Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 3


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 586
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

O, Astra... vidim, kaj si imela vceraj.... no, pa je ze konc.

Me veseli, da je vse OK - bodita fajn in pozdravi tamalega! :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Smo prešolali ta malo. Jo je grabila panika včeraj. Nas tudi. Upam, res upam, da se bo dobro vživela. Sprejeli so jo dobro. Je pa hudir, ker nikogar tam še ne pozna.

Starejša bo pa končala šolanje kar na tej stari šoli..vsaj ona je še ful zadovoljna. V zadnjem letu je res nočem seliti na drugo šolo. Pa itak nimajo devetega razreda še tam..

In spremembo vremena čutimo vsi po vrsti. Pa preobremenitve so. Telesa se oglašajo..ampak mu še ne utegnem prisluhniti..eh.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Astra s tabo in tvojim sinom smo z dobrimi mislimi...

da bi čimprej bil na vajinih obrazih nasmeh in tole

samo en spomin na eno slabo izkušnjo

Stanka

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dan se je začel odlično, dobra volja že takoj zjutraj, v dobro voljo me je spravila dobra in glasna rock glasba v avtu, pa veselje,da si je prijateljica pošlihtala zadeve. x:Dx :onfire:
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem tudi dobre. :) Ful sem naredila, ampak res ful zdaj v zadnjih dneh (med drugim sva postavila in aktivirala Lunin SMS). :palec:

Samo se en del textov moram napisat, najpomembnejse pa sem VSE ze! x^x x8Dx

 

Po 15 letih ali vec poslusam spet Tanio Mario... ful sva shizila vcasih, pa posodla kaseto oz. CD, pa nikol nazaj dobila...

Zdaj imava pa spet na broju - ful je dobra baba, res fajn muzka.

 

Lep zacetek septembra in jesenskega obdobja zelim vsem in da bi ga cimbolj uspesno izkoristili! x:)x :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, a ne kako ti glasba pričara dobro voljo ali pa posebne občutke, ker jo vsaj jaz povezujem z dogodki, ko sem določene zadeve poslušala.... x:Dx
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz tudi dobre volje x:)x .....pa končno mi ni vroče x:Dx . Hurej....babica okreva presenetljivo hitro in dobro....... x:Dx :palec: In bliža se jesen, ki jo imam tako zelo rad.....se že kar počutim bolje. He-he......pa včeraj pa sem po dolgem času malo tekel......joging pa to.....se treba pripraviti na jesensko-zimsko sezono košarke.......pa kako kilco skinit (pobožne želje x:Dx ).....sem danes čisto polomljen......hm.....še posebej pa mi je dobro voljo pričaralo eno sporočilce meni zelo simpatične osebe x:)x. Skratka......lep dan....zdaj pa....na malo manj lep del njega.....delati :xx!: . Lep pozdrav vsem......in res lepo jesen vam želim :palec: .

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa je res lustkan dan. Sploh zdaj, ko je malo soncek posijal..

 

Jaz sem se pa uspela vpisat na faks, se malo spet srecat s sosolkami in pocvekat, pa na cajcka z mojim dragim, pol sem se sla pa za sluzbo menit... sladoled bom prodajala. x:)x Me prav zanima, ce sem jaz za to.. ampak zgleda kul, sefinja ful prijazna, je rekla, da me bodo ze naucili, pa ful prilagodljivi so kar se delovnega casa tice, kar jaz rabim!

 

Pa vceraj zacela z risankami... uf.. tolk sem se upirala, da bi pela zraven, zdaj je pa prisla ena serija, kjer se cel cas samo poje.. imam posnetke na cdju in vadim v avtu. x:o)x

Ma saj cisto rada pojem, ampak zase, v avtu.. cim me kdo poslusa, zmrznem.. ful trema.. v teatru ni problema, kar ces lahko pocnem na odru.. ampak petje.. :sori: No ja, bomo vidli kako bo jutri izpadlo, ko snemamo pesmice...

 

V glavnem, lustkan dan.. pa zdajle me je tista novica o Luninem SMSju ful v dobro voljo spravila, kar smejim se. x:)x Cist preenecenje blo tole zame.. :palec:

 

 

 

 

Aliana

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kull Bobanar....

zdaj boš končno upravičil svoj vzdevek(se malo hudobno šalim x8Dx ), vsekakor pa ti res čestitam..upam, da bo vam ratalo se prebiti kam..tja, kamor si pač želite.

 

 

Ta mlajša je ful zadovoljna na novi šoli.... x8Dx to tudi moram povedati x:)x Jaz pa tudi.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pisan dan, kr glava me mau bolela, pa sm naredu par ustreznih vaj, se natelovadu ob pospravljanju kleti, peči in sesanju avta, pršel nazaj ves črn in delavno prezračen. Bil v Lj. na uradnem zmenku, se nafilal ustreznih informacij, dobil ustrezno dozo pohval in eno grajo, začutil sem ,da moram res naprej, brez omejitev neustreznih zezanj˝;sem povsem sproščen, diham globoko in utripno svobodno; ampak boril se bom še naprej. Bom kr ščitil svojo nedolžnost, deloval z rezervo in bom bil pozoren na vsak smrdeči pojav. Ja, danes sem pa res živel, hvala. x^x

 

aja, pa še to, ko bom vidu real S.cd , bom reku kej

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aliana... x8Dx :palec: ...si pa res polna energije....dobr ti gre... x^x

Škoda...da ne maram sladoleda... x;)x

 

Bobnar...zdej bi pa menda še rad pohvalo...ker boš pr teh letih diplomiral... xrolleyesx

 

Za muzko pa ne rečem... :palec:

 

Nataly...razumem tvoje veselje...jest mam tut dva nova srednješolca..pa je bla kr panika...kako bo...

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mene pa razganja od energije x;)x noter prihajajo moji mesci x8Dx ..kakšen mraz neki, prav luštno je, daj Contesa malo se obleči. če pohajaš naokoli takšna kot na slikci, pol ni nič čudno, da te zebe... x:Dx

 

Dobila vezano magistrsko, oddala, čez 2-3 tedne zagovor. Jupi, ena skrb manj. Hm, samo potlej bo pa treba nov cilj najt, bomo že kako, bojev ne zmanjka. Lahko bi se na primer učila hebrejščine. x:Dx x:Dx

 

Mejte se,

 

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...