Skoči na vsebino

Boks


Mick

Recommended Posts

mah, Larisa, kaj si me morala razkrinkat, da kao zdej tle nekaj... x:o)x

sam ko sem zagledala osveženo temo Boks, sem se spomnila, pa se mi je psorečen zazdel... dejansko sem mu hotla čestitat, tud če bi bil edini današnji car. xDDx x;)x

k je PAČ (Car). Pa tud men osebno je všeč. Je tak topel in simpatičen, ni zastonj mr. Simpatikus. xyesx

Pa če je to boksar, je pa še tolk bl dbest (k zna met folk mogoče mal predsodka).

 

Hvala, Knez. xokx

 

(mater kolk v dobri družbi - sami carji pa knezi pa tak x8Dx)

((pa še noben me ne bo na gobec. upam! :P))

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Velika smola za Solisa danes. Dobro se je držal na začetku fajta proti Vitaliju, nato pa je prejel udarec, nerodno padel, si poškodoval nogo in ni mogel nadaljevati borbe. To že v prvi rundi.

 

Nekajkrat je dobro zadel Vitalija. Škoda.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

po moje je solis dobival rundo do tega trenutka, ampak dvomim da je šlo za kakšno poškodbo, sicer ne bi mogel kar tako iz ringa, kličkotu je pač uspel popoln udarec, ki se zgodi enkrat na miljon, solis je izgubil ravnotežje, vsaj tako je zgledalo glede na tipično poplesavanje nog, kasneje je normalno stal in šel sam iz ringa, verjetno je zaigral šepanje za opravičilo.., tak občutek sem jaz dobil, seveda pa ne bom trdil da je tako in bomo mogli počakat na uradno razlago, če jo bomo kdaj dobili.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

upam da pride do rematcha ne glede na to kar se je zgodilo, je pa vseeno vprašanje kakšen efekt je imel kličkov udarec, solis je sam rekel da se je poškodoval ko je padel, tako da udarec ga je vseeno podrl, noge so mu poplesavale ko se je vstal, al je to res od same poškodbe ali pač udarca... čudno je predvsem to da je normalno stal v ringu že čez nekaj trenutkov in odšel sam iz ringa. v vsakem primeru pa mislim da bi lahko solis dobil še kak match, že zato ker ni drugih v tem trenutku, ki bi sploh lahko pokazali kaj več.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tudi jaz mislim, da bi si Solis zaslužil rematch ali pa borbo proti Vladu; Kličkoma namreč zmanjkuje legitimnih nasprotnikov. Povetkin se izogiba, Adamek bi še moral dobiti šanso. Vsekakor pa upam, da poleti res vidimo dvoboj Vlad-Haye.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dejan Zavec:

Morebitni nasprotniki: Jones, Malignaggi, morda Berto ali Cotto*.

 

"Ta čas lahko govorim le o svojih željah, ne pa o otipljivih dejstvih.

Vsekakor si želim, da bi se moj prihodnji dvoboj odvil v ZDA. Kdaj?

Junija, julija ... Nasprotnik? Uh, kandidatov je kar nekaj.

Mike Jones, Paul Malignaggi, omenjata se tudi Andre Berto in Miguel Cotto.

Toda ponavljam, za zdaj so to samo želje, za katere pa srčno upam, da se

bodo uresničile.

 

Omenjeni dvoboj ne bi bil povezan z obvezno obrambo svetovnega IBF naslova,

saj po tej različici Dejan prvega izzivalca trenutno ni. Po tem, ko se dvoboj

med Baileyem in Oualijem ni končal, je to mesto trenutno izpraznjeno. Tako

čakam na kandidata, po vsej verjetnosti pa bo to Randall Bailey."

 

 

*[?]Miguel Angel Cotto vs. Dejan Zavec [Jan Zaveck]

Miguel Angel Cotto trenutno boksa v light middleweight

kategoriji, kjer je trenutno prvi na boxrec rang lestvici.

 

Dejan Zavec pa v welterweight kategoriji, kjer je trenutno

peti na boxrec rang lestvici.

 

Miguel Angel Cotto

http://boxrec.com/ratings.php?country=&sex=m&division=Light+Middleweight&status=A&SUBMIT=Go

 

Dejan Zavec [Jan Zaveck]

http://boxrec.com/ratings.php?country=&sex=m&division=Welterweight&status=A&SUBMIT=Go

 

 

Dejan Zavec online

http://dejanzavec.com/aktualno.html

 

 

_________

[Video] Vitali Klitschko´s statement after his first round knockout against Odlanier Solis

 

[Video] Vitali Klitschko vs Odlanier Solis - KO Round 1

"Anyone with a brain sees:

!the Punch coming first then the legs ..."

http://www.youtube.com/watch?v=R2LWg4Jbq38

 

Comments from boxingnews24.com

http://www.boxingnews24.com/?comments_popup=60650

 

boxingnews24.com

http://www.boxingnews24.com/

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cotto je velika zvezda - težko.

Berto je WBC prvak in težko bi bilo doseči borbo za združitev pasov.

Malignaggi in Jones sta pa čist realna.

 

Jones je visoko uvrščen po vseh verzijah in bo zagotovo kmalu dobil možnost za naslov prvaka. Gre za zelo kvalitetnega boksarja.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nekje v enem online komentarju sem pred časom prebral,

da mora manager - promotor za boj z boksarjem ranga

Shane Mosley, Andre Berto imet v žepu cca. 5 - 8 milijonov $,

da se lahko sploh začne dogovarjat za match. ...

 

Za boksarje ranga Floyd Mayweather Jr, Manny Pacquiao [welterweigh division],

Miguel Angel Cotto [light middleweight division] cca. nekaj deset milijonov $.

 

Plus tega, morata biti borca zanimiva za plačnike pay-per-view [PPV] televizije,

da se organizacija matcha finančno pokrije in prinese profit.

 

Manager - promotor Dejana Zavca bi rabil imet denar,

plus tega bi Dejan moral biti že znano ime med ameriškimi

ljubitelji boksa, da bi se tak match sploh

organiziralo. Da bi match bil številčno dovolj gledan

preko PPV televizije ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V Ameriki glavne borbe prenašata televiziji HBO in Showtime. Če boksar nima managerja, ki ima pogodbo s tema televizijama, nima šans.

 

Če Zavec misli resno z Ameriko, rabi ameriškega managerja, to verjetno ve tudi sam.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
Poljak Adamek, trenutno 4. rangirani borec med težkaši, bo dobil šanso proti Vitaliju Kličku in sicer bo dvoboj septembra na Poljskem. Poleti pa kot zgleda res dvoboj Vladimir-Haye, za organizacijo se pa poteguje kar šest držav. Končno bo tudi težka kateegorija malo bolj zanimiva.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ponoči je prišlo do spremembe glede WBC prvaka v Dejanovi kategoriji. Ortiz je premagal Berta v pravi vojni, v kateri sta si borca podelali po 2 knock downa na vsako stran. Na koncu je po točkah z enotno odločitvijo sodnikov zmagal Ortiz. S tem je konec kraljevanja neverjetno zaščitenega Berta, ki mu je to prvi poraz.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...
Zanimive stvari se dogajajo glede našega Dejana. Večina največjih ameriških boksarskih sajtov omenja dva možna nasprotnika: že večkrat omenjenega Baileya in pa Berta, ki je pred kratkim izgubil WBC naslov proti Ortizu. Berto in Bailey imata istega promotorja. Problem je zdaj v tem, da obstajajo različne interpretacije, ali je Bailey obvezen nasprotnik, ali ne, saj je 2. izzivalec, prvega izzivalca pa ni. Odločitev je zdaj stvar IBF organizacije.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...
Rus Lebedev je v zadnji, 10-ti rundi, malo pred koncem, brutalno nokavtiral znamenitega Roya Jonesa jr v kruzerski kategoriji. Rus je v kategoriji trenutno 4. Roy Jones je velika zvezda, ampak star je 42 let in težko bo še premagal koga dobrega v tej kategoriji.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bernard Hopkins, ki je svoje največje uspehe doživel pred leti v srednji kategoriji, pa je po točkah premagal Pascala in osvojil naslov svetovnega prvaka v lahki težki kategoriji. S 46 leti je tako postal najstarejši šampion vseh časov.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

gledal sem sicer samo do 8 runde, ker je madžarom zmanjkalo slike, ampak je res neverjeten, za razliko od nekaterih drugih "starih" prvakov, ki so to bili zgolj na papirju je hopkins legitimen prvak, praktično se njegov stil ni spremenil od 90ih, nespektakularen in taktičen, še vedno je neverjetno eksploziven za svoja leta. čeprav ima očitno že precej težav z zdravjem zarad boksa pa je še vedno doktor v ringu.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...