Skoči na vsebino

Oprema stanovanja


loncek1

Recommended Posts

thanx, saj vem kaj mislis, sva tud mela ze koze. mava se v kleti tista jetra, sva komaj not zbutala. :D ko na enem rpejsnjem plejsu je bil ogromen plac za delat.

 

mizice druge nimam, razen v kuhinji (ki pa je bivalna, sam ravno zato hocem met se svojo mizico v sobi, pa ceprav majhno - glih zato, ker se mi ne da, ce mam dva dni filing za risat, vsakic vsega pospravit, ko delam kaj druzga al pa ko recimo jem)...

ja, modroca samga ne bi mela, cim bi ble stranice, pa je tko kot pravis... ker ce je na vsako stran sam 20, kar najbrz navadno je, mi 'ostane' sam 160. :sori:

spredaj, kjer bi naj bila taka mizca, za dnevno sobo, pa ne bi nicesar mela, ker hocem met vsaj nekje placa mal (da ni cist VSE zabasan xDDx), plus da ce bom mela kavc za raztegnit, da mi ne bo treba mize umikat.

ja, razstavljivih scen ne maram, ze to za raztegnit mi je tumach, zato pa hocem nekaj tacga, kjer se DA raztegnit, ni pa NUJNO. tko da lohk vseen spis tud recimo. in to je zdaj recimo 3.5. 150 + 200. miza pa bi bla pod oknom oz. vzdolz okna, ki pa je na desni strani. torej za mizo samo je vec kot dovolj placa, sam mora pridt tja se stol.. torej moram zbasat v 120 mizco in stol.

druga stranica sobe pa je 370 (na levo steno bo pa tamal mel koticek 150 (v sirino) - stranice za svoj plejs pa ne bo mogel met 370, kjer bo pograd in/al miza, ker moramo nekaj z vrati pogruntat, ker se na not odpirajo (najbrz) ker je micena predsoba.

Bi morala narisat. saj v glavi mam, si cist rpedstavljam, sam programov ne obvladam. se bom cesa spomnila, kako prikazat tole...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ful so kul, sam plac jemljejo shtili, torej koze same. :P drugac pa bo treba nekaj tacga, ja... sam kako cev, pa dilo gor al pa kaj tacga. :)

 

aha, ja, lohk probam, sam ne vem kok se bo vidl.

pa tud sory, komaj cakas ziher se zdaj s tem ukvarjat, ko sem te kar dolocla, kao, aha fino, mam.... civ civ x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

NO PROBLEM!

ti kar narisi. ni treba z ravnilom, seveda. skiciras. kje je okno, vrata, kako so stene,..

 

saj itak kup casa *zapravim*, ko tule gor mnenja berem in delim, tako da... pa bi morala vse drugo :vragec:

samo je problem najbrz, ker bi ti tole jutri zjutraj, verjetno, mene pa jutri ne bo do cca 12h in bi potlej lahko malo pogledala. da ne bi izpadlo, da sem rep med noge x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:xx!:

 

se lotim, nacrtkam (ja ja, jasno ne z ravnilom x;)x cist po kmeck, skica pac).

hocem fotknit! ne dela fotkic!!!

zamenjam baterije... nic.

se ene - nic.

tko da upam da so tud timove oboje prazne, pa da je to.

sem dala filat.

drugac sem pa ze narisala. :)

 

ah lepo te prosim! x:o)x

hvalabogu da se ti sploh da, zdaj bom pa se tezila kok hitr rabim! x:px

ah kje, ko bos mela cajt (saj ocitno rped vecerom itak nom gor spravla oz. sploh ne vem ce bom - skenerja pa nimam)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ce imas skener, bi lahko narisala na roko pa poskenirala. ali pa narises pa slikas z digitalcem.

a koze so pa jetra x:px x:px

xyesx

 

se strinjam lea...ker žal nisem štekala ama ništa....kaj je z dimenzijami prostora pa z okni in vrati.....sej mi je jasno, da ma marsa vse to v glavi....ampak.... xDDx

ps...si me pa najdla.... x:Dx

 

drgač se pa čist strinjam s tabo glede vsega napisanega.... :palec: :palec: :palec:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

oj tole... :o|o:

 

(sam vsaj dela fotkich xsuperx)

 

slabo se vid, vse zamegljen, pa prej se mi je zdel se kar ok, zdaj sem pa en uch dobila cudn in se mi zdi da ni nc jasno in vse krivo. x:o)x

(*sam sem pa sam 1x plejs vidla... :8): :inocent:)

 

ne citirat vkljucno s slikco, se zna zgodit, da jo odstranim.. po enem cajtu (no lohk pa tud da ne, sam ni je treba vlacit po vec straneh - ker bo kao tak naval za resevanje tega x:px x;)x)

 

(cifre so - 470 je cela stena, kar se tam jasno vid. levo od tega je 150 .... tam nad kavcem je 200, tam kjer je puscica, je okno.... vmes je 120 (to ki kao hocem za mizco za risat in en stolchich).

vis a vis omar (na desno) so balkonska vrata, tam ob desni stranici pa pise mizca - kvadratek, zraven je pa stol... 90 je vhod/vrata.. tam bo treba nekaj resit za ta pregrajeni del in je crtkano in vprasaj: ? xDDx) x:Dx x:Ix

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pha zdaj si me pa nasla... bloki... hmm... xscratchx.... 2.5, 2.7, 3 (no to slednje dvomim)??

evo to pa pojma nimam...

sodec po tlele je nekaj podobnega (nimam obcutka za strop tam, vendar lohk bi bil morda clo pikrich visji???) - tule je od oka ene... 2.5. tam je tud nekaj tacga no...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ves kwa, tko je ze fajn vpeto v prostor... to vse ostane not (razen tv)... nic ne pridobim s samo zamenjavo stranic - s tem da ta ima vrata, ona pa ne, pa se mi zdi to ok....

no saj tam ko bo prazno pa ko bom vidla kaj pa kako, bo drugac....

ker ko sem prisla je blo vse zabasan, je plac manjsi zgledal, imam kar filing, pa sem bogato ocenla, se mi je zdel, ko sem rekla do 4.5. :) (+ker je bil blazno velik kotni trosed al kaj... ziher lohk na onem vsaj 3 lezijo.... v kotu, pa skor do tega dela.... tko da nisem mogla dobit pravega filinga.... ona mizca moja na desni je namisljena, tam je bil ta kavc... ostalo je pa bolj al manj tko).

plus tiste 'omare + tv' niso tolk globoke, tko not v prostor... to sem mal predelc linijo potegnila. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

res. xsrcx

grozno simpaticna energija, SVETLO!!! xsuperx - cela stranica desna je prakticno okno, svetloba, prav tko je v kuhni (kuhna je pa v desnem delu - tam kjer je tule na skici vhod, je mal stran na drugi steni vhod v kopalnico, na konc pa so vrata v kuhno (tam je pa ze dbest placek za racunalnik, adsl in vse xokx).

tko da tud tam nom dost spreminjala.

saj pravim, je mel in tale (in/ali oni prejsnji) dbest filing za izkoristit plac. Plus da 42m2 ni tolk spet mal. :)

In kopalnica je ornk! vecja kot tle, recimo. banja je not stari!!! to mi je mtija skor prvo povedal! xDDx x8Dx

pa balkon (ki je v bistvu pac 370 x8Dx, kar je blazota!)!!! ki ga pac hocem. v lajfu. (ga nisem mela, cist koprnela x;)x xDDx) in je blazoten!!!! to se bom lohk soncla, skor jogo delala x^x - pa se nobenga nikjer nasprot!!! xsuperx - grad, neboticnik v daljavi in taksno. x8Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jp, to je men najpomembnejs skor v bistvu. :)

filing da mam dobr - pol pa razmisljam sele, kok se bom tlacla (al pa ne). xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

banja je not stari!!! to mi je mtija skor prvo povedal! xDDx x8Dx

 

 

ga nisem mela, cist koprnela x;)x xDDx

 

Jaz tudi banjo full pogrešam :2src: xsrcx. Jaz sicer nisem full zahtevna glede stanovanja, ampak banjo za tam, kjer bom, sem pa postavila pogoj :0: . In valjda, je xokx . Jaz to rabim x:px , tuš ni isto, smo delali doktorske dizertacije na to temo x:o)x , ne morem se v tuš kabino s svojimi tremi metri stegnit, pa namakat xrolleyesx , čeprav za ta hude krize se en parkrat prepognem, pa razlezem tam x:Dx . Tko da banja manjka, pa svečke, pa knjiga x:px :palec: in se je svinjsko veselim xribax xsingx .

 

Koprnela si po balkonu :P , jst pa po banji. Res, čeprav sem se namerno izogibala koprnenju xzobkox , nočem se valjat v tečnih feelingih. Evo, še letos se najino koprnenje zaključuje x:)x :palec: .

 

Kok te je fajn brat, kako uživaš v urejanju stanovanjčka x:px :palec: .

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

eto, sn "vedo" :palec: xDDx

 

a bum lahk kej na obisek pršu? :8): x:px xDDx

x:Xx :palec:

vesde. :palec: x8Dx

ziher bo kaksen delodajalc pravsen se pojavil. ;) :palec:

 

Jaz sicer nisem full zahtevna glede

ma ves kako je s tem... ugotavljam pri seb, recimo; sem tolk blazno skromna, v bistvu, res.. sam po 2. strani pa sem zahtevna....

mam ena svoja pac merila. :vio: saj to je OK. saj gre zame pa za moje pocutje. :)

 

recimo to je *tko* (jasno ni tko, sam pac.. ena primerjava, mal mim): hocem dober kroj (oblacil)... material.... itd. hocem minimal: da je bombaz, cist simple, da ne pise ne vem kaj gor etc.

ampak!!!!! to je zahtevno! :eek: x:o)x

da hoces NAVADNE kavbojke... NAVADEN jacky... je zahtevno... no in pol sem pa pac zahtevna. men se pa recimo zdi, da sem nadnajbolj simple tlele. x:o)x x;)x

 

in banja - kmetavzarsk. starinsk. x:Dx

morda. sam mi dol visi.

ko smo tlele pedenal.. sem rekla - kaj pa pol, ce pridobim 30 cm? x:o)x kao... da pac mam pol ne vem kaj placa blaznega, ce se odrecem banji, ker mam lohk tus kabino..

ja, ok... ce je res tok mal placa... sam ce pa pridobim 20 cm, mam pa rajs pac banjo.

in tako dalje.

sem zlo preprosta, pa nekak.... ker je tak lajf ratal, odstekan, je to ratal nekak cist zakompliciran. x:o)x x:px

 

Balkon pa itak, Pujsa. saj ves. da sem hotla v stolpnici, kjer NI balkonov, da bi ga pac mel. Mi. da bi kar tam recimo ven strlel. :P :D

a si predstavljas? :lol:

in v spajzi bom mela pa sobo. x:o)x

ker saj... 1 meter mam dost, magar se tlacim, sam da MAM PLEJS!!!!!

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ugotavljam pri seb, recimo; sem tolk blazno skromna, v bistvu, res.. sam po 2. strani pa sem zahtevna....

mam ena svoja pac merila. :vio: saj to je OK. saj gre zame pa za moje pocutje. :)

 

Mogoče sem se butast :0: , še s ta starimi vzorci izrazla :inocent: . Jasno, da je treba poskrbet za svoje dobro počutje x:)x :palec: , saj iz tega vse izhaja x:)x :palec: .

 

Bolj v tem smislu sem mislila, da glede ostalih zadev mi je vseeno, sam banjo sem pa hotla, pa hotla sem tudi avtobusno pa železniško postajo relativno blizu, ker mi do dveh avtov ni ta moment , da sem lahko nedovisna. No pa tudi to sem dobila - se je glih tako našlo x:)x :palec: (sem priklicala).

 

Za knjige brat, pa za na PCju ždet kakih posebnih potreb arhitekturnih itak nimam x;)x , drugač je pa zate, ker se čist z drugimi zadevami ukvarjaš, rabiš posebno svetlobo - ne kar eno, pa več placa. Tako da kristalno jasno, da so vse to tvoje potrebe, plus tega rabiš še za Tima en mal placka x:px :palec: .

 

Ziher boš pogruntala, pa boš vse zrihtala tko, da bo vse kot rabiš x^x :palec: .

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne citirat spriponko, prosim, ker jo dam potlej dol. :shuriken: :shsh:

 

sem zrisala in upostevala tvoje zelje in res skoraj ni druge variante, ker si vezana na vrata in okna. dimenzije mizice za tv-omaro in omare za vrati (predvidevam, da so ozja kot 90 in da se odpirajo navnoter na levo) sem si izmislila, ampak naj bi bila priblizno taksna. globja kot 50 cm naj ne bi bila. kavc je predvidoma 150 in ko je raztegnjen vec kot 2m. mislim pa, da bi bilo edino pametno si umislit eno dolgo (lahko tudi 2m) mizo, globoko 80cm in jo imas za vse. tista tvoja mizica bi tja med kavc in mizo sla, ce bi bil kavc res max 160, samo milsim, da je skoda , da imas toliko kosov, ce imas lahko vecnamensko mizo, tako kot je prostor vecnamenski.

ni kaj dosti vec moznosti. torej, pri pogradu bodite res pozorni, ker takile bloki imajo strop ponavadi 250 max, raje 247 do 243. in nad posteljo moras imeti vsaj 1m, potlej imas se ogrodje postelje (cca 15 cm) in ti ostane spodaj 130 cm. torej v tem delu, kjer je taksna visina, je miza lahko spodaj, hodit do tja pa odrasel ne more. ok, ce visino nad posteljo zminimaliziras na kaksnih 80. ampak, to je res min, ti ostane spodaj cca 150. tole je takotako. v kaksne silne nakupe niste mislili it, ane. saj ves, ker obstajajo razlicne variante izvlecnih reci. postelja npr, ki je, ko je zaprta podest na kateri stoji miza in take variante.

 

nisem bila v silno pomoc, vem :xx!: x8Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xsrcx x:Xx :palec:

NAJLEPSA HVALA, Lea! x8Dx

 

Zdej grem pa sele prebrat. x;)x xDDx sem prec usta dobila na poteg, ko sem zagledala osvezeno by you, prvic zato, ker sem se spomnila, da si rekla, da bos popoldne, potem zato, ker si rpec prletela res, pa se mi je lepo zdel, tretjic pa, ker se mi zdi fajn, ko se ukvarjas tkole z mano (ker jaz sem smotana okol nasvetov pa tacga, pa redko pol koga prosim in - poslusam x;)x), ker mi je svec tvoja energija, in, kar je tule skor najpomembnejse, se mi zdi, da me kar dobr stekas.... tko da, thanx res...

 

aja, ne zbrisat, pliz (razen ce nimas ti kakega takega namena zarad sebe) - ker se mi zdi super... grem z veseljem vsak milimeter zdajle rpebrskat, tko super si narisala...

evo grem uch metat. xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zlo zanimivi predlogi, moram rect, da se v vsem strinjam s tabo in o visini sem tud sama vceraj precej razmisljala, ko me je ze Amis opozorila na to....

sem sla tule zmerit zdajle strop in je tocno 2.5. mislim da je tam tud tolk - res pa je, da tolk natancnega filinga pa ne morem met za strop, sploh ker smo sam stal (in on je rpecej visok), se sprehodil, pa vse je blo zabasan... sam glede na to, da je en pograd ze not, kar velik, pa ni blo videt klavstrofobicn, bi me najbrz ze zmotil - ker mam tak uch - ce mi ni nic ven udarl, pol je valjda ok... xDDx

ziher pa nisem... tecno je, ker je ta del za 'tamalga', ki je pa zdaj tolk velik kot jaz ali ze celo kak cm ali 2 vecji.. in tud, baje bo velik, pa tud, ocitno. :) tko da tu bo res treba bit strateski....

 

vsec mi je ideja 2 m mize x;)x x:px

ne pa tud vsakodnevnega raztegovanja kavca. :|||

 

Moram pridt not pa se tam dokoncno odlocit. moram se 1x pac videt, tud prazno... sam mi je tale cakalni del pravzaprav v pomoc, ker pa teoreticno pedenam. ;) :)

 

nakupe ne tolk zarad casha sam (to itak), pac pa tud zato, ker je itak skor vse ze not.. te omare pa to....

vedno bolj pa razmisljam, da bi si res en kavc kar kupila, saj sem gospa, ze dost let po enih starih jetrih spim. :|||

saj to ne mroe bit drago, 50 jurckov.

ja, sam x jurckov za mizo, za pralni stroj, za pograd, za pregradit... :o|o: :xx!:

tko pol to pride, pol si se pa spet prisiljen znajt pac nekak, pol pa pac zhdish v onem, ki mas. xrolleyesx

 

hvala se 1x, super da si uletela, vidla, se ti je dal in blazno cenim, da si se tolk potrudla. nkol pozabla. xsrcx xDDx

 

ja, na mail poslji rajs, prosim marsa@lunin.net

 

:palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...