Skoči na vsebino

Nase pozitivne in negativne lastnosti


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 290
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

<{POST_SNAPBACK}>Tako pa je tema zgolj zato, da razumemo svetlobo!

 

In tudi vsa materija je samo izmišljena, zgolj zato, da bi lahko razumeli duhovnost.

 

 

Pa sj to ni res?? Zdj že lastne poste repliciram. No ja, mi vsaj nben ne more očitat, da se ne držim tiste ne stori drugemu....

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jaz imam samo pozitivne lastnosti. Sem namreč popoln.

x:Dx x:Dx x:Dx lepo je bit tako samozavesten x;)x

Če hočeš najti zaklad, bodi pozoren na znamenja. Bog je v svet zapisal pot, ki ji vsak od nas mora slediti. Vse, kar moraš storiti, je to, da prebereš, kaj je zapisal tebi. P. COELHO
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
Odločitve so že naše. Samo včasih smo prisiljeni v kakšno, četudi je ne želimo! xrolleyesx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 7 months later...

Sebe verjetno najbolje poznate, ni pa sicer nujno. x:o)x

 

Za katere lastnosti, karakteristike, čustva bi pri sebi najraje videli, da izginejo?

Kaj takega s čimer najprej sebi delate največjo škodo, znova in znova. Kako to zadevo rešujete, če jo? In kako vi sami doživljate to svojo lastnost? :8):

Kako čemo? Lako čemo.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Sebe verjetno najbolje poznate, ni pa sicer nujno.  x:o)x

 

Za katere lastnosti, karakteristike, čustva bi pri sebi najraje videli, da izginejo?

Kaj takega s čimer najprej sebi delate največjo škodo, znova in znova. Kako to zadevo rešujete, če jo? In kako vi sami doživljate to svojo lastnost? :8):

 

kaj pa tebe muči ?????

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No bom jaz začela, da jih ne bom poslušala... x^x

 

Za začetek eno: moj extremizem, ki se kaže povsod. Jaz nisem nikoli mlačna. Saj sliši se lepo, pa vendar.

To si predstavljam kot eno stopnišče z ograjo na obeh straneh. Nekateri hodijo lepo po sredini, nekateri se držijo ene ali druge ograje, jaz pa hodim po stopnišču levo desno. In bum v ograjo na levi, se obrnem in bum v ograjo na desni,... :xx!:

 

Se mi zdi, da se lahko samo usodi zahvalim, da je stopnišče vedno ožje in to jemljem kot neke vrste milost. Ker drugače itak nikamor ne pridem oz. zelo počasi. x^x

Kako čemo? Lako čemo.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lenoba je ena od tistih. Ko se jaz odločim da bom nekaj naredil(mislim na fizično delo) traja par dni da tisto zares naredim x:Dx x:Ix xDDx

x:Dx x:Dx Ko se odloč moja žena da moram nekaj naredit gre malo hitreje... x:Dx :vragec:

Pa hitra jeza - zelo poredko sicer ampak vseeno :xx!: :vragec:

Še kaj bi se našlo... x?x xDDx

Moram premislit... x?x xrolleyesx

Aja, pozabljivost... x:Dx x:Dx x:Ix xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>No bom jaz začela, da jih ne bom poslušala... x^x

 

Za začetek eno: moj extremizem, ki se kaže povsod. Jaz nisem nikoli mlačna. Saj sliši se lepo, pa vendar.

To si predstavljam kot eno stopnišče z ograjo na obeh straneh. Nekateri hodijo lepo po sredini, nekateri se držijo ene ali druge ograje, jaz pa hodim po stopnišču levo desno. In bum v ograjo na levi, se obrnem in bum v ograjo na desni,... :xx!:

 

Se mi zdi, da se lahko samo usodi zahvalim, da je stopnišče vedno ožje in to jemljem kot neke vrste milost. Ker drugače itak nikamor ne pridem oz. zelo počasi.  x^x

 

Moraš imet pa veliko bušk... x:Dx x:Dx xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo pa se jaz:

1)Najbolj me moti, da nimam nobene vztrajnosti pri nicemer-ko zacenjam karkoli mam neverjetn drive, ki pa dost kmalu poneha... to bi blo fajn popedenat...

2)Da ne vem kaj hocem od zivljenja... no sej verjetno, ce bi to nekako pogruntal bi prvo postavko lazje ovrgel...

3)Da prevec razmisljam

tele mi grejo najbl na zivce...

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

E, lepo smo tole začeli. xDDx

 

Še ena pri meni: v določenih situacijah se hitro ujezim, namesto da bi si rekla, briga me!!! Pa ne morem, ne gre, kot da imam notri en gumbek, ki se sproži :bomb: Ponavadi, ko ljudje nekaj napletajo, lažejo ali pa močlijo. x:o)x

Kako čemo? Lako čemo.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

da bi se kdaj znal ugrizniti v jezik, da bi ne bleknil nečesa preje predno je to potrebno blekniti, ko še ni dozorelo...največkrat prehitevam......

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ko zacnem govorit ,se ne ustavim,so mi ze v vrtcu govoril ,da sem klepetulja x:o)x

vcasih si grem res na zivce ,ko se zavem kolk nakladam komu :o|o: eh,jebiga tko je.. x:Ix

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...da je moj jezik ponavadi hitrejši od misli

... da ponavadi redkokatero stvar speljem do konca, ker izgubim zanimanje

.... pretirana zapravljivost

.... da ne maram mlačnih ljudi

....lenoba

.....prevelik egoizem

.....posesivnost

.....želja po nadziranju

 

 

pa še kaj bi se našlo

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>E, lepo smo tole začeli. xDDx

 

Še ena pri meni: v določenih situacijah se hitro ujezim, namesto da bi si rekla, briga me!!! Pa ne morem, ne gre, kot da imam notri en gumbek, ki se sproži :bomb: Ponavadi, ko ljudje nekaj napletajo, lažejo ali pa močlijo. x:o)x

 

x:Dx x:Dx A maš ti kakšnega strelca v podznaku x?x x:o)x

Kot bi mene opisala: tud pri men če kdo pritisne na taprav knof pride do eksplozije :wOOt: :bomb:

Ni ravno lepo za videt in slišat... x:Dx x:Dx :vragec: :vragec: xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nic se ne spomnem x:o)x x:px x:o)x

Premisljujem....

 

Se vedno nic.... x:o)x

 

 

Ok, prevec se sekiram glede cesarkoli, pa prevec sem samokriticna in premal spontana. Hitro izgubim zivce in kdaj prbijem kej v afektu.

 

xrolleyesx

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...