Skoči na vsebino

Devetzvezdni KI - FS Astrologija


Cat

Recommended Posts

Pozdrav tebi Darja in tebi Vojko!

 

Hvala vama za odgovor,vendar mi problem ostaja isti kot je bil.Vem,da je bil predvid za december na strani ob pravem času,problem je v tem,da ga za črno prst 2 za december ni .Je predvid za november,in po pregledu za druga števila,mi vse štima,le 2 ni,ej še zdajle sem preverila,tako da res ne vem kaj mi ne gre.Moram povedat,da vse druge predvide lahko preberem.Sicer pa vem Vojko,da si zelo skrben in cenim tvoje prizadevanje,a tokrat res ne morem prebrat predvida zase,zato sem te tud vprašala,ker do sedaj nisem nikol imela teh težav.

 

Ok,lep pozdrav od mene !

mani

 

 

Mani....meni se predvid odpre,ne vem v čem bi bil problem,poskusi večkrat... :palec:

 

Pozdravček,D x;)x

LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lep pozdrav vsem xsrcx

 

Mani poiskusi spraznit predpomnilnik x;)x meni to pomaga, da se strani osvežijo xrolleyesx sine mi sicer pravi da mora biti nekaj na tisti strani krivo, ker on nima problemov na svojih straneh, pa uporablja iste nastavitve brskaljnika :sori: saj delava na istem računalniku xscratchx

 

Vojko, kdaj bo spet forum na TAO-SI dostopen za uporabnike......moram priznati, da ga kar pogrešam...."srfanje" po starih postih je dalo veliko odgovorov, upam da bodo kmalu spet na voljo x?x x:)x

 

Tole obdobje menjave energije, pa je kar polno izzivov, res mora človek biti pozoren in prepoznavati sproti spremembe....ja energija se je obrnila navzdol in dneve od 22. 12 spet šejemo rastoče. Včeraj smo pred istekom dneva začutili malo ognjene energije, danes pa smo spet v vodi....zanimiv preobrat x^x

 

Vojko hvala za tiste dnevne prebliske o energijskih spremembah :palec:

 

Lepo se imejte v teh prazničnih dnevih v krogu svojih družin :flower: xrainbowx

 

M xyiyax xDDx

"Vse materialno je le navaden odsev duhovnega"

...človek ni le skupek celic, je tudi odraz svojih misli...

Martin Kojc

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lep pozdrav vsem xsrcx

 

Mani poiskusi spraznit predpomnilnik x;)x meni to pomaga, da se strani osvežijo xrolleyesx sine mi sicer pravi da mora biti nekaj na tisti strani krivo, ker on nima problemov na svojih straneh, pa uporablja iste nastavitve brskaljnika :sori: saj delava na istem računalniku xscratchx

 

Vojko, kdaj bo spet forum na TAO-SI dostopen za uporabnike......moram priznati, da ga kar pogrešam...."srfanje" po starih postih je dalo veliko odgovorov, upam da bodo kmalu spet na voljo x?x x:)x

 

Tole obdobje menjave energije, pa je kar polno izzivov, res mora človek biti pozoren in prepoznavati sproti spremembe....ja energija se je obrnila navzdol in dneve od 22. 12 spet šejemo rastoče. Včeraj smo pred istekom dneva začutili malo ognjene energije, danes pa smo spet v vodi....zanimiv preobrat x^x

 

Vojko hvala za tiste dnevne prebliske o energijskih spremembah :palec:

 

Lepo se imejte v teh prazničnih dnevih v krogu svojih družin :flower: xrainbowx

 

M xyiyax xDDx

 

 

Myrjam

 

Hvala za lepe želje. Kdaj bo forum na voljo žal ne vem. Trenutno svoj čas namenjam drugim vsebinam in tako bo vse do konca januarja.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Po drugi plati kaže tudi, da so lahko z evrom začasne težave v naslednjem letu po vsej Evropi. V naslednjih devetih letih bomo lahko videli vse moči in pomanjkljivosti nove skupne valute in novega načina delovanja raznolikih držav pod eno - finančno kupolo.

 

 

Vojko.

 

Tole sem našel na tvoji spletni strani. Glede na napisano menim, da se utegne naslednje leto umiriti svetovna bencinska kriza in pa tudi vojna žarišča kot so Irak in druge države naj nebi bila tako v ospredju kot zadnja leta. Sklepam pač, da bo Dolar dobil nazaj nekaj svoje vrednosti.

 

Andres

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojla, Vojko!

 

Tile dnevni "utrinki" so pa pravi biserčki.....sem prev uživala ob prebiranju lepih misli, ki si nam jih namenil xsrcx xDDx

 

lp. M xyiyax xrainbowx

"Vse materialno je le navaden odsev duhovnega"

...človek ni le skupek celic, je tudi odraz svojih misli...

Martin Kojc

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojla, Vojko!

 

Tile dnevni "utrinki" so pa pravi biserčki.....sem prev uživala ob prebiranju lepih misli, ki si nam jih namenil xsrcx xDDx

 

lp. M xyiyax xrainbowx

 

Hvala Myrjam

 

No, saj "klicaj dneva" je namenjen vsakemu, ki ima s seboj mobitel in si lahko

 

iskrice pogleda kadarkoli in kjerkoli.

 

In še enkrat za tiste, ki ne vedo kako:

 

Vsi, ki lahko z mobilnikom dostopate do spleta

 

lahko v svoj mobilnik zapišete povezavo 9zvezd.si/tel

 

jo shranite in si jo ogledate po želji.

 

Pomembno je, da poznate svoje osnovno KI število,

 

ki ga lahko izveste na spletni strani Devetzvezdni KI.

 

 

Vabljeni, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živjo!

 

No jaz bom pa sedaj postavil eno ful noro vprašanje, kajti če po pravici povem, potem moram priznati, da nimam pojma kako se izračuna to KI število!Za tisto osnovno vem, pač na Vojkovi strani klikneš svoje rojstno leto, ampak pol dobiš sam eno številko!Kje pa dobite preostali dve?Rad bi izračunal zase in še za eno osebo in potem postavil vprašanje v zvezi z nama!

A mi lahko pomagate?

 

Thanks,

Bluesafir!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

najprej sem klikneš na svojo letnico..potem maš na vrhu napisan podznak klikneš na to...ob strani se ti izpišejo datumi izbereš pravilnega in sam klikneš..

al pa enostavno napišeš datum in ti poiščem x;)x x:Dx

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni prijatelji!

 

Leto je naokoli. Že kar nekaj časa smo skupaj tudi na forumu.

Mnoge od vas 'poznam' drugi gledate le 'od strani'.

Kakorkoli že.

 

 

http://9zvezd.t35.com/_wp_generated/wpa7f6739e.gif

 

Vsem vam v letu 2007 želim:

 

Veliko lepega, slastnega, dišečega,

dobrega, ljubečega, zdravega

uspešnega, polnega ljubezni in sreče!

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vojko....veliko sreče, smeha, uspelih načrtov, projektov, delavnic in vsega kar si si zastavil in kar si še boš.... xsrcx :palec:

 

amis

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lepo pozdravljeni

 

obiskovalci LNF in foruma Devetzvezdni KI.

 

Še enkrat vam želim prijetno, ljubeče, zdravo, uspešno in srečno 2007!

 

 

Obveščam vas, da kljub težavam, ki jih ima ponudnik spletnih strani

lahko čitate predvide na spletni strani http://9zvezd.t35.com/

Pustite, da se odvrtijo reklame ponudnika zastonjskega prostora

nato pa uživajte v predvidih.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pozdravljen vojko :vio:

 

ta klicaj dneva...se to gleda samo po glavni ki številki ali tudi po ostalih dveh :inocent: :vio:

 

lp klara :vio:

 

822

 

Klara

 

Tisti, ki vedo, kaj pomenijo, lahko gledajo po katerikoli.

 

Predvsem pa je mišljeno za osnovno energijo.

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lepo pozdravljeni

 

obiskovalci LNF in foruma Devetzvezdni KI.

 

Še enkrat vam želim prijetno, ljubeče, zdravo, uspešno in srečno 2007!

 

 

Obveščam vas, da je ponudnik spletnih strani na katerih gostuje stran Devetzvezdni KI težave odpravil.

Predvide lahko čitate na spletni strani 9zvezd.si, 9zvezd.com in http://9zvezd.t35.com/

 

Še naprej veliko veselja

 

in lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oj vsi vi!

Jaz pa vam želim, da bi vam novo leto postreglo z zadosti poguma in moči, da bi sledili svojim sanjam.

Pa zdravi ostanite!

 

Hvala ti Delfin

 

In tebi želim enako!

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen,Vojko!

 

 

 

Pridružujem se vsem lepim željam in ti želim še veliko lepih trenutkov ob oblikovanju foruma,ter da bi še naprej skrbel za vse nas,ki te cenimo in imamo radi.

 

 

Včasik zadošča že ena sama majhna pozornost,pa problem izzveni in ga vidiš v drugačni podobi.

 

Hvala ti za vsa "vodenja" s katerimi si mi skušal pomagati,ko nisem vedela kako in kaj.

 

 

 

Lep pozdrav,mani

 

 

 

Pozdravljeni !

 

 

 

Vsem vam,ki sledite LF želim,da bi bilo to leto,ki se je komaj začelo,res pravljično v vseh pogledih.

 

 

 

 

mani

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen,Vojko!

Pridružujem se vsem lepim željam in ti želim še veliko lepih trenutkov ob oblikovanju foruma,ter da bi še naprej skrbel za vse nas,ki te cenimo in imamo radi.

Včasik zadošča že ena sama majhna pozornost,pa problem izzveni in ga vidiš v drugačni podobi.

 

Hvala ti za vsa "vodenja" s katerimi si mi skušal pomagati,ko nisem vedela kako in kaj.

Lep pozdrav,mani

Pozdravljeni !

Vsem vam,ki sledite LF želim,da bi bilo to leto,ki se je komaj začelo,res pravljično v vseh pogledih.

mani

 

Hvala Mani

 

Tebi in vsem, ki želite lepe želje. Verjamem, da se uresničijo tudi vam.

 

Da pa pri tem sodelujem, sem z letošnjim letom pričel objavljati

 

"Klicaj dneva", kar ni nič drugega kot dnevni predvid - dodatek k mesečnemu in letnemu predvidu (vse to najdete v menuju na prvi strani spletne strani www.9zvezd.si).

 

Klicaj dneva lahko spremljate tudi na svojem mobilniku, če v povezave vpišete 9zvezd.si/tel

 

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen,Vojko!

Pridružujem se vsem lepim željam in ti želim še veliko lepih trenutkov ob oblikovanju foruma,ter da bi še naprej skrbel za vse nas,ki te cenimo in imamo radi.

Včasik zadošča že ena sama majhna pozornost,pa problem izzveni in ga vidiš v drugačni podobi.

 

Hvala ti za vsa "vodenja" s katerimi si mi skušal pomagati,ko nisem vedela kako in kaj.

Lep pozdrav,mani

Pozdravljeni !

Vsem vam,ki sledite LF želim,da bi bilo to leto,ki se je komaj začelo,res pravljično v vseh pogledih.

mani

 

Hvala Mani

 

Tebi in vsem, ki želite lepe želje. Verjamem, da se uresničijo tudi vam.

 

Da pa pri tem sodelujem, sem z letošnjim letom pričel objavljati

 

"Klicaj dneva", kar ni nič drugega kot dnevni predvid - dodatek k mesečnemu in letnemu predvidu (vse to najdete v menuju na prvi strani spletne strani www.9zvezd.si).

 

Klicaj dneva lahko spremljate tudi na svojem mobilniku, če v povezave vpišete 9zvezd.si/tel

 

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jooj, če je pa kje fino sodelovanje polno optimizma in konstruktivnih rešitev, so pa to strani povezane z 9 zvednim KI!

 

Aleluja, Vojko :D

 

mwa!

 

A.

Collective creation has been spinning and many times repeated itself. Well, guess what? The universe is ready because you are ready to create a new pattern of intention upon this precious planet.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...