Skoči na vsebino

Devetzvezdni KI - FS Astrologija


Cat

Recommended Posts

Pomembni organi, ki sodelujejo pri tem (poleg vseh ostalih seveda) pa so rodila in srce.

zanimivo :vio: mudre ki jih delam vplivajo ravno na ta območja - spodnji dve čakri in srčno čakro. če sem prav razumela, me intuicija vodi ravno k poudarjanju moči teh organov. :inocent:

 

poleg tega pa razvijanje intuicije, sprejemanja, razumevanja- skratka ljubezni do vsega kar obstaja. torej dvig nad izraz nižjega jaza...hmm.

Vidiš Aira

 

Saj vse metode govorijo o isti stvari - na različne načine.

Odvisno je le to, kateri način sprejmeš in ali ti da odgovore - pomoč.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pa kako najdeš te številke, morda sem tudi jaz tvoj :8):  x;)x

Sstane ti imaš 766 Rdeča kovina,bela kovina, bela kovina! x;)x

Sstane, pa ti si kovina na kubik x:Dx x:o)x x:Dx

 

Najbrž te je težko 'ukriviti' :inocent: x;)x

SI SAPIS SIS APIS.

http://www.clipartsalbum.com/cliparts/garfield/107450.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xrolleyesx Kako prides do druge serije (3) cifer?

(*tisto ni bilo to, Selene, kar sem mislila, te cifre ze vem, sem mislila, da te kar avtomaticno preklika ze na naslednjo trojko cifer (ne cifro))... :o|o:

 

Contesa, thanx za pozornost in trud, prijazno od tebe. x:Xx x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
Sstane, pa ti si kovina na kubik  x:Dx  x:o)x  x:Dx

 

Najbrž te je težko 'ukriviti'  :inocent:  x;)x

Zabit ko aksa :eek: :sori: x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz tudi ne stekam...  :o|o:

OK - 1 cifra, dve, OK - normalno, kao 'ascendent' recimo... A kar 3.? (ki mi se zdaj ni jasna, kaj sploh pomeni in kako jo dobis, Vojka si pa ne upam gnjavit, ker je prijazno mi lepo izracunal in najbrz dvestokrat ze povedal vse tole...  :8):  x:Ix).

Ampak zdaj pa ze kar nova trojka cifer?  :8):  x?x

 

No, v glavnem - sem skrlatni ogenj (9) in mensezdi temnozeleno drevo (4)... Ona zadnja pa ne vem, kaj bi bila - morda bela prst? (1)... Torej - 9 4 1

Hoj Marsa

 

Tri cifre - za preprost pogled.

Seveda pa jih "nastane" celo goro, kadar bi rad naredil dober predvid za posameznika, tako, da je stevilo cifer skorajda neomejeno. Omejim jih s človekom, časom, smerjo potovanja ali lokacije itn.

 

Sicer pa je zate tako kot si povedala: 9 4 1.

 

Letos je računanje zelo preprosto, a za recimo leto in mesec dobiš v osnovni varianti 18 števil in v razširjeni varianti - "Kan Na Gi Guruma" 2 x 81 številk (ne cifer)....

 

Kan Na Gi Guruma pa je v bistvu koledar, hkrati pa iz njega dobimo natančen kozmograf, ki prikazuje zelo točno lego ozvezdij, planetov našega osončja in njihove trenutne mene. Kozmograf imamo lahko narejen, vse te podatke, ki sem jih navedel pa lahko dobimo iz trenutnega datuma in znanja o trenutnem letu, mesecu, dnevu, uri in poznavanju Lo Shuja in DZKja.

 

A to, da me ne upaš "gnjavit", hvala, ker skrbiš za moj čas, povedal bi ti pa vseeno.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x;)x 6 1 1 ... prav tako kot Vendula... x;)x

Pozdravljena, Nova

 

na (pod)forumu Devetzvezdni KI.

 

Hvala, da si se oglasila, upam, da se boš še kdaj.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xrolleyesx Kako prides do druge serije (3) cifer?

(*tisto ni bilo to, Selene, kar sem mislila, te cifre ze vem, sem mislila, da te kar avtomaticno preklika ze na naslednjo trojko cifer (ne cifro))...  :o|o:

 

Contesa, thanx za pozornost in trud, prijazno od tebe.  x:Xx  x;)x

Marsa

 

Druga trojka cifer običajno kaže na energijo, na katero človek (posebej ženske - lahko pa tudi moški) najpogosteje "preskoči", ko se začne razvijati, iskati, ali pa ob izrednih okoliščinah. V bistvu so to ravno zrcalne številke prvim trem.... Se je pa treba malo potruditi, da bi človek to zares razumel...

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aha, saj se mi je zdelo, da bo najbrz kaj takega, hvala ti, Vojko, kok si prijazen. x:Xx :vio:

Torej vseeno se to racuna GLEDE NA - najbrz? Ali se potem cifre mesecev, leta in even. dneva pristevajo oz. sestevajo?

Oz. kako dobis potem taksno 'pretvorbo'?

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aha, saj se mi je zdelo, da bo najbrz kaj takega, hvala ti, Vojko, kok si prijazen.  x:Xx  :vio:

Torej vseeno se to racuna GLEDE NA - najbrz? Ali se potem cifre mesecev, leta in even. dneva pristevajo oz. sestevajo?

Oz. kako dobis potem taksno 'pretvorbo'?

Marsa

 

Ko izračunaš osnovno število, mu prišteješ 4.

Narediš "seštevek" do tam, ko je rezultat manjši od 10

dobljeno število odšteješ od 10

 

Za mesečno število pa greš gledat v tabelo za mesece, oziroma

na spletni strani najprej izbereš to dobljeno število,

izbereš mesec rojstva in dobiš tretje število.

 

(Vse to pa ni kaj dosti pomembno, dokler človek ne ve kaj bi s temi števil počel....)

 

Za tiste, ki so 3, ni drugega izračuna.....

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hmmm.... xscratchx... zrcalno? xscratchx

Sori Marsa

 

Zrcala so različnih oblik.

Seveda je potrebno vedeti, kako ga nastaviš v Lo Shu!

Zato je boljše uporabiti izračun.

 

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ej, hvala ti Vojko, ziher si ze vse stokrat povedal, zdaj pa se meni posebej razlagas, ful ti hvala! x:Xx

Imas prav, seveda, ne morem si dosti pomagati, stekam, kaj mislis (preostane mi recimo edino, da gnjavim tebe x:o)x x;)x)....

Ma te cifre so itak zanimive, pa, kot ugotavljam, cela znanost - saj, itak, kot astrologija.

Kot je b.v. enemu ZACETI razlagati iz Plutona v 6. hisi, dokler ne steka sploh, kaj je sonce, tako je tudi tu brez veze prehitevati...

Saj ves - kar nekaj te zanima, da bi tiste cifrce in vse tole malo pri sebi gledal, se poglabljal... x:)x

Ves, jaz sem s svojimi ciframi vec kot zadovoljna! x^x

Itak, imam tako pisano bero...

Pa se fino je, ko me res spremljata tako cifra 13 (=4) kot 9. In prvi dve sta to... enka pa itak (palicka od trinajst. :D)

Pa takoj me je prepricalo - meni kar precej pomeni prvi vtis, lahko takoj zavzamem kriticno stalisce ali pa se takoj navusim - redko da bi bila brez mnenja in tko - najbrz je to itak kaksna znacilnost 9.

 

Saj vem, da je to spekuliranje, a vseeno me zanima - recimo ekvivalenca skrlatni devetici bi bil kateri znak v zahodni astrologiji, ce nekoliko pospekuliramo, kot pravim? Oven? Lev?

In temnozelenemu drevesu? Bik?

Aha, morala bi se poglobiti v opise, pa potem iz tega potegniti znacilnosti, lastnosti...

Saj tako kot pri tarotu recimo - saj ne iscemo nujno zabetoniranih povezav, a vseno je fajn podatek, da je en simbol recimo med venero in Ribo nekako... x;)x xDDx

Ali da ima magus recimo merkurjevske lastnosti z morda kanckom jupitra tudi...

 

Ma, cifre!! :2src:

 

Vojko, hvala ti - tako na splosno, nikoli ni preveckrat reci kaj fajnega. x:Xx :palec:

 

p.s. tole si bom pa nekam shranila, da se enkrat pozabavam... x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:flower:

 

Sem vijolicni ogenj in rumena prst... in se enkrat vijolicni ogenj

 

Moje stevilke so 9 5 9

 

 

Tale odlomek mi je full simpaticen:

 

Karakter: Ljudje rojeni v tej vesoljni energiji (9) so utelešenje odličnosti. Navadno so strastni, polni čustvenega naboja in iz sebe sevajo življenjsko energijo. Tako kot opazimo svetlo zvezdo na nebu, tako opazimo tudi osebo ogenj 9. :2src:

 

Lep dan vsem...

 

:flower:

http://www.kupid.com/pics/she.jpg

 

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm....sem mal len, pa sem tebe čakal, da ugotoviš :vragec: x:Dx Glede na to, da sem jaz tud 9 5 9......sem jaz tud to kar si ti? Verjetn, ne x;)x x:)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ej, hvala ti Vojko, ziher si ze vse stokrat povedal, zdaj pa se meni posebej razlagas, ful ti hvala!  x:Xx

Imas prav, seveda, ne morem si dosti pomagati, stekam, kaj mislis (preostane mi recimo edino, da gnjavim tebe x:o)x x;)x)....

Ma te cifre so itak zanimive, pa, kot ugotavljam, cela znanost - saj, itak, kot astrologija.

Kot je b.v. enemu ZACETI razlagati iz Plutona v 6. hisi, dokler ne steka sploh, kaj je sonce, tako je tudi tu brez veze prehitevati...

Saj ves - kar nekaj te zanima, da bi tiste cifrce in vse tole malo pri sebi gledal, se poglabljal...  x:)x

Ves, jaz sem s svojimi ciframi vec kot zadovoljna!  x^x

Itak, imam tako pisano bero...

Pa se fino je, ko me res spremljata tako cifra 13 (=4) kot 9. In prvi dve sta to... enka pa itak (palicka od trinajst. :D)

Pa takoj me je prepricalo - meni kar precej pomeni prvi vtis, lahko takoj zavzamem kriticno stalisce ali pa se takoj navusim - redko da bi bila brez mnenja in tko - najbrz je to itak kaksna znacilnost 9.

 

Saj vem, da je to spekuliranje, a vseeno me zanima - recimo ekvivalenca skrlatni devetici bi bil kateri znak v zahodni astrologiji, ce nekoliko pospekuliramo, kot pravim? Oven? Lev?

In temnozelenemu drevesu? Bik?

Aha, morala bi se poglobiti v opise, pa potem iz tega potegniti znacilnosti, lastnosti...

Saj tako kot pri tarotu recimo - saj ne iscemo nujno zabetoniranih povezav, a vseno je fajn podatek, da je en simbol recimo med venero in Ribo nekako... x;)x xDDx

Ali da ima magus recimo merkurjevske lastnosti z morda kanckom jupitra tudi...

 

Ma, cifre!!  :2src:

 

Vojko, hvala ti - tako na splosno, nikoli ni preveckrat reci kaj fajnega.  x:Xx  :palec:

 

p.s. tole si bom pa nekam shranila, da se enkrat pozabavam...  x:)x

Uf, Marsa xrolleyesx xDDx ,

 

bi bilo najboljše,da bi ti knjigo napisal (saj to so dobra izhodišča za pisanje), če bi ti hotel odgovoriti.

 

Če bi ti hotel povedati za posamezen KIjevski znak to, h kateremu astrološkemu znamenju pripada, bi ti jih moral za vsakega našteti 6. Kajti ponavljajo se na 3 leta, poleg tega se KIjevski znak "prične", ko je sonce točno 15 stopinj v tem nebesnem znamenju. Na primer: tvoja štirica se začne, ko je sonce 15 stopinj v znamenju (mislim da) rib. In ker sta ribi približno od 19. februarja pa tja do 20. marca, je polovica tega (kakor kdaj) približno iz petega na šesti marec. Torej eno kijevsko število "pade" na dve astrološki znamenji. Ker se kijevska števila ponavljajo na vsake 3 leta, dobimo 6 različnih števil za eno zahodno astrološko znamenje.

 

Nekaj podobnega, čeprav drugače, je za letne znake, poleg tega obstajajo še cikli 12 kitajskih astroloških znamenj, ki se jih tudi upošteva pri zahtevnih horoskopih, 9 letni cikli itn. Vse to točno opisuje položaje ozvezdij, Sonca, Zemlje, Lune in planetov v našem kozmosu. Poleg vsega tega, pa Devetzvezdni KI opisuje tudi magnetno energijo Zemlje (česar pri zahodni astrologiji ni).

 

In Marsa. Devetzvezdni KI JE kozmologija, del DZKja, pa se lahko pojmuje tudi kot astrologija.

 

In zakaj ni zabetoniranosti!? Ker je ni v našem življenju. Ker je marsikaj odvisno od vsakega posameznika in od vseh nas skupaj. Ker ima vsak človek le ENO SAMO energijo. Delimo jih na več le zato, da vse to laže pojmujemo. Poleg tega je vsak človek kot tak generator energije. Bistveni deli tega generatorja so naši notranji organi. In kakor skrbimo zase, toliko moči imamo.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm....sem mal len, pa sem tebe čakal, da ugotoviš  :vragec:  x:Dx Glede na to, da sem jaz tud 9 5 9......sem jaz tud to kar si ti? Verjetn, ne  x;)x  x:)x

Mick

 

Vijolični ognji ste utelešena lenoba.

 

Vendar vsak človek to lenobo izraža na drug način. Nekateri ne bi nič delali, pa mislijo, da jim bo to uspelo brez miganja.

(potem pa morajo delati na silo, kar jim zelo težko pade)

 

Drugi pa delajo, da potem lahko lenarijo v miru.....

(kdaj pa pride tisti mir, se dostikrat ne vprašajo)

 

 

Vojko :vragec:

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem pa 5 9 1.

 

To, da me vlece na sever ze vem:)

1 pa naj bi odrazala tudi mojo kariero? Kaj pa prvi dve cifri o meni? Ce smem Vojko.:)

 

Obljubim, se bom bolj posvetila spletni strani (me je kar pritegnilo, pa da se tebi neham tezit).

 

 

Lep pozdrav

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:)x

 

MucaMaca * (trademark) x:Dx = skoraj Amis !!! x:o)x

 

ker sem tudi jaz 1 9 6!

 

(Pa tudi 5 3 7).

 

1 - bela voda sem ko sem sama s seboj in takrat točno vem, kakšna sem in to je samo moje in se nobenega ne tiče

9- vijolični temperamentni ogenj sem pravzaprav ves čas, ko sem v družbi ali službi, ampak to je pa itak skoz. Glede na to, da je to naše mladostno število, sem sklenila, da bom kar večno mlad(ostn)a in se tega držim! xDDx

(Po 9-kiju izgleda kot da nočem odrasti, ker pri meni prevladuje tale podznak 9, namesto moj pravi jaz... x:o)x )

 

6- bela kovina : moja življenjska smer - biznis & biznis & še enkrat biznis. Razen, če ne razumem čisto narobe?

 

 

Kakšen odstotek žensk naj bi prevzel svojo lastno žensko energijo.

Pri sebi ugotavljam, da lahko pravzaprav menjam tele vloge in občasno kar zdrsnem v 5 3 7, predvsem v službeni sredini, kjer moram pač delovati kot vodja itd (beri pod 5 na Vojkovi www strani) in potem čez nekaj časa padem spet nazaj v 1 9 6.

 

Pa v bistvu se v službi najbolje razumem z nekom, ki je 9 in še 3 po podznaku (nekje je Vojko omenil., da se najbolje razumejo sorodni podznaki).

 

 

Vsi ki ste po podznaku 9 ali pa 3, pričakujem vaše OS, maile, vabila na torte, rože x:Dx x:Dx x:Dx

 

 

(:2src: Vojkec, a ne, da mi tale moj podznak čisto ven udarja?? )

 

 

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa še tole se mi je zdelo: da se Micku in Marsi vidijo tele temperamentne 9-ke.

 

Marsa: 1 - bela voda : življenjska smer! Saj to je tako res, da ni mogoče! Bele vode imajo blazno intuicijo, privlači jih ezoterično itd...no pri tebi je pa to še celo življenjska smer.

Saj ni res...pa je. xDDx

 

 

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Potlej pa klikni še na podznak, ko si na strani temno zelenega drevesa (podznak je spodaj, po mesecu rojstva).

 

Tretjo cifro pa najdeš nekje med stranjo 15 in 30( x:Dx :vragec: , ko je Vojko nekje risal in pisal te lo šu kvadrate ali whatever..) osnovne Vojkove teme: devetzvezdni ki.

Še lažje je pa, da mu pišeš na OS, ali pa v eni od njegovih tem postaviš vprašanje. xDDx

 

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hvala

 

sem prej pregledu celo temo eno pa 0 :xx!:

 

pa sej tam na strani je samo 9 stevilk (mesece pa je 12), da bi lahko pogledal podznak!??

 

spodaj pa itak ni 0, je konc slike (texta).!?

 

eh he - najdu x^x (zgoraj sta dva znakca...)..

 

ze mam:

sm odraslo zeleno drevo 4, podznak bela prst 8.

4 in 8 ... je pa stran v izdelavi :o|o:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...