Skoči na vsebino

Oprema stanovanja


loncek1

Recommended Posts

uf...ja...postlo se že da pogrešat...tud sam na spužvi se da spat...sam pralni stroj bi js tud težko pogrešala. ker vse na roke prat...čist tumač....lahko delaš pol sam to.....

 

sej vem, da si praktična...pa če ti že mizar dela par stvari, kar razmisli, če lahko še kje kaj izkoristiš...smo ljudje taki, da se nam naknadno ne da glih več s takimi zadevami ukvarjat...al se pa vsaj ful zavlečejo......

 

za ps torej.... xgoldfishx xcrossfingx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma saj zato, tocno to - (pa se sco moment) -tedaj ko se pedena, naj se...

sam ko mas dost ze svega... (al pa vcas ni blo moznosti, recimo ko smo sem prisli, je blo se vse not, sam tam smo pa moral po hitrem postopku izselt... pol pa ne prides do nicesar nikol :o|o:)...

pa tud, vmes pa lajf ze laufa... ni kar tkole cajta da bi se sam s tem clovek ukvarjal... pa vmes ne vem kaj...

 

jaz pa sem taka - ko se 1x odlocim, hocem cimprej... tko da, potrpezljivost je od nekdaj ena mojih najsibkejsih tock. x:((x

 

Thanx x:Xx

(a saj me ne skrbi, ves, sam mroam dat pac mal v vesolje, ze da zaktiviram... nanov, ker sem mela to ze kao pod streho)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nekaj...

sirine, dolzine so pac razlicne, sam nekak, klasika me zanima...

 

recimo postla, kavc - to je najbrz ene 200 dolg? sirine ma pa kolk? 90? 100?

 

plus: kok rabis sirine, ce hoces stlacit pod postlo, ki bi bla visje, v shtuku, kot je pograd recimo, mizo za racunalnik al pa za pisat... da lohk spod sedis in normalno delas?

(ker recimo ce je pograd/postla sirok ene 90, torej bi rabil 100, a obstajajo ozje mize... hm shit.... ker pol ne mors zagradit.... rabis pa ene 60... xscratchx)

 

in - Kolk je najmanjsa povrsina, da lohk mas se priblizno ploskev, recimo za risat.. tko da vsaj A4 pride gor pa da je se mal placa? pod 50 ze tezko stlacis to....

 

xscratchx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja ne, za kak dan, dva, teden... saj kaj pa ko gres na pocitnice? tud ne vlacis postle s sabo. ;)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja ne, za kak dan, dva, teden... saj kaj pa ko gres na pocitnice? tud ne vlacis postle s sabo. ;)

A to kao na kampiranje leti? :inocent: ne maram kampirat! :o|o: ... jz sm mislila pri opremi stanovanja-> najprej postlo nabavm! x:Dx

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne, na vse, men nikjer niso fajn postle (v glavnem) - no pac ne tko kot doma - mene pa itak poustri v glavnem zj* (tko da smo clo vlacil tamale s sabo xDDx)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mene pa itak poustri v glavnem zj* (tko da smo clo vlacil tamale s sabo xDDx)
jz tud mojega vlačm s sabo, če grem kam za več dni- ampak to zarad tega k je antialergijski (pršica :o|o: )...
Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nekaj...

sirine, dolzine so pac razlicne, sam nekak, klasika me zanima...

 

recimo postla, kavc - to je najbrz ene 200 dolg? sirine ma pa kolk? 90? 100?

 

plus: kok rabis sirine, ce hoces stlacit pod postlo, ki bi bla visje, v shtuku, kot je pograd recimo, mizo za racunalnik al pa za pisat... da lohk spod sedis in normalno delas?

(ker recimo ce je pograd/postla sirok ene 90, torej bi rabil 100, a obstajajo ozje mize... hm shit.... ker pol ne mors zagradit.... rabis pa ene 60... xscratchx)

 

in - Kolk je najmanjsa povrsina, da lohk mas se priblizno ploskev, recimo za risat.. tko da vsaj A4 pride gor pa da je se mal placa? pod 50 ze tezko stlacis to....

 

xscratchx

enojne postle so načeloma 90/190 oz. dobiš tudi 90/200....za oboje se dobi tud posteljnina. obstajajo pa tud postelje od 100 cm širine. tle moraš mal bolj na posteljnino pazit ko kupuješ.....(šit, pa kaj je s to stranjo...se kar širi....ne štekam nič)

širina za mizo...50 cm je minimum....sam je že zelo zoprno. če pa rabiš še za comp, te reši sam v primeru, da maš flatscreen....drgač bo 50 premalo. 60 je bolje. dobro je, da je postelja vsaj kakih 70 cm nad mizo. pri tem moraš upoštevat tud to, da se tisti, ki na postelji spi, lahko v njej usede, brez da bi se butnil v strop pri tem.....tako nekako....

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem šla hiter in sem neki najdla, na hitri zgleda kar zabavno, ne vem pa kok je uporabno - povej, če boš sprobala

 

Room Planner

 

:palec: Ful dober link, tole si moram pa zapomnit...

Sam mal je treba v centimetre preračunavat :o|o:

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa... tuki so ene take postle (Ikea)...

... to varjanto sem videla v reviji Lisa, pri dveh plesalcih... mela sta mega narjen... mogoče še najdem, pa poskeniram... x;)x

Thanx Valkira x:Xx, mi prav pride, sem ful prebrskala, pa sama ne tega nasla. :palec:

 

Evo, sem skenirala ... čeprav bolj bedno... še vedno neznam...

sem zbrisala iz tvoje objave, pomanjsala in nazaj fliknila v tvojo objavo - sam zdaj se pa texta ne vid....... ce zelis, mi lohk posljes se 1x na mail (marsa@lunin.net), da jo manj pomanjsam (da se bo vec vidl, pa tud text), pa vnovic tole izvedem.

Sam zdaj ni vsa stran popacena pa fotka je tud gor, pa mamo en kompromisek. xDDx :palec:

 

enojne postle so načeloma 90/190 oz. dobiš tudi 90/200....za oboje se dobi tud posteljnina. obstajajo pa tud postelje od 100 cm širine. tle moraš mal bolj na posteljnino pazit ko kupuješ.....(šit, pa kaj je s to stranjo...se kar širi....ne štekam nič)

širina za mizo...50 cm je minimum....sam je že zelo zoprno. če pa rabiš še za comp, te reši sam v primeru, da maš flatscreen....drgač bo 50 premalo. 60 je bolje. dobro je, da je postelja vsaj kakih 70 cm nad mizo. pri tem moraš upoštevat tud to, da se tisti, ki na postelji spi, lahko v njej usede, brez da bi se butnil v strop pri tem.....tako nekako....

Thanx Amis, da si se ukvarjala mal. x:Xx :palec: ja, tacga bi rabl... flatscreen, to ti ful resh lohk....... pa se to, ja, na to se nisem pomislila - NAD mizo - da nou cist utesnjen tam not in klavstrofobicen in zivcen xDDx

 

:palec: Ful dober link, tole si moram pa zapomnit...

Sam mal je treba v centimetre preračunavat :o|o:

dober ja, ceprav mi flash ne dela, je druzga velik gor, so bli eni taki lepi pogradi, pa sploh wow stvari, sam so recimo tud po 300 USD kake zadeve, ki sploh niso ne vem kaj.

 

Tinči bi mela pa tako posteljo... :2src:

Ti si pa res 'ameriska deklica'. glih eno taksno ma frendica, ki si jo je dala pripeljat iz USA. ko je tam zivela nekaj cajta....

Princeska stos pa taksno...

 

jaz sem pa bolj za minimal al pa bolj... simple, 'kmeck', recimo vsec mi je les, da bi ga mela.

 

kaksne kovinske al pa take so mi blazn vsec na uch... sam mela pa bi les. svetel. xyesx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sem včeraj še nekaj napisala, pa je butnilo dol z neta, pa nisem več mogla nazaj...retroM na delu.....

 

tista fotka od valkire je res super. sam s to zadevo je tako: če je delovni plac na tak način pod posteljo, pol to pomeni, da je tam višina taka, da lahko stojiš....kar jasno pripelje do ugotovitve, da se vse skup nahaja v prostoru, ki ima krepko več kot normativnih 240-250 cm....kolikor je ponavadi višina stanovanj v blokih. poleg tega je treba upoštevat, da mora na vrhu ostat dovolj placa, da te res ne trofi klavstrofobija, pa da nisi po glavi ves pobuškan vsak dan....da o kakšnih drugih aktivnostih sploh ne govorim......

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ti mas les, Boby? x^x x8Dx te po pa bom ne! x;)x xDDx

sem mislila, da si ti bolj za kako kovino al kaj tacga, a ocitno ti asc in venera svoje nardita tu. ;)

 

ja amis, tocn to, pa tud... jaz bom morala skor stlacit v kvadercek vse, tko da so mi one skatle tam, stenge pa to dost brez veze (hocemr ect, take resitve).. to je tko kot bi ena omara zraven stala, ni nic s placem narejenega.

 

v bistvu sem mislila da mam med 4 in 4.5 stranico, je pa 470! xokx

to se bo pa ze dal not stlacit vse kar rabim..

a je 1.5 m dovolj za plac pri mizi vkljucno z mizo?

ker clovk rab ene 60 vsaj.. ce je miza 70, je to 130, bi torej moral bit dovolj, jesss!! xsuperx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ti se to ze sama s sabo pogovarjas, vidim x:Dx x:px

 

ja, par mer bi lahko dobila iz neuferta. knjiga, ki jo arhitekti pa podobni projektanti uporabljajo. precej debela bukla, ki je prevedena v slovenscino in je izsla kaksnih 5 let nazaj. ali pa antropoloske mere. samo, ne vem, ce se da to v navadni knjiznici sposodit xscratchx ce mas cas, jo imajo najbrz v nuku ali pa na faxu za arhitekturo. se lahko tudi outsiderji vpisejo. tam bi tudi kaksne zanimive revije in se kaj drugega dobila. samo si mislim, da si ti tole ze kar cez noc sama premislila in da je ze vse postimano. ze prakticno stoji v prostoru, ane x;)x x:px

pa saj ima ikea tudi v anglescini, a nima? ta njihov internetni katalog.

 

hitra si, hitra x:Dx x:Dx x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ti se to ze sama s sabo pogovarjas, vidim x:Dx x:px

x:Dx tud ja. xcivx :8):

 

ko sam v glavi nekaj meljes skoz, ni isto. xDDx

 

ja, plani, tole, arhitekti, to ni zame, sem bolj impulzivc.

ja, mam ze cele predstave, zdaj moram samo zagledat se nekje. x:o)x

drugac mam pa aranzersko solo glih narejeno (mam dober obcutek za mere in prostor - sam to je ponavad irelevantno, moj filing za to, ker itak nimam kaj praskat x:px)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, plani, tole, arhitekti, to ni zame, sem bolj impulzivc.

 

no, vidis, jaz sem pa oboje x;)x

 

po moje itak bi imela filing za prostor, cetudi ne bi imela narejene aranzerske. mislim, da obstaja dolocen tip cloveka, ki ima obcutek za prostor. tako kot je s posluhom. je pac nek obcutek zaznavanja okolice, tudi ljudi. in se manifestira tudi drugace.

 

moja teorija pac.

 

a potlej ne rabis vec pomoci, razen, da najdes se prave kose pohistva x?x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a daj! ti si arhitektka? .:eek:

aja ne, najbrz si mislila s tem oboje to, da IN plani IN impulzivno... kakor kdaj najbrz..

no ja, saj jaz tud ipak mal vcas kaj planiram. saj nisem oven. ;) :D

 

... ma saj sem dojemljiva za dobre nasvete, kul ideje in taksno... saj ves, ce mas mal placa, mors bolj v nulo met vse...

sam jaz sem ponavad kar mal charala, pa je tocn en pis tocn tak se kar pojavil. res.

recimo ko sva se vselila v en kevder, v eni sobi ni blo tal - je bil sam beton, pa sva rekla, bova to naslednji mesec. je bil pa december in tok mraz in je se iz one betonske sobe vel mraz, da sme pop* in - polozila 'topli pod'.

NASLA sem GLIH PRIMEREN (cist tanek) stiropor, ki ga je blo glih za vsa tla (ne mros verjet), cez sem dala ene tapisome, ki sem jih prav tko nekje ubodla (sam da za te sem se zagrebla, one stiropore sem pa prav nasla) in potem pa se en tepih cez, ki sva ga mela. pa ni blo vec mrzlo.

 

tko, za improvizacijo sem blazno. drugac sem dalec od prakticnega cloveka, se pa neverjetno znajdem, s tistim kar je na voljo. :)

 

tistle se pa stirnjam pa ne...

namrec, se mi zdi, da ce ne bi vseh tistih programov nardila, na milimetrskem papirju pa vse to, pa 350 O-jev v 7x7 kvadratku, pa taksnega, da ne bi mela tacga filinga, kot ga mam. ker res - ocenim od oka razne mere, pa v glavnem vse drzi..... torej najvecji point je mroda praksa...

 

sam arhitekt ma pa jo, prakso, se vec prakse... gleda tega ful okol, ful ma idej, takoj steka, kako bi se dal tistle koticek resit....

tko da, nc narobe se obrnit na arhitekta - ce mas cash.. sicer pa tud, tule nimam kaj dost za prckat, ker so kul napedenal, dobr izkoristil plac..

sam sobo bi rada mal 'raztegnila'. xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ti si arhitektka? .:eek:

.

.

.

 

sam sobo bi rada mal 'raztegnila'. xDDx

 

ja, no, zakaj bi pa bilo to tako cudno. x:Ix

 

mah, niso vsi arhitekti taki, da takoj vidijo kaj in kako, zelo razlicne trofis. in odvisno s cim se ukvarjajo in koliko imajo prakse. ce celo zivljenje rises mostove, ne ves takoj iz prve, da je pa lipin stol tocno tak, ki pase in sveina ta ozka omarica tocno ta prava. pa tudi tule, da je nekaj prakticno, da je lepo, ...imas milijon faktorjev. nekomu pase kuhinja kot vhodni, glavni prostor, drugi bo dal kuhinjo v klet, da obiski ne bodo videli njihovih umazanih posod pa vohali zadnjega kosila. meni je funkcionalnost glavna in to je sploh glavno pri malih stanovanjih, katerih je najvec in katerih lastniki nimajo dovolj denarja ali se jim ne zdi vredno, kar je velikokrat opraviceno, da bi si najeli arhitekta ali kaksnega diplomanta caligarisa ali kako se ze imenuje. no, ampak to sploh ni problem pri takih kot si ti, ki se znajdes, to sem imela v mislih, iznajdljivost in da ti je v redu tudi tako, da ni za v revijo. :palec: nekateri pa pac zivijo v neizkoriscenih prostorih ali pa imajo vse nabasano in se sploh en da premikat. v bistvu je to tak kompleksen problem. koliko zares potrebujes omar, koliko veliko mizo rabis, kavc,..

 

uh, bi se lahko nakladala x:Dx x:px x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne saj v resnici sploh ni, cudno.

presenetilo me je predvsem zato, v bistvu, hm, zarad tvoje skromnosti.. da tle se vazhim o placu in tem da kaksen blazoten uch za mere in vse to xcivx xsingx - ti si pa tih, pa glih ti si arhitektka. ;)

 

ne, daj, nakladaj, xyesx sem rpepricana, da se kdo z veseljem bere.

saj je prava tema... saj mene drugac to sploh veseli... sem se clo sama se mal poigravala z mislijo o arhitekturi (ko sem koncevala aranz., glih se ni blo dizajna, na slikarstvo mi pa tedaj (se) ni potegnil.... sam nekak, pol sem druge stose se sla).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, tile prepotentni studenti arhitekture, ki jih spoznas, ko se potikas zvecer po lokalih, malce napacno luc mecejo na arhitekte. tiste, ki cele dni sedijo za racunalnikom, se ubadajo z vso mogoco in nemogoco birokracijo, ki naj bi vedeli vse o betonu, o lesu, o armaturi, o psihi cloveski, o financnih poslih, o delovanju bagra, o barvah,.... ma ni, da ni. samo, tega se naucis z leti, ko resno vsaj deset let in vec projektiras in peljes projekte od zacetka do konca, od temelja in kanalizacije do kljuke in pipe. ko res veliko delas. notranja oprema, ki se vsem tako fino slisi, skoraj nima veze z vsemi zidarskimi deli in pisanjem birokratskih jajc, s katerimi se moras potlej dejansko ubadati.

 

ja, vsak dan se zavem, kako malo vem in koliko se moram se o tem nauciti, res. ce hoces bit dober, torej tak, da cloveku narises tako hiso, ki si jo zeli, ki je tocno tako narejena, da bo v njej zaporedje prostorov tocno tako, da ustreza njemu, njegovi zeni in njunima otrokoma, da bo okno tocno tja obrnjeno, da se bo skozenj videl tisti hrast, ...., in ne dober, ker se o tebi pise po casopisih, moras res veliko delati, razmisljati, se uciti. nonstop. na koncu pa je delo placano toliko kot crni trg doloca, ker arhitekt je vedno nujno zlo na poti do hise. vsaj vecinokrat. redko kdo pride, ker res rabi pomoc in ne samo izvedbe postopka za gradbeno dovoljenje. saj ne tozim, sploh ne. tako pac je.

 

nic se ne vazis, kje pa x:Dx x:Dx

saj je amis tudi arhitektka, po moje.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

res je, dbest da SPLOH tko razmislja kdo (no zate me ne preseneca).

jp, ne mros verjet, kolk otroskih sob sem ze vidla, kjer bi se otroc bodisi zaletaval z glavo nekam al pa se okn ne bi mogel odpirat al pa 100 milijonov stvari, ki ne sodijo v otrosko sobo in manjko 100 milijonov stvari, ki vanjo sodijo.

res, ne mros verjet, vcasih.

 

frendici je arhitekt zrisal bajto, kjer pa je moral pol ZIDAR improvizirat, ker drugac bi kar padl not v hiso - al kaj je ze blo.. nekaj cist bedastega....

folk skratka nacrtuje, rise za druzine in otroke, pa ne da sam nima otrok (to konec koncev ni tako pomembno), pac pa pojma nima o tem, kaj otrok rab v sobi met.

al pa kuhinjo orpemlja tisti, ki nikol v lajfu ni kuhal al se v kuhni zadrzeval.. pa je sam nekam fensi vse, pa cist neprakticno...

ma ful... je tega, skratka, ene shlamparije, kot povsod. :o|o: xrolleyesx :xx!:

 

to je tko kot vsak drug svetovalc, izvajalc, vsakdo ki se ukvarja s stvarmi, ki morjo bit po meri cloveka in je zlo osebno...

res ni sam un nacrt za narisat kao, pa da je mir, je lohk prav izziv in neprecenljivo, ce naredis in da oni uzivajo, tko kot pravis, ce okna gledajo tko pa tko na zahod (x;)x xDDx - to jaz maram) al pa tko...

 

oprost ker bom izkoristla vedenje da si arhitektka in te pobaram..

sam je tezko razlozit... teh programov pa ne obvladam.... :|||

(skratka mam 470 stranico, not hocem spravit 150 (zagrajen, kar je/bo tud problem, ker so vrata, pa ne mors do konca stence vlect) in poleg postle (ki bo ob zidu), torej recimo 200 - hocem se eno ploskvico, kao *mizo* za risat, ki je lohk ozja, sam vseen bom morala se sedet (torej a je dost 120, kolkor mi ostane?), ki pa bo pod oknom, vendar nic hudga, ker je super da bo dobra svetloba, poleg tega je pa vsa stranica al okn al pa balkonska vrata, tko da ne bom rabla cez okno zracit in ga ne odpirat in bo lohk miza tam. je pa shit, ker je najbrz* tam radiator, pa bom mela vse barvice suhe skoz in nom mogla kaj nujnega dat posusit tja. x:o)x

*sem sam 1x vidla plac, sam mere je vcer povedal)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(skratka mam 470 stranico, not hocem spravit 150 (zagrajen, kar je/bo tud problem, ker so vrata, pa ne mors do konca stence vlect) in poleg postle (ki bo ob zidu), torej recimo 200, 210 - hocem se eno ploskvico, kao *mizo* za risat, ki je lohk ozja, sam vseen bom morala se sedet, x:o)x x:px ki pa bo pod oknom, vendar nic hudga, ker je super da bo dobra svetloba, poleg tega je pa vsa stranica al okn al pa balkonska vrata, tko da ne bom rabla cez okno zracit in ga ne odpirat in bo lohk miza tam. je pa shit, ker je najbrz tam radiator, pa bom mela vse barvice suhe skoz. x:o)x

*sem pa sam 1x vidla plac, sam mere je vcer povedal)[/color]

cakaj, cakaj! nic ne stekam x:Dx 470 je stena in po tej doilzini bi rada posteljo (200, 210 ne rabis, sej nisi gigant, ane. jogije mas 190 ali pa 200), mizo 150. ce ima postelja se okvir, kar je skoda, ti zavzame plac. v glavnem tam bi morala imeti se 120, 130 prostora za tisto mizico. kaj pa, ce si umislis nekaj razstavljivega? tako na pantih in potlej odpres in zapres, ko rabis. ceprav jaz nisem pristas tega. rada imam cim vecjo delovni mizo, da gre gor cim vec in da ti ni treba sproti pospravljat papirja, barvic, pac pripomockov. a mizo tako ze imas? ker, ce bos iskala novo si res lahko umislis kaksno plosco sirine 2 m in globoko vsaj enih 75-80 pa jo postavis na koze. take dobis ful poceni. toje taka *studnetska oprema*, ampak se absolutno obnese. plosco lahko prelepis s samolepilno, da ce polijes kofe lahko pobrises. ni pa nujno. eh, tole niso kaksni nasveti arhitekta x:Dx x;)x aja, radiator, si omenila. pa daj tja mizo pa das mizico na drugo stran. uh x:Dx x:Dx x:Dx tezko takole na pamet, ce nimas sploh informacij a je okno ali ga ni, ali so vrata, kje in kaksen je radiator. x:o)x

ne vem, ce ti bom lahko takole kaj pomagala x8Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...