Skoči na vsebino

Devetzvezdni KI - FS Astrologija


Cat

Recommended Posts

Hm....sem mal len, pa sem tebe čakal, da ugotoviš  :vragec:  x:Dx Glede na to, da sem jaz tud 9 5 9......sem jaz tud to kar si ti? Verjetn, ne  x;)x  x:)x

:flower:

 

Mick haj!

 

Ja bo kar drzalo, glede na tvoje poste tukaj, da si zelo strasen in poln custvenega naboja ter izzarevas zivljenjsko energijo. Taksne so temperamentni ogenjcki.

 

Si pa dal full iztocnico Vojkotu s tvojim iskrenim stavkom: "sem mal len... "

 

Sem razmisljala in ce je to res, potem se strinjam s stavkom:

 

Drugi pa delajo, da potem lahko lenarijo v miru.....

(kdaj pa pride tisti mir, se dostikrat ne vprašajo)-tocno to, bravo!!! Akcija navzven in mir v sebi.

 

Pa ti Mick, kje se najdes?

 

 

x:)x

http://www.kupid.com/pics/she.jpg

 

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se še iščem, MBmetuljčica..... x;)x x:o)x Len vsekakor nisem, ne utegnem pa najti časa za vse živo kar me zna zanimat.......In če se mi ponudi prilika priti do cilja po krajši poti, pa jo pač izkoristim...... x;)x Kaj zdej....sem tud jaz to k ti.....a veš? :inocent:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Baje sem ogenj in imam baje 9. zvezdni ki 959. A mi lahko kdo pove, kaj to zame pomeni?

x;)x Kako pa to ves, da si 959? x:Dx

Kako vem? Ja, če bi zdaj izdal moj tajni vir, ne bi bil več tajni. Lahko povem samo, da je ta oseba izredno prijetna, ljubezniva in vredna zaupanja. Tudi zato je ne morem izdati.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se še iščem, MBmetuljčica..... x;)x x:o)x  Len vsekakor nisem, ne utegnem pa najti časa za vse živo kar me zna zanimat.......In če se mi ponudi prilika priti do cilja po krajši poti, pa jo pač izkoristim...... x;)x Kaj zdej....sem tud jaz to k ti.....a veš?  :inocent:

:flower:

 

Mick haj!

 

Se najdes kje tu?

Tako kot opazimo svetlo zvezdo na nebu, tako opazimo tudi osebo ogenj 9. Če vstopijo v prostor z množico živahnih ljudi jih le ti skorajda takoj opazijo. Pa ne samo zato ker so relativno lepi in markantni na izgled; tudi njihova beseda ima močan vpliv na ljudi. Kadar so prizemljeni vsakega premagajo v jasnosti in odličnosti v sprejemanju in izraznosti. Zaradi te naravne karizme, moči njihovega izgleda in besede je pomembno, da se ljudje ogenj 9 zavedajo svojih lastnosti. Njihova beseda je močna tudi kadar nima vsebine - torej bi lahko “prodajali vodo poleg studenca”.

 

Vem, da sem unikat, edinstvena, enkratna.. s svojimi dobrimi lastnostmi in tudi slabimi, ki jih pravtako sprejemam. Zivim tako, da sem, kar sem in se ne slepim, da sem nekdo drug, samo zato, da bi me drugi sprejemali.... In taksen si tudi ti Mick. V tem sva si podobna!

 

 

:flower:

http://www.kupid.com/pics/she.jpg

 

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem 6 9 2...bela kovina, vijolični ogenj..in črna prst...

 

Astra

Lepo pozdravljena Astra.

 

692 ... lepe številke, domnevam tudi da so srečne. Če lahko laično komentiram tvoje barve, so čudovite. Bela kovina izžareva veličino, dostojanstvo, ponosnost in neminljivost. Vsaj jaz si jo tako predstavljam. Vijolični ogenj pa tako kot navadni ogenj daje toplino in izžareva prijazost v okolje. Vendar mu primes vijoličnega daje edinstvenost in posebnost.

 

Predvidevam, da si tudi sama takšna. Ponosna v svojih dejanjih, trdna in neomajna in velika v pravi besedi. Ogenj sicer to ostrino malce obrusi in ji daje toploto, vendar te toplote ni deležen vsakdo, pač pa samo tisti, ki si jo zasluži in si prodobi tvoje zaupanje.

 

Seveda je to samo moje videnje, ki nima nobene osnove, je samo to kar čutim.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se najdes kje tu?

Tako kot opazimo svetlo zvezdo na nebu, tako opazimo tudi osebo ogenj 9. Če vstopijo v prostor z množico živahnih ljudi jih le ti skorajda takoj opazijo. Pa ne samo zato ker so relativno lepi in markantni na izgled; tudi njihova beseda ima močan vpliv na ljudi. Kadar so prizemljeni vsakega premagajo v jasnosti in odličnosti v sprejemanju in izraznosti. Zaradi te naravne karizme, moči njihovega izgleda in besede je pomembno, da se ljudje ogenj 9 zavedajo svojih lastnosti. Njihova beseda je močna tudi kadar nima vsebine - torej bi lahko “prodajali vodo poleg studenca”.

 

Vem, da sem unikat, edinstvena, enkratna.. s svojimi dobrimi lastnostmi in tudi slabimi, ki jih pravtako sprejemam. Zivim tako, da sem, kar sem in se ne slepim, da sem nekdo drug, samo zato, da bi me drugi sprejemali....  In taksen si tudi ti Mick.  V tem sva si podobna!

:vio: ...bemu, morm mal razmislit o tem. Thx x:Xx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Baje sem ogenj in imam baje 9. zvezdni ki 959. A mi lahko kdo pove, kaj to zame pomeni?

x;)x Kako pa to ves, da si 959? x:Dx

Kako vem? Ja, če bi zdaj izdal moj tajni vir, ne bi bil več tajni. Lahko povem samo, da je ta oseba izredno prijetna, ljubezniva in vredna zaupanja. Tudi zato je ne morem izdati.

x:px

 

Zanimivo.. ogenjcek ki zna obdrzati skrivnost zase x;)x

 

x:)x

http://www.kupid.com/pics/she.jpg

 

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem 6 9 2...bela kovina, vijolični ogenj..in črna prst...

 

Astra

Lepo pozdravljena Astra.

 

692 ... lepe številke, domnevam tudi da so srečne. Če lahko laično komentiram tvoje barve, so čudovite. Bela kovina izžareva veličino, dostojanstvo, ponosnost in neminljivost. Vsaj jaz si jo tako predstavljam. Vijolični ogenj pa tako kot navadni ogenj daje toplino in izžareva prijazost v okolje. Vendar mu primes vijoličnega daje edinstvenost in posebnost.

 

Predvidevam, da si tudi sama takšna. Ponosna v svojih dejanjih, trdna in neomajna in velika v pravi besedi. Ogenj sicer to ostrino malce obrusi in ji daje toploto, vendar te toplote ni deležen vsakdo, pač pa samo tisti, ki si jo zasluži in si prodobi tvoje zaupanje.

 

Seveda je to samo moje videnje, ki nima nobene osnove, je samo to kar čutim.

Ups. Šele sedaj sem opazil, da je Astra tudi legenda foruma.

In jaz, začetnik, sem si dovolil komentirati njene znake. Upam, da me ne bo doletela božja kazen. x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Baje sem ogenj in imam baje 9. zvezdni ki 959. A mi lahko kdo pove, kaj to zame pomeni?

x;)x Kako pa to ves, da si 959? x:Dx

Kako vem? Ja, če bi zdaj izdal moj tajni vir, ne bi bil več tajni. Lahko povem samo, da je ta oseba izredno prijetna, ljubezniva in vredna zaupanja. Tudi zato je ne morem izdati.

x:px

 

Zanimivo.. ogenjcek ki zna obdrzati skrivnost zase x;)x

 

x:)x

No, no. To bi lahko bilo razumljeno tudi tako, da Ogenjček ne zna obdržati skrivnosti. Ali so morda ogenjčki že po naravi klepetulje ??? Kaj meniš Metuljičica?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vijolični ognji ste utelešena lenoba.

 

Vendar vsak človek to lenobo izraža na drug način. Nekateri ne bi nič delali, pa mislijo, da jim bo to uspelo brez miganja.

(potem pa morajo delati na silo, kar jim zelo težko pade)

 

Drugi pa delajo, da potem lahko lenarijo v miru.....

(kdaj pa pride tisti mir, se dostikrat ne vprašajo)

Iiiii....to sem pa šele zdej vidu. x:)x Hih.....tako kot v mnogočem sta tudi v tem v meni 2 osebnosti x:Ix ........ena zna biti že prav garaška, druga pa nima nobenih blemov s tud mal dolgotrajnejšim totalnim lenarjenjem. Kljub temu, da imam "čmrlje v riti" znam tud par dni bulit v TV, brat, poslušat mjuzo, ždet na PC........čeprav pol pa..... :vragec: x:o)x Ma, v bistvu sem lenušček samo dokler se ne spravim delat..... x:Dx x;)x x:o)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

Zanimivo.. ogenjcek ki zna obdrzati skrivnost zase x;)x

 

x:)x

No, no. To bi lahko bilo razumljeno tudi tako, da Ogenjček ne zna obdržati skrivnosti. Ali so morda ogenjčki že po naravi klepetulje ??? Kaj meniš Metuljičica?

x:Dx

 

Ravno sem razmisljala.. Astra, Mick in ti .. vsi imate skrpijona.. al v osnovnem znaku, al v luni al pa ascedent.. zanimivo.... zame seveda.. x;)x

http://www.kupid.com/pics/she.jpg

 

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

Zanimivo.. ogenjcek ki zna obdrzati skrivnost zase x;)x

 

x:)x

No, no. To bi lahko bilo razumljeno tudi tako, da Ogenjček ne zna obdržati skrivnosti. Ali so morda ogenjčki že po naravi klepetulje ??? Kaj meniš Metuljičica?

x:Dx

 

Ravno sem razmisljala.. Astra, Mick in ti .. vsi imate skrpijona.. al v osnovnem znaku, al v luni al pa ascedent.. zanimivo.... zame seveda.. x;)x

Zanimivo, zanimivo .... zate? V kašnem smislu Meteljčica?

 

Meteljučica imam občutek, da se veliko bolje spoznaš na nekatere stvari, kot je morda razvidno na prvi pogled. Tudi zato bi te prosil, če mi morda lahko ti odgovoriš, kaj pomeni KI 959, ogenj? x?x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xrosex

 

Vi trije imate skrpijona, pa tudi ogenjcka v sebi.. in po postih tule.. ste veliko bolj odprti kot jaz. Verjetno zaradi mojega hladnega vodnarja.. ki veliko vec razmislja, kot pa spravi na tastaturo.

V taksni povezavi sem mislila. x:)x

http://www.kupid.com/pics/she.jpg

 

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko, thanx!! Ja ja, knjigo napisi! x:px x;)x

Posebej zame. x:o)x x;)x :vragec:

Kok si potrpezljiv... x:Ix x:Xx

Kok je tole zanimivo, prav tako pades notri, se ti potem odpira in vse tole...

Ja, zelo se najdem v tem res (saj si me ze v parih besedah takrat preprical x;)x xDDx)...

 

Opazam, da nas je ful, ki imamo v osebnih stevilih skraltno devetico. Saj v bistvu je logicno.

Zanimivo pa je recimo, ko imava z MucoMaco (ki imava astrolosko zelo podobne polozaje) tudi tule kar dve od teh treh cifer enaki...

A ni zanimivo?

MucaMaca, hvala tudi tebi za ukvarjanje. x:Xx

 

9-ke lenobe? :8): xcivx x;)x

No, ja... saj je res, na nek nacin...

 

Fonza, zivjo in dobrodosel! x:)x :palec:

Od tebe ne morem torej nic pricakovati kaksnih interpretacijic, ce ti ze legenda zbuja nekaksne... hm, obcutke, kaksne moras imeti sele ob nazivu urednistvo. xrolleyesx :o|o: x:o)x x;)x

 

Ampak saj itak - meni je ze Vojko vse tako lepo povedal - pa saj itak - saj vse ze tam pise, lepo te preklika na stran, kjer pise 941 in to je to. x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

js sem 7.6.4

 

sam nevem kaj pomeni po barvicah pa to tole...

Nino ti si:Rdeča kovina,bela kovina,odraslo drevo! x;)x

živjo vsem!sem nova na forumu pa me zanima kako sploh pridete do teh številk? x:Ix

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živjo vsem. Ker vidim da Vojko obvlada ful področij,me zanima če kaj veš od plodnosti.A se da recimo izračunat kako obdobje ali kako izboljšat,ali pa kaj takega. x:Xx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

živjo vsem!sem nova na forumu pa me zanima kako sploh pridete do teh številk? x:Ix

Pozdravljena in dobrodosla! :palec:

 

Tole (tele tri cifre) si zelo preprosto izracunas na strani 9zvezdni Ki (sicer pa je avtor te strani Vojko, ki skrbi za tale forum).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živjo vsem. Ker vidim da Vojko obvlada ful področij,me zanima če kaj veš od plodnosti.A se da recimo izračunat kako obdobje ali kako izboljšat,ali pa kaj takega.  x:Xx

Živijo Megan

 

Dobrodošla v forumu Devetzvezdni KI. Vesel sem vsakega, ki si "upa" tudi sem s kakšno plodno temo.

Tako si šla ti "in medias res" in kar odprla novo temo. Lepo in če bo plodna, jo bomo tudi nadaljevali, če pa ne, ti povem že sedaj na tem mestu, da jo bom v tistem primeru priključil k temi Devetzvezdni KI. Kajti obvladam le končno mnogo stvari in ker sem za podforum Devetzvezdni Ki nekako zadolžen jaz, si želim, da so stvari še v okviru možnosti upravljanja. Že sedaj pa imam težave s tem, da bi lahko vse skupaj ustrezno vodil.

 

Zanimiva tema.

 

Zanimiva za razmišljanje in prav gotovo lahko tudi izziv zame.

V tem trenutku ti lahko odgovorim le to, da so prav gotovo obdobja, v katerih je laže zanositi in obdobja v katerih teže. Načelno to velja tako kot vsa načela DZK. Torej obdobje zasnove, obdobje priprave in nato rast.

 

Morda pa misel, ki sem jo slišal od nekega mojega znanca - zdravnika o dojenju:

 

Da ženska lahko doji mora biti zadoščeno trem pogojem:

- da ima otroka

- da želi dojiti

- da otrok pije

 

Ravno tako menim, da mora biti zadoščeno nekaterim pogojem zato, da ženska zanosi.

No, na tem področju nisem strokovnjak, ker pa sem v svoji praksi videl, da DZK lahko uporabimo v vseh vejah človeškega življenja, verjamem, da se da to znanje uporabiti tudi na tem področju. Posebej, ker vem, da astrološka metoda: "Štirje stebri usode" zelo dobro obvladuje to tematiko in da strokovnjaki na tem področju znajo izračunati datume recimo staršev nekoga, ki jim je prinesel le svoj rojstni datum in povedati datum in število otrok tega istega človeka - sloni pa na istih osnovah kot Devetzvezdni KI.

 

Vprašuješ me tudi, če se da plodnost izboljšati.

Seveda se da. Če malo prečitaš odgovore na forumu v zadnjih dveh tednih, boš videla moje odgovore, ki govorijo prav o tem - kaj DZK je in kaj vse in kako lahko naredimo spremembo v svojem življenju.

 

Konec koncev je spletna stran Devetzvezdni KI nastala s tem mojim namenom - namreč, da bi se znanje o energiji razširilo med ljudi in da bi si z njim lahko pomagali do boljšega življenja.

Kajti moje mišljenje je sledeče: Boljše, ko živijo ljudje okrog mene, boljše, ko je blagostanje teh ljudi - boljše živim tudi sam.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko, thanx!! Ja ja, knjigo napisi!  x:px  x;)x

Posebej zame.  x:o)x  x;)x  :vragec:

Kok si potrpezljiv...  x:Ix  x:Xx

Kok je tole zanimivo, prav tako pades notri, se ti potem odpira in vse tole...

Ja, zelo se najdem v tem res (saj si me ze v parih besedah takrat preprical x;)x xDDx)...

 

Opazam, da nas je ful, ki imamo v osebnih stevilih skraltno devetico. Saj v bistvu je logicno.

Zanimivo pa je recimo, ko imava z MucoMaco (ki imava astrolosko zelo podobne polozaje) tudi tule kar dve od teh treh cifer enaki...

A ni zanimivo?

MucaMaca, hvala tudi tebi za ukvarjanje. x:Xx

 

9-ke lenobe?  :8):  xcivx  x;)x

No, ja... saj je res, na nek nacin...

 

Fonza, zivjo in dobrodosel!  x:)x  :palec:

Od tebe ne morem torej nic pricakovati kaksnih interpretacijic, ce ti ze legenda zbuja nekaksne... hm, obcutke, kaksne moras imeti sele ob nazivu urednistvo.  xrolleyesx  :o|o:  x:o)x  x;)x

 

Ampak saj itak - meni je ze Vojko vse tako lepo povedal - pa saj itak - saj vse ze tam pise, lepo te preklika na stran, kjer pise 941 in to je to.  x;)x

Draga Marsa, ne, ne. Tako hudo pa tudi ni. Res je eno določeno spoštovanje, saj sem pri teh stvareh začetnik in popoln laik in kot pravijo starejši "najprej poslušaj in šele nato govori". Zagotovo lahko pričakuje(š)te komentarje, vprašanja ..., ker pa resnično ne vem, kdo je kdo, koliko kdo ve, kaj je že bilo povedano, je malo rezerve z moje strani verjetno upravičeno.

 

Lep dan še želim in javi se.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...