Skoči na vsebino

Boks


Mick

Recommended Posts

sem bil prepričan da je mayweather-marquez nocoj, pa vidim zdaj da je 19.9 ? kdaj so pa ta datum spremenl? :xx!:

 

showtime pa organizira zelo zanimiv turnir v super srednji kategoriji najboljših šestih, ki se bodo udarli med sabo (dirrel, taylor, abraham, froch, kessler, ward), definitivno korak naprej v boksu, upam da se bo kaj podobnega zgodilo še v ostalih kategorijah.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nekej kroži ena novica da naj bi se 7. novembra pomerila David Haye in Nikolay Valuev. No, če do tega dvoboja res pride ima po mojem mnenju Haye več možnosti za zmago kot proti Vitliju ali Wladimirju Kličku. Vaša mnenja?
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
mayweather brez težav. Konc tedna Kličko-Arreola. Pomojem Kličko brez težav. Bolj me zanima kako bo novembra med Hayem in Valuevom. Haye je sicer favorit na stavnicah, samo da bi pa ravno knockoutiral Valueva ( kot sam trdi da ga bo) se mi pa tudi zdi bolj malo verjetno.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ker je bil odstranjen zarad neaktivnosti, točke pa so mu ostale.

sicer pa precej nezanimiv dvoboj, pričakoval sem več od marqueza, ampak je bil povsem brez možnosti, tudi zaradi razlike v višini. Očitno pa je Mayweather dosegel svoj cilj, da vsaj nekoga premaga bolj suvereno kot je to storil Pacquiao.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Komaj že čakam 15. november in Cotto Vs Pacquiao. Po moje bo to strašen meč, en najboljših boksarskih zadnjih let na sploh, ne le v velterju. Oba sta izrazito napadalna boksarja, nevajena porazov, prvi ima 1, drugi 3. Zanimivo je, da je Pacquiao po stavnicah favorit, čeprav je izzivalec.

 

Zmagovalca bi rad videl proti Mayweatherju, kar je po moje malo verjetno. May je odločen manager, sigurno ve, da bo lažje premagal Berta in si vrnil WBC pas.

 

Drugače je pa Mosley že izzval Mayweatherja in ga tudi obkladal z raznimi žaljivkami. Hoče, da s epomerita za njegov WBA pas.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cotto je imel neprepričljiv nastop z Clotteyem zato mu mnogi že pripisujejo zaton, sicer pa če bo onemogočil hitrost Pacquia kot mu je to uspelo proti Mosleyu bi lahko imel možnosti. Res pa da je Clottey defenzivni boksar, proti kateremu nihče ne more boksat prepričljivo. Pacquiao tudi še ni boksal proti toliko močnejšemu nasprotniku kot je Cotto, tako da sam tudi pričakujem veliko bolj izenačen dvoboj.

 

17. oktobra v super srednji kategoriji prva 2 dvoboja turnirja "super 6"

Arthur Abraham - Jermain Taylor

Carl Froch - Andre Dirrell

 

preostal fajt bo 21.11

Kessler - Ward

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...