Skoči na vsebino

Piercing in Tattoo


contesa

Recommended Posts

Men so najboljši tisti, ki so čez celoten hrbet.

Recimo en ognjen zmaj.

 

Respect.

 

cel hrbet?? to je too much :xx!: grdo x:Dx če bi dal na hrbet bi dal na zgornji del, tik pod vratom al pa še mal po vratu x:o)x

 

p.s. k smo že lih pri hrbtu, pri ženskah mi je pa defintivno najbol sexy na trtici x:px x:o)x

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
ma ja, mislm sej mi ni panike zarad samega tattooja, sam motiv tattooja me skrbi, da mi čez par let al pa desetletij x:Dx ne bo všeč... drugač pa mam neki full dobrga umišljenga za na roko okol bicepsa pa tricepsa do vrha rame... xDDx bom še mal prespal x:o)x

boljše, da res premisliš in si potem zadovoljen kot pa obratno.

 

cel hrbet?? to je too much :xx!: grdo x:Dx če bi dal na hrbet bi dal na zgornji del, tik pod vratom al pa še mal po vratu x:o)x

meni je pa čez cel hrbet blazno všeč - pri moških in pri ženskah, da je le estetsko in smiselno. :palec: :palec: x8Dx sama nimam poguma, pa tudi ideje za kaj takega. no ja, ne bom pa rekla, da odpade. x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

cel hrbet?? to je too much :xx!: grdo x:Dx če bi dal na hrbet bi dal na zgornji del, tik pod vratom al pa še mal po vratu x:o)x

Čez cel hrbet je lahko zelo, zelo lepo ampak mora biti tudi zelo zelo dobr narejeno! Moj mož ma čez cel hrbet full lep tattoo, pa ena prjatlca moja tud in je res, da na ženski še bolj hudo zgleda, sam men je všeč.

Jst sem se pa včeraj momogrede zmislila motiv, za tist moj mali tattoo, ki ga načrtujem x:Dx

Support bacteria, they're the only culture some people have!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ŽIVJO

 

vsem, ki si želijo imeti piercing, priporočam piercing studio Cult v stari Ljubljani. Ženska, ki tam dela, je profesionalka, se tudi pogovori z vami in kaj svetuje, ipd. Sama imam z njo dobre izkušnje, bolečina pa je minimalna - le tiste 3 sekunde, kolikor dejansko traja prebadanje.

Močno ODSVETUJEM prebadanje v raznih kozmetičnih salonih, razen morda za prebadanje ušesne mečice, za ta del je pištolica morda primerna, za ostalo pa ne.

Kdor se navdušuje nad tatuji, piercingi, brazgotinjenjem in podobnimi zadevami, pa lahko obišče zanimivo stran:

 

www.bodymodifications.net

 

Pa lep pozdrav!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men se pa lih tole zdi že preveč obrabljeno x:o)x Sicer zgleda lepo, samo je čist preveč popularno mesto zame x;)x Mi je pa noro na hrbtu, če je lepo narejeno (tud mal večji tatu), pa pod vratom je sexy x:px Sicer je pa najbolj pomemben motiv, vsaj meni. Za moje tatuje mi je pa mesto tud pomembno, je vsak tam, kjer je, z razlogom xDDx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... pri hrbtu, pri ženskah mi je pa defintivno najbol sexy na trtici x:px x:o)x

 

Sej boli tut k hudič (k ti dela tatu).

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

čao jes mam pa samo eno vprašanje...jutri si grem nares pearcing v obrv, pa me zanima če ma kdo izkušnje s tem, ker me je ful strah. a mi lahko kdo pove kako vse skupi poteka... xDDx

tnx

NE STORI DANES TISTEGA, KAR LAHKO JUTRI PRELOŽIŠ NA POJUTRIŠNEM...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

čao jes mam pa samo eno vprašanje...jutri si grem nares pearcing v obrv, pa me zanima če ma kdo izkušnje s tem, ker me je ful strah. a mi lahko kdo pove kako vse skupi poteka... xDDx

tnx

Kam pa greš? H kozmetičarki nikakor ne priporočam :ermm: Boljš h kakšnemu, ki bo to naredil, kot treba. Drugače pa upoštevaj navodila, k ti jih bodo dali tam xyesx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

čao jes mam pa samo eno vprašanje...jutri si grem nares pearcing v obrv, pa me zanima če ma kdo izkušnje s tem, ker me je ful strah. a mi lahko kdo pove kako vse skupi poteka... xDDx

tnx

En nasvet: za piercing v obrv je najboljši naslov LEA v KOPRU.

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hmmm, ja

Jst sem ga imela celo 3 dni. Boli ne, pa po kšnih 2h urah ga lahko že obračaš (no odvisno od tega kok maš visok bolečinski prag), sam men ni pasal, pa sem ga dala ven. Drugač pa je res Lea iz Kopra baje ok.

It's a dog eat dog world
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zanč sn se ga naliu, zjutri me je pa vse neki čudn skelel pa bolel in kva vidm, da mam tatu! :o|o: Sam ne vprašte ke pa kaj, že študiram kak ga skint! xrolleyesx

 

to je zajeban ja :o|o: js tud zadnje čase sploh nevem kako sm domov pršou in kaj sm počel... xrolleyesx x:Ix

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tashy neb rd strašiu, sam bod previdna, je kr dost živčnih vozličov v obrveh, če ti to nardi kaka neznalica in ti dregne al pa prebode kter živc, maš lohk eno obrv niže kt drugo. Morš pazt tle gre za obrazne mišice. če ktero poškodujš je lohk full frka.! xrolleyesx
[color="red"]Baby don´t forget my number![/color]
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zanč sn se ga naliu, zjutri me je pa vse neki čudn skelel pa bolel in kva vidm, da mam tatu! :o|o: Sam ne vprašte ke pa kaj, že študiram kak ga skint! xrolleyesx

Ne morem verjet, da se ne spomniš, da si si naredu tattoo! Lohk sam to rečem,da ljudje, ki so si ga dali odstranit pravijo, da bolj to boli, kot ko ti ga delajo :inocent: . Ena moja kolegica si je dala odstranit samo en delček prbl. 2 x 2 cm in je trajalo ene 5 terapij z laserjem, pravi da boli ko hudič, čeprav je ena terapija trajala samo 30 sek in še vedno se ji malo pozna. Ne vem, če se splača. Odvisno kakšnega kozla si ustrelu x:Dx ! Povej, povej x:px !!

Support bacteria, they're the only culture some people have!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

En nasvet: za piercing v obrv je najboljši naslov LEA v KOPRU.

 

:palec: mene je ona luknjala, jezik in bradavičko

 

 

XXX - če na vratu nisi čutil tetoviranja xrolleyesx bi moral biti mrtev x:Dx

Pa čeprav sem jaz zaspal, ko mi je delel prvi tatoo (avatar) me je vsak naslednji bolj bolel

 

Živčni končiči okoli arkade :inocent: razni stebri, stekla, armature, air-bagi, .... me niso nikol vprašal kje naj me zarežejo ali preluknjajo, pa mi nič faca ne trza x:Dx so mi pa brezplačni face lifting zrihtal x;)x

Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.

Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.

Nejc Zaplotnik

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem ga do včeraj 2x na dan, zdaj bom pa samo še zvečer.. (se uležem pred spanjem pa si kar nalijem za 10 minut fiziološko v popek, pol pa sam fajn pobrišem in popivnam okol).. Hmm.. jaz se tud ne spomnim kolk so rekli, sam čist tko po filingu.. bi ga kar še...

Se mi pa ful lepo celi, nič boli, nič vneto :palec: Tvoje? A boš že menjala?

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...