Skoči na vsebino

Odpuščanje


El Nino

Recommended Posts

to bi blo ful simpl ja vse plače zrihtat prek dividend.. :D ni problema če je podjetje fajn uspešno dobiš dividendo višjo ne pavišjo plačo :D fancy nagradica... pol pa ni treba delavcev odpuščat če so previsoke plače...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Manj bi mogla oproscati...pri nekateri ljudeh se vedno znova "specem"...najbrz zato, ker bi jim RADA verjela...

Pozabim itak ne...

Stvari recene v afektu pa hitro odpustim, ker sem sama na zalost ista. velik kolerik. se poskusam poboljsati.. :inocent:

 

sicer pa, tudi jaz prijateljujem z ljudmi, ki so mi bili antipaticni pred parimi leti. to pa zato, ker takrat pac nisem imela niti zelje teh ljudi dobro spoznati...okoliscine so pa pripeljale ravno do tega...

 

na enih napakah se kar ne ucim :xx!:

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sama težko odpuščam. Bom rekla, da nekako zgladim situacijo, pozabim pa nikoli. Vem, da bi bilo nekatere stvari v življenju bolje 100% izrisati iz svojih misli, pa včasih ne gre. A počasi se učimo.

Sem pa zelo hvaležna, da mi je oseba, ki mi veliko pomeni, odpustila eno veliko neumnost xredx .

Ronja

Ko stopaš skozi vihar, ne upogni se nikdar!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sicer ne pozabim...ampak čas vse zgladi...in skoraj se mi več ne dogaja, da bi morala kaj posebnega odpuščati...nekak poskušam vse razumeti...in pogledati na stvari tudi z drugega zornega kota...

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zakaj glih mene....potem pa drobnjakam in se spuščam v detajle, da vidm,če je upravičeno vzajemno tole :8): potem se potrudim tut Nazaj povedat tut v pesmicah x:Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 months later...

Vsakdo na svoj način išče. Razlika je le v tem, kako to počnemo. Nihče ne greši ali to počne napak, le vsak ima svojo pot. Potrebno je prevzeti odgovornost za lastno potrtost, jo postaviti v pravo luč in tako spremeniti zaznavo.

 

Nismo postavljeni za podajati sodbe, ker tako ni napak, tudi nimamo česa odpuščati !!!!

 

Peter Russell, pa mal JanjaK

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Tole sem pravkar dobila na mail...

 

... o odpuščanju

 

Vedno odpusti svojim sovražnikom. Z ničimer jih ne boš bolj razdražil kot z odpuščanjem. (O. Wilde)

 

V odnosih se večkrat pojavi problem odpuščanja. Ali partnerju odpustiti, ko te prizadene? Ali mu odpustiti, ko te pusti na cedilu? Ali mu odpustiti, ko krši gradnike, na katerih temelji vajin odnos?

 

Dilemo poznamo vsi. Vsi se slej ko prej znajdemo v situaciji, ko nas nekaj prizadene in smo pred odločitvijo, ali bomo nekomu nekaj odpustili. Prav tako se vsi kdaj pa kdaj znajdemo na strani "krivca", ki je hote ali nehote partnerja prizadel.

 

Pred nekaj dnevi sem se o tem pogovarjala z Andrejem, ki je pred kratkim doživel hud udarec v svojem odnosu. Ugotovil je, da čeprav je ženi Mateji rekel, da ji odpušča, tega ni naredil. Le rekel je.

 

Andrej pa ni vedel, da se je z besedami "odpuščam ti" šele začel proces odpuščanja, ne pa dokončal. Andrej se namreč le postopoma odrešuje tiste jeze in bolečine, ki sta ga tako stiskali pri srcu.

 

Vsi smo ponavadi zelo uspešni pri zakrivanju jeze, celo pred seboj jo uspešno zakrivamo. Tudi Andrej jo je uspešno zakrival. Vse dokler ni prišlo v odnosu do naslednjega ozkega grla, ko je jeza prišla na dan in je postalo očitno, da Andrej še ni odpustil pa čeprav je Mateji tako rekel.

 

Odpustiti zato pomeni dovoliti, da se bolečina razblini, da izgine, ne da bi zaradi tega morali tudi morali pozabiti na bol. Odpuščanje ni torej v tem, da pozabimo, da se je nekaj zgodilo, temveč da tisto bolečino preživimo, da razpustimo jezo, ki obdaja naše srce. Le takrat, ko nas bolečina zapusti, ko se zaključi zdravljenje rane, lahko gledamo na pretelost z nekim novim notranjim mirom.

 

Dokler ne spustiš bolečine in ne ozdraviš ran, do takrat bodo spomini škodovali predvsem tebi.

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
Odpuščanje ni torej v tem, da pozabimo, da se je nekaj zgodilo, temveč da tisto bolečino preživimo, da razpustimo jezo, ki obdaja naše srce. Le takrat, ko nas bolečina zapusti, ko se zaključi zdravljenje rane, lahko gledamo na pretelost z nekim novim notranjim mirom.

 

Dokler ne spustiš bolečine in ne ozdraviš ran, do takrat bodo spomini škodovali predvsem tebi.

:palec: :palec:

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

odpustim ..ja ...pozabim pa bolj težko.

 

Sem pač bolj občutljivo bitje, ki me precej stvari hitro spravi iz tira, kar je včasih dobro, včasih pa je bolj v nadlego kot pa v korist.

 

Mogoče je kriva moja vzgoja.. vse prevečkrat ti polnijo možgane z mislijo, odpusti, požri dol, saj bo bolje..kaj se hočeš razburjat...pojdi proč.

 

So stvari, ki jih ne moreš pozabiti, odpustiš pa lahko šele takrat, ko razčistiš sam sabo, ker le tako lahko odpustiš tudi drugim. Se trudim, če pa mi uspeva... x?x

 

Pozdravček xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...