Skoči na vsebino

Devetzvezdni KI - FS Astrologija


Cat

Recommended Posts

:vragec:

 

 

usojenost je stvar usode .....pa badkarme x:Dx

tist je pa zih kak tvoj bivshi uchenc x:Dx

 

 

666 usodovcev.....prosto po Vitomilu Zupan-u (alias LANGUS - potovanje v tisochera mesta)

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vsa dogajanja so znotraj tebe in bodo še. Posebej intenzivno bo oktobra.

 

...sedaj ni čas za nove stvari. Počakaj še leto in pol, takrat pa kar novim izzivom naproti.

Vojko, malo kukam na tvojo stran... za predvide za l. 2004... potem pa sem šla še enkrat prebrat tvoj odgovor, ki si mi ga dal julija... če prav razumem, mi 9KI svetuje 'mirovanje' do začetka l. 2005 x?x :inocent: ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vsa dogajanja so znotraj tebe in bodo še. Posebej intenzivno bo oktobra.

 

...sedaj ni čas za nove stvari. Počakaj še leto in pol, takrat pa kar novim izzivom naproti.

Vojko, malo kukam na tvojo stran... za predvide za l. 2004... potem pa sem šla še enkrat prebrat tvoj odgovor, ki si mi ga dal julija... če prav razumem, mi 9KI svetuje 'mirovanje' do začetka l. 2005 x?x :inocent: ...

Matejč

 

NO, prav čisto pri miru ti ni treba bit, a ne? Ampak nič kaj večjega - zunanjega ti ne priporočam. Vse, kar je notranje - no tu pa so lahko spremembe velike (in najbrž tudi so). Tako, da imaš zdaj dva meseca še kar čas, ko sicer lahko začenjaš, vendar začenjaj zlagoma - to predvsem pomeni, da najprej pridobiš čim več podatkov o zadevah, ki se jih lotevaš, da te stvari nato dobro načrtuješ in razmisliš razne možnosti, nato pa se dela lotiš sistematično. Namreč - praktično že vstopaš v naslednje leto in prav je, da začneš z "miganjem", ki pa naj bo res po prejšnjem mojem nasvetu. Ker pa dobro slišiš samo sebe, kombiniraj tvoj uvid z mojim načinom, pa bodop stvari prav gotovo gladko tekle naprej.

 

 

Upam, da to pomaga.

Sicer pa piši, si vedno dobrodošla.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Muchos gracias, Vojko  x:Xx  x:)x

 

(haha, Mateja, pa da bi bila čisto pri miru  x:px )

Mateja

 

Bi bilo dobro, ko bi midva ugotovila, če boš - ali pa si morda že naredila migracijo iz 2 v 4!

 

Se mi zdi, da je to kar trend.

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek:  x?x ... Vojko... kaj pa, če bi res 'midva' tole mal preverila...  x:Ix  x:)x

Mateja

 

Kar prečitaj, kako si zadovoljna z opisom 4 2 7

 

4 srce

2 zunanjost

7 način življenja in življenjska smer

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a pol je mateja tko kt jest??? iz 2 v 4...zgleda res trendy x:Dx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a pol je mateja tko kt jest??? iz 2 v 4...zgleda res trendy  x:Dx

Cosma

 

Sploh ni nujno. Je pa potrebno premislit. Takole na daljavo je sicer težko, posebej pri Mateji, ki je v drugi varianti 2 v podznaku. No, to se lahko vidi iz preteklih mesecev in let. posebej dobro pa je v tem primeru videti človeka na blizu - kajti tudi anatomija je tista, ki nas razkriva.

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Iščem prijazne lunatke, ki so bela kovina 6 in rdeča kovina 7! x;)x

 

Ker namreč nobenega takega ne poznam, bom pa zelo težko preživela mesec brez vas, šestice in sedmice...

 

Mogoče bi bilo najbolje, da bi se poskušala transformirati v žensko energijo, se pravi 5-ko: V nasprotnem primeru težko meni... in to ne samo ta mesec, ampak 2 leti! Je kaj, kar lahko človek naredi (pogodba ne bo nič boljša, potem se pravi čakati še 2 leti, ne začenjati nič novega... :xx!: :xx!: :xx!: )

 

Vojko, tebi sem pa dolžna, mensezdi 2 pivi in to že dalj časa... obresti tečejo..

 

MucaMaca

1 9 6

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

Dragi Vojko,

kar spoštovanja je vredno tole tvoje nič kaj preračunljivo posvečanje, skoraj bi rekla, da si energija, ki v plodnosti nenehno kroži..)))

 

Ko se bo ustavila na točki, kjer je moje vprašanje, se vsaj za hipec pomudi, prosim....

 

Zakaj pa na forum ne napišem podatkov, sem ti pa že povedala v mailu.

 

en prijazen pozdrav z nasmehom....

 

:)

 

Actas: carpe diem, quam minimum credula postero

(Horac: Odes, I, 11)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

v tem mesecu rabim baje rdečo kovino in temnozeleno drevo poleg sebi in IMAM OBOJE x:Dx ampak, da naj pogodbo al pa povečanje plače dosežem do konca januarja mi pa ne bi izšlo... pol pa tud jaz dve leti mirujem. Hej, a pol vmes kakšna menjava ni ok... recimo službe al pa kaj podobnega, kaj pa partnerja :vragec: hecam se... mal x;)x

mucamaca sva na istem dve leti mirovanja, pa bo to šlo pri meni :O:

ne sej rabim mir, ja, res... pa da je kdo odšel iz mojega življenja, hm, to bo pa za premislit xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Iščem prijazne lunatke, ki so bela kovina 6 in rdeča kovina 7!  x;)x

 

Ker namreč nobenega takega ne poznam, bom pa zelo težko preživela mesec brez vas, šestice in sedmice...

 

Mogoče bi bilo najbolje, da bi se poskušala transformirati v  žensko energijo, se pravi 5-ko: V nasprotnem primeru  težko meni... in to ne samo ta mesec, ampak 2 leti!  Je kaj, kar lahko človek naredi (pogodba ne bo nič boljša, potem se pravi čakati še 2 leti, ne začenjati nič novega... :xx!:  :xx!:  :xx!:  )

 

Vojko, tebi sem pa dolžna, mensezdi 2 pivi in to že dalj časa... obresti tečejo..

 

MucaMaca

1 9 6

Boga MucaMaca

 

Verjamem, da boš preživela. Saj bo boljše, boš videla!

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

Dragi Vojko,

kar spoštovanja je vredno tole tvoje nič kaj preračunljivo  posvečanje, skoraj bi rekla, da si energija, ki v plodnosti nenehno kroži..)))

 

Ko se bo ustavila na točki, kjer je moje vprašanje, se vsaj za hipec pomudi, prosim....

 

Zakaj pa na forum ne napišem podatkov, sem ti pa že povedala v mailu.

 

en prijazen pozdrav z nasmehom....

 

:)

Hoj, Tanit

 

Sem pa mislil, da sem že odgovoril.

Grem pogledat.

 

Vojko

 

P.S.

 

Mnogi dajejo meni in sam skušam dati drugim - kar je isto!

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

v tem mesecu rabim baje rdečo kovino in temnozeleno drevo poleg sebi in IMAM OBOJE x:Dx ampak, da naj pogodbo al pa povečanje plače dosežem do konca januarja mi pa ne bi izšlo... pol pa tud jaz dve leti mirujem. Hej, a pol vmes kakšna menjava ni ok... recimo službe al pa kaj podobnega, kaj pa partnerja  :vragec: hecam se... mal x;)x

mucamaca sva na istem dve leti mirovanja, pa bo to šlo pri meni :O:

ne sej rabim mir, ja, res... pa da je kdo odšel iz mojega življenja, hm, to bo pa za premislit xrolleyesx

Hoj Otožna

 

Če si že sama delaš blokade (glede plače) - le kdo ti bi jo potem povečal! Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko, jaz sem tole spustila skoz svoje občutke in lahko samo potrdim, da 427 močno opisuje mene  x:Ix  x:)x

 

 

nimam pojma, kako si prišel do teh cifer,  ampak lahko samo :palec:  :palec:  :palec: 

 

 

hvala  x:Xx

Hoj Mateja

 

Nič posebnega - To je izračun za ženske (samo za nekatere). Princip je objavljen tudi v reviji KarmaPlus. Izračunava se takrat, kadar se osnovni - moški izračun ne ujema z lastnostmi konkretne ženske.

 

Lepo se imej, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko, jaz sem tole spustila skoz svoje občutke in lahko samo potrdim, da 427 močno opisuje mene  x:Ix  x:)x

 

 

nimam pojma, kako si prišel do teh cifer,  ampak lahko samo :palec:  :palec:  :palec: 

 

 

hvala  x:Xx

Mateja

 

Zanimivo, Mateja, hvala, da mi poveš.

Pa te je opisovalo vedno? Ali si bila morda včasih popolnoma drugačna.

Kdaj je nastala sprememba?

Bi znala opisati kakšno doživetje, ko si bila presenečena nad svojo reakcijo

- svojo spremembo?

 

Ej, samo vprašam. Se nič ne mudi. Mogoče za knjigo.

 

Lepo se imej, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko, hvala za odgovor. Pri datumih pa - saj veš :xx!: :wacko: ... ko je nekaj za mano, sploh ne znam določiti, kdaj je bilo, kaj šele točnega datuma... bom preverila svoj spomin in ti sporočim... da so spremembe korenite (ne, zagotovo nisem bila takšna precejšen del svojega življenja) to vem, samo kdaj je bila tista Zero point (uh, zdaj sem se pa spomnila na en film s tem naslovom... dober film)... x:Dx ... danes sem nekak v več smeri aktivna... vse naenkrat... potem pa takole skrapucalo nastane... x:o)x

 

lepo bodi :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

Dragi Vojko,

kar spoštovanja je vredno tole tvoje nič kaj preračunljivo  posvečanje, skoraj bi rekla, da si energija, ki v plodnosti nenehno kroži..)))

 

Ko se bo ustavila na točki, kjer je moje vprašanje, se vsaj za hipec pomudi, prosim....

 

Zakaj pa na forum ne napišem podatkov, sem ti pa že povedala v mailu.

 

en prijazen pozdrav z nasmehom....

 

:)

Tanit

 

Če nisi dobila odgovora, mi prosim piši.

V spominu imam, da sem ti odpisal. če pa nisem, pa še bom.

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...