Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 3


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 586
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Odlične so bile, majo res fajn humus, ja. Oče in mama te sorodnice sta se malo zgražala in oče je kar naprej govoril, da gre mežnar, ampak se nisva dali motiti.

 

No to je bla spet ena mojih potez - ko si privoščim kakšno kozlarijo, I love it...

 

Čeprav če dobro pomislim, je bila to precej varna zadeva v primerjavi z rabutanjem sosedom, kljub temu, da je bilo v bližini te slive dosti ljudi, niso nič streljali s fračami x:Dx

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pol te bojo pa ribe popapale, pa kak člouk.. pol pa v kanalizaciji pristaneš, pa bo kak idiot s tem zemljo gnojil.. jojojojoj... kak zapleteno, kje se pol končno ciklus zaključ...

sem mela en tak filmček na mailih... sam žal, ne več.. drgač bi ga poknala sem, pa bi tko bil prevelik vrjetno.. :OO:

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hecn, pa je na britofu priznaj!  x;)x

Sam veš kaj vse dela folk tam! Rajš ne bom napisala.. Sploh ponoči..  :vragec:  :xx!:

Kaj pa delajo ? Pižama party? A duhove kličejo ?

Ah, vprašanje, kako bi jaz nagajala, če bi blo tko, rože nosila sem in tja, sveče švercala,.... x:Dx

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ta mularija se preserava.. pa pol razbijajo spomenike.. npr. na celjskem Golovcu..

Pa sexajo tud eni tam.. x:Dx

Ja jst bom tud bla duh, če bo mogoče pol ko umrem, uaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu... pje bo fajn! xcivx

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uh, meni pa ni bilo jasno, zakaj je tako dobra letina, ogromno semen je skratka tam okoli in zaščite pred škodljivci :madpro: x:Dx
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

vcheraj prezhivljal machka, danes pa post-machkovstvo...skratka  :o|o:  ;)  :)  :wacko:  :wacko:  :cry:  :sick:

 

:vragec:  x;)x

Teb se pa to pogosto dogaja... x;)x

 

 

 

Aliana

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O Tinčica :flower: :hepko:

 

BTW - skoraj istočasno s temle virusom, ki je žnaral po mojem računalniku, sem od dohtarjev izvedela, da ena bakterija žnara po mojem teleščku ... :xx!: ... zdej vsaj vem, od kje taka nenormalna utrujenost in vse to... menda je že dobro načela moj srček xsrcx :sori: ... ampak jest trpežna punca x:px ... bomo zrihtal tud to x8Dx x:)x x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O Tinčica  :flower:  :hepko:

 

BTW - skoraj istočasno s temle virusom, ki je žnaral po mojem računalniku, sem od dohtarjev izvedela, da ena bakterija žnara po mojem teleščku ... :xx!: ... zdej vsaj vem, od kje taka nenormalna utrujenost in vse to... menda je že dobro načela moj srček  xsrcx  :sori: ... ampak jest trpežna punca  x:px ... bomo zrihtal tud to  x8Dx  x:)x  x;)x

Držim pesti ... tko kot si pospravila s temle računalniškim virusom, boš tudi s kakšnim drugim http://skins.hotbar.com/skins/mailskins/em/033102/033102kite_1_prv.gif

 

Kar povej teli teti bakteriji, da danes ni nič zastonj. Naj plača najemnino ali pa se takoj odseli ... x;)x

 

xsrcx x:)x

http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/71.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Janja men že vse dol visi.. Včeri mela dopust, in šla na probo obleke, pa jo tud dobila..

Jst KOMI čakam da bo nedelja in bo vsega konc, pa se bom naspančkala brez neke gužve to še mormo imet, pa ono, pa gor, dol.... No v takem feelingu sem trenutno... nestrpno čakam konec tedna...... Po bo pa spet fajn. Tole je pa tak show za druge.

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O Tinčica  :flower:  :hepko:

 

BTW - skoraj istočasno s temle virusom, ki je žnaral po mojem računalniku, sem od dohtarjev izvedela, da ena bakterija žnara po mojem teleščku ... :xx!: ... zdej vsaj vem, od kje taka nenormalna utrujenost in vse to... menda je že dobro načela moj srček  xsrcx  :sori: ... ampak jest trpežna punca  x:px ... bomo zrihtal tud to  x8Dx  x:)x  x;)x

kandida?

al kej druzga?

sicer pa ...

x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zivjo spet vsi - zdaj sem pa tukaj! x:)x

Madonca kok ste nastepcal vmes.... Kako se bom pa vklopila? x:o)x x;)x

 

Upam, da si ze zdrava, Mateja!

Ma, tile virusi!! No, mene v tem trenutku motijo predvsem ti racunalniski virusi, ki jih z maili dnevno dobim po 200 - ampak ne pretiravam! Kaj takega pa se ne!

 

Sicer pa - komaj prides z dopusta, imas tu totalen arbajt, pa se zacel nisi delat!

Ful opravkov, preden sem sploh prisla do neta in do foruma.

Danes pa vse zivo zrihtala, sele zdaj odgovorila na maile in vse popedenala...

Vmes bila na Krki - Mimi me je pocakala in zdaj smo vsi doma, vse je kul z njo in z vsemi, pa bili smo tudi v Kostanjevici - smo sli po babi.

Vceraj sem ves dan lektorirala en strokoven text, danes pa sem se koncno prebila tudi do Foruma.

Sicer ne za dolgo - dobim obisk - frendica mi tamalega pripelje nazaj - je bil pri njih dva dni in danes z njimi na Krvavcu.

 

Skratka - me veseli, da ste 'na broju', me veseli, da ste bili ful aktivni - lepo vas je spet videti. x:)x x:Xx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...