Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 3


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 586
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Folk, jst grem pa danes na dopust in me do srede (13.8.) ne bo.

Da ne bo kdo mislu, da sem umrla!  x:Dx  x:Dx  x;)x

 

Pa tud v stanovanje mi ne ulamljat, ker je poskrbljeno za varovanje...  x:o)x  x:px  x;)x

 

Uživajte! Jaz oblubim, da bom!  x:)x  x:)x  x:)x

http://images.webshots.com/ProThumbs/50/39050_wallpaper280.jpg

 

Lepo, lepo se imej-te! xokx

Helena

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To je tako v življenju. >Ko se neki res mudi,...lezi in uživaj.

Ampak sedajle res ne morem, ker nimam časa! In tako klicarim naokoli kot zmešana in so vsi na dopustu. Tudi lektorji.

 

In jaz NUJNO rabim kakega dobrega, pa ne preveč dragega lektorja za moje remek delo!

 

Če kdo pozna kakega LEKTORJA ali LEKTORICO ali vsaj študenta ali prfoksa slovenščine, please, javi!!

 

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

MUcamaca, tole z "lezi in uživaj" velja za drugačno situacijo.

 

Modri Konfucij je namreč dejal takole: "Ko vidiš, da je posilstvo neizbežno, lezi in uživaj"!

 

Tole s posilstvom ti res ne priporočam. Privoščim pa ti dober sex, ki naj traja 12 ur ali več.

Naj vam bo vsak dan najlepši dan!

 

bigm

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mucamaca, aakhut!

 

Vsaka ženska ima pravico od svojega partnerja zahtevat 12 in večurni sex. Saj sex ni samo "not pa ven". Dober sex se začne že zjutraj, s prijaznimi pogledi in ljubeznivimi besedami. Preko dneva se prijaznosti nadaljujejo, drobne pozornosti, poljubček, nežen dotik. "Serviranje nežne glasbe, morda ogled romantičnega filma. Tudi v postelji ne gre kar takoj "na prvo žogo". Nežne besede, božanje, poljubljanje, po celem telesu, zlasti po najbolj občutljivih kotičkih. Tisto "not pa ven" je le vrhunec, nikakor pa ne konec. Po izlivu naj dragi še kar nadaljuje z božanjem in drugimi nežnosti, da se oba počasi umirita.

 

Dvanasturnega sexa je sposoben prav vsak moški, samo večina je žal prelena. Punce, ne bodite zadovoljne z "instant sexom". Zahtevajte polno porcijo!

Naj vam bo vsak dan najlepši dan!

 

bigm

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jest grem!

pa pridem cez 14 dni!

spat

spat

spat

pa ...ko ste ze pri taki debati

pa jest

pa kaksno pivo al pa dve al pa tri

pa spat

pa ...

pa plavat

potapljat

samo da bojo otroc pridni (draga riba, to je zate!)

voljno zdravo!

drzte se

lea

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lunatiki dragi. tisti, ki se vztrajate Vam zelim lepo ostajanje, zmeren soncek in pa zanimive teme. Ravno sem koncala z napol pakiranjem in sem cisto ''podrta'' ob 6h zjutraj imamo baje najavljen odhod na morcka ...bomo videli ali bo to res ratalo, ker nam se nikoli ni do zdaj....

Se vidimo cez ene 2 tedna.

 

cmok cmok

 

vasa Cosma x:Dx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

..prišel sem 4dni prej, kot bi moral ostat dol ,nekje... ehja, niso zdržal pri večdnevni T38°C :eek: ,Komi se je dihal, sam pil se je zdravohladn ,niti Dovolj kisika za sexa ni ostalo, ja,ja, Trontelj+njegova Koruza x:Dx ;Večerni Mars se je zlo bledo svetlikal. Bil sem na lepšem in sem pozabil adresar doma tk, da nism nbenmu kartoline poslau. Ustanovu bi camp penzionistov, camp mladih družin, camp zalubljencev in mešan camp pri katerih za odnose uprava ne odgovarja x:Dx

Haha,ker se ve,da imajo Italijani Avgusta frej,so se nekateri ljudje domislili ideje,da se kr pokakajo tam zraven,da ne dobijo kakega novzga soseda. :eek:

tut cyber cufetarje sm vidu in vohu vsak dan, ugotovu sm,da rad jem bobi palčke.

Ta je bla najbel smešna; nočno sprehajanje s psom,ko je imel lastnik žepno baterijo in je psu svetil pot pod nogami x:Dx

Mah sama poezija me je.

JA,ja, gibi so postali počasni, odraščam, postajam zrel, staram se.

Tudi, ko si umivamo zobe, lahko drzno ,ritmično miselno meditiramo.

Ko sem prišel v javno kopalnico,sem zaslišal orkester piskajočih lijakov ,nato še svojo odvil in nastalo je jutranje cviljenje pip.

Nikar ne prdite v prikolici.

Kako golob loči drobtinico kruha od drobtinice smeti?

Leteči kremenatlc.

mucamaca kurjataca.

Fik,pejdi sem.

Izgubil sem se v času, orientacija realnosti mi je pojedla cajt. Starejše osebe so polno layf znanja, ampak vse preveč neustrezno zaščitniške.

Biti v campu,kjer se samo potiho govori~

ja,ja, sem nežno siten. prebavljiv tut. Mars jebe,kt pomanjkanje kisika.

Čokolada res stara,ehˇ

Moški takrat,ko bo prenehal biti notranje uporen x:Dx

Moje misli kar tekmujejo med seboj.

Nič ni narobe,če nisi popolen,nihče ne pravi,da moraš bit˘

Lbezn je velka ku sam dnar.

Vitamin dobre volje .

jaa, dnar ni hec.

 

Imel 5dnevno drisko, uničil tri pare poletnih copat,se namakal s pogledi,vidu en utripni komet,

dnevno me je obiskoval oranžeo-črn metulj,se me dotikal in pristal s svojimi dgkg na mojem telesu, mlad fantek je vozil-vlekel na motor-skiroju napihnjen čoln,

:eek:

 

Najbolj smo srečni takrat,ko spoznamo Vzrok,ta pa nas pripelje do Rešitve x:Dx

 

Prepir med otrokom in mami:

..Še en cm manjka,da te okrog ušes!

..mami ,koliko pa je to en cm:?

toliko.

x:Dx

 

Oče sinu:

Imaš probleme?

Reši jih.

Zmoreš jih.

 

Najpriljubljena igra med Nudisti - Slačipoker˝

Kdor izgubi si mora nadeti kos oblačila.

Poraženec mora ves dan hoditi naokrog oblečen.

 

p.s. bralno miselno sem iskal Šambalo. x^x

naj živi fuk praxa.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mucamaca, aakhut!

 

Vsaka ženska ima pravico od svojega partnerja zahtevat 12 in večurni sex. Saj sex ni samo "not pa ven". Dober sex se začne že zjutraj, s prijaznimi pogledi in ljubeznivimi besedami. Preko dneva se prijaznosti nadaljujejo, drobne pozornosti, poljubček, nežen dotik. "Serviranje nežne glasbe, morda ogled romantičnega filma. Tudi v postelji ne gre kar takoj "na prvo žogo". Nežne besede, božanje, poljubljanje, po celem telesu, zlasti po najbolj občutljivih kotičkih. Tisto "not pa ven" je le vrhunec, nikakor pa ne konec. Po izlivu naj dragi še kar nadaljuje z božanjem in drugimi nežnosti, da se oba počasi umirita.

 

Dvanasturnega sexa je sposoben prav vsak moški, samo večina je žal prelena. Punce, ne bodite zadovoljne z "instant sexom". Zahtevajte polno porcijo!

bigm :palec: :palec: :palec: , 100/100 točk!!!

 

Končno eden redkih zdravih moških! x:)x x^x xsrcx x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zadnjič sem se pozno ponoči vozila iz Lj....strahotno slabo razpoložena... :xx!:

Še v lj...pobrala enga štoparja...kar drgač ni moja navada...ker se rada vozim sama...

Dečko prijeten...pa ful zamorjen...ker se je skregal s punco... xrolleyesx

Malo sva klepetala...poslušala njegov CD...vožnja je iz more...postala prijetna... x^x

Namenjen je bil v Velenje....ura pol štiri zjutraj...pa sem mu v Žalcu poklicala taksi...in ga tut plačala...ker je bil brez denarja...

 

Pozabila sem...da sem mu dala mail naslov....danes pa presenečenje... x^x

 

Poslal mi je zahvalo....povedal....da mu je pogovor z menoj spremenil življenje...in poslal svojo čudovito pesem...

 

Drobna stvar....ki mi je polepšala dan...

 

x^x

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...