Skoči na vsebino

Odpuščanje


El Nino

Recommended Posts

ce upam, da mi bodo oprostili tisti nad menoj (which is??? xnckrivx),

- vseeno upam!

ce upam, da mi bodo odpustili tisti pod menoj (which is??? xnckrivx),

- upam! x:Dx x;)x

torej upam, da mi bodo odpustili tisti, ki mislijo, da sem nad ali pod njimi x:Dx x:Dx x:Dx x;)x x:px x:px

ali pa: jaz odpustim vsem, ki mislijo da sem nad ali pod njimi x:Dx x:Dx :eek: x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
Se vam je zdelo kdaj zanimivo kako odpuščamo, poiščemo novo perspektivo, kako pozabimo stare zamere in vidimo nekoga za tisto kar je, in ne tisto slabo kar si mi predstavljamo... Moji bivši sovražniki so mi kar naenkrat všeč, vsaj z moje strani je sovraštva konec, pozitivno sem pogledal na folk, hm mislim da je stvar v času ki je mimo...

 

;) lepo je če človek živi življenje polno pravih vrednost in razimslekov, potem ga lahko živi dvakrat srečno, prvič in potem ko se ga spominja.... damn ja, več bi se moral poslušat...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 months later...
  • 1 month later...
Guest sstane
:vragec:

 

najpogosteje se odpushcha v propadlih firmah: "ODPUSHCHEN SI!!!!!"

 

 

666 zlomkou....tralala

x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

A pejt u r't. Saj ne morm verjet', pa še kako maš prov...

Ko bi že vsaj po 100 eur mesečne dividende bilo xcivx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ob takšni brezposelnosti, pa res ne vem od kod bi država črpala dividende. Bencinski tolar, morda  x?x

:vragec:

 

od SOLI x:Dx x:Dx x:Dx

 

666 zlomkou...tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
Ob takšni brezposelnosti, pa res ne vem od kod bi država črpala dividende. Bencinski tolar, morda  x?x

Zamenjuješ vzrok s posledico. Dividenda izhaja iz dobička in ko je ta visok, so vsi problemi lažje rešljivi. Ker pa smo v desetih letih z dvigom razponov čez vse meje močno povečali maso plač, je jasno, da dobička ni.

Vlado na gauge :vragec: :xx!: x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ob takšni brezposelnosti, pa res ne vem od kod bi država črpala dividende. Bencinski tolar, morda  x?x

Zamenjuješ vzrok s posledico. Dividenda izhaja iz dobička in ko je ta visok, so vsi problemi lažje rešljivi. Ker pa smo v desetih letih z dvigom razponov čez vse meje močno povečali maso plač, je jasno, da dobička ni.

Vlado na gauge :vragec: :xx!: x^x

Maso plač živin v javnem sektorju so nenormalno dvigovali, ja maš prav :palec: .

Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...