Skoči na vsebino

Devetzvezdni KI - FS Astrologija


Cat

Recommended Posts

Em, jz sm vijolični ogenj in rdeča kovina, pa 977

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz tudi ne stekam... :o|o:

OK - 1 cifra, dve, OK - normalno, kao 'ascendent' recimo... A kar 3.? (ki mi se zdaj ni jasna, kaj sploh pomeni in kako jo dobis, Vojka si pa ne upam gnjavit, ker je prijazno mi lepo izracunal in najbrz dvestokrat ze povedal vse tole... :8): x:Ix).

Ampak zdaj pa ze kar nova trojka cifer? :8): x?x

 

No, v glavnem - sem skrlatni ogenj (9) in mensezdi temnozeleno drevo (4)... Ona zadnja pa ne vem, kaj bi bila - morda bela prst? (1)... Torej - 9 4 1

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moja malenkost pa je po izračunu Vojka in ker mi EMŠO včasih nagaja, pa mi je še enkrat MBmetuljcica izračunala so moje številke take:

 

7 9 3

 

So dobre ali ne...... x^x

http://skins.hotbar.com/skins/mailskins/img/100103/100103kiss_prv.gif

Življenje se ne meri s številom vdihov, ki jih naredimo,

temveč s trenutki, ki nam dih vzamejo!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz tudi ne stekam...  :o|o:

OK - 1 cifra, dve, OK - normalno, kao 'ascendent' recimo... A kar 3.? (ki mi se zdaj ni jasna, kaj sploh pomeni in kako jo dobis, Vojka si pa ne upam gnjavit, ker je prijazno mi lepo izracunal in najbrz dvestokrat ze povedal vse tole...  :8):  x:Ix).

Ampak zdaj pa ze kar nova trojka cifer?  :8):  x?x

 

No, v glavnem - sem skrlatni ogenj (9) in mensezdi temnozeleno drevo (4)... Ona zadnja pa ne vem, kaj bi bila - morda bela prst? (1)... Torej - 9 4 1

če se prav spomnim, je vojko nekje napisal, da tretja predstavlja naše probleme in način soočanja z njimi...in kolikor vem, ni nikjer tabele za izračun; običajno za to gnjavimo kar njega :inocent: ...kaj si pa lahko iz tega pojasnim pri prebiranju karakteristik po dzkju, pa pojma nimam....moje cifre so 196...v tem primeru bi gledala podatke za število 6, pa mi to žal nič ne pove o področju težav ali težavah samih, niti o načinu njihovega reševanja.....druga trojica števil naj bi pomenila našo pretvorbo (ali pa mogoče naša ženska števila; upam, vojko, da me boš popravil, če pišem bedarije)...tretja trojica pa ne vem kaj pomeni...mogoče tretje življensko obdobje :o|o: ...al pa končno transformacijo al kaj v tem slogu...sam to sam ugibam :sori: xDDx x;)x

 

196...537...234

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

preblisk....mi je pa ful zanimivo tole...sem mal gledala naše cifre...kako se z različnimi ljudmi štekamo, nekako avtomatično privlačimo, razumemo, na enaki valovni dolžini ponekod...po vsej verjetnosti "izvablajmo" eden iz drugega tudi tiste note, ki niso čisto vsak dan na sporedu...mogoče tudi take iz druge in tretje trojice števil...evo, pa imamo cel spekter in možnost za njegovo uporabo, za to, da pridemo v stik z njim...navzven al pa samo sami v sebi :vio: xsrcx x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bela voda,bela prst in rdeča kovina! x;)x 187!

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane

Kaj pa 21, 8 , 4 :8):

Te številke so mi na ruleti po navadi najbolj vžgale, če sem znal pravočasno nehati x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

js sem 7.6.4

 

sam nevem kaj pomeni po barvicah pa to tole...

Nino ti si:Rdeča kovina,bela kovina,odraslo drevo! x;)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jest sm pa 3 9 8

 

Borism, pozdravljen brat svetlozeleno drevesec x:Dx x^x x:)x

In Bobnar ter Selene, s katerimi delimo iste življenjske cilje x;)x x:o)x xDDx

SI SAPIS SIS APIS.

http://www.clipartsalbum.com/cliparts/garfield/107450.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...