Skoči na vsebino

Piercing in Tattoo


contesa

Recommended Posts

Ta odvisnost mi je znana x:Dx

Na avatarju je moj prvi ta2

če pa ni časa za ta2 si pa kak piercing dam

Samo da pika pa je OK x:Dx

Zmanjka prostora za slikce po telesu :xx!: se bom zredil, bo več placa :vragec:

Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.

Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.

Nejc Zaplotnik

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

fuj, ej sem gledal na enemu moškemu staremu tatoo, in ker je imel že kožo vso povešeno je zgledalo ta škorpijon ko nek zmazek :xx!: :xx!: :xx!:

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
Guest mačona

Chandra, lep tatujček maš! Jaz pa kar naprej premišljujem o tistem poison ivy ... in če premišljujem ... xscratchx

... se nadaljuje x:px

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

se moj trenutno "plejbojev zajcek" x:Dx (drugi uhani kozo zakrijejo pol pa tam ni rjava) x:Dx , se na sreco nic ne gnoji x:)x pretok energije se je pa ze uredil :vragec:

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

chandra fulll nice samorog xsrcx x:)x

 

p.s: ja pri starih je pa res mal grdo na poveseni kozi povesen tatoo... hmm pa sej so kremce, cim vec mazat pa se zastrupljat, hec hec :vragec: x:)x

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne, joj kaksne mas :vragec:

sam uhan je taksne oblike, pa se ta je bil darilo za roj.dan x:)x

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
neki glede piercinga....mam kolegico k ma piercing v obrvi (full full dobr zgleda)...pa mi je rekla, da opaža, da je full folka navdušenga nad tem, da si ga je dala in da ga še vedno ma. Ljudem je všeč, očitno pa nimajo dost poguma al česa že, da bi to sami nardil. A je to še vedno tabu? Neki posebnega? Izkazovanje "pripadnosti" kaki sekti? Ona ga ma sam zato kr ji je nice...vprašanja k jih dobiva so pa dost "čudna", razlaga pa vedno čist simple....me zanima kaj mislte o tem...ona dostkarat reče - mini stvar, sam gor se pa da full folka obest :mezik:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ljudem je všeč, očitno pa nimajo dost poguma al česa že, da bi to sami nardil.

 

Kar se mene tiče...nimam dovolj NOROSTI... xrolleyesx se mi zdi velik bolj in več pomembnih stvari, kot je ukvarjanje s 'pirsingi'...

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ssss.... ne vem, se ne mažem, ne šminkam...mi je to potrata kože in denarja+časa... Nakit pa tut bolj malo nosim... čaprav rada šokiram ljudi od časa do časa s kakšno svojo norostjo (se kr v pustni kostum sred poletja oblečem...) je to za dobro voljo, ne iz nekega privlačevanja pogledov...

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja no sj to....neki daš nase, kr ti je pač nice...ne pa zato da bi te kdo gledal. vem, da ma tut ona to zato, kr ji je nice....men osebno je tut full nice...sam ne gre k mojmu imagu....njej full paše...in dobr, da si je dala to. sam me pač zanima, kaj ljudje mislejo o tem....????!!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Eh...kaj pa vem... men ni všeč... :sori: pač, očitno nisem tak tip človeka... x;)x

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Kaj kdo ve kako se nardi tista mešanica za začasen tatoo? Ne vem, nekaj moraš zmešat, ker sem si ga dal delat, pa je babše reklo da moram počakat da se barve zmeša.

 

Ve kdo? :?:

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Kak začasen tattoo Behi, za kolk časa? Smo že velik o tem, vsaj jaz in vem, da je tole en velik nateg, ker tole začasno ni nikol začasno. Razen če rišejo s kakimi barvami, kar je pa vtetovirano, pa nikol čist ne zgine.

Ja, pa tisti, ko ti gor z neko barvo sam narišejo in se ti potem vidi, kot da bi imel pravi tatoo, jaz sem si ga dal delat in mi je izginil po 2 mesecih.

Pa ja, čist izgine. Meni se več nič ne pozna

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...