Skoči na vsebino

Nietzsche - volja do moči


El Nino

Recommended Posts

Tale dec. Sicer kul vse lepo reče da je slabo, kot temelj dobrega pa postavi izničevanje, torej da zapustiš svet takšen kot si ga našel, nespremenjen, ne boljši ne slabši... hm imel sem že podobne misli v zvezi s tem, ampak me zanima še kaj si vi mislite o tem. Ne morem se čist odločit, med Narediti vse za to da narediš čim manj sprememb, ali narediti čim večjo spremembo na boljše, ko pa to kaj je dobro sploh ne veš, hm tista možnost na slabše itak odpade... mam resne pomisleke ker v precej budistični literaturi sem našel višek v prvi možnosti, celotni zahodni duhovni svet pa se odloča za drugo...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 60
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

aakhut, kaj je s tistimi hudički, hehe lej še malo pa bom imel 666 objav, še kakšnih pet šest dni, takrat 666-eto objavo posvetim tebi....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Haha kako briljantna misel,

 

ti za babam

babe pred tabo

dedci za tabo

 

Hehe V bistvu res če greš z ženskami naletiš na moško družbo, če greš z moškimi konćaš v ženski družbi... 100% preverjeno še vedno je bilo tako.... haha

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če razvijem to naprej... Geyi, lovijo tipe, torej jih lovijo šjore... obratno za Lezbike..... uau, haha briliant.... Mateja bravo
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

aja?....

 

a ti bi bla rada z mano?

 

 

ja.....pol pa nam vech bezhu....se bom ustavu.....za taprvim voglom.... x:Dx x:Dx

 

 

 

:vragec: chaka na nadaljevanje

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx x:Dx

 

Kaj sta dobra..

 

 

 

 

Aliana

 

 

aja, ko smo ze pri nietzscheju... je tud na mojem seznamu knjig za pocitnice x:)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tale niče je zašel v "tople" vode. haha v bistvu res ne kapiram, zakaj ženske bežijo pred moškimi in moški pred ženskami, naj se kdo že ustavi, itak bi se pol lov prenehal, haha čeprav v tem uživam.. :) ja niče je dosegel najvišjo stopnjo izničil se je... čak zakaj pa je pravzaprav končal v norišnici?
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

ku-ku nest je fraza k jo americhani uporablajo za norishnco

(tko kt pt nas pole)

in naslou filma je takm ravno zaradi tega

 

 

ku-ku:vragec: ku-ku

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...