x:Xx

Sanjalica

 

Si velja zapomniti za podobne primere! x:Dx

 

Kaj, ti bi rada, da ti zamerim? In nosim zamero s sabo... in postanem vedno bolj sključen!

Eeee, to pa ne bo šlo, se boš morala pa bolj potrudit' xDDx xDDx xDDx !

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xrolleyesx Vojko zanima, kako tolmačiš ti vzpone in padce na delovnem mestu. Imam prijatelja, ki ima vedno precej dobro delovno mesto, po nekaj letih pa se tam vse sesuje. Prav tako se mu je zgodilo letos. Sicer je reorganizacija podjetja še v teku, ampak spet ga skrbi za delovno mesto. Kaj meniš ti? Se mu obeta kaj slabega ali je na pohodu kaj novega? Rojen je 24.11.1960.

Mislim, da bo ta tema zanimala še koga. x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xrolleyesx Vojko zanima, kako tolmačiš ti vzpone in padce na delovnem mestu. Imam prijatelja, ki ima vedno precej dobro delovno mesto, po nekaj letih pa se tam vse sesuje. Prav tako se mu je zgodilo letos. Sicer je reorganizacija podjetja še v teku, ampak spet ga skrbi za delovno mesto. Kaj meniš ti? Se mu obeta kaj slabega ali je na pohodu kaj novega? Rojen je 24.11.1960.

Mislim, da bo ta tema zanimala še koga. x:)x

Lunca

 

Kot vidiš, sem temo združil v skupno - Devetzvezdni KI, saj bo sicer nastalo preveč tem, ki so konec koncev povezane. Še vedno bo ostalo partnerstvo in potovanja, morda pa nastane še kakšna.

 

Glede tvojega prijatelja.

 

Tvoj prijatelj začenja letos novo pot, nove začetke itn, kar konec koncev lahko pomeni, da bo uspel v tej službi kjer dela, ali pa, da bo začel na novo. To najbrž ve on sam. Če pa bi hotel jaz ugotoviti to, bi moral vedeti leta in mesece, ko je začenjal in končeval svoje posle, tako bi lahko videl, na kakšen način se odloča. ali je bistveni odločitveni faktor njegov zunanji ali notranji jaz, ali morda kakšen drugačen cikel, ki ga pa samo iz rojstnega datuma ne morem ugotoviti.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sodobna fizika in biologija se zelo bližata antičnim vedam v načinu gledanja na stvarstvo - od najmanjših fizičnih delcev, pa do največje celice in živih bitij.

 

Vsako opazovanje že spremeni našo realnost, torej so poskusi enkratni, neponovljivi fenomeni, za katere ne vemo, ali jih bomo še kdaj uspeli izvesti na vsaj podoben način.

 

Ali ste vedeli

 

Da v morju živi tako imenovana magnetobakterija, ki ima v sebi droben (popolnoma pravilen) kristal magnetita - ki ga izdela sama. Giblje se točno v smeri magnetnega polja. Ko se spremeni smer magnetnega polja, spremeni smer gibanja tudi magnetobakterija. Razen v primerih, ko se magnetno polje obrne točno v nasprotno smeri izredno hitro, magnetobakterija svoje smeri gibanja ne zamenja, ampak potuje v isti smeri.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdrav

 

No, ne vem, kako drugi občutite današnji dan.

 

Po moji oceni je prometa vsaj 3 x toliko (oziroma gre samo tretjino tako hitro) kot v zadnjem mesecu.

 

Zjutraj sem "dobil" v vetrobransko steklo vsaj za oreh debel kamen, v službo pa sem se vozil vsaj debelo uro (običajno 30 minut)

 

Aja, današnji dan: Leto 6, mesec 6, dan 6 - bolj natančno si lahko zadeve ogledate v temi opozorila na energetske spremembe!

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:)x Hvala Vojko za odgovor.

Kakšni so pa tile novembrski dnevi? Čudni. Jaz jih povezujem z enko plutonovsko energijo, saj je sonce v škorpionu in mi deluje vse temačno in depresivno. Mislim, da se to pozna tudi v prometu, saj je na pohodu najprej lunin mrk že 9.11. in nato še sončni mrk 24.11.

x:)x Zato me je tudi zanimalo za mojega prijatelja, ki ima sočni mrk ravno na svoj rojstni dan 24.11.

To res označuje neke nove začetke glede na zahodno astrologijo na dom in službo. Kako pa si ti to ugotovil?

Ali so vidne še kakšne spremembe na partnerskem področju pri njem? :2src:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:)x Hvala Vojko za odgovor.

Kakšni so pa tile novembrski dnevi? Čudni. Jaz jih povezujem z enko plutonovsko energijo, saj je sonce v škorpionu in mi deluje vse temačno in depresivno. Mislim, da se to pozna tudi v prometu, saj je na pohodu najprej lunin mrk že 9.11. in nato še sončni mrk 24.11.

x:)x Zato me je tudi zanimalo za mojega prijatelja, ki ima sočni mrk ravno na svoj rojstni dan 24.11.

To res označuje neke nove začetke glede na zahodno astrologijo na dom in službo. Kako pa si ti to ugotovil?

Ali so vidne še kakšne spremembe na partnerskem področju pri njem? :2src:

Lunca

 

do 8. novembra je še vedno oktobrska energija, čeravno mnogi že čutijo spremembo.

Sicer pa je november čas, ko je vsak od nas pod vplivom svoje energije, vendar pa se vse skupaj še vedno dogaja v letu 6, ki je lahko za veliko ljudi "težko". Tudi v naslednjem letu še ne bo vidnega napredka na splošno človeškem področju, potem pa gremo naprej....

 

Tvojemu prijatelju je energija zelo naklonjena za nove začetke, če le ni obupal v zadnjih dveh letih, ko mu je vse stalo.

 

Oba dneva na mrke sta mu kar ugodna - posebej na sončevega.

 

Kar zadeva partnerstvo je to dober čas za okrepitev obstoječega partnerstva ali pa tudi za nove začetke.

 

Upam, da si z odgovorom zadovoljnja. Ha, kako sem to ugotovil - žal to presega okvire tega prostora, je pa veliko napisano na moji spletni strani, še več pa v reviji KarmaPlus, kjer so od avgusta naprej objavljeni članki o DZKju, ali pa iz kakšne knjigice.

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...