Skoči na vsebino

Devetzvezdni KI - FS Astrologija


Cat

Recommended Posts

Vojkec x:)x

 

Upam da nisi hud k sm te tkole poimenovala..

Ne saj potem pa je ok. x:)x

Potem sem vse naredila kot me je vodil opis na tvoji spletni strani x:)x .

Mislila sem ker si Amis se mi zdi napisal...da je pri ženskah odvisno katero energijo sprejmejo...zato sem mislila da se kaj spremeni...

 

Hvala in LP,S x:)x

Sončk

 

Prav lepo mi je, ko me tako crtljaš z imenom.

 

Ne sekiraj se. Zate sem prepričan, da so stvari izračunane pravilno.

 

Lepo se imej, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko, Vojko!

 

Moj zadnji komentar pa kar ignoriraš  :C: . Pa tako z veseljem se trudim in učim  x:)x . Ali je tako dobro napisano  x:Dx ?, ali pa tako  :xx!: , da ne utegneš razvozljati  x:Dx. Seveda si imel v delu mesečni predvid za marec  :palec:  in lepo je, da prej zanimiraš nove člane - alica. Vseeno te prosim, da mi poveš nekaj besed o napisanem.

 

Lep dan!

Etna, Etna

 

Krasno! Pa saj veš, učiš se zase!

Kadar pa je preveč vprašanj naenkrat in potem še rafalno, ... kar je preveč, je preveč. Veš, najprej moram tudi sam poskrbeti zase in tako več naredim tako zate kot za vse, se ti ne zdi? Boš pa morda ponovila vprašanje - ali pa - kar je še bolj možno, nanj našla odgovor samo. Da pa ti prišepnem na uho: Vse sem ti že odgovoril, samo malo komunikacija šepa.

 

Vojko

Vojko!

 

775

Seveda se učim zase :palec: . Vendar, če me ne popraviš mojih napak se ne bom nič naučila. :sori: . Sem pa res en majhen :vragec: Gotovo ti vzame vse skupaj veliko časa, vendar kot sem že omenila potrpežljivost ni bila moja vrlina :xx!: , sem se pa zelo poboljšala in lahko počakam, da mi popraviš nalogo x:Dx .

Se strinjam, da je za vse v tvoji okolici in za nas je dobro, da si napolniš baterije x:)x in poskrbiš zase, upam da si :onfire: :palec:

 

Ja najina komunikacija, kaj je z njo?

629

775

 

Sedaj te prosim edino za odgovora: v letu 2002 sem prekinila študij tako nekako na polovici. Ali naj ga nadaljujem? Kakšni so izgledi za februarja začeto vezo xloveyx . To sta zame kar pomebna vprašanja.

 

Za odgovora se ti zahvaljujem! x:)x x:)x x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sedaj te prosim edino za odgovora: v letu 2002 sem prekinila študij tako nekako na polovici. Ali naj ga nadaljujem? Kakšni so izgledi za februarja začeto vezo  xloveyx . To sta zame kar pomebna vprašanja.

 

Za odgovora se ti zahvaljujem!  x:)x  x:)x  x:)x

Etna

 

Vojko!

 

775

Seveda se učim zase  :palec: . Vendar, če me ne popraviš mojih napak se ne bom nič naučila

 

Naučilo te bo življenjska situacija. Teh je polno. Tudi potrpežljivosti.

 

, sem se pa zelo poboljšala in lahko počakam, da mi popraviš nalogo  x:Dx .

 

Če bi imala manj vprašanj naenkrat, bi dobila več odgovorov.

 

 

Ja najina komunikacija, kaj je z njo?

6 2 9

7 7 5

 

Prav imaš Etna. Bodi no dušiica, pa še enkrat prečitaj poste v tejle tematiki.

Praktično so v njem že vsi odgovori po katerih sprašuješ.

****************

 

Študij

 

To je odvisno od tebe Etna. Vendar menim, da za začetek študija ni ravno pravi čas. Vendar pa, če čutiš dovolj veselja in če ga lahko dokončaš v manj kot treh letih, potem je to dober čas. Če pa bi trjalo več kot tolliko, potem bo trajal precej dalj časa.

 

 

Partnerska zveza

 

In kje je partner. V odnosu sta vedno pomembna vsaj 2 (dva).

 

Eh, sori. sem utrujen in grem spat.

 

Lahko noč, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko, dober dan x:)x !

 

775

 

Če situacijo kaj ispremeni: študij bi zaključila najkasneje jeseni 2005, morda že preje.

 

Praviš, kje je partner - sori ne vem kaj mi je bilo da ti nisem napisala podatkov.

Evo to je on 638.

 

Kakšna energija pa je letos zame, kakšne dejavnosti mi obrodijo dobro x?x

 

Želim, da si se naspančkal x;)x in si zopet z nami :palec: .

 

Prijeten dan! x:)x x:)x x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko, dober dan  x:)x !

 

775

 

Če situacijo kaj ispremeni: študij bi zaključila najkasneje jeseni 2005, morda že preje.

 

Praviš, kje je partner - sori ne vem kaj mi je bilo da ti nisem napisala podatkov.

Evo to je on 638.

 

Kakšna energija pa je letos zame, kakšne dejavnosti mi obrodijo dobro x?x

 

Želim, da si se naspančkal  x;)x in si zopet z nami  :palec: .

 

Prijeten dan! x:)x  x:)x  x:)x

Etna

 

Hvala za vprašanja!

Ti si pa res ena zvedavka.

 

Če si pridne narave, potem je še dobro za študij, a končati ga moraš najkasneje leta 2006.

2005 je lahko glede tega težko leto, po drugi strani pa boš malo bolj "trmasta" kot običajno in lahko zaključiš.

 

tim : 7 7 5

ti ž : 8 1 3

 

on : 6 3 8

 

Saj veš, da ljubezen ne pozna pravil. Nastane lahko kjerkoli in kadarkoli - ali pa jo kjerkoli in kadarkoli šele odkrijemo, obstaja pa ves čas.

 

Vendar pa, kakorkoli gledam po KIju, te zveze - kot zveze dveh, ki živita v skupnem gospodinjstvu ne priporočam. Žal.

 

Kot kaže je lahko relativno velika privlačnost kadar sta v družbi - v zunanjem svetu, ali pa če je eden - ali sta pač oba pod stalnim stresom.

 

Težave v komunikaciji pridejo na dan, ko mine prva zaljubljenost.

 

Življenjski poti sta različni.

 

3 x NE.

 

Kakšna energija pa je letos zame, kakšne dejavnosti mi obrodijo dobro x?x

 

Za letni predvid pa te prosim, da si ogledaš spletno stran. Potem pa konkretna vprašanja. Velja?

 

Hvala ti za lepe želje, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko, dober dan  x:)x !

 

775

 

Če situacijo kaj ispremeni: študij bi zaključila najkasneje jeseni 2005, morda že preje.

 

Praviš, kje je partner - sori ne vem kaj mi je bilo da ti nisem napisala podatkov.

Evo to je on 638.

 

Kakšna energija pa je letos zame, kakšne dejavnosti mi obrodijo dobro x?x

 

Želim, da si se naspančkal   x;)x in si zopet z nami  :palec: .

 

Prijeten dan! x:)x  x:)x  x:)x

Etna

 

Hvala za vprašanja!

Ti si pa res ena zvedavka.

 

Če si pridne narave, potem je še dobro za študij, a končati ga moraš najkasneje leta 2006.

2005 je lahko glede tega težko leto, po drugi strani pa boš malo bolj "trmasta" kot običajno in lahko zaključiš.

 

tim : 7 7 5

ti ž : 8 1 3

 

on : 6 3 8

 

Saj veš, da ljubezen ne pozna pravil. Nastane lahko kjerkoli in kadarkoli - ali pa jo kjerkoli in kadarkoli šele odkrijemo, obstaja pa ves čas.

 

Vendar pa, kakorkoli gledam po KIju, te zveze - kot zveze dveh, ki živita v skupnem gospodinjstvu ne priporočam. Žal.

 

Kot kaže je lahko relativno velika privlačnost kadar sta v družbi - v zunanjem svetu, ali pa če je eden - ali sta pač oba pod stalnim stresom.

 

Težave v komunikaciji pridejo na dan, ko mine prva zaljubljenost.

 

Življenjski poti sta različni.

 

3 x NE.

 

Kakšna energija pa je letos zame, kakšne dejavnosti mi obrodijo dobro x?x

 

Za letni predvid pa te prosim, da si ogledaš spletno stran. Potem pa konkretna vprašanja. Velja?

 

Hvala ti za lepe želje, Vojko

Vojko! Dobro jutro!

 

Hvala za odgovor, res imaš potrpljenje :palec: sem ti zelo hvaležna.

 

Vendar povej, kaj pomenij "ti ž: 8 1 3", ker ne vidim, da bi kje napisala te številke.

 

Zanimalo me je razmerje med jaz 775 in on 638. Vidim, da komunikacija ni ugodna 7 in 3, vendar sta najini srčni energiji v isti skupini in tudi življenska pot je v isti skupini. Ali to ne pomeni nič x?x , ali vsaj dobro x?x .

 

Pa še to, ali prav razmišljam: srčne energi je ne da"naučiti" tudi življenska pot je nekako neprilagodjiva, vendar se po moje da "naučiti" komunikacije-sporazumevanja.

 

Saj se učim, potrpljenje prosim x;)x . Če bi vse vedela(i) te ne bi spraševala(i) x:Dx .

 

Lep sončen dan x:)x x:)x x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[ generacijske poglede pa imata itak iste....

:eek:

vse ostalo je mogoče, sam tega pa ne razumem

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja mogoče. v bistvu nisem razumela tistega o generacijskih pogledih, ker res ne vem kaj si pod tem izrazom predstavljaš.

mam s tem težave. če ta izraz predstavlja to, da ljudje enake ali podobne starosti enako gledajo na svet in življenje, se 100 procentov ne strinjam. x^x

pa ne mislit, da iz kljubovanja x:)x . mam izkušnje, ko so ljudje pri 70 letih še vsi polni življenja in jim iskrice skačejo iz oči (ne glede na spol) in pa primerke, ki so lahko že pred 30 letom zapadli v vegetiranje. pogled na svet je torej zelo osebna in ne toliko generacijska zadeva. vsaj meni x:)x x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko! Dobro jutro!

 

Hvala za odgovor, res imaš potrpljenje  :palec:  sem ti zelo hvaležna.

 

Vendar povej, kaj pomenij "ti ž: 8 1 3", ker ne vidim, da bi kje napisala te številke.

 

Sem ti pisal o ženski energiji. To bi bile številke zate, če bi sprejela žensko energijo -Se mi zdi, da si zelo malo prečitala prejšnje objave.

 

 

Zanimalo me je razmerje med jaz 775 in on 638. Vidim, da komunikacija ni ugodna 7 in 3,  vendar sta najini srčni energiji v isti skupini in tudi življenska pot je v isti skupini. Ali to ne pomeni nič  x?x , ali vsaj dobro  x?x .

 

Tistemu, ki ne sliši, se ne splača govoriti. Pokazati pa ti ne znam!

 

 

Pa še to, ali prav razmišljam: srčne energi je ne  da"naučiti" tudi življenska pot je nekako neprilagodjiva, vendar se po moje da "naučiti" komunikacije-sporazumevanja.

 

Etna

 

Marsikaj si mislim, nekaj malega tudi vem.

Tudi gravitacijo se da premagati Pa jo znam? znaš?

 

Saj se učim, potrpljenje prosim  x;)x . Če bi vse vedela(i) te ne bi spraševala(i)  x:Dx .

 

Hitreje se učiš iz knjig in življenja. V debati samo razčiščujemo in osvetljujemo posamezne vidike.

Mnogo je boljših stvari kot je Guru.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vojko, kaj praviš na kombinacijo:

 

ona  1 9 6

on    3 2 6

 

x:Ix

Amis

 

Možna, a težko, da bi trajala.

 

Podpora je, a bi bilo boljše, da on podpira njo (on 1 in ona 3)

 

Komunikacija je težka, a rešljiva, ker imata skupne življenjske cilje poleg tega se nekako dopolnjujeta.

 

Najbrž pa je ta zveza zelo dinamična.

 

Glavni izziv obema je, da si dopustita dovolj svobode, ki jo oba zahtevata vsak zase.

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja mogoče. v bistvu nisem razumela tistega o generacijskih pogledih, ker res ne vem kaj si pod tem izrazom predstavljaš.

mam s tem težave. če ta izraz predstavlja to, da ljudje enake ali podobne starosti enako gledajo na svet in življenje, se 100 procentov ne strinjam.  x^x  

 

Generacijski pogledi - tretja številka pomeni predvsem življenjske cilje (namere) in pa način dostopanja do novih projektov.

Sicer pa ali se strinjaš ali ne, je tako vseeno zame. Zate pa je pomembno, kajti to je dober moment, da preveriš metodo in si pridobiš dodatne dokaze za potrditev ali pa za zanikanje.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

o vojko, hvala ti!!!!!!!!!!!!!!!

 

x:)x  x;)x  x:)x

Amis

 

Ni blema.

 

Hvala tebi, Boris, da priskočiš na pomoč. Zelo sem vesel.

 

Ti Amis pa tako še več izveš in dobiš različne misli ob različnih interpretacijah. Kar je zelo OK.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Za osvežitev spomina

 

Devetzvezdni KI je METODA,

 

zelo prikladna za:

 

o- izbiro primernega časa za:

i- osebno napredovanje

i- osebno načrtovanje

i- za start novih načrtov

i- sprostitev, za druženje in družino

 

o- razumevanje soljudi

o- izboljšanje odnosov s soljudmi

o- iskanje primernega partnerja za srečno, bogato življenje

o- gradnjo delovnih teamov

o- izboljšanje lasnega - osebnega razvoja

 

o- izbiro smeri in časa:

i- za potovanja za eno ali več oseb

i- za selitev ene ali več oseb

 

in še mnogo drugih zadev povezanih z ljudmi, prostorom in časom.

 

Devetzvezdni KI je pri tem zelo natančen in preprost za osnovno osebno rabo. Kljub temu ga ni potrebno "študirati", če vas teorija ne zanima, saj lahko na spletni strani najdete letni in mesečni predvid, ki običajno zadošča za potrditev lastnih - osebnih občutij in načrtov.

 

Prav lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdrav,

 

Vojko:

Kajti za ženske se računa na 2 načina - glede na to, katero energijo je ženska sprejela.

 

Ovje je zanimlivo - kakšno se zna energija koju je "ženska sprejela"?

 

Odvisno o vprašanju, ali postopcima? Nejasen mi je taj postopek izračunavanja - oziroma 2 postopka?

Hvala!

x?x x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdrav,

 

Vojko:

Kajti za ženske se računa na 2 načina - glede na to, katero energijo je ženska sprejela.

 

Ovje je zanimlivo - kakšno se zna energija koju je "ženska sprejela"?

 

Odvisno o vprašanju, ali postopcima? Nejasen mi je taj postopek izračunavanja - oziroma 2 postopka?

Hvala!

x?x x:)x

Alica

 

Nista 2 postopka

 

Postopek je en sam.

 

Vendar je sodobna civilizacija zelo "moška" - upravlja jo moški. Tako ženske ob rojstvu velikokrat prevzamejo moško energijo, saj na takšen način otrok, dojenček lažje preživi, razen, če je v družini močna mati, ki se obnaša po ženski energiji.

 

Tako ženska kot dojenček prevzame moško energijo in se z leti nanjo navadi tako, da "pozabi" svojo pravo naravo - žensko naravo. Zato so na splošno ženske tiste, ki v mladih letih teže dosegajo srečo.

 

Kasneje - običajno nekje od 35 do 45. leta pa nekatere ženske spoznajo, da niso srečne v svoji koži. Tako začno spoznavati sebe in se skušajo realizirati. Tista, ki se najde, običajno zaživi bolj polno in bolj srečno življenje, tista, ki se ne najde oveni in opeša hitreje kot moški.

 

Kitajci so računali KI številke za moške na en način, za ženske pa na drug način. V današnjem sodobnem svetu se večina žensk obnaša tako, da je izračun za moškega adekvaten.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko!

 

Ali je bilo že vprašano, ali si že kje omenil? x?x , ali lahko moški prevzame žensko energijo x:Dx . No kljub x:Dx , to resno sprašujem. In če jo, kako se izračuna in kako deluje.

 

Lep x:)x dan!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tnx za razlagu Vojko.

Nabavila sam "Feng shui astrologija" od Jon Sandifera in mislim da je polno podrobnija od "Kigaku".

Ovo s energijama mi je sad  :palec: jasno.

 

Alica

Alica

 

Jon Sandifer knjiga je solidna, vendar je za začetnike.

Če želiš dobro litereturo je to Bob (Robert) Sachs : Nine Star KI.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko!

 

Ali je bilo že vprašano, ali si že kje omenil?  x?x , ali lahko moški prevzame žensko energijo  x:Dx . No kljub  x:Dx , to resno sprašujem. In če jo, kako se izračuna in kako deluje.

 

Lep  x:)x  dan!

Etna

 

Hvala za vprašanje.

 

Načelno bi seveda tudi moški lahko prevzel žensko energijo, saj jo človeško bitje prevzame kot otrok, vendar takšnega primera nikjer v praksi niti v literaturi še nisem srečal.

 

Izračuna se jo tako kot se izračuna za žensko.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...