Skoči na vsebino

Tvoja definicija prijateljstva


loncek1

Recommended Posts

Prijateljstvo... pri nas rečemo "pajdaši" to je več kot prijatelj...to je človek, ki ve za tvoje sanje, ki drži pesti, da dobiš večjo plačo, da ti uspe dobiti last minut varianto v zadnji minuti, da ti ni fouš, ker imaš boljši avto, ker imaš več denarja, da si kupuješ že tretjo hišo... je človek, ki mu zaupaš... in te NIKOLI ne izda...ki je toliko diskreten, da se naredi, kot da ne ve o tebi ničesar...čeprav ve, da je spodaj obrita na cikcak in ne naravanost...

Skratka - to je PAJDAŠ!

 

x^x x8Dx x:)x :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Prijateljstvo... pri nas rečemo "pajdaši" to je več kot prijatelj...to je človek, ki ve za tvoje sanje, ki drži pesti, da dobiš večjo plačo, da ti uspe dobiti last minut varianto v zadnji minuti, da ti ni fouš, ker imaš boljši avto, ker imaš več denarja, da si kupuješ že tretjo hišo... je človek, ki mu zaupaš... in te NIKOLI ne izda...ki je toliko diskreten, da se naredi, kot da ne ve o tebi ničesar...čeprav ve, da je spodaj obrita na cikcak in ne naravanost...

Skratka - to je PAJDAŠ!

:palec: Bravo! x:Dx x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se strinjam Anaconda, ampak problem je ta, da me razmišljamo o moškem kot o prijatelju, on pa malo drugače.Že kar nekaj let sem prijateljica z moškim, ki mi je najprej hotel zlesti pod krilo(z drugimi besedami je hotel raziskati moje telo).Jaz pa do njega nisem čutila nobene seksualne privlačnosti. Pogovorila sva se in on se je strinjal, da se bo potrudil, da o meni ne bo razmišljal (spolno) temveč prijateljsko. Na začetku je bilo težko, velikokrat sem mislila, da mu ne bo uspelo, vendar mu je. Zdaj je v prvi vrsti moj prijatelj, zaščitnik, starejši brat, kamor se lahko zatečem po nasvet v sreči in žalosti.  x:)x

Hja Cosma .... okej ... prosim, ne takoj v štartu mislit, da te napadam ... Kar nekako čutim nujo pojasnit še eno drugo skrajnost ... skrajnost t.i. "rožic".

 

Rožice so ženske(punce, dekleta), ki so inteligentne, simpatične, privlačne in ki znajo zelo dobro poskrbeti za to, da je okoli njih vedno dovolj "vrtnarjev", ki jih "zalivajo" (se grebejo za njeno pozornost). Kar je seveda full cool. Bit ves čas v središču pozornosti in sprejemati razno razne komplimente.

No, hodit se eni družbi nastavljat in tam bit rožica, če kateri malo zmanjša pozornost stopit do njega, mu naredit "tisto" z očmi in se ga "po pomoti" dodakniti po roki, potem pa stopit ven iz lokala pa kolegicam rečt: "Eh, saj itak iz te družbe z nobenim ne mislim nič met!" špila tako dolgo, dokler ne pridemo do moškega: "Fantje, dokler ne bo faušarije, bo za vse dovolj ! ". x:Dx

 

Sem pa imel primer, ko sva bila prijatelja, ona je menjavala fante ko spodnje gate, "privlačen kos mesa" pač, pa se 2 ali pa 3je(ostali pa so si mislili) niso kar tako sprijaznili z tem, da nobeden pač nič nebi. Bolj jih je skrbelo zame (hahaha x:Dx ), ker sem bil takrat pač tak sramežljiv, pa še danes ne pokažem takoj punci, da mi je všeč. x:Ix

 

Skratka, ljudje težko pridejo ven iz stereotipov. :o|o:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

prej sm peljal kolo na sprehod, pa sem si nabral poezijo x^x

 

Bolj, ko bo prizadet, bolje bo pisal.

Bolj, ko bo ljubil, bolj bo zasmehovan.

Bolj ,ko bo prosil, bolj bo ovekovečen.

 

Fulk ne ustrašte se svoje strasti, ki jo gojite za bilo katero izražanje x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 months later...
  • 3 months later...

O?

Hmm, mislim da sta ze v tej podani temi dve zdruzeni temi o temle... bom videla, ali zdruzim, vsekakor pa je dbest, da je povezano. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[Hja Cosma .... okej ... prosim, ne takoj v štartu mislit, da te napadam ... Kar nekako čutim nujo pojasnit še eno drugo skrajnost ... skrajnost t.i. "rožic".

Tole šele zdele videla :eek: , ne štekam , rachek mogoče pojasniš.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čeprav ne vedno ob tebi, zmeraj pripravljeni priskočiti na pomoč! :palec: xyesx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Prijateljstvo deluje tudi na daljavo!

Prijatelj je odgovor na tvoje potrebe (to sem nekje prebrala)

 

Moja najboljša prijateljica (že 14 let) je Natalija. Vidiva se dokaj malokrat, slišiva se malo večkrat..... čutiva pa se VEDNO!

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.

M. H. Alderson

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...