Skoči na vsebino

Piercing in Tattoo


contesa

Recommended Posts

a pozna kdo?

 

 

Poleg profesionalne storitve tetoviranja in piercinga z najboljšimi materiali, ponujamo piercing nakit priznanih blagovnih znamk (edini pri nas, ki ponujamo nakit znamke Wildcat, itd) v Sloveniji in dodatno ponudbo za vse ljubitelje edinstvenosti in underground-stila.

 

Da mu mal reklamce nardim.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

lahk si das delat tattoo na katermu pise: i hate tattooing x:o)x

pol mas pa se band, ki ga imenujes predskupina. xsmx

 

(potem pa na plakatu za koncert pise full bendov, na vrh pa bend predskupina x:Dx k ma za predskupino druge bende... )

 

Hehehe xsmx ojoj takega pa ne bi rada kdaj našla :lol:

 

Pierce je šel ven, tattoo pa ostaja xsrcx čisto moj, dolgo let nazaj domišljen, potem narejen in zdaj z veseljem "nošen" je pa tudi na takem mestu da je viden le redko :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ok, bom vzel kot priporocilo x:Dx

sicer pa a "zgornja" tut obstaja al kaj x:Dx

 

a ti mas tut kak piercing? razmisljas da bi si ga dala vstavt, al pa delat tattoo?

 

(btw: moja kolegica ma na spodnji lepši uhan kot so tile tam predstavljeni)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 year later...
  • 9 months later...
  • 1 year later...

Hej,

mene pa zanima, predno se kam odpravim, če ima slučajno kater/ katera kake izkušnje z odstranjevanjem tatujev, kaki rezultati mogoč? če je priporočljivo? po netu malo brskam, ampak nisem zasledila ničesar koristnega, razno tega, da pri laserskem posegu ostanejo kar precejšne brazgotine, in me malo skrbi...no... saj to je vrjetno odvisno na kakšnem mestu je in kak tatu, itd., pa me vendar vseeno tudi kaka izkušnja od koga zanima, če je kdo morda dal kaj takega skozi, zmerom je fajn še kaj slišati :) anyone? http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/ylflower.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 8 months later...

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...