Skoči na vsebino

Devetzvezdni KI - FS Astrologija


Cat

Recommended Posts

lepa hvala za odgovor

bom se kar strinjala s prebranim

 

predvsem je res da je moja energija drugačna in sem ga od otroštva res dušila ....bojim se da je mu sedaj komaj to vdarja ven in to poudarjeno....in se želi ali maščevati ali pokazati svoj prav, pa tako zelo, da tudi ko mu pritrdim tega ne vidi in ne sliši, kot da bi še kar živel v preteklosti

 

ampak sedaj smo odrasli...jaz se že leta trudim biti neagresivna, neukazovalna...v zadnjem letu celo popolnoma pasivna, da ga ja ne bi sprovocirala, saj imam občutek da mi ne zaupa in ne verjame...torej v glavnem kimam in sem tiho

 

prav tako sem začela vabiti tretje osebe na pogovore ker nama tak posrednik še najbolj pomaga umirjati situacijo, ampak se mi zdi neumno biti odvisen od tretje osebe celo življenje

 

vsekakor pa sedaj nisem pri volji izvajati nekajdnevnega poizkusa zbiževanja in prilagajanja (sem še od napadov v prejšnjem tednu tako utrujena, da si ga sploh ne želim videti in ne srečati...)

si bom pa nasvet zapomnila, in če bo situacija spontano pripeljala do takega srečanja, se bom potrudila biti odprta in prilagojena...glede na tvoj spodbudni odgovor sem prepričana, da so še šanse, da se umiriva

 

lepa hvala in lep dan

Hvala Txai

 

Hvala ti za povratno informacijo in vama želim, da se čimbolj ujameta!

No, zadeve so lahko malo drugačne kot sem opisal, ker si ženska!

 

Hvala, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xDDx Živ,Vojko x^x

 

Ravno danes sem pregledovala lansko KARMO in našla v njej tvoj članek,ugotavljam,da je DZK res zelo zanimiv in da ga bom začela res bolj študirati,kaj praviš, bi bilo to zame x?x

 

 

Lep večer,D(591) xDDx

LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xDDx Živ,Vojko x^x

 

Ravno danes sem pregledovala lansko KARMO in našla v njej tvoj članek,ugotavljam,da je DZK res zelo zanimiv in da ga bom začela res bolj študirati,kaj praviš, bi bilo to zame x?x

 

 

Lep večer,D(591) xDDx

Živijo Dadika

 

Za vsakega je tisto, kjer vidi zanimanje, kjer ga nekaj vabi ali draži, kar mu ne da miru na tak ali drugačen način. Torej odločitev je tvoja.

 

Če pogledam KI-jevsko. Vsak človek gleda na vsako stvar drugače in tako tudi na 9KI. 5 ste običajno lahko zelo pridni, ali pa zelo leni ljudje. Običajno oboje - v očeh drugih - saj vas nikoli ne vidijo študirat, a vi veliko prečepite v svoji votlini z raziskavo samih sebe in s študijem.....

 

Bistvo DZKja za vsakega posameznika se mi zdi v tem, da nas DZK lahko stimulira, da smo bolj pozorni na svoje življenje v tem trenutku in na večje razumevanje drugih ljudi in seveda tudi toleranco do sebe in do drugih. Če delno dosežeš le delček tega - bi bila najbrž že zadovoljna - mar se motim?

 

In tvoja življenjska pot vodi k posamezniku ali delo za posameznika. S pomočjo DZK, lahko na tej poti napreduješ hitreje kot brez njega...

 

Odločitev je vsekakor tvoja - ne glede na to, kaj mislim jaz ali kdo drug - mar ne?

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[

 

  In tvoja življenjska pot vodi k posamezniku ali delo za posameznika. S pomočjo DZK, lahko na tej poti napreduješ hitreje kot brez njega...

 

Odločitev je vsekakor tvoja - ne glede na to, kaj mislim jaz ali kdo drug - mar ne?

 

Vojko

x^x Lep pozdrav ,Vojko x^x

 

Vse ,kar si napisal je res...,zelo me zanimajo te stvari,ampak ko vse to preberem mi ne ostane nič v glavi,morala bom pričeti postopoma....

 

Res sem včasih lena,včasih pa hočem narediti vse naenkrat x8Dx

 

V zadnjih dveh letih se je spremenila tudi moja poklicna pot in če bi mi kdo rekel pred parimi leti,da bom to počela,bi mu zagotovo rekla ,da je to ne more biti res...

Upam,da mi bo uspelo....

 

Ne razumem,kaj si mi hotel povedati.....in tvoja življenska pot vodi k posamezniku ali delo za posameznika xrolleyesx

 

Želim ti lep večer,D xDDx

LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdrav Vojko!

 

Če ti ni odveč, daj prosim napiši, če imajo po tvojem tudi energije "ur" po DZK-ju kakšen pomen, ker sva že oba ugotovila, da dnevne silnice imajo prav gotovo.....pa po katerem ključi bi ugotovil te dnevne ure x?x :eek: , saj vem, da sem ti enkrat omenil en kitajski link, ampak oni imajo to po drugih normativih, pa bolj verjamem tebi, me zanima, če imaš kakšno tabelo, kot npr., če bi gledal na planetne ure pri zahodnjški astrologiji, hvala, lp, B. x;)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lep pozdrav,Vojko! Danes sem odkrila DZK ,si vse prebrala.....Sedaj bi pa ,če je mogoče,prosila še tebe: jaz: 25.3.1963       on:11.9.1960      moja hči:7.7.1984.Pa lep pozdrav! x:)x

Živijo Margit

 

Dobrodošla na forumu!

Imaš luštnega Avatarja - si pismenke napisala sama?

Ženska in moški pomenita - če kaj vem na tem področju!

 

 

Sem ti že včeraj pisal odgovor, a je bilo nekaj narobe z LNF, pa se je sporočilo izgubilo....

 

Napisala si mi datume, manka pa vprašanje!

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[

 

 In tvoja življenjska pot vodi k posamezniku ali delo za posameznika. S pomočjo DZK, lahko na tej poti napreduješ hitreje kot brez njega...

 

Odločitev je vsekakor tvoja - ne glede na to, kaj mislim jaz ali kdo drug - mar ne?

 

Vojko

x^x Lep pozdrav ,Vojko x^x

 

Vse ,kar si napisal je res...,zelo me zanimajo te stvari,ampak ko vse to preberem mi ne ostane nič v glavi,morala bom pričeti postopoma....

 

Res sem včasih lena,včasih pa hočem narediti vse naenkrat x8Dx

 

V zadnjih dveh letih se je spremenila tudi moja poklicna pot in če bi mi kdo rekel pred parimi leti,da bom to počela,bi mu zagotovo rekla ,da je to ne more biti res...

Upam,da mi bo uspelo....

 

Ne razumem,kaj si mi hotel povedati.....in tvoja življenska pot vodi k posamezniku ali delo za posameznika xrolleyesx

 

Želim ti lep večer,D xDDx

Hvala Dadika!

 

Vesel sem, da mi daš povratno sporočilo.

Kar pa zadeva pomena - razmisli malo kaj pomeni! Velja?

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x^x Hvala tudi tebi,Vojko, za vse odgovore x^x

 

O teh pomenih zdajle nimam moči ,da bi razmišljala,bom pa....

Veš kaj me zanima,če ima DZK vpliv na smer službe,ki jo opravljam,severozahodno od mojega doma x!x

 

 

Mislim,da sem ti pred nekaj časa na osebnem postavila nekaj vprašanj in bi te prosila,ko boš imel čas,da pogledaš... xDDx

 

 

 

Lep večer še naprej,D xDDx :palec:

LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Vojko živjo,

 

bi znal ,na kakšen način,razložiti današnji potres?Seveda gledano s stališča devetzvezdnega Ki-ja? Zanimajo me današnje energije.

 

Hvala

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko živjo,

 

bi znal ,na kakšen način,razložiti današnji potres?Seveda gledano s stališča devetzvezdnega Ki-ja? Zanimajo me današnje energije.

 

Hvala

Živijo Čveka

 

Zanimivo vprašanje. seveda so se mnogi znalci iz področja DZK ukvarjali in se še ukvarjajo tudi s tem področjem.

 

Mnogi opisujejo čase, ko je potresov več, in, ko so močnejši. Dobro pa je vedeti sledeče: Potresov je na zemeljski obli vsak dan veliko in celo kar nekaj zelo močnih - rušilnih potresov vsak mesec. Ker pa je večina zemeljske oble neposeljena ali redko poseljena. Ker je pravzaprav večino zemeljske oble pod morsko gladino, so za nas - ljudi pomembni le potresi, ki prizadanejo naseljena področja.

 

Z DZK se da pokazati na tista področja, na katerih je v nekem času možnih večje število potresov - ali pa bolj ali manj močnih. Je pa takšne stvari težko argumentirati glede na podatke (število vsakodnevnih potresov) ki sem jih omenil prej.

 

V mesecu juliju so možni močnejši potresi v središčih celin ali entitet.

Načelno pa so to leta in meseci 8, 6 in 2.

 

KI-jevskii podatki za včeraj pa so: 9 4 5 6 5

E9 D4 L5 M6 D5

 

Poglejmo efekt vpliva posamezne energije

 

E9 - enainosemdesetletje vijoličnega ognja 9

- ojača in poveča možnosti za katerokoli dejavnost, aktivnost, ki se dogaja (vseeno + ali -)

enainosemdesetletje je tako dolga doba v človekovem življenju, da jo človek težko oceni, zadeve se odvijajo bolj počasi in imajo dolgoročne posledice

 

D4 - devetletje temnozelenega drevesa 4

- več potresov na vzhodu, zahodu in jugu - ojačane aktivnosti na severu, katastrofe na severozahodu

 

L5 - leto rumene prsti 5

- energija, ki lahko kreira ali uniči, ali spreobrne karkoli!

- Karmične zadeve v centru, možne kalvarije v centru, potresi na jugozahodu, nenadne zaustavitve (in potresi) na severozahodu, res veliki pretresi in preobrati pa na severovzhodu

 

M6 - mesec bele kovine 6

- nenadne zaustavitve brez vnaprejšnjih "napovedi" - ki jih ni mogoče ugotoviti prej, preden nastanejo

- povečana možnost potresov predvsem v centru, severu, zahodu entitet (dežel, pokrajin, gorstev, držav, celin)

 

D5 - Dnevna energija rumene prsti 5

- energija, ki lahko kreira, uniči ali preobrne karkoli na tem svetu

- Karmične zadeve v centru, možne kalvarije v centru, potresi na jugozahodu, nenadne zaustavitve (in potresi) na severozahodu, res veliki pretresi in preobrati pa na severovzhodu

 

 

Kot vidiš, čveka, je količina podatkov zelo velika in lahko bi bila še večja, ko bi skušal ugotoviti na kakšen način se da potrese res locirati.

Ker živimo v dinamičnem enainosemdesetletju, ki se konča leta 1936 je najbrž zato dinamika vsega življenja na Zemlji toliko večja, torej tudi število potresov. Znanost se z omenjenimi zadevami ukvarja relativno malo časa, saj 200 let v primerjavi z Zemeljsko ali celo s samo človeško zgodovino ne pomeni skorajda nič, zato so katerikoli zaključki, izpeljani celo v nekaj tisoč leti dvomljive vrednosti.

 

Kolikor vem, so znalci, ki so zapisovali dogodke in posledice energij (tudi za DZK) upoštevali potrese, kakrđšnih si ne želimo prav nikjer na Zemlji. To so potresi takšnih obsegov, ki so dobesedno uničili velike dele kontinentov, kjer ni dvoma, da je bil potres res rušilen in v širokem obsegu. Potresi namreč, ki so zabeleženi v obdobju sodobne zahodne znanosti namreč niso imeli takšnega obsega. Vsi so relativno lokalnega značaja.

 

Načelno so hudi potresi v letu 2, ko se dejansko spreminja energijska nabitost Zemlje.

 

Več o potresih si lahko prečitaš na spletni strani, kjer lahko dobiš tudi podatke o trenutnih potresih in zgodovini potresov na Zemlji:

 

http://earthquake.usgs.gov/recenteqsww/

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane

Po moji teoriji so detonatorji potresov esplozije idalnih mešanic ogljikovodikov in kisika, ki nastajajo z reakcijo amorfnega ogljika in vode v ogljikovodike(nafto) in kisik in ponovnega izgorevanja ogljikovodikov v CO2 in vodo

x ( C ) + x( H2O ) = x( CxHx ) + x(O2) = x(CO2) + x(H2O)

Amorfni ogljik nastaja z redukcijo organskih odpadkov rastlin in živali s pomočjo antioksidanta, reducenta C- vitamina in katalizatorjem soli.

Biokoda, zdrava sol je prisotna povsod x;)x

In hitreje, ko se črpa nafta, manj je katastrofalnih potresov :eek:

Vojko, da me ne prijaviš za Nobelovo nagrado x:Dx

Marsa, je pa to prvi javni zapis, čuvaj ga :eek:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
Po moji teoriji so detonatorji potresov esplozije idalnih mešanic ogljikovodikov in kisika, ki nastajajo z reakcijo amorfnega ogljika in vode  v ogljikovodike(nafto) in kisik in ponovnega izgorevanja ogljikovodikov v CO2  in vodo

x ( C ) + x( H2O ) = x( CxHx ) + x(O2) = x(CO2) + x(H2O)

Amorfni ogljik nastaja z redukcijo organskih odpadkov rastlin in živali s pomočjo antioksidanta, reducenta C- vitamina in katalizatorjem soli.

Biokoda, zdrava sol je prisotna povsod x;)x

In hitreje, ko se črpa nafta, manj je katastrofalnih potresov :eek:

Vojko, da me ne prijaviš za Nobelovo nagrado x:Dx

Marsa, je pa to prvi javni zapis, čuvaj ga :eek:

In hitreje, ko se črpa nafta, manj je katastrofalnih potresov :eek:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko,

 

hvala za izčrpno pojasnilo.Kakorkoli....devetzvezdni Ki je pokazal oz.dokazal svoje in to je,da živimo v času večjih sprememb na zemeljski skorji. Končno,v zadnjih letih beremo(slišimo) o potresih,ne samo potresih, po vsem svetu in čisto verjetno,da kakšna kataklizma ni nekaj kar bi 'vrgel' med znanstveno- fantastično ropotijo.(ne spadam med Jehove priče x:Dx ) pač pa realnost s katero se bo potrebno soočiti. Pravijo,da se ,med potresi ,čisti planet Zemlja.S sebe 'meče' vzorce, katere smo ji vsiljevali več stoletij.Jo z njimi posiljevali. in zadeli naravnost v njeno ,ogromno, srce.Morda nas bo(človeštvo) nekoč srečala pamet.Samo,da ne bo prepozno.

 

 

D5(dnevna energija rumene prsti 5) xrolleyesx ...huda energija x!x ...KARMA ...

 

 

Lep pozdrav :palec:

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[Zanimivo vprašanje. seveda so se mnogi znalci iz področja DZK ukvarjali in se še ukvarjajo tudi s tem področjem.

 

Mnogi opisujejo čase, ko je potresov več, in, ko so močnejši.  Dobro pa je vedeti sledeče: Potresov je na zemeljski obli vsak dan veliko in celo kar nekaj zelo močnih - rušilnih potresov vsak mesec. Ker pa je večina zemeljske oble neposeljena ali redko poseljena. Ker je pravzaprav večino zemeljske oble pod morsko gladino, so za nas - ljudi pomembni le potresi, ki prizadanejo naseljena področja.

sem vedela da nisem nora, jaz še sedaj čutim premike zemlje... tolk si pa že zaupam, da vem da ni samo domišljija

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Po moji teoriji so detonatorji potresov esplozije idalnih mešanic ogljikovodikov in kisika, ki nastajajo z reakcijo amorfnega ogljika in vode  v ogljikovodike(nafto) in kisik in ponovnega izgorevanja ogljikovodikov v CO2  in vodo

x ( C ) + x( H2O ) = x( CxHx ) + x(O2) = x(CO2) + x(H2O)

Amorfni ogljik nastaja z redukcijo organskih odpadkov rastlin in živali s pomočjo antioksidanta, reducenta C- vitamina in katalizatorjem soli.

Biokoda, zdrava sol je prisotna povsod x;)x

In hitreje, ko se črpa nafta, manj je katastrofalnih potresov :eek:

Vojko, da me ne prijaviš za Nobelovo nagrado x:Dx

Marsa, je pa to prvi javni zapis, čuvaj ga :eek:

x:Dx

 

 

se mi je zdelo,da brez biokode ne bo šlo :palec: ...ja ja ja koda je koda pa naj bo bio ali vega x:Dx :eek:

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[Zanimivo vprašanje. seveda so se mnogi znalci iz področja DZK ukvarjali in se še ukvarjajo tudi s tem področjem.

 

Mnogi opisujejo čase, ko je potresov več, in, ko so močnejši.  Dobro pa je vedeti sledeče: Potresov je na zemeljski obli vsak dan veliko in celo kar nekaj zelo močnih - rušilnih potresov vsak mesec. Ker pa je večina zemeljske oble neposeljena ali redko poseljena. Ker je pravzaprav večino zemeljske oble pod morsko gladino, so za nas - ljudi pomembni le potresi, ki prizadanejo naseljena področja.

sem vedela da nisem nora, jaz še sedaj čutim premike zemlje... tolk si pa že zaupam, da vem da ni samo domišljija

 

 

zanimivo tole in hvalabogu,da tega ne čutim. Me je preveč strah drhtenja tal.

Je pa res,da je potres prejšni dan naznanjala moja kuža hkrati z okoliškimi psi.Nekateri so hoteli na vsak način iz svojih kletk...moja kuža pa rep med noge in' nič jesti,nič piti' .Ves, ljubi ,dan je ležala pod mizo in čakala...hmmm ...na žalost tudi dočakala.

Žal pa obnašanje domačih živali opazimo šele, ko je najhuje za nami :xx!:

 

Končno pa....kaj naj storim ...ure itak ne pove nobena prat'ka x:Dx :palec:

 

Lep pozdrav :palec:

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
se mi je zdelo,da brez biokode ne bo šlo  :palec:  ...ja ja ja  koda je koda pa naj bo bio ali vega x:Dx  :eek:

Tudi nafta nastaja na tak način. Kreking v podzemnih reaktorjih pri pravi temperaturi in pritisku.

Ne bo je zmanjkalo, dokler bo organsko življenje na Zemlji in bo Sonce sijalo, morja pa polna zdrave soli.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)
Vojko,

 

hvala za izčrpno pojasnilo.Kakorkoli....devetzvezdni Ki je pokazal oz.dokazal svoje in to je,da živimo v času večjih sprememb na zemeljski skorji. Končno,v zadnjih letih beremo(slišimo) o potresih,ne samo potresih, po vsem svetu in čisto verjetno,da kakšna kataklizma ni nekaj kar bi 'vrgel' med znanstveno- fantastično ropotijo.(ne spadam med Jehove priče x:Dx ) pač pa realnost s katero se bo potrebno soočiti. Pravijo,da se ,med potresi ,čisti  planet Zemlja.S sebe 'meče' vzorce, katere smo ji vsiljevali več stoletij.Jo z njimi posiljevali. in zadeli naravnost v njeno ,ogromno, srce.Morda nas bo(človeštvo) nekoč srečala pamet.Samo,da ne bo prepozno.

 

 

D5(dnevna energija rumene prsti 5)  xrolleyesx ...huda energija x!x ...KARMA ...

 

 

Lep pozdrav :palec:

Živijo čveka

 

Hvala ti za komentar, z marsičem iz njega se strinjam. Morda pa je zanimivo kaj o potresih in vulkanih govori Dr.Thomas J.Chalko, fizik in avtor knjig: Svoboda izbire (http://www.luznar.net/svoboda.htm), Kako vidimo, beremo in izboljšamo avro in še nekaj drugih. S kolegom sta tudi prva na svetu objavila Teorijo gravitacije - ja, tiste stvari, ki nas jo učijo v šolah, pa še nihče ne ve zagotovo kako nastane.

Njegova spletna stran pa je: http://www.thiaoouba.com ! Nekaj o segrevanju ozračja in potresih in izbruhih vulkanov pa je prevedeno tudi v slovenščino na spletni strani (http://www.gape.org/gapes/prispevki/chalko/geophysics_si.htm )

 

Veš, iz LUO SHUja se vidi marsikaj, le "moje oko" iz njega ne zna razbrati vsega, kar je dobro in kaj je slabo. Se mi pa zdi malo nesmiselno za vsako ceno razlagati vsak dogodek, ki se je zgodil le na tak način - z DZK. Kajti, verjela ali ne, sem optimist, ki svoj optimizem preverja s skepso. (raje prej preverim kot, da bi bil kasneje preveč razočaran x:Dx !)

 

Moje mnenje je, da je mnogo dejavnikov, ki jih ne moremo razložiti na en način. Da pa se lahko z veliko različnimi znanji da razjasniti veliko stvari. No, seveda pa ta razmišljanja sodijo v drug okvir in tako nekatera raje zadržim za druge priložnosti!.

 

Hvala, Vojko

Popravljeno -> Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[Zanimivo vprašanje. seveda so se mnogi znalci iz področja DZK ukvarjali in se še ukvarjajo tudi s tem področjem.

 

Mnogi opisujejo čase, ko je potresov več, in, ko so močnejši.  Dobro pa je vedeti sledeče: Potresov je na zemeljski obli vsak dan veliko in celo kar nekaj zelo močnih - rušilnih potresov vsak mesec. Ker pa je večina zemeljske oble neposeljena ali redko poseljena. Ker je pravzaprav večino zemeljske oble pod morsko gladino, so za nas - ljudi pomembni le potresi, ki prizadanejo naseljena področja.

sem vedela da nisem nora, jaz še sedaj čutim premike zemlje... tolk si pa že zaupam, da vem da ni samo domišljija

Selene

 

Tebe bi USGS najbrž zaposlili za detekcijo premikov tal.

 

Nič ne delaš pa kasiraš! x:Dx

 

Vojko

 

P.S. Nič ti ne zavidam, ko to čutiš.

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tudi ljubezen traja, dokler je ni konec x;)x

 

tale'dokler'me vedno moti ....ampak ni kaj...mora biti postavljen na pravo mesto,da povdari pomen stavka x:Dx :palec:

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...