Skoči na vsebino

Devetzvezdni KI - FS Astrologija


Cat

Recommended Posts

Guest sstane
Jest sm pa 3 9 8

 

Borism, pozdravljen brat svetlozeleno drevesec  x:Dx  x^x  x:)x

In Bobnar ter Selene, s katerimi delimo iste življenjske cilje  x;)x  x:o)x  xDDx

Freya, pa kako najdeš te številke, morda sem tudi jaz tvoj :8): x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kako dobimo drugo rundo cifer in kaj pomenijo?

*Hvala, Amis, tamle za razlago. :vio:

Sem se pa ocitno zmotila, po mojem sem bela voda in ne bela prst - no, zadnja cifra - 1.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa jaz sem si pomagala na strani od Vojca kjer te lepo pelje po znaku recimo moja letnica, nato pa podznak in ko najdeš dan rojstva, ti na naslednji strani vrže vse tri številke...

tisto, da pa določeni uporabljajo sklop treh številk v dveh kombinacijah, pa se mi zdi, da v zvezi s tem, da se energija človeka spreminja.... nekako tko, če sem prav razumela Vojca ane Vojko, ko bom velika bom 5, sedaj sem pa še 1...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Thanx, Selene! :) Saj nekaj podobnega je rekla tudi Amis, ja, saj stekam priblizno.... Da je to ze kar po defoltu zdaj pravis? OK, potem pa ne bo problem. :vio:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pa kako najdeš te številke, morda sem tudi jaz tvoj :8):  x;)x

Sstane ti imaš 766 Rdeča kovina,bela kovina, bela kovina! x;)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa ti pa imaš 941-Vijolični ogenj,temno zeleno drevo in bela voda! x;)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko, kaj pa razumevanje z nasprotnim spolom? S kom se najbolje ujame bela voda?

 

Imam frenda, ki je bela kovina,bela prst in rdeča kovina in se razumeva zelo dobro! :palec:

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
pa kako najdeš te številke, morda sem tudi jaz tvoj :8):  x;)x

Sstane ti imaš 766 Rdeča kovina,bela kovina, bela kovina! x;)x

Contesa in od kod si to cifro vzela pri meni :8):

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja po tvoji letnici,mesecu in dnevu rojstva! x;)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
Ja po tvoji letnici,mesecu in dnevu rojstva! x;)x

Aha in kaj to zlato in platina pomenita :8):

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To si pa lahko prebereš pri Vojkovi razlagi DZK-ja! :palec: x;)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
To si pa lahko prebereš pri Vojkovi razlagi DZK-ja! :palec:  x;)x

Kateri knof pa naj pritisnem, da ne bom Vojča s tem moril :8): x:Dx x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Malo višje gor imaš Vojkov komentar,spodaj kjer je njegov podpis imaš DZK-več kot horoskop,klikni tja in se ti odpre stran, nato poglej razlago pod svoj osnovni znak, nato v desnem zgornjem kotu klikneš, kjer ti piše podznak in to je to! x;)x x:Dx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa jaz sem si pomagala na strani od Vojca kjer te lepo pelje po znaku recimo moja letnica, nato pa podznak in ko najdeš dan rojstva, ti na naslednji strani vrže vse tri številke...

tisto, da pa določeni uporabljajo sklop treh številk v dveh kombinacijah, pa se mi zdi, da v zvezi s tem, da se energija človeka spreminja.... nekako tko, če sem prav razumela Vojca ane Vojko, ko bom velika bom 5, sedaj sem pa še 1...

Selene

 

Dobro si rekla tole.

Energija, ki jo imamo je samo ena. Delimo jo samo pojmovno, zato, da lažje razmišljamo. Človek je ena sama entiteta, ena sama energija.

Energija človeka je odvisna od delovanja njegovega organizma. Delovanje organizma pa od delovanja njegovih posameznih organov. Bolj skladno, ko organi delujejo, večja je moč organizma - človeka.

Saj se podobno izražajo tisti, ki govorijo o čakrah. Saj govorijo o isti zadevi - to je o človeku. Delovanje čaker je tudi odvisno od delovanja organov. Bolj, ko je človek celosten, boljše mu teče življenje.

 

Delovanje posameznih organov pa je tisto, kar nam kaže na določene kvalitete, ki jih imamo. Drugače rečeno na energijo, ki jo v KIju opisujemo s številkami. Tako lahko sami vplivamo na to, kakšni smo in kakšni bomo. Tu sledi presenečenje - Pomembno je, kako in čim se hranimo, kako, kdaj in koliko se gibljemo, s kom se družimo. Človek lahko svoj organizem "popravi" tako, da mu astrološke značilnosti ne veljajo več (prav veliko) s svojim načinom hranjenja in življenja. KIjevske značilnosti v polni meri torej ohranjajo ljudje, ki za svoj razvoj ne naredijo prav dosti in tistim se da najlaže in najbolj točno "napovedovati" prihodnost.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko, kaj pa razumevanje z nasprotnim spolom? S kom se najbolje ujame bela voda?

 

Imam frenda, ki je bela kovina,bela prst in rdeča kovina in se razumeva zelo dobro! :palec:

Contesa

 

Vsak človek se lahko ujame z drugim - glede na to, kaj sem napisal v prejšnjem postu. Seveda pa so odnosi s prijatelji drugačni kot s tistimi s katerimi opravljamo določene obveznosti, saj se izrazijo druge lastnosti vsakega posameznika.

 

Po mojem opažanju je težko določiti splošno formulo - kdo se s kom najboljše razume. Laže bi bilo morda določiti to za vsak posamezen tip - znak - podznak. Tega pa je seveda veliko. No vseeno se mi zdi, da je en od vzorcev tisti, da se dobro razumejo tisti, ki imajo enak podznak (razumevanje tukaj pomeni, da ni potrebno veliko besed). Prijatelji pa so dostikrat tisti, ki se dopolnjujejo. Torej, da ima drugi tiste lastnosti, ki jih jaz sam nimam oziroma jih bi rad imel.

Med posameznimi znaki pa so tudi takšni, ki strogo ločijo med tiste, ki jih imajo za svoje in tiste, ki jih ne marajo. Na primer 8 so ljudje, ki počasi navezujejo stike, tako, da stremijo k temu, da imajo za prijatelje ljudi, ki so dovolj vztrajni, ki jim dajejo zaupanje. Torej hitro spremenljivi in nestabilni ljudje niso zanje, pa čeprav so jim morda všeč.

 

Bele vode so ljudje, ki se najhitreje prilagodijo drugim. To je tudi njihova največja težava, saj lahko v atem prilagajanju pozabijo na to - kdo so oni sami. Zato je dobro, da so ljudje bele vode 1 veliko v družbi, pa veliko tudi sami in na ta način lahko ugotovijo spremembe občutkov v družbi posameznih ljudi in takrat ko so sami - in se najdejo.

 

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Malo višje gor imaš Vojkov komentar,spodaj kjer je njegov podpis imaš DZK-več kot horoskop,klikni tja in se ti odpre stran, nato poglej razlago pod svoj osnovni znak, nato v desnem zgornjem kotu klikneš, kjer ti piše podznak in to je to! x;)x  x:Dx

Contesa

 

Lepa hvala za tvoj prispevek v forumu. Res sem vesel, da pomagaš kolegom pri razjasnitvi.

 

Vse je energija.....

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko jaz sem 8 4 9. Praviš da je tretja številka življenjska pot - cilji človeka. kakšno pot nakazuje 9? xhypnox

Živijo Aira

 

Vesel sem, da se javljaš tukaj.

 

9 nakazuje pot dela za ljudi, pot slave, pot razsvetljenja....

v slabi luči pa je lahko izraz tudi točno nasproten....

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko jaz sem 8 4 9. Praviš da je tretja številka življenjska pot - cilji človeka. kakšno pot nakazuje 9? xhypnox

Živijo Aira

 

Vesel sem, da se javljaš tukaj.

 

9 nakazuje pot dela za ljudi, pot slave, pot razsvetljenja....

v slabi luči pa je lahko izraz tudi točno nasproten....

 

Vojko

No, Aira, da še dopolnim.

 

Pomembno je še tole. Izzivi na poti k 9 so točno nasprotne polarnosti.

 

To pomeni, da moraš reševati težave energije bele vode 1. Torej tvoja pot k 9 vodi skozi delo s posameznikom, skozi delo s svojo notranjostjo. Pomembni organi, ki sodelujejo pri tem (poleg vseh ostalih seveda) pa so rodila in srce.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

v slabi luči pa je lahko izraz tudi točno nasproten....

v vsakem primeru pot dela na sebi... preobrazbe mogoče? v smislu - treba se je fejst pomatrat če hočeš da ti rata, saj so možnosti velike in sposobnosti tudi, če je človek pripravljen iz vsega potegniti čimveč in se čimveč naučiti. mislim da je poudarjena globina doživljanja stvari, tako da prav vsaka izkušnja človeka naredi modrejšega. :inocent: :vio:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

v slabi luči pa je lahko izraz tudi točno nasproten....

v vsakem primeru pot dela na sebi... preobrazbe mogoče? v smislu - treba se je fejst pomatrat če hočeš da ti rata, saj so možnosti velike in sposobnosti tudi, če je človek pripravljen iz vsega potegniti čimveč in se čimveč naučiti. mislim da je poudarjena globina doživljanja stvari, tako da prav vsaka izkušnja človeka naredi modrejšega. :inocent: :vio:

Aira

 

Vsebinsko si dobro zadela.

Kar pa zadeva "matra" pa je moje mišljenje drugačno.

 

"Treba" se je potruditi na pravi način in o pravem času.

 

V vsem drugem napisanim, se strinjam s teboj.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pomembni organi, ki sodelujejo pri tem (poleg vseh ostalih seveda) pa so rodila in srce.

zanimivo :vio: mudre ki jih delam vplivajo ravno na ta območja - spodnji dve čakri in srčno čakro. če sem prav razumela, me intuicija vodi ravno k poudarjanju moči teh organov. :inocent:

 

poleg tega pa razvijanje intuicije, sprejemanja, razumevanja- skratka ljubezni do vsega kar obstaja. torej dvig nad izraz nižjega jaza...hmm.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Contesa

 

Lepa hvala za tvoj prispevek v forumu. Res sem vesel, da pomagaš kolegom pri razjasnitvi.

 

Vse je energija.....

 

Vojko

Ni za kaj,Vojko! x;)x Rada pomagam,če lahko! :flower:

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...