Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 3


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 586
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

:vragec:

 

 

 

evo...

dons biu po enmu letu na metelkovi pa jih fasu....

glih iz urgence...

brez veze vse...

rushit z bagrom in golimi rokami......

 

 

 

:vragec: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!:

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oooo.....pozdravljeno vaše visočanstvo x:)x x;)x

 

Čudovit, umirjen, deževen dan v katerem me spremljata dve sicer nasprotujoči si čustvi - veselje in žalost. Vesel sem, ker sem ob obisku v bolnici ugotovil, da si je babica opomogla, izgleda dobro in sedaj si želi le še čimprej domov x:)x - tega sem neizmerno vesel x:)x . Žalosten pa sem, ker sem v pogovorih z zdravniki spoznal, da se njeno življenje (stara je čez 90) neizogibno bliža koncu. :V: .....in da so sedanje zdravstvene težave verjetno le začetek.....konca (je pa prava korenina in upam, da ta konec ni preveč blizu). In zato sem žalosten......pa tudi zato, ker so me šele njene zdravstvene težave spomnile, da jo zapostavljam, se ji premalo posvečam, premalokrat obiščem.....jemljem to, da je tu....povsem samoumevno. Toda dobil sem priložnost to popraviti in tudi bom. Verjamem, da nas je veliko preveč takih, ki jemljemo prisotnost naših dragih v našem življenju kot nekaj samoumevnega.....in jim tako velikokrat ne poklonimo dovolj svojega času, pozornosti in ljubezni. Žal. Sam upam, da sem se tokrat kaj naučil.......vam pa želim, da do takšnih spoznanj ne bi prišli šele na podlagi takšnih neprijetnih izkušenj.

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Verjamem, da nas je veliko preveč takih, ki jemljemo prisotnost naših dragih v našem življenju kot nekaj samoumevnega.....in jim tako velikokrat ne poklonimo dovolj svojega času, pozornosti in ljubezni. Žal. Sam upam, da sem se tokrat kaj naučil.......vam pa želim, da do takšnih  spoznanj ne bi prišli šele na podlagi takšnih neprijetnih izkušenj.

x:)x :palec:

 

Jaaaa velik primankuje "pozornosti"... sam ne nekega lastninjenja (kt nekateri npr:starsi si prevec lastninijo otroke... nc ne zaupajo, nc ne dovolijo...)... ampak navadne pozornosti... ze sam majhn nasmeh, vprasanje kak si, kak si spal... zakaj pozablamo na te malenkosti? So male, ki pa velik pomenjo.. pol ti pa neki fali, pa neves kaj.. pa ugotovis da si osamljen, pa ne ves kaj, gres pa za comp x:Dx pa ne ves kaj... Tud js zelim, da bi velik spoznal od izkusenj drugih... ne pa da smo trmasti pa vse na lastni kozi poskusat...

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:)x Lep pozdrav tudi tebi Mick! x:Xx

Veseli me, da je zdravje tvoje babice boljše. Tudi moja ima veliko zdravstvenih težav, saj je tudi ona konec junija dopolnila 90 let. To so častitljiva leta. Jaz bom zelo vesela, če jih bom kdaj dočakala toliko, pri mojem življenskem tempu! x:Dx Vem, da se je s smrtjo bližnjega izredno težko soočiti, jaz pa sem se z mojo babico ogromno pogovarjala o smrti. Njeno mnenje je, da je doživela veliko lepega in grdega, veliko različnih sprememb, tehnološki napredek, itd.

Pa vendar pravi, da raje odide iz življenja hitro in bistrih misli, kot pa da bi počasi hirala!

Bodi veliko z babico, pogovorita se o različnih življenskih nazorih in čeprav bo težko, ti bo vseeno nekoliko lažje!

Pozdravček x:Xx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

 

astra dobu sm jih chist po krivici...

smo sedel pred gromkijem in pel slovenske pesmi....

pa ni :vragec: meu prstou umes, de je blo tm pet chapcou, k so bli nekam alergichni na performans x;)x

rezulatat: jst poshkodvano zapestje, kolega v bolnci ostau...

uni pa dva rasuta nosova, pa tko naprej....

so jih pa zlo hit odpelal...

in tuki bi se zahvalu SLOVENSKI POLICIJI za takojshnje ukrepanje

FANTJE SO NA MESTU :palec:

 

 

:vragec: x:)x

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aja, aakhut, gledam po postih, pa ni nikjer... pa sem se spomnila, da mi je prej zamrznilo - ko sem ze v enem postu socustvovala s tabo in se smejala Tini (saj morda pa je kje drugje?)..

Skratka - hocem reci, shit, ravno vceraj smo hoteli it na Metelkovo... Pa nikoli ni se kaj takega dogajalo...

Ma, prej sem ze malo nalozila...

Hotela sem vprasat, a je se kdo kaj staknil, pa si itak ze napisal..

Se dobro, da si tu in da je vse OK in skoda, ker se to dogaja. Ne morem verjet... ko pa jaz padem tam mimo, pa mladci rolajo Tozibabe (!!!!!) in znajo vse texte na pamet!!!! In padem mimo in ne morem verjet... skratka, sam dobr...

Kaksno dobro hrancko skuhajo... pa tak... celo malo poplesem lahko vcasih, koga srecam... Ni bilo se kakih agresivnih momentov in tko... tako da me zalosti...

 

S policijo pa imam v zadnjem casu tudi sama kar ugodne izkusnje... :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, spet je bil pester vikend. Včeraj sem bila z moževimi starimi starši na maši x:Dx :eek: .

 

Čist nič meni podobno. Glede na to, da je bila neka mala vaška cerkvica, sem bila kot Eiflov stolp, vsi ostali so se poznali med seboj, jaz sem bila edina vsem neznana. Prav hecno je bilo, kako so se vsi ozirali in razmišljali, kam za :vragec: spadam, še boljš je pa blo, k jaz nekako nisem znala tekstov :inocent: .

 

Ampak zanimiva prilika za opazovanje drugačnih stilov življenja, babic, ki vse spiflane mrmrajo molitve, me prav zanima, če sploh razumejo kaj točno govorijo, ali je to navada, če so zares verne ali je to stvar navade. Potem tri sestre, 2 s 4 in ena s 4,75 otrok (vsak čas bo spet rodila), ki so si zadale po 6 - 7 otrok (kolikor jih bo bog dal).

 

Zanimiva izkušnja x:Dx

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vidim, da se kar dogaja.

Mick, sem ti že hotela napisati nekaj o slovesu, pa je izpadlo bolje, da sem bila tiho. Meni namreč ni nihče umrl v bolnici ali po bolezni, vse bližnje pa prijatlje mi je pobiralo na hitro. Tako da... izkoristi trenutke, pa želim ti da bodo ti trenutki trajali še 10 let.. oziroma toliko kot bo babica sama želela.

 

Mushi čestitke za poroko, Nataly za selitev. Tudi ostalim se je dogajalo, kot bi haral Mars po nebu... x:Dx

 

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja 1.septembr je x:)x x:)x

 

kak feeling imate x:px

 

zkj... ce bi js reagirala drugace kt sm... bi dans 1.septembr bil x:)x x:Dx ... tk pa sm zrd preteklosti reagirala micken drugace je pa :\: ... joj tolk sm jezna sama nase, da nimam vec placa pa jezo se na druge prelagam... hehe iz napacne reakcije pride do jeze, nato do krivicnosti (sej drugi niso krivi, ce sm sama zabluzila...) nakonc se bom pa sama seb zdela naumna, zakaj sm se sekirala zato...(cez nekiiii casa...) al ja?

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cel popoldan preživela s sinom v bolnici.Pred kratkim si je v zapestju zlomil roko, prejšnji teden so narobe zaraščene kosti poskušali poravnati...no, danes so se odločili, da je potrebna opreacija.Oba sva bila šokirana...ko je zdravnik rekel...no, kar na sprejem pojdite... :xx!:

 

Zdaj čakam...operiran bo okol 22 h...saj vem, da ni nobena težka operacija...vstavili mu bodo dve žički...pa vendar...narkoza in to...

 

:V: :\:

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

Astra..čutim...hmm :(

Tudi sama doma...že več kot 5 tednov...podobna stvar...operirana...

Narkoza...bljek :(

Zapestje žičke?

Sama videla po 5 tednih sliko, 6 lepih dolgih vijakov v kosti...kot da bi gledala rentgn kakšnega kosa pohišta...

 

Astra...ob 22.00 pošljemo vsi pozitivne misli, lepe želje...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cel popoldan preživela s sinom v bolnici.Pred kratkim si je v zapestju zlomil roko, prejšnji teden so narobe zaraščene kosti poskušali poravnati...no, danes so se odločili, da je potrebna opreacija.Oba sva bila šokirana...ko je zdravnik rekel...no, kar na sprejem pojdite... :xx!:

 

Zdaj čakam...operiran bo okol 22 h...saj vem, da ni nobena težka operacija...vstavili mu bodo dve žički...pa vendar...narkoza in to...

 

Astra

Astra,da ti bo kaj lažje smo s teboj kar se tiče sina posebno okoli 22 ure zvečer...

 

Saj bo v redu,verjemi! :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Draga Astra.

 

 

Napaka je v tem,ker si zdravniki ne vzamejo dovolj časa,da bi obrazložili ves postopek in ker ponavadi pokomentirajo tako,kot mehanik,ko mu pripeljemo avto v popravilo . . . Pozabijo na naša čustva in skrbi in da nekaterih postopkov ne razumemo, ker pač to ni naše področje. . .

 

Ko se gre za naše otroke, vse mamice tega sveta odreagiramo enako in pozabimo na vsakršno logiko.

 

Boš videla; VSE BO OK, pa še z roko ne bo kasnejših posledic ! Držim pesti, da bo to čimprej za vama!

 

 

Pozdravček obema !

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala vsem....saj vem, da bo vse ok, sam hudo mi je, ko sedim nemočno tule...in razmišljam, kako se počuti.

Aurora...tokrat moram zdravnike pohvaliti...vse so mi podrobno razložili, zelo dober občutek sem imela.Pokazali so mi slike..in razložili prednost operacije.Še tel.številko so mi dali...da lahko kasneje pokličem...

 

Jaz pa samo čakam...

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To pa res da si zdravniki ne vzamejo dovol casa... Neki let nazaj se je men kost na nogi prelomila na dveh delih... pa so mi jih pod narkozo skupi dajal... pol se je pa cez neki casa kost na enem delu premaknila in so mi mogl ustavit ploscico tud kr tk na bum... pol po nekaj casa sm si pa na isti nogi zlomila se palec na nogi... pa tega zdravniki sploh niso opazl!so me poslal domov... sam mene je vse bl bolel pa sm bla tecna pa sla nazaj... dokler niso spet mogl "lomit" kosti zrd ze mal zarascenosti... mislm no...

 

zdej je pa na sreco z kostmi na tem delu pa nogo vse oki... sam useen

 

Astra sj bos vidla da bo sigurn z sinekom vse dobr! Pa bo kmal vse to za njim...operacija pa tud ni kej zahtevna... sj bo! Velik topline pa ljubezni se naprej

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala vsem...saj drgač nisem tako nebogljena....sam se mi je pač nabralo vsega... :xx!:

 

Sem pravkar klicala v bolnico...dobro se počuti....danes lahko gre domov...

 

x^x x:)x

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...