Skoči na vsebino

Tvoja definicija prijateljstva


loncek1

Recommended Posts

neje sem prebrala nekaj takega;

 

prijateljstvo je kot zlata nit. Če se pretrga, jo lahko zavežeš, a vozelj ostane

 

http://www.dcpongo.com/frends.jpg

 

amapk, da ti jih tolk na enkrat na obisk pride???!!!!!

ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj, Anaconda!!!!! x:o)x x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:o)x x:o)x

 

Kwa je bilo enkrat!!!!!

Znanka mi je poslala mail kao s priponko (ne spomnim se, ali priponke ni bilo ali je ni hotelo odpreti).....

Pa mi nalozi v mailu, kako so eni njeni frendi v tezavah, pa bodo uleteli k meni (fotke nisem videla), pa ful komplikacij, pa da jim je dala kar naslov, da me bodo lazje nasli etc... je mislila, da bom pac videla fotko pa mi bo jasno, da je stos, jaz pa ne fotke zraven!!!

... je bila pa fora, ker je ta znanka veckrat takole rihtala place - pri meni ni prostora, ali lahko pri tebi spijo?

Pri njej pa se nikoli ni dalo - pa velik lasten flat, mi pa podnajemniki se ze itak drenjali...

Pa sem mislila, da je pac eden teh stosov in sem res kar pop. Kako si drzne, kao!... In ravno mene da je zdaj nasla s temle! x:o)x x:Dx

 

Potem pa uleti se en mail od nekoga drugega z malo drugacno, predvsem krajso vsebino, a je bilo podobno in se mi je zdelo, da je to to - skratka - tam pa sem videla tudi fotko... x:Dx x:o)x x:o)x

Pa postekala, da je fora - ful dobra! x:Dx x:Dx

 

Tile prijatelji so to bili - zgoraj na fotki. x:Dx x:Dx x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Za pravega prijatelja imam jaz dokaj stroge kriterije - praktično take kot za partnerja, razen seveda fizične obdelave.... :onfire:

 

Oseba, ki ji lahko vse zaupaš in jo pokličeš brez pomisleka ob katerikoli uri za karkoli...

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mah, ne vem, kar se tiče "pravih" prijateljev, sem bila že ene 2x razočarana. Jaz, bi za njih dala in naredila vse, oni pa ne. Oni pa manj kot vse. Se pravi, jaz sem jih smatrala za prijatelje, oni pa mene ne. :OO: :xx!:

 

ne vem, drugače si ne znam razlagati, to kar se je dogajalo.

 

 

Verjetno, se za vsem tem skirva kakšna lekcija ki jo mram izluščiti. x;)x

ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehja, jest te zlo razumem,veš...nevem,kej naj ti recem, Jest pa sm se dolgoroČno navadu zarad nepotrebnega izgubljanja w in se potem nekak zmiri praŠem, a bi kdo to drugi naredu kt jest in potem ne naredim x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz imam eno zelo zelo slabo izkušnjo, drugače pa imam 1 zelo dobro prijateljico, pa 2 dobri prijateljici in enega dobrega prijatelja. Razlika je pri meni v tem, da bi jaz zanje naredila vse, kar bi bilo v moji moči, če bi rabili karkoli, vse pa lahko zaupam le ta zelo dobri prijateljici, ostalim pa ne, ker se ostali ne ukvarjajo z duhovnostjo in enostavno dosti tem odpade.

 

So pa tudi pravi prijatelji, ne obupajte... x:o)x

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj ne gre za to, da ne bi sprejemala drugačne miselnosti, ampak enostavno se težje z nekom zelo dobro ujamem, če živi čisto drug način življenja in ima drugačno življenjsko filozofijo.

 

Vsak ima pravico do svojih mnenj, izkušenj in norm, normalno, v določenih zadevah se p amoram ujemati tudi s prijatelji, da sploh lahko rečem, da so prijatelji.

 

Pomoč brez pričakovanj lahko nudiš pa tudi znancem in celo neznancem.

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne bi rekla, da je znak prijateljstva to, da za nekoga narediš nekaj, s čimer bi izdal sebe... razen, seveda, če tega ne vzameš tako... mislim tega naprimer, da nekomu z lažjo in prikrivanjem resnice pomagaš ostajat v "njegovem štosu"...

 

to s prijateljstvom... zadnje čase imam drugačne prijatelje kot v preteklosti... so zelo drugačni od mene, zelo drugače živijo, razmišljajo... meni pa je vedno bolj všeč družit se z njimi, opazovat, kako oni nekaj dojemajo, si izmenjevat mnenja, ki so skoraj vedno čisto različna, se videt, ko zapaše in če ne, se dolgo ne videt...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, to...

me je začelo utrujat, da so ljudje kar pričakovali, da bom vedno skočila, ko me bodo rabli, ali pa, da se bom strinjala s tistim, kar počnejo, šla nekam, ko se jim bo zazdelo ali pa prišli k meni, ko jim bo pasalo... vem, da je bilo nekaj užaljenosti, ko ni šlo več tako... ampak smo preživeli... eni so odšli eni ne...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz imam še en problem.

 

vedno, kadar sem se zapletla v prijateljstvo s fanti, saj jaz sem tako mislila, je fant hotel nekaj več kot zgolj to. In ko to ni dobil, je potegnil rep med noge in ga ni več bilo,....

 

 

men je pa tega žal, ker verjamem, da sta lahko fant in punca samo prijatelja.

ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...