Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 3


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 586
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

:palec: še kar,kdor ima rad znanstveno fantastiko!

Kakšne prizore bi lahko tudi odstranili(gensko spremenjeni psi, ki se borijo s hulk-om) :xx!: Saj se vidi da je narejeno z računalnikom, ampak te vseeno malce strese(vsaj mene)

x:o)x strese te.

 

hvala. hulka sem brav ko se se majhen biv,

pa mi je biv vsec x^x

 

pa morda ga res pogledam;

toda potem bom spet hotel triglav premaknt x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Fuuuuuul zadovoljna... :palec:

 

Režem filme...in vstavljam v okvirčke...vidu fotke en profi....in reku sam...ej, tole pa je odlično... x^x

 

x:)x  x^x

 

Astra

ou!! :O: cool!

kaj si pa fotkala? tebe? naravo? druge ljudi? neki..?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Free...fotke sem prinesla iz J.Amerike...

Tokrat pa mi je res uspelo...imam nekaj odličnih portretov...pa nekaj odličnih fotk indijanskih pastirjev v Andih...pa nekaj res dobre narave...npr.mavrico nad bruhajočim vulkanom...pa nekaj otrok...pa živali...

 

Res sem zadovoljna...in včeraj in danes dobila dve ponudbi za razstavo.. :palec:

 

x^x

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem se včeraj nasmejala. Na cesti se je zaustavil celoten promet, ker je račja familija prečkala cesto. Spredaj ata raček..potem 3 otročki in zadaj mama račka. Mi pa stojimo in se jim smejimo..Kako ponosno z dvignjenimi glavami so ga maširali čez..

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Free...fotke sem prinesla iz J.Amerike...

Tokrat pa mi je res uspelo...imam nekaj odličnih portretov...pa nekaj odličnih fotk indijanskih pastirjev v Andih...pa nekaj res dobre narave...npr.mavrico nad bruhajočim vulkanom...pa nekaj otrok...pa živali...

 

Res sem zadovoljna...in včeraj in danes dobila dve ponudbi za razstavo..  :palec:

 

x^x

 

Astra

cool!

a bos obvestila, kje bosta razstavi!!??

lahko das pa tudi v LN novice-novosti!

ce hoces seveda!

torej, lahko bi se vseh 876397371216638,5 clanov LNF sestali na

tvoji razstavi x:)x

 

razstava :: :eek: :O: :2src: x:px x:Ix x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

evo riba :palec:

 

dons tauhu u unmu sifonu, smo odstranl kamen, na kermu bla jst pa frend skor ob nogo, zrisal nachrt, she prej vse zmerli, se she mal pojal po jami sem pa tje in najdl en rovchek, tko de smo lukno podaljshal za 14 metrou...uspeh..pol pa na sonce lezhat pa se sushit, pa na per pa domou...

zdej pa spet klele visim...

ampak res: RIBA :palec: x;)x

 

 

:vragec: ma vas rad....skor use

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A si lohk zmisljujem?  x:px  x;)x

Ne moresh ... x:Dx

 

Juuaaaaaaa .... x:Ix x:Dx

 

Sem že hotel v cyberju v Puli malo postat, pa da nebi 'lih zgledalo, kot da sem neki odvisnik .... x:Dx ... kot pijanček za šankom, ha ? x:Dx x:o)x

 

V soboto smo prišli, celi dan spali (2x sem skoraj zaspal za volanom :xx!: med vožnjo), zvečer nekaj pojedli in popili, pa spet spat, zjutraj v bolnico v Pulo, kolega spet živci ... :xx!: Ko sva hotela iti jest, se voziva po Puli, še predno sva našla pizzerio - nazaj v bolnico, spet neka injekcija, pol pa kar po hitrem postopku v Ljubljano, kjer ga je že čakal foter, da jaz nisem rabil v Mb vozit, pol pa nazaj v Barbarigo ... sicer je bil prvotni plan samo v Koper pa na vlak, samo sem videl, da malo cvika, pa sem ga raje v Lj zategno x^x .... od 12ih do 18ih po največjem soncu prevozim kajpavem 300, 400 Km .... :switz: :switz: jao jao :8):

 

Najboljšega prijatelja že prvi dan pošljemo domov zaradi resnih zdravstvenih težav ... jao jao ... čez teden je imel preglede, sum sladkorne pa vse živo .... :xx!:

 

Pridem nazaj, prvo pod tuš, nekaj pojest, zvečer v Pulo pa v cyber cafee pečt slike iz digitalca, ker je Miha seveda vzel notebooka s sabo domov ... v ponedeljek popoldne sem komaj prišel do morske vode in zadnja stvar, ki bi mi padla na pamet je, da bi rekel, katera 2 sta za tebe, Marsa ... x:Dx

 

No, verjetno je Ninina prisotnost in Mihejeva bolezen vplivala na ostale toliko pozitivno, da smo kar dobro shajali do konca, ker je že izgledalo, kot da se bomo pobili v enem tednu :xx!: Mama mi je vedno govorila, da če se nočeš z prijatelji skregat, ne idi z njimi na dopust ... :o|o:

 

Nasledno leto pa neka bolj umirjena varjanta, ne pivski turizem (bog pomagaj koliko smo bovle in piva spili :xx!: ), pa da ne bom skoz in skoz koga prosil, da bi bilo vredu, da bi vsaj malo prispeval v skupno gospodnjstvo in 2x v enem tednu vsaj pomil posodo po večerji, če že čisto nič druga ne ... :o|o:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

evo:

che bi shla takrat lustracija skos,

vsega tega sranja ne bi bilo,

pa zhe zdavni bi bli v NATO, pa v evropi

 

 

JEBESH LDS

 

 

:vragec: x;)x

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

prevajas!!  :palec:  

katere jezike, jezik??   :inocent:

ce smes vprasat?

Zaenkrat angleščino! x;)x

super!

kolk strokovno?

x;)x Trenutno sem zelo zasedena,katera stvar pa te zanima(prevod česa)?

:xx!: :xx!: si pa teska ej!!!! ??

zanima me, ker je ekonomicno poznati ljudi, ki so specializirani

za dolocene zadeve; kajti ko jih potrebujemo je primerno, da

se znamo obrniti tja in tja;

no morda kdo porece, ko rabis ze pride! - in to je res.

vsekakor pa sem bil v situaciji, ko so mi veze koristile!!;

kakor tudi obratno!

ampak s tabo se kej zment?? vlect iz tebe, medtem bi se ze sam naucil! x;)x

sedaj ne potrebujem se nic, ceprav imam kar nekaj idej, toda odlocitev

uresniciti jih morda pride kasneje, torej vse ob svojem casu, in ce.

 

hm, cudn, k nisi tolk odprta k jes :8): , no ja se zgleda tudi tega ucim,

da nismo vsi isti x:Dx xrolleyesx

 

no ja, vsekakor ti zelim veliko dela in veselja ob tem!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kva hidrometeorološki zavod bodo ukinli? Halo????

Kaj sem jst kej počela zadnje čase? Hm.. ni blo fajn je blo pa potrebno, en izpit sem zgurala glih tolk da bo kmal zagovor.. Tri dni bla v bolnci zarad konizacije, pa tri tedne doma v postli.. Pol so mi pa nanosli revij Moja poroka, pa sem zbirala oblekco za poroko.. pa tekst za vabila in vse skupi sva naštudirala bolj ali manj v nulo.. razen poročnega potovanja kdaj in kam, mam doma zdej spet prospekte za gledat, pa še gremo ponje v druge agencije.. Ma tle nama je ful Dubrovnik naprej rinla, pa madona honeymoon-si so pa mal bolj posebna stvar ko vsakoletni dopust..

Pr frizerki eni sem bla včeri.. pa mi je čez dve uri blo vse tko ko da mi ne bi lase na krtačo sušila.. Tko da enga pametnega frizerja al pa frizuro si še moram zmislt do poroke..

V službi je spet pestro, pa ni tolk dela, kolker je en sodelavc težek.. Mu pravmo po novem Stenica..

Jao, jao... Me že ma da bi ga za ovratnik prjela pa ob steno nabila.. stenico ob steno.. x:Dx x:Dx x:Dx

Pa rože sem šla domov zalit, ko sta na morju, upam da ne bojo crknale.. zarad ne vem kakega vzroka...

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

konizacija=odstranitev spremenjenega dela tkiva na materničnem vratu (predrakave spremembe). Nezdravljenje oz. neodstranitev lahko čez leta napreduje v raka.
Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mushi - glavno, da si bila pravi čas tam x^x

 

Tudi jaz prebrala intervju :xx!:

 

Sicer sem pa te dneve samo lenarim..in to z velikim veseljem x^x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

konizacija=odstranitev spremenjenega dela tkiva na materničnem vratu (predrakave spremembe). Nezdravljenje oz. neodstranitev lahko čez leta napreduje v raka.

uf, uf... zakaj pa se je zgodilo? ...omenjeno stanje?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bobnar štiri tedne nazaj. Najbolj debilkasti debili. x;)x

Nataly, mam včasih kljub smoli zegn. Boljš prej ko kasnej..

Free omenjeno stanje nastane zarad različnih vzrokov.. Pri meni je bla verjetno veliko zraven tudi psiha.. Ko sem tak živček.

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...