Skoči na vsebino

Devetzvezdni KI - FS Astrologija


Cat

Recommended Posts

x:Dx

že spet jst x;)x ..................po moje pa tud tipe kdaj butne u žensko energijo. pa ne tko za stalno. ..........samo za pokušino ... x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx

že spet jst  x;)x ..................po moje pa tud tipe kdaj butne u žensko energijo. pa ne tko za stalno.    ..........samo za pokušino ... x;)x

Amis

 

Menim, da je to malo drugače.

 

Vsak človek ima dve energiji po rojstvu.

 

Vsaka od energij je ali bolj yin ali bolj yang.

 

In če ima moški obe energiji bolj yin, se na zunaj lahko obnaša bolj žensko.

 

 

Poleg tega pa ima lahko eno yin in drugo yang in odvisno v kateri se trenutno boljše počuti oziroma v kateri se odziva.

 

Taga pa ne smemo mešati z izračunavanjem moške in ženske energije, kajti to je le način izražanja izračunov, ne pa način izražanja človeka.

 

Velja?

 

lp, Vojko!

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko:

Jon Sandifer knjiga je solidna, vendar je za začetnike.

Če želiš dobro litereturo je to Bob (Robert) Sachs : Nine Star KI.

 

O.K. Stavila sam na popis. Še nisam proučila Sandifera, još sam na začetku...

:palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hi hi hi  x:Dx

 

mogoče res velja. stvar ene dolge debate. ne ljubi se mi tolk pisat zdej  x:)x

 

x:)x  x;)x  x:)x

... mogoče Amis....

 

... mogoče na kakšnem seminarju :palec:

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če si z novo stvarjo začela lansko leto - pač to ni bilo najbolj ugodno. To pa ne pomeni, da moraš odnehati.

 

Vojko,

zdaj sam prepričana da je moja kombinacija 775.

Malo previše metala??? xrolleyesx

Kdaj bi bilo najboljše vreme za nadaljevanje mog hobbyja. Ne mogu se tu baš znajti, a zdaj imam 5 različnih aktivnosti...

xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če si z novo stvarjo začela lansko leto - pač to ni bilo najbolj ugodno. To pa ne pomeni, da moraš odnehati.

 

Vojko,

zdaj sam prepričana da je moja kombinacija 775.

Malo previše metala??? xrolleyesx

Kdaj bi bilo najboljše vreme za nadaljevanje mog hobbyja. Ne mogu se tu baš znajti, a zdaj imam 5 različnih aktivnosti...

xrolleyesx

Alica

 

7 7 5 je prav prijetna kombinacija. Ničesar ni preveč. Takšna kot si, si. S svojiim hohibjem pa prični že kar sedaj. Ta mesec se uči, raziskuj, naslednji mesec pa prični s pravimi aktivnostmi.

 

Velja?

 

LEp pozrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

7 7 5 je prav prijetna kombinacija. Ničesar ni preveč. Takšna kot si, si. S svojiim hohibjem pa prični že kar sedaj. Ta mesec se uči, raziskuj, naslednji mesec pa prični s pravimi aktivnostmi.

 

:palec: o.k.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

7 7 5 je prav prijetna kombinacija. Ničesar ni preveč. Takšna kot si, si. S svojiim hohibjem pa prični že kar sedaj. Ta mesec se uči, raziskuj, naslednji mesec pa prični s pravimi aktivnostmi.

 

:palec: o.k.

Alica

 

To, da imaš za osnovni in podznak 7, ti daje prefinjen občutek za fine stvari, da vidiš in lahko organiziraš tisto, česar drugi sploh ne vidimo, torej sploh nismo sposobni. Izkoristi to.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vojko, a količina uporabljene barve tud šteje? naprimer: nosim turkize že kr nekaj časa (trije kamenčki). ali pa je pomembno samo to, da barvo uporabimo?

 

1 9 6

 

x:)x x;)x x:)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)
vojko, a količina uporabljene barve tud šteje? naprimer: nosim turkize že kr nekaj časa (trije kamenčki). ali pa je pomembno samo to, da barvo uporabimo?

 

1 9 6

 

x:)x  x;)x  x:)x

Amis

 

Žal ti tukaj ne znam odgovoriti.

 

Kamenčki pa imajo tudi svojo energijo, mar ne? Če ne drugega so bolj gosti - imajo bolj koncentrirano energijo.

 

Vojko

Popravljeno -> Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ok, vojko hvala.

 

vidim, da ti je alica všeč, ker si že dvakrat narobe napisal (alica namesto amis) x:Dx x;)x

 

 

x:)x x;)x x:)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ok, vojko hvala.

 

vidim, da ti je alica všeč, ker si že dvakrat narobe napisal (alica namesto amis)  x:Dx  x;)x

 

 

x:)x  x;)x  x:)x

Ooooo Amis

 

Tako kot sem napisal, sem napisal. Naj se sedaj na križ pribijem?

 

Mogoče pa imata kaj skupnega, da vaju malo mešam.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sej te sam hecam x:)x

 

nč zamerla. ja, mogoče mava pa res kaj skupnega x^x kot na primer spol x;)x

 

 

x:)x x;)x x:)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

7 7 5 je prav prijetna kombinacija. Ničesar ni preveč. Takšna kot si, si. S svojiim hohibjem pa prični že kar sedaj. Ta mesec se uči, raziskuj, naslednji mesec pa prični s pravimi aktivnostmi.

 

:palec: o.k.

Alica, živjo!

 

775

 

Tudi jaz imam kombinacijo 775 :palec: . Zanimivo, ali ne x:Dx . Morda si kaj napiševa, kar tu, lahko pa tudi na osebni emali. Kaj praviš x;)x ?

 

Me zanima, kaj praviš ti Vojko. Ali imaš tako skupaj se pravi z enako kombinacijo še kakšna gosta na forumu.

 

Kljub dežju, prijeten dan!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Etna:

Tudi jaz imam kombinacijo 775  . Zanimivo, ali ne  . Morda si kaj napiševa, kar tu, lahko pa tudi na osebni emali. Kaj praviš  ?

Etna x:)x x;)x

Yes, yes! Hočemo ustanoviti Klub 775? Mogoče še nekdo prihaja... Može na os če želiš...

 

Verujem da obstaja neka razlika ampak to su že nijanse koje može znati "pravi" strokovnjak.

To je neki zelo napreden KI 9...

Kaj ti praviš Vojko ovaj primer??

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Etna:
Tudi jaz imam kombinacijo 775  . Zanimivo, ali ne  . Morda si kaj napiševa, kar tu, lahko pa tudi na osebni emali. Kaj praviš  ?

Etna x:)x x;)x

Yes, yes! Hočemo ustanoviti Klub 775? Mogoče še nekdo prihaja... Može na os če želiš...

 

Verujem da obstaja neka razlika ampak to su že nijanse koje može znati "pravi" strokovnjak.

To je neki zelo napreden KI 9...

Kaj ti praviš Vojko ovaj primer??

Alica, Etna

 

Temu pravimo KI-jevski dvojčici - to sta vedve.

 

Seveda pa je vsekakor lahko precejšnja razlika - odvisno v katerem devetletju je katera od vaju rojena.

 

Kot sem že napisal - ljudje kot vi opazijo minimalne razlike, ko nekaj primerjajo. In ko bosta vedve primerjali ena z drugo, bosta gotovo opazili veliko razlik med vama a hkrati bosta lahko opazili, da sta - takrat, ko bosta vaju primerjali z ostalimi zelo podobni v mnogih stvareh.

 

Človek pa je vsak drugačen, le, ker gre skozi življenje na podoben način, lahko dva taka človeka postaneta v določenih stvareh precej podobna.

 

Razlike pa nastanejo zaradi:

 

- različnega devetletja rojstva

- drugih staršev (drugačne energije - za štos primerjajta KI-jevske znake vajihih staršev in bratov in sester)

- selitve

- vstop v šolo : če gre človek v razred skupaj s svojimi vrstniki - ali prej - ali pa kasneje, se mu to zelo zapiše v njegovo energetsko strukturo.

 

To je na primer lahko zelo boleče za otroka 4, ki mora hoditi skupaj v razred z otroki 5 itn - kreativnež sredi avtokratov!. Ali pa celo boj boleče za otroka 5, ki je sredi večine štiric, ki ga kontrolirajo.

 

Poskusita - in se priporočam za zaključke!

 

Lep pozrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Etna
Alica!

 

 

 

Kam si se skrila  ? Pisala sem ti na osebno sporočilo  .

 

Lep pozdrav

!

 

Sorry, Etna...odgovor prihaja na os :palec: x:Ix x;)x

bila sam zelo zavzeta... xrolleyesx

Alica!

 

775

 

 

O.K. prebrala sem sporočilo. Se slišiva-bereva x:Dx .

 

Lep dan! x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vojko, kaj pravi dzk na kakšne večje spremembe v letošnjem letu za 1 9 6 al pa vsaj njihov intenziven začetek?

 

thx x:)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vojko, kaj pravi dzk na kakšne večje spremembe v letošnjem letu za 1 9 6 al pa vsaj njihov intenziven začetek?

 

thx  x:)x

Amis

 

Hvala za zanimivo vprašanje.

Načelno velikih zunanjih sprememb ne bo, razen, če boš šla v stroške - ti te znajo potem obremenjevati dolgo časa.

 

Je pa to dober čas za notranje spremembe - pogled na svet. Prosim, da si ogledaš letni predvid za belo vodo 1 na spletni strani.

 

Na zunanjem področju bo kar nekaj dinamike, v srcu pa se rojevajo brsti prihodnjega obdobja, ki jih še ne čutiš, razen, če se res sprostiš .

 

Lepo se imej, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

thx vojko

ja, saj mogoče maš prav, sam po moje so se spremembe že začele in težko, da ne bi bilo rezultatov. je pa možno, da bo zaključek prihodnje leto. a 2005 je pa bolj obetavno za take stvari?

 

x:)x x;)x x:)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

thx vojko

ja, saj mogoče maš prav, sam po moje so se spremembe že začele in težko, da ne bi bilo rezultatov. je pa možno, da bo zaključek prihodnje leto. a 2005 je pa bolj obetavno za take stvari?

 

x:)x  x;)x  x:)x

Seveda Amis

 

Spremembe se dogajajo ves čas, le opazimo jih ne vedno.

Če bi si pisala dnevnik, bi to videla zelo dobro, ko bi čitala svoje pisanje izpred meseca ali dveh.

 

Pa saj je tole leto zelo obetavno. Poglej. Drevje vzbrsti že decembra. Decembra ima že vse listke, vse cvetove, vse vejice - ampak so tako majhne, da jih pač ne vidimo, ne opazimo. Če pa bi si en sam popek pogledala pod mikroskopom, bi videla, kar sem ti rekel.

In letos je zate december. Vse že nastaja, le vidi se ne prav dobro. Če daš drevesce na toplo - v ugodne okoliščine, pa bo ozelenelo, zacvetelo. Ampak - ali bo v tem primeru tudi obrodilo? Morda mora vse iti po svojem času, v svojem ritmu.

 

Težko rečem, da je nasljenje leto lažje zate. Bo pa dobro za načrtovanje, sanjarjenje, študij, osebno izobraževanje, nato, 2006 pa boš čutila in prav gotovo pričela s čito drugačnim stilom življenja.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...