Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 3


Marsa

Recommended Posts

Astra jst mal boljš..

Včeri so mi avto čohnal na parkirplacu od firme.. Sem klela banda prekleta.. prašiči.. A veš, tist ko je bil zraven mene parkiran, pol je pa ven lezu in je s sprednjim delom mi posnel barvo s strani avta.. Pa bi sej počaku, pa reku sorry nisem namerno, al listek napisu.. Mene bi blo v takem primeru nepopisno sram, bi ga že počakala pa se opravičla.. najmanj to..

No in včeraj je bil res tak dan, jezil me je da imava take prstane, da jih še mormo reklamirat, kar bo vseen boljš, kot če jih ne grem, ko me bo pa še bolj jezilo in dlje časa, pol tale avto.. Pa sem bla tko nč kej komunikativna.. Bolj tiho.. Pol sva zvedela da pride na poroko samo njegov brat (poleg staršev), žene in hčere (6 let) ne bo, pa tako se je ta mala veselila, ko je taka afna mala (to mislim ljubkovalno) x:)x , ko bo zraven, tista žena njegova je tud taka kaj jst vem.. Pa se mi zdi kak shit mora bit, da maš tako težakinjo.. Ker B. je bil skoz prepričan, ko so neki rekli da brat bo 100% prišel, meni se je pa zdelo če jih ne bo, pol ne bo nobenega od njih... Joj kok mu bo moglo bit smotan, ko bojo starši spet šimfali čez njo..

Pa midva ji nič nisva naredila nikoli. Ampak bolje tako, kot pa da tam surlo drži. Njega mi je pa žal.

Pa se zdej že spet skulirujem.. x:)x

A ni to včasih.. da se ti takle problemčki kr nizajo.. Je zoprno to da sem natančna... Pa me takale malenkosti spravijo v stanje da mi razpoloženje niha.

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 586
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

ej, astra, mislim tile usluzbenci so pa ... mislim ziva groza. zadnjic sem sluzbeno klicala nekoga za neke zadeve in on meni, da se mu bom morala narisat. mislim, ej bi ga tako, da bi... joj! nesramni do amena! na sreco ne vsi. ampak tile solski so pa sploh...

mi imamo na nasi soli eno uciteljico, ki uci prvi in drugi razred in vsi starsi in otroci so razocarani nad njo, ker je histericna, liste trga iz zvezkov, jih mece po tleh, da o tem, da se dere na njih sploh ne govorim. ampak!!! ona se kar uci! noben ji nic ne more! ne stekam!

ej mushi, te mine se porocit, a ne!

ja jaz sem tako zelo egoisticno in zame elegantno izvedla. na poroki nas je bilo 6. midva pa obe prici pa njuni zeni! ohcet je bila pa en teden kasneje in samo za frende. in to ne v kaksni ostariji, ampak v enih najetih hiskah! super! smo rajali dva dni pa dve noci!

 

drz te se vsi skup, sploh pa mick !

lea

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

lea skor da maš prav! Misel prej je fajna pa romantična, pol pa ko vsakega morš poklicat 5* od restavracije, tortopeka, frizera, fotografa... itd.... pa že ni več tak romantično.. Nas bo tud zdej samo 11, ampak nimam pa nč manj organizacije, no dobro če bi blo full folka bi mogla bit še animacija, pa žlahta bi mela rada kako domačo muziko, pa nisem jst tak talent da bi mi to ležalo..
Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mushi, po poroki pelješ priči na male vampe in pir, ostale pa

............. gleda. Potem pa zgineš za teden dni v hribe in nimaš nobenih sitnosti z organizacijo.

Naj vam bo vsak dan najlepši dan!

 

bigm

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ASTRA :palec:

 

saj veš, da tud men utiraš pot!

Držim pesti zate in sina. Saj bo, samo energije zahteva pa toliko, da ni za govort.

Hm, grem brat še zakon, ki si ga omenila.

 

Sem pa že razmišljala, kako je z vpisom otrok v waldorfsko šolo in podobne. Glede na to, da te šole niso tako storilnostno naravnane, bi bi kazalo razmišljati tudi o tem?

Ali pa je še kak hakeljc?

 

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Neki mi ne špila dons... bolj kisla in malo melanholična .. pa :wacko: že od jutra... pa vidim, da se tud drugim kar dogaja tuki... mick, mislim nate... astra, čestitam za vse, kar delaš za sina in mu želim najboljšo rešitev v tej situaciji (mucamaca, tudi tvojemu otročku... praviš, da imaš podobne frke... mogoče pa res waldorfska... )... mushi vsa naspidirana... jutri dan D?... vaaauuuu....

 

 

... mene pa ima, da bi pisala pravljice... za odrasle... x:Ix

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mucamaca, Mateja...saj v bistvu ne delam za sina...delam verjetno zase..ker si nkol neb oprostila, če neb nardila vsega, kar lahko...

 

Tisti...ki imajo otroke...verjetno razumejo....kako se ti življenje spremeni...ko zagledaš uno štručko... x^x

 

Čist sem v krizi...preveč je naenkrat... :xx!: ...in trenutno sovražim tiste...ki pravijo, da nas preizkušnje bogatijo...

 

Čist me je prjela...Dalmatinci bi rekli "fijaka"...

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bemti...tega tipa - Romana Mikso pa poznam...ful meilov okuzenih mi je lani poslal :xx!: ...pol Slovenije posilja filmcke...spame v glavnem..in misli kaksen tip da je...

Kaj sem nekaj govorila o tem, da se bom na dalec izognicla racunalnika? E ne morem..zasvojena...ocitno

Ej....Mushi....jutri dan D....hmmmm vso sreco x^x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Skoda, Astra, cist mal sva se zgresili. Jaz ravnokar prisla iz tam.. Lustno, mal pocitka.. pa dober vincek.. pa vceraj bil en lustkan koncert, dva belgijca.. saj bosta danes v Lj, na emonski promenadi..

 

Ja, pa ena ugotovitev... vcasih je bolje imet ideal.. kot pa enga cloveka spoznat v zivo... :V: to so se tiste najstniske fore ble... ma ja... tko je...

 

 

Se jutri.. potem pa spet malo zacnem delat.. en kup novih risank me caka. x:)x ful pogresala to...

 

 

Mick, kako je?

 

 

 

 

Aliana

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

Velikokrat premisljujem o Astri in njenem sinu in njunem boju z birokracijo; o njeni neizmerni želji omogočiti sinu kar se da največ.

 

In ko je sedaj tako "podvomila" v resničnost trditve, da nas težave bogatijo in krepijo; me je prešinilo, v kolikšni meri smo mi, ki imamo otroke ki jim gre šolanje z lahkoto skoz...sposobni razumeti bolečino in težnjo takega starša.

 

In strinjam se Astra, ko smo tako nemočni, ne moremo videti smisla žalosti in trpljenja.

Mogoče smo čez veliko let sposobni modrovati, da je vsako zlo za nekaj dobro...

Ko pa smo v žalosti, pa te Astra popolnoma razumem.

 

Astra - ničesar drugega ti žal ne morem ponuditi - kot iskreno željo, da bi mu omogočila tisto, kar si On želi, on pa da bi uspel v svojih željah.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj Mushi,men se je par dni nazaj en mulc zaletu u avto lepo parkiran za bajto,pol je pa še pobegnu,pa brez čelade,pa z neregistriranim motorjem.No nekako se je zadeva uredila,so ga najdl,pa še škodo mi bo plačou.Ampak penasta sm bla pa do konca.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...