Skoči na vsebino

Novo poznanstvo


loncek1

Recommended Posts

:inocent: meni se dogaja, da si naenkrat zaželim spoznati novega človeka, človeka, ki me pritegne, me napolni z neko energijo... Se zgodi da rečem prijateljici: že dolgo nisem spoznala dobrega človeka. Pogrešam to.x:Ix

 

Je pa bilo eno leto, ko sem spoznala par dobrih ljudi oz. ljudi ki so mi odgovarjali. x:Dx

 

Očitno sem zdaj v praznem obdobju.Kdaj bo minilo. x?x

 

Saj vem, da malo jamram, toda... :sori:

 

P.S. s tem ne mislim partnerja

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oh, Poko ti sploh ne razumeš!

 

Tudi meni je super, ko spoznam nove, nenavadne ljudi, ki mi dajo prav posebno energijo.

Ni nujno, da so moški. Se mi je zgodilo, da sem na eni zabavi govorila s prijateljico od kolega in sva čvekali tri ure in sploh nisva opazili, kako gre čas. Pa tudi na to nisva pomislili, da se pravzaprav sploh ne poznava, ker sva bili skoraj kot dvojčici... ne samo po videzu..x:Dx x:Dx x:Dx

 

Ja, to je krasno, ko spoznavaš nove ljudi. Lahko jh sprejmeš v svoj svet, lahko pa se te tudi samo dotaknejo in si le opazovalec.

 

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni pa ni prevec do novih poznanstev - saj se stara komaj vtaknem kam... v svoj cas... pa tudi energijo, konec koncev...

Kot kaze, sem se postarala - vcasih sem tudi sama bila bolj druzabna...

Zdaj pa imam raje manj prijateljev oz. znancev, pa tiste pristnejse, kot pa da se moram energetsko razmetavati na vec koncev.

Ne, ne znese mi vec - moj outlook express sestoji iz 30-ih folderjev!!

Kdo bi si zelel nova poznanstva... xrolleyesx

 

Ce se zgodi spontano, na zuru, kot pravi MucaMaca, je cisto OK...

Samo potem ko je treba dat telefonsko etc., pa zakrknem in raje prej 'pobegnem'...

Mi ni do nadaljnjega dobivanja oz. menjenja.

Meni je vsec, ce se srecamo, ne iscem pa stikov.

 

Pa da me na novo pridobljeni znanec potem kar naprej klice, kot da sva porocena....

Potem lahko samo cvekam po telefonu, se dobivam in zgovarjam... xrolleyesx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaja, jest že razumem.....sam povem, kak je to slišet lahko drgače, v tistem Zakaj se te polasti občutek.....nič ni negativnega v temu, če si na pohodu za nova spoznanstva, sam vedi, da to pripelje morda do odgovornosti ..... .se pravi, nekdo drugi pa prčakuje jest tebi, ti meni˝ .....

al se resnično prepuščaš toku spoznanstev in ti je to kt dnevna prehrana. ... .momentni in mimobežni aufwiedersehen´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jst sem tud taka da se mi ne da, oz. srečanje tu pa tam ja, dobivanje pa da me en nonstop lovi, pa klicari.. pol mi človk dol visi. Smotana, ne?

Že za obstoječe prijatelje velikrat časa zmanjka, pa imamo al mi al oni druge plane, eni ljudje si pa fullll želijo novih znanstev in druženja, kot da bi jim blo skupaj (parom) strašno dolgčas, pa mi stvar presede. Nama je še pa vedno fajn če imava kak vikend čisto zase.

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Se strinjam, ko mi nekdo stalno za vratom visi bi ga kar šutirala. Če je novo poznanstvo res tako, da te pritegne drugače pa se raje bolj sebi posvetim pa čeprav doma brez kakršne koli družbe.

 

Ne maram občutka da nekaj morem (iti na obisk), da je nekaj obvezno...brrr.

 

LP!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jest mam rada ljudi in zelo rada spoznavam nove zanimive osebe. Se mi zdi, da me lahko marsikdo na tem svetu zelo obogati. Pa to ne gre zato, da bi pol mel nek ful odnos in neke obveznosti.
Drrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.........
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oh, Poko ti sploh ne razumeš!

 

Tudi meni je super, ko spoznam nove, nenavadne ljudi, ki mi dajo prav  posebno energijo.

Ni nujno, da so moški. Se mi je zgodilo, da sem na eni zabavi govorila s prijateljico od kolega in sva čvekali tri ure in sploh nisva opazili, kako gre čas. Pa tudi na to nisva pomislili, da se pravzaprav sploh ne poznava, ker sva bili skoraj kot dvojčici... ne samo po videzu..x:Dx  x:Dx  x:Dx

 

Ja, to je krasno, ko spoznavaš nove ljudi. Lahko jh sprejmeš v svoj svet, lahko pa se te tudi samo dotaknejo in si le opazovalec.

 

xsrcx  xsrcx  xsrcx MucaMaca

Spremembo načina osebnih zvez sem sam zaznal že pred leti, rad imam kontakte z ljudmi, se z njimi dobivam kadar tako nanese ali kadar sva oba za to in zaradi tega imel precej težav.....

 

Kasneje sem našel opisanega v več člankih - eden od njih je objavljen tukaj.

 

The new frequency of relationships

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 year later...

Tko me zanima tako z moške kot z ženske strani! Če moški povabi žensko na drink ali hoče pač uspostaviti stik z njo oz. z njim! Kakšne misli oz. predsodki se vam pojavljajo! xrolleyesx

Zakaj ja in zakaj ne?

Ali radi spoznavate nove ljudi al mislite da mate že dost prijateljev?

Je pa tud tko da naj se vsak pri sebi vpraša kolk od ljudi ki te obkrožajo so tisti res pravi prijatli kermu misliš da lohk zaupaš vse in se vedno lahko zaneseš nanj?

Recimo jast ful rad spoznavam nove ljudi in pol pač že vidiš ali mogoče iz tega zraste prijateljsto al ostaneta sam znanca al pa se mogoče iz tega razvije celo kaj več x!x xsrcx No zanima me vaše mnenje? xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nimam predsodkov, grem na pir, zakaj pa ne...

... blizje pa potem redkokoga spustim.

Ni mi ne vem kolk do kakih novih prijateljstev, imam trdna in rajsi kvaliteto kot kvantiteto.

Je pa res, da imam ogromno znancev, no pa tud prijateljev, pravzaprav.

 

Je pa razlika med nama, ko sem bila jaz 20, sem bila tud bolj navdusena nad spoznavanjem novega folka. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Po pravici povedano.... sploh si po eni strani ne želim spoznavati novega folka, ker očitno ne znam držati prave distance in si pol mislim... Lej tale je pa v redu... Pol mi pa ta oseba zabije nož v hrbet! Isto je ilo pred kratkim... Zaradi česar je moje kratko potovanje in načrti padli v vodo! Ne morem verjet! Pa kaj je s folkom! Kažejo en obraz, pol pa kr naenkrat kr neki druzga! K kameleoni! Pismo, hinavci! Jezna sem, ker ne vem, a jaz tega ne vidim... pa res že mislim, končno ena kul oseba... nisem mislila, da je še ker kul... Pol pa ... bam! Evo - spet isto! Moja prijateljica pravi, da jo nič več ne more presenetiti... folk je pač tak... gnil! Ampak ni res! No!! Zakva se vsi spremenijo? Zakva najprej kažejo en obraz pol pa kr naenkrat druzga! Ma ne mislim se več navezovat, k pol sam naj...! :xx!:

Mogoče pa ne znam distanco držat, pa se prehitro navežem....... :sori:

Pol mi pa vsi pravijo- pa kaj se sekiraš, itd. Jz si pa ne morem pomagat, k še 100 let ne dojamem, kva sm narobe naredila, da me je folk zajebu oz. hotu zajebat!??!

Ma, sej ne vem več.............. :V: :C: Evo, spet se sekiram.....

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...