Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 3


Marsa

Recommended Posts

O, Aakhut! x:)x x:Xx x^x

Hvala za dobrodoslico! x:)x :palec:

 

Glih sem gledala fotke, skoda, ker imam celulitis... :eek: x?x Sem mislila, da ga nimam... Pa je taka svetloba, zgleda, odsev, v vodi oz. od vode...

So pa ratale fotke, celo filmcek je ratal... Madonca, je bil dober ognjemet... Moram dat gor, sam ne bom tlele tezila s tem... naredim sajt - utrinki iz Kostanjevice oz. z noci.

Dobr tole... digitalc pa to...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 586
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

contesa

tudi ljubiteljica Krka :palec:

lepo da si uživala morske dni!

Stankaa

 

se strinjam, da so na Krku noči najbolj zvezdnate

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Preveč zapravila na razprodajah...definitivno.

 

In še vedno ne kupila rdeče obleke...

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne! Ta pravo rdečo. Ne preveč divjo...

 

Iz kakšnega bombažeka ali viskozice. Tako, da lepo pade po telesu. Nekoliko daljšo. Na naramnice, ali pa kako drugače....no nekaj takega. Pa je ni na moji strani potoka... :\:

Bom morala dati šivati....očitno.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz bi imela tudi obleko. Rdeco. x:Xx

Pa se pase mi, neverjetno - ampak samo tako... v absolutnem smislu... x:Dx

Samo ne pase pa mi k.. pojavi. Mislim, dolga in vse... nisem tip za...

Vsec pa mi je, bi tudi jaz imela - imam veliko rdecih pisev... :)

 

Uh, sem bla pridna danes... Spacala Chart, ki me morilo, pa se dobro mi je ratalo, sem zadovoljna.

Tamle vse pomila, oprala... ful enih kontaktov... zelo zadovoljna.

 

S Freejem imela gajstno debato v gohu, potem pa prej klice...

In ima zame dzezvo - z Bascarsije - ki sem si jo zelela. x:Xx x:)x

Free je pa res frend - vsec mi je njegova ribjost - sama sem proti njemu totalna skorpija... :) (glede na to, da sva pac oba ribi)...

 

'Naprej metala', da so kratki posti, potem pa kot iz inata nastepala ful enih strani - tolk hitela, da skoraj ne bi opazila, ko sem imela dobro cifro objav - 5555.

 

Sem ful dobre volje...

Taka cisto naspidirana, nasponana, a kul...

 

Razen - vrocine ne prenasam!!! :xx!: :xx!: :xx!:

Ko sploh ne znam delovati umirjeno...

V najvecji vrocini - ne, jaz ne upocasnim, ampak z istim tempom! :bomb:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz bi imela tudi obleko. Rdeco.  x:Xx

Pa se pase mi, neverjetno - ampak samo tako... v absolutnem smislu... x:Dx

Samo ne pase pa mi k.. pojavi. Mislim, dolga in vse... nisem tip za...

Vsec pa mi je, bi tudi jaz imela - imam veliko rdecih pisev... :)

 

Uh, sem bla pridna danes... Spacala Chart, ki me morilo, pa se dobro mi je ratalo, sem zadovoljna.

Tamle vse pomila, oprala... ful enih kontaktov... zelo zadovoljna.

 

S Freejem imela gajstno debato v gohu, potem pa prej klice...

In ima zame dzezvo - z Bascarsije - ki sem si jo zelela.  x:Xx  x:)x

Free je pa res frend - vsec mi je njegova ribjost - sama sem proti njemu totalna skorpija... :) (glede na to, da sva pac oba ribi)...

 

'Naprej metala', da so kratki posti, potem pa kot iz inata nastepala ful enih strani - tolk hitela, da skoraj ne bi opazila, ko sem imela dobro cifro objav - 5555.

 

Sem ful dobre volje...

Taka cisto naspidirana, nasponana, a kul...

 

Razen - vrocine ne prenasam!!!  :xx!:  :xx!:  :xx!:

Ko sploh ne znam delovati umirjeno...

V najvecji vrocini - ne, jaz ne upocasnim, ampak z istim tempom!  :bomb:

Marsa. Računam na to, da si odprta za namige - kakor, da bi me vprašala. Če ni tako in ne maraš mojih komentarjev mi prosim sporoči, post pa zbriši. Velja?! Nikakor te ne želim siliti.

 

******************************

 

Prav posebno aktivna devetka si - :palec: x:Dx

Ni čudno: 4 podpira 9, 9 podpira 5. Ta mesec je tudi 4 v ognju in 9 v petki! Mora "gret"!

 

Jasno, da imaš ta mesec polno kontaktov, upam, da si prebrala moja priporočila.

Ne pozabi: Ta mesec (do 7. avgusta) boš prav na hitro srečala eno sebi ljubo osebo. Imela boš le nekaj trenutkov časa, da jo "pograbiš" in se z njo pogovoriš - to ti bo prineslo velik +!

Vendar se moraš pogovoriti takoj, ne glede na to, koliko časa imaš. Dogovor za zvečer ali naslednji dan ne pomaga nič!

 

Lepo se imej.

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Razen - vrocine ne prenasam!!!  :xx!:  :xx!:  :xx!:

Ko sploh ne znam delovati umirjeno...

V najvecji vrocini - ne, jaz ne upocasnim, ampak z istim tempom!  :bomb:

Potem imaš pa prednost pozimi ker te ne zebe. x:Dx

http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/71.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tina - se vidi, da si relativno nova... :)

Veckrat sem se ze izjasnila, da lazje prenasam mraz - to pa pravim tudi pozimi, ko je mraz, in ne samo zdajle, ko crkavam od vrocine...

V mrazu si oblecem volno, toplo obujem... in me ne zebe...

Ko pa je vroce, lahko delam kar cem - se vedno mi je vroce.

Poletje pac ni meni najbolj priljubljen letni cas - razen morja... :)

 

 

Vojko - hvala za ukvarjanje.

Saj ves, da sem odprta za namige (drugo pa je, ce potem kaj upostevam)... x;)x

Ne stekam, zakaj si tisto napisal tamle... Da bi kaj zbrisala ali kaj... Zakaj? Saj to je pa ja lepo, ce se ti nekdo nekoliko posveti, kot si se ti meni in ves, da to cenim..

 

Oprosti pa mi, ker nic ne sledim temam v tvojem forumu - ne morem biti prisotna cisto v vseh temah, tu pa sem itak pomirjena, ker vem, da ti skrbis, pa mi potem 'ni treba' skrbeti se za tisto...

Jaz samo vidim - aha, Vojko je aktiven in njegov forum - in to je to...

Ce imam cas ali tako nanese, pa vcasih uletim (saj takrat pa ves, ker semintja le kaj pokomentiram)...

 

Skratka - hvala, Vojko, za prijaznost in vse! x:)x x:Xx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Heh - saj tle v LJ se je cisto ohladilo, zdaj dezuje, ful piha - morda bo ponekod zal spet toca... :sori:

 

Jaz pa izkoristila hladovino in vmes sibala na trg v Koseze in se pac zadovoljila kar z enim paradajzem... saj smo dojemljivi x;)x (Mitja itak pravi, da sem v prehrani totalen Bik - no, to ne pomeni samo, da dobro kuham x;)x, pac pa tudi, da sem vcasih neelasticna)..

Skratka - nabavila malo zelenjavcke, spet charala s cashem (ker 'sparam' za na morje, da ne zapravimo ze vsega v Ljubljani) in imam vse, kar potrebujem.

 

U, je zagrmelo! Vsec mi je tole, taksna atmosfera! Yes!!

 

Tako pa bom lahko kuhala koncno v normalnem casu, sicer imamo zahod, pa crkavamo od nekako 14h, 15h dalje - kar skoraj tja do 21h! :xx!:

 

In naredim rizi bizi - njami, ful mi je zadisal danes... Komaj cakam...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa, na tem koncu tule tudi kar lepo dežuje, grmi in se bliska. :inocent: Wow, kakšne strele.

Edino upam, da bo ob treh konec. Drugače pa bom imela krasen tuš z mehko vodo. x:)x

To je tako, če imaš v primeru dežja, doma cel kup dežnikov ... nosiš pa ga seboj v sončnem vremenu x8Dx

http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/71.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tina - vem ja, ponavadi je tako...

Zato pa jaz sploh nikoli nimam deznika, pa je...

Nosim kapucaste zadeve, ce me pa ujame malo dezka, pa nic ne de - saj ga imam rada. :)

 

Sicer je pa v Sentvidu ze prenehalo dezevati (samo se vedno grmi, lahko da je samo prehodno) in se ze svetlika...

Ni bilo sile z mrazom torej - joj, preden grem jaz tamle kuhat, bo ze spet vroce ali kaj!

 

Sem ze olupila in nastrgala zadeve... x;)x

 

Hej, kaksno hecno vreme - spet neke kaplje padajo.... tamle levo pa sonce...

Mogoce pa bo mavrica :2src:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zadnjič sta bili pri nas po dežju dve talo čudoviti mavrici. Ena nad drugo. x^x

 

Drugače je tudi meni čisto ok, če hodim brez dežnika. x:)x Samo tole prejle pa bi bil fin tuš - če je kdo dirkal okoli, lahko sedajle ožema kosti. x;)x

http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/71.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem mislil da je tole dnevnik... no se bom vsaj jaz držal naslova.... I'm down, and it's killing me, dear dear diary I wanna tell my secrets, but i can't, becouse some things can't be put to words and some things should be left untold.
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sem malo poskusila, če bi šlo po razprodajah... :xx!: in odnehala že v drugi štacuni. Prejle sem v eni temi ponudila svoje bukvice, zdaj pa mi leti v spomin, koliko je to ene lepe literature ... in koliko spominov je vezanih nanjo x:Ix ... naprimer zbrana dela J. Preverta... ali zbirka Dotik...hmm H. Miller x:Ix ... me je kar prijelo, da bi šla brskat med škatle in pogledat, kaj vse je tam... pa saj bi bilo najbrž potrebno... kako pa naj ljudje vedo, kaj sem jim pripravljena podariti... x?x :eek: ... ampak hecno vseeno... dobiš knjige, pa notri posvetilo "matejkikopejki z jamicami v ličkih"... x:Ix x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mateja....jaz tudi....Ker pa običajno nimam kaj dosti časa že vsa leta zavijem najprej v Lewisovo (to mi je omiljena znamka že odkar sem pokowc bil) trgovino, seveda pridem pozno in potem iščem grozno, pa je vsako let enako......nekje staknem eno ful lepo in fajno majčko....in zadovoljno odpeketam.....Malo reklame.....njihove majce.....odlične......100x oprane....pa še vedno ok. In tako sem kar se mene tiče sem letošnje razprodaje dobro izkoristil...... x;)x x:Dx ...aja, pa cena....iz 6 na 3 tisoč..... x:)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...