Skoči na vsebino

Devetzvezdni KI - FS Astrologija


Cat

Recommended Posts

Vojko!

Jaz sem se že tut skušala malo več poučit o tem,ampak nikjer na najdem nekaj tehtnega. Res, sem še bolj nova na teh področjih, ker se še precej iščem, nekam me vleče pa nimam pojma kam. Mi je pa tak zanimivo, da vse kaj poveš tut sama nekako čutim, tudi tvoje napovedi, čeprav jih sama nebi znala tako zelo opredelit. A obstaja kakšna knjiga, karkoli. Nikakor mi ni jasno kako veš vse o osebi-kot si mi že nekaj povedal, pa ti samo povem katera št sem.Upam, da nisem predrzna, samo kako se ti je po tem spremenilo življenje in ali te ni nikoli strah da veš več ali preveč karbi v bistvu hotel. Ful se mi zdi dobro, ker si RES redki ki daje tako obsežne odgovore, zastonj po netu komer koli-res vojko vsaka ti čast. To je danes v takem kapitalističnem svetu redkost.

Sem pa prebrala tvojo napoved o nemirih, pa me zanima če se bo tut slovenija kdaj zbudila. Sem mi zdi da smo tak narod, da vse požremo, kar se dogaja. Ljudje so brezposelni, hrana, zdravstvo se še bo podražlo a se sploh mislimo kdaj zbudit? Z vsem se strinjamo in vse nam je prav.

xsrcx

 

 

Delphina

 

Hvala za obširno in zanimivo pisanje.

 

So se mi pa ob čitanju tvojih besedil porodila nekatera vprašanja.

Kaj je to tehtno?

Ali je dobro tisto, kar je dokazano ali tisto - kar deluje?

So naše babice vedele katere vse vitamine in minerale ima hrana, ki so jo skuhale?

Kako so ljudje živeli pred dokazanim obstojem kisika?

Kako to, da čmrlj lahko leti, ko pa je površina njegovih kril nemogoče majhna nasproti njegovi masi?

Ali je ljubezen dokazana?

 

Kar zadeva mene samega, sem šel čez mnoge faze in mnoge faze doživljam vsak čas. Menim pa, da bi se to zgodilo na takšen ali drugačen način - z DZK ali brez njega, s kakšno drugo metodo ali načinom dojemanja sveta ali pač v vsakodnevnem obiskovanju šortnega društva, v slabem primeru gostilne ....

 

Skoraj vse o čemer govori DZK izhaja iz kozmologije, katera je običajnemu človeku prikazana v obliki "Teorije petih elementov". Ta sistem je tako preprost in tako čudovit, da skupaj s pomočjo koledarja in seveda drugih znanj lahko človek predvidi marsikaj, česar brez teh znanj (ali če bi bil sistem nedelujoč) ne bi mogel.

 

Meni osebno sistem predvsem pomaga, da sem lažje pozoren na čim več občutkov in misli v vsakdanjem življenju, pomaga mi, da sem bolj 'buden' - pozoren na tisto, kar se godi v meni in v moji okolici. Prav gotovo mi pomaga, saj laže živim in se z nekaterimi dogodki pravzaprav ukvarjam manj ali bolše rečeno - na drugačen način. Strahu je manj, saj človek lahko spozna (če že še ni spoznal), da je predvsem pomembna iskrenost - iskrenost do sebe in vse tisto o čemer piše več deset knjig, katere dobiš na policah naših knjigarn - o sreči in zadovoljstvu. Kakšna pa je sprememba mene samega, bi ti prav težko opisal, saj ne vem, kakšen bi bil, če tega ne bi počel, če ne bi spoznaval soljudi in s tem sebe samega. Nekateri mi rečejo, da sem boljši, drugim sam, kakršen sem sedaj nisem več všeč - a to bi bilo tako ali tako, saj se naš krog znancev in prijateljev, sodelavcev tako ali tako ves čas menja, ali ne.

 

Glede ljudi, ki radi povedo, dajo, naredijo, pomagajo imam pač drugačno mnenje od tvojega. Menim, da je teh ljudi izredno veliko, da jih srečujemo na vsakem koraku, res pa je, da je malo tako norih kot sem jaz sam, da se na široko izpostavljam s svojim imenom. Tako sem se odločil pred nekaj leti. Še sanjalo se mi ni, na kakšen način bodo stvari tekle, a ves čas je moje vodilo, da napredujem v znanju, vedenju in to je mogoče hitro dosegati le z vašo pomočjo in z iskrenim delovanjem za vas. Torej je tu neka simbioza med vami, ki mi poveste svoje izkušnje, svoja doživetja in med mano, ki skušam povedati čim več iz tistega kar znam - na najbolj korekten (in čim krajši) način, ki sem ga sposoben. Seveda pa se ravno ob tem lahko hitreje učim, kot bi samo sedel pri knjigah.

 

So pa knjige in literatura nasploh tisti vir, katerega želim vsake nekaj časa spet pregledati, čitati, študirati in konec koncev, dosežem hitrejše učenje takrat, ko imam po mnogih predvidih, po mnogih posvetovanjih in čitanjih virov priložnost, da se srečam z ljudmi, kateri se s temi znanji ukvarjajo veliko dalj časa. Takrat se znanje podeseteri in spet lahko nadaljujem z novim zagonom.

 

Zdi pa se mi dobro, da se vsak človek usmeri v tisto, kar čuti v sebi, da ga veseli, vleče in navdušuje. To so stvari, katere lahko počne takrat, ko je najbolj utrujen in se ob njih celo spočije. To je prav gotovo pravi indikator, da delo, katerega opravlja pomemben element na njegovi življenjski poti.

 

O nemirih pa razmišljam takole: Prav preprosto in lahko je gledati, kako se neprijetne stvari dogajajo drugim. Ko pa gredo podobne zadeve čez naše hrbte, stvar ni več enostavna, niti prijetna ali lepa. Tukaj se v načelu strinjam z Milanom Kučanom, ki je pred leti rekel nekaj takšnega kot da - je boljše, da izgubimo del slovenskega ozemlja, del morja kot pa da bi ena sam dan čez vso Slovenija divjala vojna. Menim, da obstajajo boljši načini 'borbe' za človekove pravice kot pa so oboroženi protesti .... Konec koncev se je že izkazalo, da so mnogi novopečeni lastniki kapitala ali njegovi upravljalci že 'ukradli' kruh svojim najbližnjim. Tako se je zgodilo povsod, kjer so tovarne preselili na kitajsko ali kam drugam, njihove matere, sestre, bratje, tete, strici, bratranci pa so ostali brez kruha. En takšen primer je kot vem v Poljanski ali Selški dolini. Konec koncev pa lahko pričakujemo, da se bo nekaj takšnega zgodilo s Kolinsko, kjer bo ob svoje delo mnogo kmetov, delavcev itn - zato, da bomo potem jedli slabšo hrano iz tujih dežel...

 

In star slovenski pregovor pravi (čisto skladno z zakonom karme): "Kakor si boš postlal, tako boš spal.", "Kar seješ, to boš žel." in "Kdor seje veter bo žel burjo.", pa še mnogo drugih. Tako ali tako smo s kolegi ugotavljali, da je slovenski kmet vedno upošteval naravo in da je 'poznal' Feng Shui - brez feng shuia že davno. Kajti, kar poglejmo na deželo - stare kmetije, zgrajene so po vseh pravili feng shuia - torej V skladu z naravo (okolja, živali, ljudi, rastlin). In eno od mojih vodil je tudi to, da pokažem DZK - kot bistven element Feng Shuia (ki ga pa zelo veliko 'fengšujistov' sploh ne upošteva!!!)z našim jezikom, s primeri iz našega življenja in dela, namesto, da bi se ves čas skliceval na neke kitajce ali japonce itn. Konec koncev je moj kolega odkril, da je sistem nordijskih run praktično skladen z vedo Devetzvezdni KI.

 

Skratka: Želim pokazati, da je pomembno znanje, katero nam omogoča boljše živvljenje in več sreče.

 

Ni pomembno to, kje je znanje nastalo, kdo ga je razvil (tega se tako ali tako ne ve) oziroma kdo ga razvija - teh ljudi je dandanes veliko po vsem svetu - morda - vsaj procentualno - najmanj na kitajskem, kjer je ukvarjanje s temi zadevami prepovedano - tako kot v času velikega kitajskega imperija, ko so pobili vso družino, kjer so našli Luo-shu ali kakšno drugo sled ukvarjanja s to vedo, saj je bil to privilegij cesarjev in so s tem znanjem vladali kitajski.

 

Pomembno se mi zdi, da se zavedamo sebe, svojih čustev in misli, da gojimo čim vel dobrih misli in toplih čustev, da bi znali živeti ZDAJ. Kajti pomisli. Ali se lahko odločiš da boš skuhala čaj - včeraj???

Se lahko jutri odločiš, da ga boš skuhala? Res?

Menim, da se vedno odločamo le v sedanjem času, torej sedaj. Po moje se je nemogoče odločiti jutri. Torej je ta trenutek tisti, v katerem vedno sprejemamo odločitve, vse drugo pa je zelo podobno tistemu napisu na gostilni Zlati rog:

 

Jutri pivo zastonj!

 

Lep pozdrav, Vojko

 

 

 

Literaturo sem v teh forumih že nekajkrat omenjal in jo navedel

zato Delfina - pobrskaj po forumu ali po spletnih straneh.

 

Za začetek pa je krasna knjiga: Idiot's guide to Feng Shui (second edition) - zelo pomembno!

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko!

Joj zdaj sem pa ti vseza kr nekaj časa xDDx , res ti hvala da si odgovoril. Hvala za predlagano knjigo, jo bom sigurno prebrala takoj ko mi bosta faks in služba to dopustila x:)x Malo sem z "tehtno " zabluzila vem x:Ix , samo sem v takem delu, kjer ni dobro, kaj ni dokazano. Sama verjamem s srcem veliko več, tako da sama sebe spodbijam. Si pa mi kr približal DZK-tut s tvojo prijaznostjo :vio:

Saj nisem mislila, da nihče ne pomaga, saj mam tut jaz srečo, ker mam tako homeopatinjo, ki ji je več to, da ozdravim kot pa to da bi na meni zaslužla. Ampak, ko se pogovarjam z ljudmi, ki pač iščejo neko oporo, pa naletijo na nekoga, ki jih še dodatnio izkoristi,mi je to valda grdo.

Res ti hvala za tako izčrpen odgovor, bi pa te samo še nekaj vprasala. Če je ugodno zame letenje, nekje konec marca 2006 v izobraževalne namene-sem pa 7. Res, res, res ti hvala. xsrcx xsrcx xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko!

Joj zdaj sem pa ti vseza kr nekaj časa xDDx , res ti hvala da si odgovoril. Hvala za predlagano knjigo, jo bom sigurno prebrala takoj ko mi bosta faks in služba to dopustila x:)x Malo sem z "tehtno " zabluzila vem x:Ix , samo sem v takem delu, kjer ni dobro, kaj ni dokazano. Sama verjamem s srcem veliko več, tako da sama sebe spodbijam. Si pa mi kr približal DZK-tut s tvojo prijaznostjo :vio:

Saj nisem mislila, da nihče ne pomaga, saj mam tut jaz srečo, ker mam tako homeopatinjo, ki ji je več to, da ozdravim kot pa to da bi na meni zaslužla. Ampak, ko se pogovarjam z ljudmi, ki pač iščejo neko oporo, pa naletijo na nekoga, ki jih še dodatnio izkoristi,mi je to valda grdo.

Res ti hvala za tako izčrpen odgovor, bi pa te samo še nekaj vprasala. Če je ugodno zame letenje, nekje konec marca 2006 v izobraževalne namene-sem pa 7. Res, res, res ti hvala. xsrcx xsrcx xsrcx

 

Ni kaj Delphina, z veseljem.

 

Veš, kar zadeva ekzaktenga dela! Tudi sam delam v poklicu, kjer so stvari 'po pravilih' - to je informatika. In če se človek ne drži vsaj kljubčnih pravil, ki jih diktirajo različni sistemi - od organizacije podjetja pa tja do pravil v informatiki, je kaj kmalu križ in zmeda. Pa sem zdajle dobil idejo xideax ! Se ti zdi, da je v recimo farmaciji vse dokazano? Da je vse dokazano v kmetijstvu? V gozdarstvu? V informatiki? V pravu? V prometu? Pri fiziki? V kemiji? Meni se še zdaleč ne zdi tako. Pred nekaj leti sem imel opravka z nekim svetovalcem za organizacijo poslovanja in je rekel približno takole: "Tile informatiki so kot zdravniki ali pa vrači! Malo pogledajo naokoli, pobrskajo po računalniku, gredo na kavo ali pivo - in zadeva deluje!".

In meni se dostikrat dokaj podobno zdi pri mehaniku, ali pa kje drugje.... malo poškili, trikrat udari s kladivom, privije dva vijaka, odvije enega ali pa pet, se sedemindvajsetkrat sprehodi okrog avta, mi zaračuna 20 tisoč in avto dela! Kako to? Moje mnenje je, da zato, ker pač ne poznam delovanja motorja, njegove sestave, funkcij posameznih delov itn... pa se mi zdi mehanik skoraj čarovnik. In tako tudi pri svojem delu dostikrat slišim - ja, ti ki si informatik, ti že znaš ....... meni pa se ne zdi nič posebnega....

 

In Devetzvezdni KI je KOZMOLOGIJA. Je veda, ki se ukvarja s pravili in vplivi vsega kar je na nas - torej tudi nas samih na 'vse kar je'. Tu veljajo neka pravila, katera so (menda) ljudje ugotovili že pred več tisoč leti (ali pa so znanje 'podedovali' od kdo ve koga). Menda zato, ker pravega vira vsega znanja, vloženega v to metodo (spet) menda, ne pozna nihče. Ve se le to, da je bilo to znanje zapisano v času rumenega cesarja. Ta rumeni cesar (na kitajskem) bi moral živeti več tisoč let, če bi on bil tisti, ki je izumil vse, kar mu pripisujejo. Tako pravijo zgodovinarji, da ime Rumeni cesar predstavlja obdobje - lahko celo pravo obdobje vladavine Rumenega cesarja, saj je lahko bil on tisti, ki je velel zapisati znanje v vseh deželah v katerih je vladal (ali nekaj podobnega).

 

Devetzvezdni KI je veda, ki je vezana na točno določene (menda dokazane) astronomske momente in na nekatere kozmične momente (nedokazane). Nedokazane zato, ker pač tako kot v astrologiji še nihče ni dokazal vpliva Saturna, Jupitra, Lune itn na človeka oziroma na življenje na zemlji in na obnašanje 'vsega kar je', v takšnem smislu kot to razlagajo astrologije. Kajti moj pogled na današnjo znanost je blizu tega, da le-ta priznava samo tisto, kar je dokazala sama. Zelo težko (nikakor) pa ne priznava vsega tistega, kar so po/do-kazali ljudje v drugih kulturav v drugem času - kajti tisti dokazi slonijo na drugem znanju, katerega današnja znanost pač ne priznava. Menim, da od tu izvirajo vsi tisti nerazloženi 'čudeži' itn, (se še spomniš mehanika!)...

 

Luo Shou - magični kvadrat je pomanjšana verzija Zemljinega kroženja okrog Sonca. Luo Shou Zemlje je velik 3 x 3 polja. Poznamo pa še magične kvadrate s 4 x 4 polji itn. . .(ta 4 x 4 je menda magični kvadrat Marseve poti okrog Sonca - torej so pravila energij na Marsu popolnoma drugačna kot tista na Zemlji in to prav lahko povzroča velike težave človeku, da bi osvojil ta planet - kaj vemo, morda pa 'fizikalni zakoni' kot jih poznamo na Zemlji tam sploh ne veljajo! Kdo ve.)

 

Koledar, kateri točno opisuje celo Zemljino leto, pot Sonca, Lune, Jupitra, Saturna itn pa se imenuje Kanagi Guruma po japonsko, kitajskega izraza pa se zdajle ne spomnim. Velik je 81 x 81 polj in je natančen sončev koledar (veliko bolj točen kot julijanski - oziroma tako točen kot gregorianski - tega uporabljamo sedaj po skoraj celem svetu za poslovne dogodke - sicer pa je v uporabi še kar nekaj koledarjev).

 

Kanagi Guruma torej ne opisuje le začetka leta, letne čase, marčevsko in septembersko enakonočje (pomladno in jesensko enakonočje sta zavajujoča izraza, saj je na drug polobli takrat, ko je pri nas pomlad - jesen!). Ravno tako velja za junijski in decembrski solsticij. Kajti Kanagi Guruma opisuje zemeljsko pomlad, zemeljsko poletje itn. Morda se komu manj poučenemu to čudno zdi, vendar je takrat, ko je pri nas (na severni polobli) zima - astronomsko zemeljsko poletje, saj je Zemlja takrat najbliže Soncu. Točko, kjer se to zgodi pa imenujemo perihelij (prisončje)- v nasprotju s afelijem (odsončje), ki je približno 7. julija (ko je Zemlja najbolj oddaljena od Sonca) je perihelij približno 4. ali 5. januarja. Kanagi Guruma opisuje tudi položaj drugih planetov in Lune.

 

Iz tega (neznanstvenega) dejstva izhajajo tudi heksakgrami Ji Činga. Heksagrami (šest črt ena nad drugo, v dveh skupinah po tri (neprekinjene in/ali prekinjene) črte torej med drugim ponazarja točen položaj Zemlje, Sonca, Lune in nekaterih drugih planetov v določenem času - hkrati pa tudi energije, katere vplivajo na 'vse kar je' (oziroma 'vse kar je za nas na Zemlji').

 

Devetzvezdni Ki - devet (letečih, potujočih, itn) zvezd - tudi Kju Sei KI Gaku in še neka kitajska imena, Ji Čing, in Feng Shui (Feng Shui je veda, ki bi jo lahko (oskrunjeno) poimenovali z 'okoljeslovjem', katera je sestavljena iz nekaterih preprostih bivanjskih načel (mnoga od njih so upoštevali vsi ljudje na Zemlji (razen sodobni industrijski svet), saj so hiše vedno postavljali v zavetrje, izogibali so se položajev tik pod gorami ali hribi; hiše so gradili na višjih mestih, tako, da jih ni mogla doseči vsaka poplava; postavljali so jih tako, da so bile v naših krajih čim bolj obsijane s sončnimi žarki itn. Poleg tega pa pravi - Klasični Feng Shui (Xuan Kong Feng Shui) upošteva vse tisto, kar dobimo z Devetzvezdnim KI-jem. Devetzvezdni KI je del Feng Shui-a! Na žalost pa je mnogo strokovnjakov FSja, kateri DZKja ne upoštevajo v polni meri.

 

ČEMU?

 

Ker je DZK, ko ga uporabimo z vsemi njegovimi aplikacijami lahko preveč zapleten.

V resnici je zelo preprost. Pravzaprav je odlika Devetzvezdnega KI-ja ravno to, da ga lahko uporabimo v sorazmerju s svojim znanjem, ne glede na to, na kateri stopnji smo. Ko smo začetniki, pač uporabljamo manj, ko vemo več, vidimo v njem več. To je približno tako kot človek odrašča s ciframi in številkami. Vsa naša števila so sestavljena iz desetih cifer, katere pozna praktično vsak otrok že pri sedmih letih. Pa otrok vseeno v tistem času šteje le do deset, dvajset, mogoče celo do sto - težko pa razume števila ki so nad tisoč in več. In mi. Poznamo vse črke, ki jih uporabljajo Italijani, pa vseeno ni nujno, da znamo čitati njihove knjige, kaj šele, da bi razumeli vsebino.

 

Tako veliko 'fengšujistov' uporablja 'šolo' oblike in šolo osmih hiš (ta že malo upošteva DZK), v večini primerov pa so časovna obdobja katera so opisana s FS daljša in manj točna kot z DZK, razen takrat, ko je človek - mojste klasičnega - Xuan Kong Feng Shui.

 

****

 

Kar pa zadeva tiste, ki izkoriščajo je moje mnenje takšnole:

 

Mehanik me izkorišča, ko je sedemindvajsetkra šel okrog avta, trikrat udaril po njem in odvil tri vijake in privil enega in mi zaračunal 20 tisočakov. Ko pa grem sam k stranki in popravim 25 črk v petih vrsticah programa. Osemnajstkrat kliknem na neke gumbke, grem vmes še petkrat pogledat na Internet in zaračunam 20 tisoč, se mi zdi to skoraj malo. Malo za moje znanje, ki sem ga pridobival veliko več časa, kot eno uro, ki sem jo prebil pri stranki.... in takrat se mi utrne misel - Morda pa se mehanik počuti podobno!

 

Kaj vem, kaj si imela v mislih s tistimi, ki jemljejo 'preveč'. Koliko je to preveč? Saj ne, da bi zagovarjal koga. Sam ne poznam teh situacij. A dejstvo je, da bom v trgovini težko dobil hlebec kruha za 100 tolarjev. Morda enkrat, drugič pa ne več. In konec koncev - če tisti, ki zaračuna svoj čas, sam ve, da je stranko 'obral', se mu to vse zapiše v njegovo kramo, pardon, karmo. No, saj ni treba, da verjameš v karmo kar tako. Karma preprosto pomeni: Zakon vzroka in posledice, po katerem menda deluje vse vesolje (to priznava celo znanost).

 

Joooj in skoraj bi bil pozabil na tvoje potovanje.

Bistvo je, da greš tja (kamorkoli že- tega mi ni si napisala) s čistimi nameni. Priznam. To je težko. Vedno se nam v glavi vrtijo razne misli: Kaj bo ta rekel? Kaj bo delal mož doma? Kako bodo moje potovanje preživeli otroci? Kaj bom prinesel temu ali onemu? Zdaj bom pa boljši od tega in onega! Zdaj bom dobil višjo plačo itn....

 

Če pa želiš izvedeti ali je potovanje zate ugodno, pa potrebujem točen čas in obe lokaciji. Torej lokacijo tvojega doma in lokacijo izobraževanja. - Vse skupaj pa mi prosim napiši v pravi temi. Velja? (Saj je dobro, da se tudi tu malo držimo pravil, saj forum prečitava mnogo ljudi, ki sem nič ne pišejo, pa jim bova lahko s tvojim primerom pomagala).

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jojoj ja se res opravičujem x:Ix , sploh nisem opazila v katero temo sem dala-ni bilo namerno x:Ix. Spet hvala za tako obsežen odgovor:))

Ja saj v bistvu, se itak v vsem strinjam, samo v paraksi me še malo mantra.

 

RES še enkrat hvala za odgovor, pa tako podrobno razlago xsrcx :detelca:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jojoj ja se res opravičujem x:Ix , sploh nisem opazila v katero temo sem dala-ni bilo namerno x:Ix. Spet hvala za tako obsežen odgovor:))

Ja saj v bistvu, se itak v vsem strinjam, samo v paraksi me še malo mantra.

 

RES še enkrat hvala za odgovor, pa tako podrobno razlago xsrcx :detelca:

 

 

Delphina

 

Hvala tebi.

 

Vse, kar me dobrega vprašate, je odgovor tudi mnogim drugim.

 

 

In še nekaj vprašanj samo zate!

 

In kaj ko bi premislila, čemu se toliko opravičuješ!

 

Je to opravičevanje res potrebno?

 

Kaj te žene k opravičevanju?

 

Si z vprašanjem res naredila kaj takšnega, da se je dobro opravičiti?

 

Ali se tudi v vsakdanjem življenju pogosto opravičuješ? Čemu?

 

(kar mene zadeva, mi je skoraj nerodno, saj se mi zdi kot, da sem sam storil kaj takšnega,

da bi te prizadel. Če je tako, ti povem, da sem usmerjen k rešitvam težav - namesto k raziskavi problema.

 

Mej se lepo.

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne, ne ne Vojko:) Sploh ne! Res da sem zlo čustvne duša, samo z prijaznostjo me še ne gre prizadet, hihi :irs: xg:Dx

Opravičevanje pa je res en moj problem ja, bi se kr za vse opravičla, tut če nisem sama najbolj kriva. Kaj morm, saj sem sem se že kr poboljšala in sem to opravičevanje omejila. Nikakor me nisi prizadel, hvala pa za skrb

xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne, ne ne Vojko:) Sploh ne! Res da sem zlo čustvne duša, samo z prijaznostjo me še ne gre prizadet, hihi :irs: xg:Dx

Opravičevanje pa je res en moj problem ja, bi se kr za vse opravičla, tut če nisem sama najbolj kriva. Kaj morm, saj sem sem se že kr poboljšala in sem to opravičevanje omejila. Nikakor me nisi prizadel, hvala pa za skrb

xsrcx

 

 

Hvala Delphina

 

Lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Dragi Vojko, z mano ob racunalniku sedi nova navdusenka nad DZK in ima sledece vprasanje:

ona 2.3.1971 (225)

partner: 2.9.1970 (389)

hči: 24.1.1999 (297) spočeta:med 28.4-1.5.1998

sin: 11.6.2002 (786) spočet: 18.9.2001

 

Kaksna je njihova druzinska dinamika?

Kako kaze s selitvjo (zacasno bivanjo v LJ) selitev v Domzale (ze ves cas stalno bivalisce v tem kraju)? Kdaj je to najboljse?

 

Posebno vprasanje se nanasa na hcerko (297), kako bo z njenim razvojem? V soli in na govornem podrocju?

 

Hvala! hvala in se 1x hvala :)

 

In se hvala od mene, Astrid xcheersx

 

:) ((((madonca, Marsa, jest bi rada nazdravljala z vinom, kdaj bo tak smajli na voljo?))))

Collective creation has been spinning and many times repeated itself. Well, guess what? The universe is ready because you are ready to create a new pattern of intention upon this precious planet.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dragi Vojko, z mano ob racunalniku sedi nova navdusenka nad DZK in ima sledece vprasanje:

ona 2.3.1971 (225)

partner: 2.9.1970 (389)

hči: 24.1.1999 (297) spočeta:med 28.4-1.5.1998

sin: 11.6.2002 (786) spočet: 18.9.2001

 

Kaksna je njihova druzinska dinamika?

Kako kaze s selitvjo (zacasno bivanjo v LJ) selitev v Domzale (ze ves cas stalno bivalisce v tem kraju)? Kdaj je to najboljse?

 

Posebno vprasanje se nanasa na hcerko (297), kako bo z njenim razvojem? V soli in na govornem podrocju?

 

Hvala! hvala in se 1x hvala :)

 

In se hvala od mene, Astrid xcheersx

 

:) ((((madonca, Marsa, jest bi rada nazdravljala z vinom, kdaj bo tak smajli na voljo?))))

 

Pozdrav Astrid

 

In pozdrav za vse navdušence in nenavdušence :palec:

 

Za vsakega človeka je predvsem pomembno kje res biva.

Drugo, kar je pomembno je to, na kolikšno razdaljo dnevno ali redno tedensko migrira (potuje), kajti brez večjih vplivov (dobrih ali slabih) je selitev v krogu z dvojno razdaljo od redne dnevne/tedenske migracije.

 

Tako v tem primeru menim, da so bolj pomembni drugi pogoji selitve - pravi čas za nove začetke,

kajti vsaka selitev je nov začetek in vsebuje polno sprememb, katerih se običajno niti približno

ne zavedamo, saj menjamo sosede, pot v službo, šolo, vrtec, kolege v službi, šoli,....

Torej je selitev na kratko razdaljo zelo v redu, da se vsaj na vse druge laže privadimo.

 

Človek je najbolj prilagodljiv in najlaže požene korenine, ko je pod vplivom energije mladega - svetlozelenega drevesa 3. Najboljše za selitev pa takrat, ko se najlaže 'odtrga' od trenutnega okolja.

 

Za družino (več ljudi) pa je takšno akcijo težko organizirati. Menim, da je najpomembnejše, da se ob selitvi najboljše počuti mama, saj, če se bo dobro počutila ona, se bodo dobro počutili tudi vsi drugi.

 

Sem se spomnil enega pregovora:

(Če imaš dobro ženo, ti ni treba na svatbo, saj je vsak dan praznik

in

če imaš slabo, ti ni treba k zadušnici, saj jo imaš vsak dan doma.)

 

Tako menim, da je najboljši čas takrat, ko je dober za mamo.

 

Glede na čas selitve, še dolgo ne bo primernega leta za selitev iz Lj v Domžale zato izberemo primerne mesece:

Se mi zdi, da bi bilo to najboljše narediti januarja (od 5. januarja do 3. februarja), vsekakor pa je dobro,

da bi šli v novo stanovanje prej večkrat 'na izlet' - kakšno stvar 'delat' itn in bi s seboj imeli tudi otroka,

da bi se na novo okolje navadila in bi jima pokazala tudi lepe stvari novega doma.

 

Vsekakor pa odsvetujem selitev v mesecih: februar, maj, avgust.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko, hvala za delni odgovor,

kaj pa hcerkica in njen razvoj? Sola?

Collective creation has been spinning and many times repeated itself. Well, guess what? The universe is ready because you are ready to create a new pattern of intention upon this precious planet.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko, hvala za delni odgovor,

kaj pa hcerkica in njen razvoj? Sola?

 

 

Astrid

 

Vem, da sem odgovoril le delno.

 

Da bi tukaj razpredal o celotni družini je nekako zapleteno, saj je dobro kaj tudi narisati.

 

Za hčerko je pa takole:

 

Za otroke načelno pišem in povem le takrat, kadar je to v povezavi z reševanjem

težav in tudi takrat (po mojem mnenju in delovanju) to spada bolj v privatna sporočila kot pa na forum.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Velja, hvala :) Razumemo... :)

 

LP, A.

Collective creation has been spinning and many times repeated itself. Well, guess what? The universe is ready because you are ready to create a new pattern of intention upon this precious planet.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zoran Jankovič, Mercator in Slovenija!

 

 

Zoran Jankovič je rojen v KI energiji 3 4 4. V teh dneh je zapustil Mercator in šel svojim novim ciljem naproti.... objavil sem ga na strani Komentar!

 

Vabim vas, da ga prečitate, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...

Pozdravljeni!

 

 

Obveščam vas, da je od nedelje, 18. decembra 2005

 

v Sloveniji 9 novih praktikov Devezvezdnega KI,

 

saj so po dvodnevnem seminarju pokazali dovolj znanja

 

da lahko DZK uporabljajo v svojem življenju.

 

Da si z novim znanjem lahko pomagajo v osebnem življenju

 

in s svojim življenjem nadgrajujejo znanje Devetzvezdnega KI.

 

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sem nova na forumu, in to kar berem je zame še bolj novo od novega!

 

Šla sem na tao stran, ampak sem si uspela izračunat samo eno število na podlagi leta rojstva, vidim pa, da podajajo po 3 številke?!?

 

Na hito me zanimajo številke dveh partnerjev, tako poslovno, kot privatno

ona 6.4.1972

on 6.4. 1969

 

imava precej težko obdobje... tako poslovno kot privatno

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sem nova na forumu, in to kar berem je zame še bolj novo od novega!

 

Šla sem na tao stran, ampak sem si uspela izračunat samo eno število na podlagi leta rojstva, vidim pa, da podajajo po 3 številke?!?

 

Na hito me zanimajo številke dveh partnerjev, tako poslovno, kot privatno

ona 6.4.1972

on 6.4. 1969

 

imava precej težko obdobje... tako poslovno kot privatno

 

Živ'jo SpelcaMarelca

 

Ja, to je to, to je to, to je to, to je to.....

 

Ko se ti tako mudi, pa zgrešiš, kajneda? In tako ti teta Karma takoj vrne, kar narediš - vsaj v tvojem družbenem življenju. In tako si tudi spregledala, da imamo tukaj Devetzvezdni KI - Ekspres - namenjen prav hitrim vprašanjem in Kompatibilnost partnerstva namenjen temu, kar ti vprašuješ tukaj.

 

Številke za vaju so

 

Ona 1 7 8

On 4 7 2

 

 

Kar dobro gresta lahko skupaj, brez skrbi. Le njegovo karmično leto vaju najbrž malo 'zafrkava' in še vajin skupni karmični mesec (na družabnem in poslovnem nivoju).

 

In če si vzameta nekaj dni samo zase?

 

Samo zase - brez TV, radia, računalnikov in telefonov?

 

Čisto na samem!

 

Pa čeprav doma! (brez obiskov!)

 

Škoda bi bilo, da pozabita na ljubezen, saj sta skupaj lahko veliko več in boljša kot vsak zase...

 

Takšna zveza lahko namreč odločno teče, le vsak svoje cilje naj realizira.....

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vojko hvala, očitno je to eno od sporočil, ki sem ga čakala in ga danes zvečer že dvakrat dobila - od prijateljice in od tebe, nepoznani prijatelj!

 

skupaj sva boljša. čista resnica.

 

 

Trudila se bom, da nama bo uspelo.

 

Hvala iz srca za te pomirjujoče besede - moja voda se je sedaj vsaj malo umirila.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

voda se je že umirila na površini, ampak v globini pa še brbota...

 

tvoj odgovor sem večkrat prebrala, šla sem brat tudi del tega, kar je bilo že napisano.

 

Kaj prinaša karmično leto človeku? in mesec enako? Praviš da ima moj karmično leto...

 

za to, da sva skupaj, se morajo umiriti poslovni pretresi in težave, ker če ne bo skozi letal okrog... Zavedava se da se zgubljava, kjub čustvom, ki jih gojiva in negujeva . To bi naju umirilo.

 

Se že kaj svita da tem področju? Se bova po tako dolgem investiranju vsega, predvsem pa enegije v posel, lahko končno malo umirila? Marsikaj je odvisno od naju samih, to mi je jasno, vendar mora to druga polovica še "spregledati"...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

voda se je že umirila na površini, ampak v globini pa še brbota...

 

tvoj odgovor sem večkrat prebrala, šla sem brat tudi del tega, kar je bilo že napisano.

 

Kaj prinaša karmično leto človeku? in mesec enako? Praviš da ima moj karmično leto...

 

za to, da sva skupaj, se morajo umiriti poslovni pretresi in težave, ker če ne bo skozi letal okrog... Zavedava se da se zgubljava, kjub čustvom, ki jih gojiva in negujeva . To bi naju umirilo.

 

Se že kaj svita da tem področju? Se bova po tako dolgem investiranju vsega, predvsem pa enegije v posel, lahko končno malo umirila? Marsikaj je odvisno od naju samih, to mi je jasno, vendar mora to druga polovica še "spregledati"...

 

SpelcaMarelca

 

Kaj prinaša karmično leto človeku? in mesec enako? Praviš da ima moj karmično leto...

 

O tem, kaj prinaša karmično leto, si prosim oglej na njegovem letnem predvidu!

 

za to, da sva skupaj, se morajo umiriti poslovni pretresi in težave, ker če ne bo skozi letal okrog... Zavedava se da se zgubljava, kjub čustvom, ki jih gojiva in negujeva . To bi naju umirilo.

 

Si prepričana - ali veš, da je od drugih odvisno to - kaj bo z vama?

 

Se že kaj svita da tem področju? Se bova po tako dolgem investiranju vsega, predvsem pa enegije v posel, lahko končno malo umirila? Marsikaj je odvisno od naju samih, to mi je jasno, vendar mora to druga polovica še "spregledati"...

 

Kot vem, sem ti že napisal, da sta zelo skladen par.

Pa se ti zdi, da lahko vidva kaj naredita za to, da bi oživela vajino ljubezen?

Čemu čakati na 'drugo polovico'?

 

Dal sem ti celo predlog - eno od možnosti - kako lahko to naredita!

 

In leto, ki prihaja je res pravo zate, da narediš nekaj na tem področju,

da oživiš ljubezen do njega - pri sebi. Ali pač pričneš novo ljubezensko zvezo.

 

Ti si tista, katera lahko naredi največ - ljubi in boš ljubljena....

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...