Skoči na vsebino

Devetzvezdni KI - FS Astrologija


Cat

Recommended Posts

Dragi obiskovalci spletne strani Devetzvedni KI

 

HVALA

 

Spet ste dosegli nov rekord mesečnega obiska 8000 obiskov v enem mesecu. In spletna stran bo v svojem 'življenju' kmalu zabeležila stotisoči obisk.

 

Pa da ne bo pomote - TO NISO KLIKI, teh je od 5 do 20 x več.

 

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ni za kaj ;)

 

Hvala tebi.

Collective creation has been spinning and many times repeated itself. Well, guess what? The universe is ready because you are ready to create a new pattern of intention upon this precious planet.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

SREČNO 2006

 

Vam želim in vas vabim na ogled novega mesečnega predvida za januar 2006.

 

Seveda si lahko mimogrede ogledate tudi predvide za vse mesece leta 2005

in si naredite vtis o tem, kaj in koliko velja upoštevati pri novem predvidu.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

uau....vojko..... :wOOt: ....to je pa bla brzina....fajn.... :onfire: ....

 

ah ja, še nekaj....če že 2005 ni dobro za nove začetke....kaj pa pravi za dokončevanja?

 

vojko, hvala...zdej grem pa brat....

 

:vio: xrosex :vio:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko hvala za vsakomesečne predvide :palec:

sem prebrala zase in zanimivo, trenutno niti najmanj nisem željna žarometov in odra, želim si tišine, sprehodov ter miru.. mogoče zato, ker sem v preteklem letu "bojevala" nešteto bitk, predvsem sama s seboj... omenjaš srce, tu se samo nasmehnem ;)

me pa nekaj zanima, spremembe na poslovnem področju - je pravi čas za akcijo... sicer se mi nekaj obeta, ampak a naj čakam, ali grem v totalno rušenje vsega obstoječega (ker to bo porušilo marsikaj)

aja hvala za tale stavek - Če boste svoji ljubezni pustili odprto pot, boste ljubezen - živeli. Če jo boste ovirali, boste lahko ostali brez nje.

"pogledam skozi okno in v belini vidim srnjad, kar nekaj komadov xsrcx "

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko hvala za vsakomesečne predvide :palec:

sem prebrala zase in zanimivo, trenutno niti najmanj nisem željna žarometov in odra, želim si tišine, sprehodov ter miru.. mogoče zato, ker sem v preteklem letu "bojevala" nešteto bitk, predvsem sama s seboj... omenjaš srce, tu se samo nasmehnem ;)

me pa nekaj zanima, spremembe na poslovnem področju - je pravi čas za akcijo... sicer se mi nekaj obeta, ampak a naj čakam, ali grem v totalno rušenje vsega obstoječega (ker to bo porušilo marsikaj)

aja hvala za tale stavek - Če boste svoji ljubezni pustili odprto pot, boste ljubezen - živeli. Če jo boste ovirali, boste lahko ostali brez nje.

"pogledam skozi okno in v belini vidim srnjad, kar nekaj komadov xsrcx "

 

 

Ksenija

 

April je dober za nove začetke!

 

Da bi rušila!? :eek:

 

Ali obstaja še kakšna druga možnost?

 

Si res ti tista, katera ruši?

 

Ali se da graditi tudi tako, da se izognemo rušenju?

 

Da ni drugih možnosti!? :eek: ali bi bilo dobro le odpreti oči in vse čute!?

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...

Poglejmo naprej in bodimo tu

 

 

Še malo, pa bo energijskego leto temnozelenega drevesa 4 (4.II.2005 - 4.II.2006) mimo.

 

Zadnja dva meseca energijskega leta je vladala energija kovin, tako se je razcvet bolj toplih odnosov, bolj svobodne komunikacije med ljudmi vsega sveta malo zaustavil, ni pa se nehal.

 

In se ne bo.

 

To je dejstvo.

 

Širi se sodelovanje med ljudmi sveta, svoboda pretoka informacij. Sprošča se svoboda pomoči med ljudmi in narodi. Odnosi se z manjšimi ali večjimi zaustavivami toplijo že od leta 1955 naprej. 81-letje vijoličnega ognja, katero je primarni razlog temu pa traja vse do konca leta 2035. Seveda bodo vmes še 'hladna' leta zaustavitev, težav, mračnjaštva. Voda nas lahko polije že leta 2008 in nekaj zatikanj utegne biti vse do leta 2012, vendar je proces zbliževanja narodov težko zaustaviti. Tako bodo sedanji trendi dobili nov polet po letu 2012, vse do konca leta 2017.

 

Seveda obstajajo organizacije in ljudje, kateri želijo energijo sodelovanja, energijo komunikacij, zbliževanja uporabiti na svoj način za svoja temna načela, speljati vodo na svoj mlin. In v svetu, kjer nastajajo nove in nove povezave, kjer se ruši marsikatera organizacija in ustanova - ali pa se transformira v nov način delovanja, je vedno prostor za vse vrste sil, katere konec koncev vzdržujejo ravnotežje energij - ravnotežje bivanja na Zemlji.

 

V letu, katero se nam bliža - pravzaprav je po našem koledarju že tu - leto svetlozelenega drevesa 3 je tisto, ko se dogodki vrstijo en za drugim tako hitro, da jih težko dojemamo.

 

Videli bomo prav vse kar se nam bo zgodilo v naslednjem 'trenutku' in dogodki bodo prišli tako hitro, da bodo imele mnoge službe (tudi vremenarji) velike težave, da bi "napoved" približajočih se stvari lahko napovedali. V teh razmerah bo spet prišel na površje RADIO, saj je to edini medij, kateri je sposoben hitrega obveščanja brez vnaprejšnje priprave. Poslušanje tistih radijskih postaj, katere imajo še vedno program "v živo", ki še niso preklopile na vnaprej posnete oddaje imajo veliko prednost! Kajti radio je dosegljiv na vsakem koraku in ima prednost pred televizijo in Internetom, internetnim radiem in spletnimi stranmi. To bo karmično leto radijskih postaj, policistov (in vojakov), železničarjev.

 

Je pa tudi karmično leto za vse visoke zgradbe (videli bomo katere so še vedno trdne), za vse stroje in naprave, katere poganja elektrika, za električna omrežja. Nova odkritja se bodo pojavljala dobesedno iz dneva v dan. Na glasbenem področju bomo priča novim glasbenim smerem, hkrati pa bo razvoj na vseh področjih, kjer so se novi začetki pričeli v zadnjih letih še pospešil

 

Priporočilo:

 

Pripravite osebni dnevnik in vsak dan na kratko zapišite to, kako ste se počutili, kaj ste naredili dobro in česa na noben način ne bi več ponovili v enaki situaciji.

 

In tako kot za leto 2005, tudi za letos velja:

Kdor se zna zaustaviti, bo prehitel vse druge.

 

VIDELI BOSTE: SPLAČA SE

 

Čemu?

 

Ker je letošnje leto samo: Predvid za celo devetletje od leta 2009 do leta 2018!

 

Vse lepo in veliko uspehov vam želim

 

Vojko

 

Devetzvezdni KI

 

--

________________________________

 

Vabim te, da obiščeš mojo spletno stran:

http://www.9zvezd.com

http://www.9zvezd.si

in KI 9 zvezd - Dogodki in odmevi

http://9zvezd.blogspot.com/

 

Lep dan in vse dobro ti želim!

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Spet lahko vidimo rekordni obisk spletne strani KI 9zvezd!

 

Zahvaljujoč vam - obiskovalcem LN Foruma in kvaliteti kozmologije KI 9zvezd,

se rast obiska spletne strani neprestano veča.

 

Tudi v novem letu vas vabim, da si pomagate s predvidi

in sporočite spletni naslov Devetzvezdni KI vsem, katere imate radi.

 

Hvala, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pozdravljen, vojko! xDDx

 

po dolgem času se spet oglašam... hja, veliko se mi je dogajalo in moram ti povedat, da kljub temu, da si mojo sestro (591) enkrat že ful dobro opisal :palec: sem bila tokrat še bolj presenečena in hkrati žalostna, ker te osebe res ne poznajo meja krutosti. takšen obraz, kot ga je tokrat pokazala moja sestra - ostajam brez besed...in na največjo žalost imam še eno takšno osebo v mojem življenju - mojo šefico. zato moram čimprej proč od nje. po dolgem oddihu od njenih prefinjenih žaljivk in godrnjanja se znova v tem dreku in čas je, da storim korak naprej... pojavila se je nova možnost za zanimivo zaposlitev in upam, da se kaj hitro zgodi. seveda me še vedno pot vleče k morju.... xsrcbumx

 

edino, garanje, ki si mi ga napovedal za to leto, mi čisto nič ne diši. tisto - študijsko. :xx!:

 

pozdravček, poljubček, xsrcx xsrcx xsrcx

pjotra

Morigenos

“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pozdravljen, vojko! xDDx

 

po dolgem času se spet oglašam... hja, veliko se mi je dogajalo in moram ti povedat, da kljub temu, da si mojo sestro (591) enkrat že ful dobro opisal :palec: sem bila tokrat še bolj presenečena in hkrati žalostna, ker te osebe res ne poznajo meja krutosti. takšen obraz, kot ga je tokrat pokazala moja sestra - ostajam brez besed...in na največjo žalost imam še eno takšno osebo v mojem življenju - mojo šefico. zato moram čimprej proč od nje. po dolgem oddihu od njenih prefinjenih žaljivk in godrnjanja se znova v tem dreku in čas je, da storim korak naprej... pojavila se je nova možnost za zanimivo zaposlitev in upam, da se kaj hitro zgodi. seveda me še vedno pot vleče k morju.... xsrcbumx

 

edino, garanje, ki si mi ga napovedal za to leto, mi čisto nič ne diši. tisto - študijsko. :xx!:

 

pozdravček, poljubček, xsrcx xsrcx xsrcx

pjotra

 

Lep pozdrav Petra

 

Kaj čmo. Kar smo si pridelali, je dobro tudi dokončati, a ne?

Se ti ne zdi, da je včasih lahko tudi delo zelo zabavno, posebej kadar v njih vidimo način za dosezanje svojih ciljev.

 

Pa saj si sestra ne more dosti pomagati. In za nekatere druge ljudi je čisto krasna in vsak od nas mogoče komu tudi ne paše.

 

Lep pozdrav in veliko uspeha.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: :2src:

 

Vojko hvala x:Xx

 

 

Hvala Lia!

 

Ali ni žalostno, ko mnogi ne verjamejo? pa se jim dogaja pred očmi?

 

Vse dokler se ne zgodi njim, potem pa:

 

"Ajs, ajs, ko bi me vsaj kdo opozoril!"

 

 

Mej se lepo, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oglejte si nov letni predvid za 2006!

 

Bo leto res dinamično - ali dolgočasno?

 

Dinamično se je že pričelo! Se bo nadaljevalo še bolj?

 

Vabljeni na ogled

Vojko

 

 

x;)x hvala Vojko, prebrala napoved... :palec:

 

Lp, Sončk

http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/n015.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x;)x hvala Vojko, prebrala napoved... :palec:

 

Lp, Sončk

 

Predvid Sončk, predvid.

 

No, sicer pa imaš prav. Vremenarji tudi 'napovedujejo' vreme, pa je mnogokrat drugačno kot ga 'napovedo'.

 

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...

pozdravljen, Vojko! xDDx

 

no, zdaj pa gre zares.... x;)x "vikend" selitev na sever se bo zgodila ta petek. ne ne, to še ni ta prava selitev. tokrat grem na sever k prijateljici na obisk za cel viked. in zagotovo bomo takrat že iskali trajnejše rešitve za mojo spremembo na boljše xsrcx xsrcx xsrcx

resnično si želim, da bodo pogovori uspešni in da bodo prinesli hitre in dobre spremembe. sicer pa to tako in tako predvideva že tvoj predvid.

se strinjaš?

 

z ljubeznijo xsrcx xsrcx

 

pjotra (674)

Morigenos

“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pozdravljen, Vojko! xDDx

 

no, zdaj pa gre zares.... x;)x "vikend" selitev na sever se bo zgodila ta petek. ne ne, to še ni ta prava selitev. tokrat grem na sever k prijateljici na obisk za cel viked. in zagotovo bomo takrat že iskali trajnejše rešitve za mojo spremembo na boljše xsrcx xsrcx xsrcx

resnično si želim, da bodo pogovori uspešni in da bodo prinesli hitre in dobre spremembe. sicer pa to tako in tako predvideva že tvoj predvid.

se strinjaš?

 

z ljubeznijo xsrcx xsrcx

 

pjotra (674)

 

Strinjam, strinja Pjotra

 

Edinole tista hitrost je včasih malo nagajiva.

 

Dobro je premišljeno in načrtovano....

 

Lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Pozdravljen,Vojko !

 

Hvala ti za tako koristen "uvod " v marčevske predvide.Hvala tudi za to ,da nas nekatere tako ozaveščaš o "potovanju skozi življenje" in da si nam vedno tako na razpolago,da ohraniš prijaznost in realnost tudi takrat,ko ti zastavljamo "čudna vprašanja".Svetuješ,usmerjaš ali pa celo prilepiš kakšen " obliž" na rano,ki se odpira.

Povedala ti bom,da sem predvid zame ( 2 ) z veseljem prebrala.V njem je veliko resnice ( novi začetki,izpolnjevanje sanj....).Vzela pa sem si na znanje tudi priporočilo glede hrane.Meni namreč v zadnjih dneh najbolj prijajo mlečni izdelki,zdaj pa jih bom omejila.No toliko sem ti hotela za danes napisati.

Je v zvezi s seminarjem kaj novega ?

Lepo te pozdravlja mani

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
Pozdravljen,Vojko !

 

Hvala ti za tako koristen "uvod " v marčevske predvide.Hvala tudi za to ,da nas nekatere tako ozaveščaš o "potovanju skozi življenje" in da si nam vedno tako na razpolago,da ohraniš prijaznost in realnost tudi takrat,ko ti zastavljamo "čudna vprašanja".Svetuješ,usmerjaš ali pa celo prilepiš kakšen " obliž" na rano,ki se odpira.

Povedala ti bom,da sem predvid zame ( 2 ) z veseljem prebrala.V njem je veliko resnice ( novi začetki,izpolnjevanje sanj....).Vzela pa sem si na znanje tudi priporočilo glede hrane.Meni namreč v zadnjih dneh najbolj prijajo mlečni izdelki,zdaj pa jih bom omejila.No toliko sem ti hotela za danes napisati.

Je v zvezi s seminarjem kaj novega ?

Lepo te pozdravlja mani

 

Odlično Mani

 

Želim ti, da ti gre vse dobro od rok.

 

Lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen,Vojko !

 

Kar malo sem te pogrešala na tem forumu,saj te že nekaj časa ni bilo opaziti.Rada bi ti samo napisala,da opažam pri sebi izrazite spremembe,in sicer so vse pozitivne.povečala se mi je samozavest,da o dobri volji sploh ne govorim - čeprav "domača situacija "ni najboljša.Imam ogromno energije( le od kje jo jemljem),slaba volja ali naelektrenost drugih ljudi se me ne dotakne.Da sploh ne govorim o komunikaciji in komunikativnosti,tu presenečam samo sebe .Zdi se mi,kot da bi prišla iz enega daqljšega karmičnega obdobja,blokade,ki se me je držala kar nekaj let.Ne vem kako to,toda veselim se prihodnosti,imam moč,da uredim probleme,z veseljem živim,le pri nečem sem negotova,ne vem ali mi bo uspelo" osvojiti " novo bivališče,katerega si tako želim.Izgleda,da ima tale marec zame res velik pomen.

Tako,malo sem poklepetala s teboj,imej lep vikend in si naberi moči za nove podvige,ki te čakajo v naslednem tednu.

Pozdrav,mani

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...